121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #79431
    Dehogynem. Mióta PS4-em van (1 éve) már 3x volt akcióban a Remastered kiadás.
  • TDC Geronimo
    #79430
    Najó ez a DLC nekem lesz 20+ óra amilyen ütemben tolom :D Csak pörgetem a kamerát egyfolytában meg gyalogolok E3as módra :D

    Amúgy már az elején látni, hogy mennyit fejlődött a dinamikus kamera párbeszédeknél. Sokkal jobb lett
  • davidka003
    #79429
    Last of Us sosincs akcióban PS4-re.
  • GOTY
    #79428
    Átfutottam megint a BF-akciókat, az a baj, hogy kevés játék szerepel benne. MS-nél sokkal több van.
  • darkSectorxxx #79427
    Annyira nem látványos szerintem mint a szárazabb vidék, de csúnya se lesz...a hó mint anyag viselkedése jó.
    Ha pl lépkedsz, apró hodarabkákat rugsz előre, amik ugyanugy a hóba esve nyomot hagynak, és minden nyomot hagy a hóban, még az ijjad is....vagy nyílvessző.
    Jópofa....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 12:39:51
  • TDC Geronimo
    #79426
    Na este le is jött a horizon DLC. Lássuk mit tud :y
  • GOTY
    #79425
    Ez sem igaz, én tavaly vettem BF-en tavalyi modell 4K televíziót jelentős kedvezménnyel.

    Szóval vegyes a felhozatal. :)

    De a tendencia valóban az, hogy inkább a kifutó dolgokat akciózzák le mindenütt..
  • Tinman #79424
    Naná, hogy így gondolom, amikor oda is írtam, hogy "szerintem" ^^

    A fizikai termékek piacán is meg lehet nézni, hogy nem az 1 hetes tv kap 40%-ot BF-kor, hanem a régebbi termékek. De ez így normális, a kereskedőnek se az a célja, hogy az 1 millás tv-n 100k-t bukjon...
  • Tinman #79423
    Erről van szó... senki nem vár friss játékokra filléres árakat. Ha arra vár, az naivitás.
  • darkSectorxxx #79422
    Mondták már hogy ünneprontó vagy? :)
  • mucsácsó
    #79421
    Jhah, hát ez ilyen... most majd kb ilyen 8-10 ezrekért fogják dobálni használtan ezek után.. :D
    Ez hasonló, mint tavaly a BF1 Tescos produkciója... hogy 2-3 héttel launch után 11k volt :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.21. 10:53:13
  • Tikal #79420
    szintén :)
  • Tikal #79419
    magyar toplista, hagyjál már :D

    "Star Wars Battlefront 2 launched with 60 per cent fewer physical sales than Star Wars Battlefront 1."

    Egy részét biztos megette a digitális, de nem az egészet.. NFS Payback micro rendszerén is változtatni fognak... szóval ha történik valami jó az biztos nem nektek lesz köszönhető :)

    Armageddon
  • darkSectorxxx #79418
    Hát.....

    2016 karácsony.... Igaz nem BF volt, de én már semmin nem lepődök meg.
    Mennyi idő után lett 40% off.... :)
  • Moby
    #79417
    Én nem tudom mi várható el és mi nem, a GTS ára mindenestre rendesen beleállt a földbe. Nekem ez elég meglepő, bár attól még lehet, hogy elvárható (nem a storeos ára, azt meg sem tudom nézni, most épp be sem jön...)
  • mucsácsó
    #79416
    Persze, bár azért a Wolf2/EW2 50%-a elég jónak mondható ilyen téren a pár hetes játékokra :)

    Én mondom, főleg az ilyen digit-only gamekre hiányolom a nagyobb akciókat, meg 1-2 régebbire (Dark Souls 3, stb..).
    Majd talán karácsonyra :)
  • GOTY
    #79415
    Te így gondolod, más meg másképp. Szerintem mindkettő kéne, hogy teljesüljön: friss és régebbi ajánlatok is. A régebbire nagyobb, az újra kevesebb.

    Nyilván nem várható el, hogy egy most megjelent AC Originsre 75%-os címkét aggassanak.
  • Tinman #79414
    Szerintem egy Black Friday-től nem azt várja a nép, hogy friss címek kapjanak brutál akciókat, hanem azt, hogy a már egy ideje futó címek kapjanak nagyobb akciót. Így ez a BF felhozatal elég gáz... rossz oldalról közelítették meg a BF témát.
  • GOTY
    #79413
    Így már azért egész más. :)
  • mucsácsó
    #79412
    Akkor helyesbítek: számomra fos :D Mert ami érdekelne, az pont nem akciós - illetve már megvolt :)

    De azért vállalom az örök elégedetlen szerepét :P
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.21. 10:18:47
  • darkSectorxxx #79411
    Pár hete arra volt panasz, hogy valaki a sajátját sem látta állítólag.
    Lehet kiiktatják.

    De amennyit szarakodik a psn, az botrány.
    Simán elhiszem, hogy ez is szerver probléma.

    Nekem egy játék megvétele sokszor 15-20perc a konzolon keresztül.
    Ami kurva sok.
    Mert folyton hibát dob vagy órákig forog egy karika, most az már egy a ps 4 jelét tartalmazó logo....

    Tetvedék lassú.

    Van hogy a játékra rányomok és a játék ára nem jelenik meg, csak nézek mint egy fasz.
    Semmi nem lep már meg.

    Vagy a storeban komplett opciok nem jönnek be, alatta meg felette a többi igen...
    Sokszor botrány ez az egész. Így 2017ben ezen a hardveren. 320-as nettel....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 10:11:33
  • GOTY
    #79410
    "Nem a zsömle kicsi" jut eszembe erről.

    Azért azt mondani valamire,ahol 30-40-50%-os kedvezményt adnak, hogy fos, azért merész. Miért lenne fos valami, ahol féláron vehetsz meg egy adott játékot ahhoz képest, mintha nem lenne rajta akciós címke?
  • Mozes
    #79409
    Ti sem látjátok a store-ban már a haverotok wishlist-jét? Azt hittem eddig, hogy bug, de nekem úgy tűnik ez végles feature :(
  • Tatyla
    #79408
    Wolf2/Evil within 2 ugyan ezzel a kedvezménnyel US storeból már jobban csengene
  • mucsácsó
    #79407
    Fos ez a BF akció, dehát mit is vártunk.. :D
    Az UC Lost Legacy jó 5990-ért, meg Wolf2/Evil Within 2 talán 11k-ért (felesben) - de amúgy off az egész... :(

    Hellblade-et ménem akciózzák má???! :( Arra várok nyár óta :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.21. 09:41:21
  • Moby
    #79406
    Csinálok. Abba próbáltam beférkőzni amelyikben te is vagy, de az fullon van. Playerbase nem kizárt, hogy most várható, most valahogy nagyon felfutni látszik, ph-n is sorra veszik őket.
  • Tatyla
    #79405
    Remélem a US store Black Friday akciót is kibővítik azokkal a játékokkal amit a magyar storeba is beraktak, ott azért 50% jobban esne...
  • partizan182
    #79404
    +1, klubbod vane, beugranék :)

    1-2 online futamot sikerült csak összerakni mert a playerbase nem létező, de azok gigajók voltak.
  • darkSectorxxx #79403
    én.
  • TDC Geronimo
    #79402
    Ki tolta horizon DLCt?
  • darkSectorxxx #79401
    Magyar toplista eladásokban. :)

    Új játékok

    1. Star Wars Battlefront II
    2. FIFA 18
    3. Assassin's Creed Origins
    4. Call of Duty: WWII
    5. Grand Theft Auto V
    6. The Sims 4 Cats and Dogs
    7. Rainbow Six Siege
    8. Minecraft
    9. Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon
    10. Need for Speed Payback

    Armageddon!
  • Moby
    #79400
    Remélem is, mert nekem az anno kimaradt (nem emlékszem hogy alakult így). Várom, csak már belefulladok a játszanivaló címekbe :DD
  • TDC Geronimo
    #79399
    skyrim vrt nagyon dicsérik. VRba nem ugrok most még bele. Egyelőre élvezem a "4k" meg a "HDR" adta lehetőségeket :P
  • Moby
    #79398
    Most volt hetvenért playiten. Igaz kamera meg minden basz nélkül, de enyiért fasza az. Meg német amazonon lökik már az újabbat fullpackban, skyrim VR-el 350euróért. Na az kifejezetten odabaszós ajánlat.
  • mucsácsó
    #79397
    ennyire fasza lenne?! :D nehogy a végén a nagy ijedtségre vegyek egy VR-t most black fridayen... :D
  • Moby
    #79396
    Ez A Driveclub VR...atyavilág. Letörölhetetlen vigyorral a képemen toltam bele 2 órát :D
    Tudom mennyit szidtam a psvr-t. Butaság volt. Ez ma a legjobb dolog a videójátékokban. Semmi nincs, ami ezt az élményt megkarcolná.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.20. 23:02:01
  • darkSectorxxx #79395
    Mindent értetek! :)
  • Tikal #79394
    majd ti kifizetitek a különséget...
  • darkSectorxxx #79393
    Ma találtam, állítólag PS4 Pro 1080p photomode (no effects).....
    :)

  • darkSectorxxx #79392
    Áh, szerintem éhen halnak, 22.500 az mégse 60000. :D