121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #79471
    gts-ben nem zavart, hogy a játék kétharmada csak később jön? ;) :P

    (jááj, bocs, de nem bírom ki h a gts miatt ne csesztesselek :D )
  • arty
    #79470
    fogalmam sincs, hogy egy mély sw rpg (kotor3) mennyit hozna.
    de biztos kockázatosabb, mint kihozni egy bf2-t, amit ráadásul lootboxal is meg lehet támogatni....
    (pont ahogyan a cdprojekt sem kockáztatott a w1-w2 után egy multilövöldével a wicser világában ;) )

    és igen, azt gondolom h egy ea méretű gigába kódolva van a középszerűség, BIZONYOS projektek esetén.
    hogy kockázatosabb címekbe tesznek-e még pénzt, azt nemtom. nem nagyon látok semmit arrafelé, hozzájuk képest az ubisoft egy indie :D
  • Moby
    #79469
    Az egyet majdnem kiplatináztam. Valahol elcsúszott a dolog, berágtam, így nem lett meg. Azt nagyon szerettem.
  • n000rbi
    #79468
    Egyetértek! A napokban értem a végére, very hardon (egyből ezzel kezdtem) és jól szórakoztam. Több okostojásnak kellene elolvasnia a tesztedet :)
  • partizan182
    #79467
    Dark Souls gets Loot Chests

    Nagyon helyes.
  • Tinman #79466
    Thx, ha elolvastad :-)

    Hát nem fog vetekedni a VR élményekkel az tuti. Ez csak egy jópofa platformer cucc, van jobb is, rosszabb is, de én bekajáltam... mondjuk az egyet is tudtam kedvelni, ez egyértelműen több, szebb, jobb.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.21. 21:47:51
  • mbz
    #79465
    Sziasztok!
    A media player hibáról tud valaki valamit? Tegnap még működött ma már csak az elejéig jut el a mappa szerkezetet vagy a hálózatot nem jeleníti meg. Válaszokat előre is köszönöm.
  • darkSectorxxx #79464
    Az oké, de 7000-ből upgrade se sok jön ki, ha folyamat uppolnák mindent.
    Meg gondoltam összevásárlom a jó cuccokat, de így ez kurva sok idő lesz.
    És ez mind úgy 7000, hogy mindent eladtam és egy fasza ruha pl 5000-be kerül. :D

    persze költeni nem fontos, elég még az alap felszerelés is, csak hát furi....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 21:30:49
  • TDC Geronimo
    #79463
    Nekem is kevés volt de szinte semmire se költöttem csak párszor fegyver upgradere. Venni felesleges fegyvert
  • darkSectorxxx #79462
    ACO-ban:

    Én vagyok ekkora tusko, vagy a játék ilyen?

    Kb 19-es szinten vagyok....

    ~7000 pénzem van kb 40 küldetésre, úgy hogy minden felesleget eladtam.
    És geci kevés ez a pénz, egy fegyver ilyen 2-3 ezrekbe kerül, a fejlesztésekről nem is beszélve....

    Ez direkt van így? Vagy a Hard fokozat miatt van? Vagy én nem vettem észre, honnan kéne pénzt gyűjtenem....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 21:19:07
  • Moby
    #79461
    Elolvastam, beleállok mégegyszer. Lehet, hogy csak rosszkor kapott el, és hát a 30 frém sem segített a dolgon (pont a két pro között csíptem meg).
  • TDC Geronimo
    #79460
    Letoltam sw singlet. Nem volt ANNYIRA rossz, mint amilyennek beállítják. Volt 1-2 látványos set piece. Persze aki csak single miatt venné az kerülje, de kiegészítőnek a multi mellé elmegy.
  • darkSectorxxx #79459
  • darkSectorxxx #79458
    Hát mindig lesz pro és kontra. :)
  • Seth
    #79457
    Buy, it is
  • Tinman #79456
    Knack 2 szerintem.

    Nem tehetek róla, nekem van egy kölyök énem is, az ilyeneket az kilóra megeszi :-D
  • TBTPumpa
    #79455
    Aha. Köszi!
  • Moby
    #79454
    Olvasd el mire válaszolt.
  • TBTPumpa
    #79453
    Hol kerül ennyibe? Magyar Store ennyit ír nálam: 10.490 Ft
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.21. 19:34:44
  • Moby
    #79452
    Én pl. félbehagytam. Ráuntam. Az elsőt még szerettem. Ez már csak nem érdekelt.
  • Seth
    #79451
    Na és a Knack 2 megéri? Te toltad asszem. Első részt bár nem tartom nagyra, sok betegsége van, de azért végigvittem és a karaktereket megkedveltem, kíváncsi volnék egy jobb folytatásra
  • Tinman #79450
    Uncharted Nathan Drake Collection be is rántva végre 2000 Ft-ért, gyak. darabja 667 Ft. Ideje volt.

    Letoltam már PS3-on a 3 részt, de csak 1x... visszatérnék.
  • Tatyla
    #79449
    US storeban 181 játék van Black Friday keretében akcióban be is húztuk felesbe a Wolf2/Evil within 2 párost 50%-ban fejenként így 8100 pénzből van két játék
  • Katalizátor
    #79448
    Hmmm.... bocsi de nem értek egyet!
    Az ifgaz, hogy a játékok egyre fejlettebbek, de mát nem is amigán prigramoznak, az erőforrások is bővűlnek ám, új motorokkal dolgozhatnak. Marketinget full letojom, az a saját dolguk, emiatt ne sajnáltassák magukat. Érdekes egy Rockstarnak alig kell marketing, kiadnak egy szaros trailet és máris mindenki bokán fossa magát. Az igaz, hogy a játékipar kinőtte magát, de akkor is inkább adjanak ki egy drágább, de TELJES játékot és próbáljanak meg valami művészetet is belevinni a single által, ne csak a netes darára összpontosítsanak, mert így csak megkérdőjelezik fejlesztői kreativitásukat. Továbbra is rossz irányzatnak tartom a beépített fizetést.
    Milyen lenne ha elmennél az új Star Wars mozira, ahol rádadnának egy szemüveget és ha nem fizeted ki a +5€-t, akkor csak cenzúrázva láthatnád mondjuk a Millenium Falcont a filmben? Naná, hogy ki lennél akadva, hogy nem kapod meg egyben a filmet!
  • darkSectorxxx #79447
    Egy elemző szerint örülhetünk, hogy csak ennyit kell fizetnünk a játékokért

    Egy pénzügyi elemző annak ellenére, hogy gamer szemmel nézi az ipart, úgy gondolja, most még nagyon jó helyzetben vagyunk.

    Van, aki ötezer forintot is sajnál játékra, mások automatikusan a nagyobb kiadásokat veszik meg, és boldogan játszanak. Persze számít a kereset és a földrajzi elhelyezkedés, az általános mentalitás is annak megítélésében, mi drága és mi nem, de el kell fogadnunk, hogy a játékfejlesztés költséges dolog, és a videojátékozás sem egy olcsó hobbi.

    Evan Wingren, a KeyBanc Capital Markets elemzője egy részvényeseknek küldött üzenetben nyilatkozott a Star Wars Battlefront II kapcsán kialakult botrány ügyében. Amellett, hogy megjegyezte, most érdemes befektetni az EA-be, mert a jelenlegi szituáció csak ideiglenes és pár hónap múlva visszaállhat a részvények értéke, elmondta, hogy a játékosokat (külön kiemelte, hogy ő is játékos) nem lehúzzák, hanem épp ellenkezőleg, és az egész túl van reagálva. Bár a kitűzött 13 milliós eladási célt valószínűleg részben a balhé miatt nem sikerül majd elérni, azért így sem kell attól félni, hogy a játék rosszul fog teljesíteni.


    Szerinte ha visszabontjuk egy játék árát arra, hogy mennyi időt töltünk el vele, jobban megtérül, mintha egy filmet néznénk - még akkor is, ha 20 dollárnak megfelelő összeget (egy játék árának a harmadát) loot boxokra költünk. Ha feltételezzük, hogy valaki egy éven át napi kb. 2 és fél órát játszik, 40 centet fizet óránként, míg egy filmbérlés ennek duplája. Elég absztrakt a példa, de remélhetőleg a befektetőket sikerült vele megnyugtatni.

    "Az elemzések azt mutatják, hogy a kiadók valójában olcsón adják a játékaikat, és valószínűleg árat kellene emelniük."

    Az AAA játékok ára évek óta 60 dollár vagy 20 000 forint környékén van (a PC-s árak csak hazánkban és más, kisebb vásárlóbázist jelentő régiókban voltak alacsonyabbak, és már nálunk is növekedésnek indultak), miközben a játékok mérete, összetettsége, marketingköltsége folyamatosan növekszik. Valószínűleg ha a DLC-k és a mikrotranzakciók nem lennének, most egy alapjátékért sem ennyit, hanem lényegesen többet kéne fizetnünk - vagy nem kapnánk minőségi játékokat.


    Ámen....
  • darkSectorxxx #79446
    Tinman-nek igaza van abból a szempontból, hogy maga a DLC-t nem jelzik rendesen, én is megvettem még1x a stand-alone-t, mert amikor megvettem a TLOU-t, akkor a címe ez volt:
    TLOU GOTY, nem az, hogy TLOU + +Standalone stb....

    Megtévesztő nagyon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 16:43:00
  • Tinman #79445
    Ettől még maga a DLC megvan... Ezt Steam/Live rendszere mindig átszokta hidalni, jelzi, hogy megvehetem, de giftként.
  • Seth
    #79444
    Amivel nem rendelkezel az a stand alone verzió.
  • Tinman #79443
    Karácsonykor le merem fogadni, hogy megint le lesz árazva... csak a DLC-t ne vedd meg hozzá, mert tartalmazza. Majdnem megvettem, mert a Sony store-ja szerintem nem rendelkezem vele... aztán ingame még ott van, végig is toltam.
  • Tinman #79442
    Ott 5000 Ft a legolcsóbb.
  • darkSectorxxx #79441
    Biztos nem kérnek sokat használtan, hiszen a listaára 20 dollár, ami 5-6k
  • davidka003
    #79440
    Fuck. Arról lemaradtam. Mindegy nem sürgős. Majd beírjátok ha lesz akció :D
  • GOTY
    #79439
    www.jatekaim.hu
  • Tinman #79438
    Erről kérlek egy linket adj. Köszönöm!
  • Tinman #79437
    Október elsején vettem meg 2.700 Ft-ért a Remastered-et, nyilván ebben benne volt a Left Behind DLC is. Ennél jobb akciót nehezen tudok elképzelni és nem először volt ennyiért.
  • GOTY
    #79436
    Mert annak már eleve akciós az ára. Bárhol megveheted lemezen 3 ezer forintért. Milyen akciót akarsz?
  • darkSectorxxx #79435
    Tyűha.
    A folyamatos 10 euros akciónal jobbat? :)

    Legközelebb, szólok pm-be ha lesz, másoknak is szoktam, ha tudom hogy valakit érdekel valami, karácsonyig tuti lesz....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.21. 15:42:25
  • davidka003
    #79434
    Nálam se. Egyébként annyira gagyi a PS store, hogy az nem igaz. Én akármikor néztem eddig mindig van valami nyűgje.
  • Rage47
    #79433
    nekem be sem jön a PS Store :S
  • Tikal #79432
    Dehogynem, en ugy vettem meg....