121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #79511
    GT Sport patch

    3 autó, single player módok offline játszhatóak, decemberben pedig GT Leauge (új egyjátékos mód) stb...
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.11.22. 16:20:38
  • darkSectorxxx #79510
    Resi 7-hez kell ezen kívül kamera? Mert max azt meglesném azt eladnám a gecibe. :D
    Pro még necces 100-ért, várok egy 80-ra kb 85....a 90k az max újonnan, de az necces.
    90-ért már rossz szájízzel kapcsolnám be.

    Mondjuk pénzembe sem kerülne ha a Xbox One-t meg a régi PS-t eladnám.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.22. 16:17:19
  • Moby
    #79509
    Já, már nincs :) De gondolom hoznak, ha rendelsz
    Viszont PRO is van ugyanitt 100-ért.
    200-ból meztelen seggel bele lehet ülni az egyik legjobb VR-be a piacon. Kemény :D
  • darkSectorxxx #79508
    Még a hülyének is megéri :P
    Mondjuk nincs raktáron sajna....gondolom a kamera az mindenképpen kell.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.22. 16:14:54
  • Moby
    #79507
    PSVR 70K Ugyanitt motioncontroller twin pack 20K. Kamera 12K.
    102E-ből full pack.
    Vegyétek! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.22. 16:08:08
  • Tinman #79506
    Há' ez a lényeg :-D

    Pro-n vagy ez van, vagy az van. PC-n meg egy normálisabb VGA-val tolja a nép 60 frémmel jobb graf mellett FHD-be. Ezért mondtam, hogy számomra, meg még a többség számára akik nem 4k-ban tolják a PC-s a superior.
  • darkSectorxxx #79505
    Mit aha, meg persze?
    kb 4-5 napja játszom, csak tudom hogy mi zavar, elhiheted pont én nem játszanék az AC-vel, akinek a Unity végigjátszatlanul ott hever a polcon (a Syndicate-et meg sem vettem), ha nem tetszene és nem élvezném.
    Mindez persze nagyrészt a harcrendszernek köszönhetem....
  • GOTY
    #79504
    A lootbox szerencsejáték, döntöttek Belgiumban
  • Tikal #79503
    aham, persze.
  • darkSectorxxx #79502
    Eddig is volt ps4ed nem? :D
    Döntsd el magad...van frame teszt is.

    tesztek
  • Moby
    #79501
    Én ezt értem, de ezt most semmivel nem lehet összehasonlítani. Ilyen helyzet a prón nem előállítható. Vagy a frémed lesz jobb, vagy a felbontás sokkal magasabb. Ilyet, hogy fullhd-n baszkod, ilyet ott nem lehet. Bár ez nem is akkora baj :D
  • Tinman #79500
    Egy ócska GTX970-en, full maxon.
  • Moby
    #79499
    Jobban szaladgál?? Összevissza csapkod a frame!
  • n000rbi
    #79498
    Ne szarozzál, vedd a prőt.
  • Tinman #79497
    Pedig ez egy GTX970, egyértelműen szebb, jobban szaladgál mint PS4-en.


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.22. 11:18:06
  • Moby
    #79496
    Neeeem. Ugyanazt tudja mindkettőn. Cinematik módban ha bírja bírja, ha nem, esik a frame. Action módban meg esik a felbontás. Ti-n egészen fullhd-ig kimaxolva. Fullhd-ból már nem fog visszaesni ezt értem, de háááát ez egy vicc. Meg az is, hogy A két konzol VR-al, mifaszommal nem volt annyi mint a pc, de a Ti-al kb az első pár hónapban volt meg a 4k@60, az utóbbi időben meg semmi. Nyilván jobb minőség lesz mindig, mint a konzolok, de egy ilyen portért én pénzt nem adok. Dolgozzanak meg érte a sneciek, de ez nem munka, hogy nyolcszor akkora teljesítményből ezt sikerül kihozni. Ahol a konzolverza is arányosan szar, ott még lehet a fosmotor, vagy bármi. Ezek tapinthatóan beleszarások következményei. Vagy bénaságé. Az sem jobb.
  • Tinman #79495
    Tud, csak nem frame módba... PC-n, meg felqrsz mindent maxra és tolod FHD-ben. Abs. PC-s a superior verza. A nagyon nagy többség PC-n még mindig FHD-ben tolja. (Nézz egy Steam Survey-t.)
  • Moby
    #79494
    A két pró között egy slimmel futottam. Pont akkor jött a knack2. Az igazat megvallva prón még ki sem próbáltam.
  • Moby
    #79493
    Nekem azért lett hulladék, mert Ti-s sem megy 60 frémet 4K-n. Fullhd@60-at meg tud prón is.
  • Tinman #79492
    Ja... azt eszembe nem jutna kimaxolni. 1x letolod arra tök jó, de hogy a mindenféle nyamvadt kristályokat a 3. végigvitelkor is keresgetni... hát az nem az én világom.
  • Tinman #79491
    Betonstabil 60 frém a Knack 2, nyilván nem a felbontást preferálva, hanem a frame-et, de hát ezért vesz az ember Pro-t. Gondolom. Én ezért vettem.

    Eszembe nem jutna variable mellett tolni, nem vagyunk cocák, meg kocák ^^
  • SlickAdam
    #79490
    vegulis mindegy, ja. tehat te a Knack 2-t base masinan tesztelted? mid van most egyaltalan? PRÖ remlik AC kapcsan, de nemregiben mintha sima PS4-et is emlegettel volna.
  • Tinman #79489
    Azért lett hulladék, mert nincs bill+egér támogatás? Jó vicc :-D Eszembe nem jutna ilyen kardoscsapatóst billel kínlódni.

    "@1080p 60FPS was a breeze, and next to no framerate drops"

    Erről van szó. Az ára meg hamar baráti lesz, ez ugye PC, steam, hamar becsuklanak az árak. Borítékolom, hogy az első 50%-ot 3-4 hónapon belül kapja, nekem meg ráér még annyit a superior verza.
  • Moby
    #79488
    Én a Knackre gondoltam :D
  • Moby
    #79487
    - GT Sport - 60 frem a base-en is
    Nem. Nagyrészt 60, de csuklik.

    - Knack 2 - variable 30 felett, de van benne opcionalis cap base-en is.
    Igen, de capelve érzékelhetően inputlagos. Variable 30-on nem, de attól behánysz.

    Amúgy nem mindegy mennyi van benne, amíg épp nálad van?


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.22. 10:02:45
  • SlickAdam
    #79486
    E! Amazon fekete baszás akciok vannak, gondolkodok, hogy behuzok egy PS4-et par exklu miatt.
    downsampling es valamivel jobb latvanyt figyelmen kivül hagyva, csak a performanszra fokuszalva van egyaltalan ertelme a PRÖ-nek a szaros 1080p-s kijelzömön?
    gyors DF csekk (nem erdekel ezek közül mind, csak erdekesseg):
    - FF XII Remake - 30 frem a base-en is
    - GT Sport - 60 frem a base-en is
    - Uncharted 4 DLC - 30 frem base-en is
    - Yakuza 0 & 1 Remake - 60 frem (apro dropokkal neha) base-en is
    - Crash Bandicoot Remake - atom 30 frem (cutscene-ben neha double buffer 20-as lock) base-en is
    - Persona 5 - ugy latom ez is 30, nem lett agyon-tesztelve
    - Horizon hoki - 1080@30 base-en
    - Knack 2 - variable 30 felett, de van benne opcionalis cap base-en is
    - Last Guardian - NA EZ bosszant, 23-30 frem, inkabb 27 altalaban base-en. PRÖ majdnem atom 30.
    - FF XV - 30 frem megvanik base-en is, csak szar a pacing. mint PRÖ-n is... bar ez lesz pöcöre is, szal annyira nem szamit.

    csak mert PS4 Slim 200 ojro vs PRÖ 350.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.22. 09:51:32
  • Moby
    #79485
    Hulladék lett a pc port. 2 napja vettem meg lemezen alzában hatezerért, tegnap meg a season passt- háromezért. PS4-re. Ettől jóval többre jön ki a complete editiionn.
  • Tinman #79484
    Igen, PS4-en, kb. 1.5 órát... mikor folytattam volna kiderült, hogy jön a DLC. Mire megvettem volna a DLC-ket kiderült, hogy jön PC-re. Innentől már csak egy jobb árú PC-s verzára várok.
  • Kandurex
    #79483
    Játszottál a Nioh -val?

    [kíváncsi]
  • darkSectorxxx #79482
    Mivel ez a játék lényege, ezért azt csinálom. :)
    A küldetések amúgy így vannak sorba, csak hogy tudd, nem kell konkrétan farmolni.
    Farmolni akkor max, ha mindent meg akarsz venni. De ez minden játékban eddig is így volt.

    Pláne nincs befolyással a játékélményre 2-3 skin.
  • Tinman #79481
    Van egy ilyen aljas tervem már PS3 óta, hogy mind a 3 részt kimaxolom... aztán majd a 4-et is.
  • Tinman #79480
    Persze, hogy nem, az egy teljes játék. Az, hogy később további autók jönnek, az SEMMIBEN nem folyásolja be a jelenlegi játékélményt!

    Rohadtul nem egy liga, amikor további TÖRTÉNETET kapsz meg később, vagy további AUTÓKAT. Remélem érzed a nem éppen apró különbséget.
  • darkSectorxxx #79479
    De nem rontanak el semmit, mert az alapjáték az a durva skin nélkül is megy, amúgy közben kiderült, hogy lehet majd gyűjteni több lóvét később, maga az alap játékhoz, hogy végigvidd, ahoz meg nem kell.
    Pláne nem fizetős skin, arról nem volt szó, az tiszta, hogy vannak fizetős skinek.

    Most a játékba megszerezhető cuccokról beszélek. :)

    De ja láttam a pack-okat, mondjuk szerintem nem szépek, a játékban vehető rucik közt szerintem szebbek vannak.

    Amúgy hardon nyomom, elég izmos ellenfelek vannak, ha be akarok menni egy piros küldetésbe. :D

    De folyamatosan jövök rá, hogy sok dolog bizonyos taktika, trükktől függ, és érdemes kihasználni a játék adta kis lehetőségeket. :)

    De gecisok misszió van, szerintem 100ora lesz mire végigérek....
  • Kandurex
    #79478
    Az egésznek maximum annyi értelme lesz, hogy nem lesznek random lootboxok. De maradnak.
  • Tikal #79477
  • Tikal #79476


    inkább menjen grindelni, ne bíztasd már :D
  • TDC Geronimo
    #79475
    EA jól megkavarta a szart a BF2vel. Hála égnek úgy néz ki elindult valami ez ügyben nem csak EUban, hanem USben is

    The state of Hawaii announces action to address predatory practices at Electronic Arts and others



    Belgium declares that loot boxes are gambling, will seek to have them banned in Europe



  • arty
    #79474
    szerencsédre az ubisoft a pénzel hadilábon állókra is gondolt! (ami persze teljesen VÉLETLENÜL kevés a játékban :D )

    Horus Pack, 2145 ft
    Roman Centurion Pack, 2145 ft

    nos, melyiket adhatom a kosaradhoz? ;)))
    és neeeeem, dehogy rontják el ezek a játékod, rá se ránts... csak fizess :D
  • darkSectorxxx #79473
  • mbz
    #79472
    UPSZ win 10 update kikapcsolta a media megosztást azért nem látszódott a hálózat :)