121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #79712
    Még két ezer forintokon ne szarakodjunk már. :)
  • n000rbi
    #79711
    Mert ez nem csomag, hanem a 70k-s vr és külön vettem új kamerát, amiből lejött 2500 forintnyi törzsvásárlói pont. Nem volt kedvem használt kamera után kajtatni, ennyi.
  • darkSectorxxx #79710
    Hát hogy egy kamerát használtan ha nem akasz, akkor is ott van újonnan ilyen 14-16k, vagyis a kamera külön is 86 lenne a vr-al....:)

    Én ezért vettem használt kamerát, jó az is :) így akkor 78k
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 12:49:55
  • darkSectorxxx #79709
    Gratula. :)
  • n000rbi
    #79708
    Ezt nem értem. Mit nem nyerek vele? Kamerával együtt ennyi, két fagyi és pro van otthon.
  • GOTY
    #79707
    Na, szó szerint VR tulaj lettem.

    Itt figyel a csomagtartóban. Kisétáltam a Konzolvilágba, és megvettem 98.490-ért a GT-pakkot.
  • darkSectorxxx #79706
    Hát faszba, akkor fagyit télen venni? :O
  • Moby
    #79705
  • darkSectorxxx #79704
    Ja hogy télleg, most jut eszembe az csak tölteni kellett kábellel...
    :D
  • Moby
    #79703
    Persze, inkább csak felkészítelek rá :)
  • darkSectorxxx #79702
    Ez igaz, csak olyan fagyis játék is kéne amivel játszanék.
  • GOTY
    #79701
    20 ezer forint újonnan a twin pack. Most nem veszem meg, aquánál 1-3 munkanap, KSZ-nél raktáron, nekem azonnal kell!

    Ha majd nem leszek tőle hányós, és tetszeni fog, veszek egy twin packot, bukok rajta 5 ezer forintot. Az nem a világ.
  • Moby
    #79700
    Pont oda :D


    /blútúsz megbírja nem? De.
  • darkSectorxxx #79699
    Ps3as fagyi ez nem? Mert nekem ahoz volt egy, akkor elég már csak használtan egyet venni.

    Amúgy hová a picsába kell csatlakoztatni ennyi szart?
  • Moby
    #79698
    Kettő kell. Nem úszod meg. A VR-ben a kezeidet kell lekövetni. Nem azért kell a fagyi, mert kell a fagyi, hanem mert kellenek a kezeid a játékban. A térben.
  • partizan182
    #79697
    Kêne nagyon, majd ha hazaértem innen a halal faszarol ( kenguruland) decemberben. Plusz persona, nier beficcen akcioban, asse tudom hova kapjak.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.11.24. 10:22:19
  • GOTY
    #79696
    Akkor majd veszek használtan egy tizesért.
  • Moby
    #79695
    Skyrim VR.
  • Moby
    #79694
    Úgyis megveszed. Kell a fagyi. Nem azért, mert nem lehet nélküle játszani, hanem mert nem érdemes :P
  • partizan182
    #79693
    Fagyi rengeteged dob az elmenyen. I expect you to die, fantastic contraption, job sim, superhot stb., ezekhez mind kell.
  • darkSectorxxx #79692
    Hát figy, lenyomok fontosabb címeket.
    Nekem nincs Pro-m, azt sem tudom mennyit használnam stb. Azért vr élmény ide vagy oda, én dark vagyok a hc gamer még mindig das meg ilyenek, ez a vr egy causal eszköz. ;)

    Necces kicsit.
    Nem tudom, hogy mondjuk 1 hónap mulva mennyi por áll majd a vr-on. :D
  • GOTY
    #79691
    Gondolkodtam, hogy azt vegyem-e, de rájöttem, nekem nem kell a fagyi. Így spórolok rajta 15 ezret.

    Amúgy tegyük hozzá, nagyon jó ár az Aquás!
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 10:17:49
  • Moby
    #79690
    Akvában vrwolrds-ös fullpack + gts 115 :OOOOOOOOOO
    Nagyon kemény :D Egy olyan negyvenesben van a türelmetlenségem.
  • darkSectorxxx #79689
    IGN-es srác pl AC-ra, hogy még a PC ultra beállítástól is szebb. Simán el tudom képzelni...
  • GOTY
    #79688
    Az iPhone-t Xbox One-ra cserélhetnéd, az X-et megtarthatod! :-D
  • GOTY
    #79687
    Mi a faszért adnéd el? Akkor miért veszed meg?
  • Kongy
    #79686
    Okés, csak nyugodtan toljad, fizu előtt úgysem veszem, mert kiköltekeztem magam erre a hónapra bőven az iPhone X-el :D

    PS4 Pro + Xbox One S
    Volt Switch-em is, de eladtam pár hónapja.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.11.24. 10:14:17
  • GOTY
    #79685
    Hát, én az Xbox One X-et sem bántam meg egyáltalán. Az egy csoda. Tegnap egy nem mai játékot toltam (Wolfi Old Blood), és egy résznél olyan szép volt, hogy azt mondtam, bár a Witcher lett volna ilyen szép házakkal tele!

    Remélem ezt sem bánom meg, és beleszeretek.
  • darkSectorxxx #79684
    Oksa, majd jelzek ha megunom. :) 80% hogy eladom majd.
    Kamerával lesz nekem 78k így, plusz a kamera postaköltség. Legyen 80k, majd megdumálhatjuk...;)

    Neked milyen konzoljaid vannak? Mert már a fene emlékszik. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 10:13:18
  • Kongy
    #79683
    Én lehet megvenném tőled, ha meguntad, jó áron :)
  • partizan182
    #79682
    Acélgyomor-tesztre javaslom a bound-ot free camera módban. Most asszem plusban ingyenes is tán. Egyébként gigajó, bár nekem már korábban lepörgött, vrban egész más élmény.
  • Moby
    #79681
    Én haragudtam rá sokáig. Vártam, éveket vártam, hogy olcsón tömeg számára elérhető legyen, de nem történt meg. Most kezd el történni. Fontos volt nekem régóta, amikor sok éve először kipróbáltam az elite dangeroust még mindkettő nagyon kezdeti verziójában. Azóta pofázok róla itt, de átbasztak, és a vásárlókat is a háromszázezres nyitóárakkal. Mostanra kiderült mennyibe kell kerülnie a VR-nek ahhoz, hogy áttörje a gátat: hetvenezerbe. Megvan a szám, megvan az ár. Lehet vásárolni :D (jó, én nem vártam meg, de sosem voltam a türelmemről híres :D ).

    Nyilván rohadtuk örülök, hogy ennyire sikeres itt is. Jó játékok kellenek, ahhoz meg sok vr tulaj kell. Úgynézem az most meglesz :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 10:06:47
  • GOTY
    #79680
    Nagyon kíváncsi leszek, eleinte nagyon elutasító voltam a témában, de ahogy egyre több embertől olvastam, hogy milyen jó móka tud lenni, miért pont ezt ne próbáljam ki?
  • Moby
    #79679
    Igen, ezt én is tudom, le is írtam itt néhány tucatszor :)
  • GOTY
    #79678
    Pontosan. Hozzá kell szoktatnom magam ehhez az ingerhez.

    Amúgy azért van a rosszullét, mert ilyenkor az egy azt hiszi, hogy megmérgezték, hisz eltérő ingereket kap a szemből és az egyensúlyi szervből. Ezért a gyomrot arra utasítja, hogy hányjon, hogy a méreg kikerüljön a szervezetből.


    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 10:00:08
  • Tinman #79677
    "Terápiás céllal"


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.24. 09:56:41
  • Moby
    #79676
    Miért röhögnék, miután azt írom, hogy ez a terápia? :) Nézd, egyszerű dolog ez: a motionsickness ugyebár az, amikor a látás, a hallás, és az egyensúlyközponti szentháromság nincs szinkronban. Minden problémát a tanult ingerek (hiánya) okozza. Hajón azt látod, hogy a hajó önmagához képest stabil, miközben az egyensúlyi központot folyamatosan tolja az ingert. A VR-ben pont a fordítottja: minden elmozdulást érzékelsz, miközben a ülsz egy székben/állsz a földön. Demivel minden ingered tanult, azt is rohadt gyorsan adoptálja az agy, hogy van mostmár az életedben olyan, amikor ez nem lesz így. Ahogy a hajósok sem okádnak feszt, és az űrhajósok is kibírják elég jól a gravitáció teljes hiányát néhány kiképzés, és odafent eltöltött nap után.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 09:55:33
  • GOTY
    #79675
    Ez ugye valami vicc?

    Ugyanott viszont jó csomag.

    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 09:47:46
  • GOTY
    #79674
    Most ha röhögsz, ha nem, én részben azért veszem, mert nálam van motion sickness. Repülőn nem vagyok rosszul egyáltalán, de a hajót nem bírom, meg sokszor azt se, ha a kocsiban nem én vezetek. Ha én vezetek, semmi gond nincs. Hullámvasút és ide oda mozgó-pörgő szarok eleve kizárva.

    Szóval kicsit ilyen terápiás céllal is veszem, komolyan.
  • Moby
    #79673
    Upsz most látom csak, ez már valami vágott verza, hiányzik a végéről, ahogy kimegy a klozetra okádni egyet
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 09:38:24