121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79752
    Pontosan. Amit az ucsó sorba leírtál, nekem is van ez.
    Ps vr is ez lesz szerintem. :)
  • Moby
    #79751
    Végre! Má' azt hittem, hogy életed végéig csak a pacsulikat fogod magadra sprickolni kikapcsolódás gyanánt!
  • SlickAdam
    #79750
    jovanaz. nekem is jön a Benkö, lustasagbol akar meg konzolozni is fogok rajta. olyan reg nem jatszottam szinte semmi asztali cuccot, hogy az allam koppan mindentöl.:) jo taktika, ha grafikai fejlödesre vagyik az ember. kis piano :D
  • Kongy
    #79749
    Mondhatni igen... Bár én elég sokáig jutottam benne, de valahol az utolsó 3 küldetés valamelyikénél abbahagytam. Meg előtte is kínkeservesen haladtam csak vele... szóval nem érte meg. Anno az 1. részt imádtam, de akkor megvolt az új konzol varázsa, nem gondoltam, hogy az ennyit számított.
  • darkSectorxxx #79748
    De basszus, a szomorú ebben nem az összeg, hanem a Knack 2..... :D

    ULL-ra én nem sajnáltam a pént, még 20k-t is kiadtam volna...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 15:21:44
  • darkSectorxxx #79747
    Pedig milyen jó lenne az.... A 200ft-osokkal.... :D
  • Kongy
    #79746
    Nekem a Knack 2 meg UC Lost Legacy miatt fáj a szívem. Most 6k mindkettő, én meg 12k-ért vettem őket közel 2 hónapja / db......
  • Moby
    #79745
    Hápersze. Én 4k-t meg sem érzek. Pénzzel törlöm a seggem a vécén :D


    /bárígylenne. Mármint...nem törölném a seggem pénzzel, szerintem az nem alkalmas erre
  • darkSectorxxx #79744
    Persze 4k (ft-ra értem) miatt lenne akadály bármi Moby-nak?
    Hiszen ő 2 helyen dolgozik egyszerre. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 15:02:16
  • Moby
    #79743
    Neeeeem :) Azért nem veszem meg még, mert rámborulnak így is a játékok :) Az csak viccvót :)
  • GOTY
    #79742
    Moby, ne szarozz már! Simán megveheted teljes áron, most az a 4 ezer forint kedvezmény miatt nem veszed, pedig szeretnéd? Ne már!

    Gondolj Tottira! Ő is szerette volna az Xbox One X-et...
  • darkSectorxxx #79741
    Ja igen lemezes most kemény a szopásoshoz képest, digiben annyira nem újkeletű a biznisz, tavaly a féláras karácsony ugye, meg évközbe a sok akció.
    De manapság még mindig sokan azt hiszik, hogy a konzol egy méregdrága hobbi a pc fenntartáshoz képest.

    Holott ebben a generációban pon hogy pc-n nincs annyi jó üzlet mint régen, konzolon meg még home-olás mellett is arcpiritó amik vannak.
  • darkSectorxxx #79740
    Pedig lehetnél kicsi én.... :D

    Amúgy meggyőzni soha én sem akarok senkit, max azt nem hagyni, hogy engem győzködjenek.
    Vitatkozni is utálok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 15:00:24
  • darkSectorxxx #79739
    Ja én értem mire mondod, nem konkrétan a vr témára.
    Valóban vannak ilyenek, még én is említettem, egy boltot, hogy a ps slim fölé odairtak egy pro árat, 124k. A Slim SOHA nem volt 124..... Pláne nem ezer....

    Ahogy a pro fölé írtak valami 15x ezret....

    De ezért nem a vásárlók a felelősek, ha éppen nem követik nyomon ezeket az árakat mont mi kockák, akkor nehéz ám megítélni.

    Inkáb azok buták, akik ezt kihasználják....;)
  • Moby
    #79738
    Most én is itt inkább a lemezes játékokra gondoltam. Annál ez nagyon szembetűnő Nemtudom láttam-e ilyet valaha. Minden ami mostanában megjelent, az ilyen közel féláron megy. Elképesztő. Csak játékra iszonyatos pénzeket lehet most elkölteni.
    És mi az egyetlen kivétel ezalól: igen, amit moby szeretne: a skyrimvr. Az nem kapott akciót...gondolom miattam!
  • Myselor
    #79737
    nemgond :D csak megosztottam a véleményem.haladhatunk tovább. nemvagyok darky xd nem állok le vitázni se meggyőzni nem akarok senkit sem
  • Moby
    #79736
    Félek ebben most akkor is lesz átfedés, ha amúgy ez nem volt célod :D
  • Myselor
    #79735
    semmi ilyen problémám nicns ne aggódj és rászorulva se vagyok erre :D de szánalmasnak tartom a bolt előtt 50-70%ig táblákat betérve meg max 10%minden cuccra .pár boltba benéztem ma és 3000 forintért kevesebbért valóban tényleg megéri vásárolni pl monitort vagy bármi hasonlót.nem mondom hogy mindenhol így van de felénk ilyen sunyi geci az összes bolt kb :D és konzoloknál is probálkoznak nem egy helyen láthattuk a ps5 prot 160ról akciózva az eredeti árára ugye xd ruházatok szintén ugyanannyiért vannak sok helyen amennyi alapból csak átvan húzva egy magasabb kitalált ár.és amúgy meg azt geci hülyézek le akit akarok amég nem az itteni emberekre teszem nem?:)
  • darkSectorxxx #79734
    Én nem tudom.
    De ac pc-n komoly áron mérik, egyrészt mert masterpiece, másrészt meg nincs warez....
    És ha ez így marad, akkor szopás lesz.

    Érdekességképpen követem az Origins árát.
    Volt g2a-n 14-15k...volt.

    Most BF-ben 39 euro....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 14:51:02
  • Moby
    #79733
    Amúgy tényleg nem értem a nyivákot. Konzolok piszkosul olcsón. Játékok féláron. PSVR sohanemlétezettáron. Az eddigi BF-ek a fasorban nem voltak gémerszinten a mostanitól. HÁESSEJÓE? AKKÓMI? :D
    Jójótudom. Legyen jobb! Hálegyen, az nekem sincs ellenemre, de valahol félek, hogyha az lenne, asse lenne elég jó :)
  • darkSectorxxx #79732
    Ez csak a usereknek jó most. Biztos ez van a háttérben, mivel akkor a prot is akciózhatnák, vr félárobn pattogtatják most, ez kurva nagy összeg, pláne magyar akciókat tekintve.

    Ps 4 slim az átlag árhoz esett kb 15 ezret, ez kb 16%-17%.....
  • Moby
    #79731
    Hát ez a fosika. 40MU6122 vagy mi a rák :)
    110 vót most feketeretekben. Nagondolhatodmilyen :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 14:39:16
  • Moby
    #79730
    Igen, csak itthon nem kapható még a ZRV2.
  • GOTY
    #79729
    Akkor ugyanolyan áron van, mintha itt vennéd meg ezeket, esetleg külön-külön.

    115 a mindenes pack, meg kb. 12-ért veszel hozzá skyrimet. És még jobban is jössz ki.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 14:32:35
  • yesname #79728
    Usákoktól a full PSVR bundle Skyrim VR-rel (a hivatalos Skyrim VR bundle az új updatelt HW-s sityakkal) vámmal mindennel együtt 134 ezer.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.24. 14:20:31
  • GOTY
    #79727
    Nekem aztán kurva mindegy, hogy attól kaptam 100 alatt vr-t, mert BF van, vagy mert zöldet fosott mariska! Marhára nem érdekel, mi az oka. Én annyit tudok, hogy ilyen pakkot eddig nem kaptam 5 digites áron, az meg megint nem érdekel, hogy a kereskedő jól jár vele, vagy nem. Rosszul nyilván nem, mert akkor nem adná adott áron.

    Most volt hozzá kedvem, most jött a lehetőség. Engem csak ez érdekel.

  • Tinman #79726
    Kb. 2 hónapos hír, hogy a Sony amcsiknál csökkenti a VR és bundlik árát. Akkor nem lehetett tudni, hogy EU-ba is terveznek-e árat csökkenteni, de úgy tűnik igen. Senki ne higgye azt, hogy ezen x és y konzolbolt most aztán elbukik 10-20 ezreket. Ők is nagykerből vásárolnak, vagy szürkéből. Az időzítés természetesen remek, hiszen a BF hetére esve kezdték el kiszórni a készleteket.

    Sajnos idehaza a BF 95%-ban valóban kamu. Rengeteg esetben látjuk, hogy előtte 1 héttel, pár nappal megemelik az árat, majd abból adnak egy akciót. Nekem volt wishen pár termék, páromnak is, csak röhögünk azóta is, hogy mennyire hülyének szeretnék nézni a népet a kereskedők.

    Ettől függetlenül tök jó, hogy már ennyiért van VR, de ez inkább a Sony érdeme és sok köze nincs a BF-hez... ill. az időzítés miatt van.

    A másik ok pedig a kissé upgradelt verzió megjelenése... ki kell szórni a "régieket".
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.24. 14:07:59
  • GOTY
    #79725
    Milyet vettél?

    Hát nem tudom, azért én nem geciznék le egy fórumon senkit, és szerintem nem is helyes, ha ezt bárki megteszi, szóval azért be átorítsunk erre senkit! :)
  • SlickAdam
    #79724
    milyent? muti
  • Moby
    #79723
    Jó legyen színtvallok: én is megtörtem, és beálltam a birkaseregbe. Vettem egy tévét. Nem a igazi ez a monitoron ennyi gép. Kéne 4k mátrix, de azok bazidrágák (a hdmi2.0-t tudók). A monitoron dugdsás meg vátlogatás körülményes, szal nyifogtam itt a tévék mérete miatt, és nem is leltem megoldás, szal vettem egy kamuhdr-es 40 colos samut a konzoloknak a hülyevagyokmarktban még hajnalban, amikor volt. Ez a kapható legkisebb tévé, nagyobb tudásúról meg lemondtam. Talán majd egyszer monitorban, ha nem háromszázezer lesz egy hdr-es 32-es. Addig meg karistolok ezzel, a vr-el a fejemen úgysem látom :D
    Viszont tőlem mehet a idióta butageci, nekem ez simán belefér. Vagyis ez is. Voltam én itt már minden, és ami nem, az meg úgyis leszek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 13:58:53
  • SlickAdam
    #79722

    vannak amugy tenyleg sunyi üzletek, akik szepen lassan emelgetik az arat BF-ig, aztan BUUUMMM, mehet a %, de erösen ketlem, hogy konzolosdiban igy lenne. mindenki ismeri az arakat beteve.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.24. 13:50:38
  • Moby
    #79721
    Milyen dealről maradtál le? :D
  • GOTY
    #79720
    Kicsit óvatosabban az agyarakkal, ezt konkrétan én kérem ki magamnak. Lenne javaslatom, hogy kit gecizz le és idiótázz!

    Szerintem meg rohadt jó, ma vettem egy olyan hardvert, amiért nem kellett az eredeti árát kifizetnem (értsd: nem annyiért, amennyiért a bolt állítja, hogy kerülne, hanem amiért láttam mondjuk két hete) most megvehettem 2/3 áron.

    Üres a pénztárca, és a szőlő savanyú, vagy csak úgy van valami problémád?
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 13:34:50
  • darkSectorxxx #79719
    Mit is? :D
  • Myselor
    #79718
    jó ez a black friday akció.ja nem xd.vicckategória:) és sok idióta buta geci ember hogy benyalja ezt is.mulattató
  • darkSectorxxx #79717
    Azon filóztam egy fps játékhoz pl miért nem elég 1 fagyi?
  • darkSectorxxx #79716
    Jó csak megkavartál, mert írtad tegnap, hogy ugyanitt a vr kamerával 86, azt hittem caomag, ma meg kerestem össze vissza. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 13:21:44
  • n000rbi
    #79715
    No problem, fény derült a rejtélyre :)
  • darkSectorxxx #79714
    Nem a 2500ft, mert azt hittem a 86k egy csomag ár, ami ugyanaz lenne mint külön a 2 cucc.
    Használtan viszont féláron van. De itt most a eredeti árakat mértem össze , azt hittem a 86 egy bundle. :D
  • darkSectorxxx #79713
    Ja basszus, hogy te külön vetted, az más, azt hittem kamerával együtt egy bundle volt. Ja akkor sorry. :D