121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #79792
    Igen. Az elmúlt években végigpörögtem a teljes gaming headset piacot, aztán végül mindig visszatértem a cloudhoz :)
    Skyrim: neeeeee, ne! :D
  • Moby
    #79791
    Nem igazán. A standet kéne összekötni a psvr szabályzójával. Nem megoldhatatlan, de elégg szar megoldás, főleg aminél mozogsz is kicsit. Inkább valami wired kéne.
  • balee4
    #79790
    Ilyened van?

    Nekem is kéne vmi normális gaming headset.

    Skyrim VR-t tolom agyba-főbe, zseniális cucc. Csak az a baj, hogy benne van már vagy 25 óra és nem haladtam szinte semmit a fősztorival. Annyira jó benne a felfedezés. Az irányítás is kegyetlen jó Move-val.
  • GOTY
    #79789
    Astro A50 van itthon, velhetoen azt nem tudom vele hasznalni. Holnap kiprobalom.
  • GOTY
    #79788
    Mondd azt, hogy nem volt allat jo!
  • LBandi77
    #79787
    Haveromnál próbáltam ezt a cápás ketreces kurva mélyre megyünk és majdnem meghalunk de megmenekülünk sztorit.
  • Moby
    #79786
    Ha meg lesz a fagyi, nézd meg london heistet (asszem az csak fagyival megy). Na attól bepössentesz.

    Hint(majd emlékezz erre): a szivart tényleg meg lehet gyújtani. Igen, bele is lehet szívni. TÉNYLEG. És ki lehet fújni a füstöt. TÉNYLEG :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.24. 20:59:12
  • Moby
    #79785
    Igen, a fülhallgato kurvszar. 1 percig nem használtam (hyperx cloudot használok mindenhez, ehhez is. Ráadásul a feketekfehéret, olyan, mintha ehhez lenne :D). De ezt írtam korábban is.
    A kép elfordulás nem kéne legyen. Anomáliák attól szoktak lenni, ha kitakarod a kezeddel vagy a kontrollerrel a sisak ledjeit. A pontos felhelyezés meg ahogy írtam rutin lesz egy idő után. Az első időben egyfolytában csak igazgatod. Ez mindegyiknél így van, nem csak a psvr-nél. Alul én is kilátok kicsit. Eleinte zavart, már totál megszoktam. Eleinte minden zavar :)
  • GOTY
    #79784
    Neked is van VR-od? :)

    Nem volt idom ilyenen gondolkodni, nekem nagyon tetszett. Pont a z alenyege, hogy tultoljak kicsit :) Nem lattam munek amugy.
  • LBandi77
    #79783
    Azért az a cápa szerintem picit túl van tolva,meg néha a mozgása is eléggé mű.
  • GOTY
    #79782
    Az igaz, azon en is nagyon meglpeodtem. :) Messze varakozason felul birtam.

    Es az elmeny is az volt.
  • darkSectorxxx #79781
    Touch Me :D

  • GOTY
    #79780
    Eddig ket dolog van, ami annyira nem tetszik:

    1. A fulhallgato uber gagyi. Ide valami jobb megoldast kell kitalalni.
    2. A headset felhelyezese. Nem tudom konnyen beallitani rendesen, altalaban kicsit homalyosabb, s fura, hogy attol lesz elesebb csak, hogy az arcomba tolom az egeszet. Meg neha total elfordul benne a kep, eloszor azt hittem, a kamera miatt van, de rjaottem h semmi koze hozza. Van, amikor nem illeszkedik rendesen, es alul kilatok a gumilebernyegek mellett. Szoval ezen van mit csiszolni. A sonynak is es nekem is.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 20:50:07
  • Moby
    #79779
    Meg fogod szokni. Elsőre többet bírtál, mint az átlag, pedig terápiás céllal vetted :D
  • GOTY
    #79778
    Akkor 3Dben sem fogod!
  • darkSectorxxx #79777
    Igen pont az a baja a vr-nak, amiben pont hogy az élre kellene törnie, vagyis a tech önmaga ellensége magyarul.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.24. 20:44:12
  • SlickAdam
    #79776
    "Úgy tűnik, hogy a nagyon gyors, villódzó, lövős-ugrálós játékokat nehezebb tolerálni"

    bazze en az ilyet 2D-ben se birom sokaig :D
  • GOTY
    #79775
    Nahh, most kapcsoltam ki. :) Huhhh, jó menet volt. Letöltöttem a VR Worlds, ezzel kapcsolatban.

    1. A búváros "játék": Hát, ez elképesztő, baszki, nagyon nagy élmény. Parás is kicsit, meg amúgy is, komolyan mondom, ez az igazi húha érzés. Most már tudom, milyen lehet, amikor valakit megtámad egy fehér cápa. Huhhh, ott beszartam.

    2. A labdajáték: Jópofa, de kipróbáltam, és 5 perc után nyomtam el.

    3. Az űrös játék. Nahhh, ez volt az igazi VR, 360 fokos űrbéli FPS, ugrabugrával. Most már sejtem, mi borítja ki a VR-osokat. :))) Kb. Negyed óra után éreztem, hogy kezdek kicsit izzadni, meg melegem lesz. Gondoltam, nem kéne megvárni, míg túlhúzom az agyam, aztán jön a taccs is. Úgy tűnik, hogy a nagyon gyors, villódzó, lövős-ugrálós játékokat nehezebb tolerálni. :) :)

    Most pihi holnapig. Nagyon kurva jó élmény, ajánlom mindenkinek. Normál gaming mellé tökéletes kiegészítésnek, valami egész új játékélményt nyújt!
  • darkSectorxxx #79774
    Hát hogy igazad van, amit GOTY-nak mondtál. :D

    Ja mindenképpen beállítjuk majd, ezt se tudtam eddig, amikor mi probálgattuk, nem állítgattak semmit. :D
  • Moby
    #79773
    Hogy mi van a belső szerveimmel? :)

    A frissen érkező vr-eseknek: az élmény minősége nagyban függ attól, hogy mennyire jól teszed fel a fejedre a sisakot. Addig kell igazgatni, amíg éles lesz. Mindkét oldal. Ha valemelyik oldal homályos, akkor ferdén van rajtad. Időt kell szánni a helyes felrakásra, 1 hét után már rutinszerűen megy. Ha már éles, még egy kis mozgatással célszerű geometriát is korrektre belőni, hogy a lencsék ne torzítsanak a közvetlen látótérben. Még ezek után is előfordulhat, hogy kromatikus aberráció látszik. Ez főleg akkor van, ha a szemeid távolsága eltér az átlagtól. Erre van egy egyszerű beállítás, végigvezet, érdemes végigcsinálni. Vannak róla videók bőséggel, nem egy bonyás dolog.
  • darkSectorxxx #79772
    A gecibe, Moby mája....:S :D
  • darkSectorxxx #79771
    Azért nem lennék annak a helyében, aki pl napokkal hetekkel ezelőtt vásárolt boltban VR-t.
  • Moby
    #79770
    LOL
  • darkSectorxxx #79769
    Én is filózom. :)
  • LBandi77
    #79768
    Én is.
  • darkSectorxxx #79767
    Ja, bazze ez amit mondtam, ezt NEM LEHET A VÁSÁRLÓKNAK REKLÁMOZNI youtube-on meg sehogy, ezt vagy látod vagy nem!!!
    Haverom kérdezte hogy kell elképzelni?
    Mondtam mint mindig mindenkinek, mint ahogy most látod a világot, csak képzeld el, hogy mintha minden a világban PIXELEKBŐL állna. :)


    Annyi, hogy a netes vr reklámok még abban hazudnak, hogy kibaszottul pixeles minden még pro-val is, szóval köze nincs ahoz a lágy képminőséghez, de a VR mint élmény a szar játékokat is elviszi a hátán. :)
  • GOTY
    #79766
    Kurva béna vagyok! :)
  • GOTY
    #79765


    Kurva gyorsan kell egy ikerfagyi!
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.24. 18:34:43
  • Moby
    #79764
    Persze, fasza deal. Én má nem is számolom mekkora bukóban vagyok a mai nap miatt!
    Vesszen a BF!:D
  • SlickAdam
    #79763
    azt vagom en. de 395 ---> 284 euro eses az azert eleg jo, barhonnan nezem. de az a poen, hogy meg igy se kell.:( mivé lettem?! (de LESZ! majd valamikor...)
    a kis 150 ojros kakas XOS-ra jobban ratekertem magam az ótókák miatt.
  • LBandi77
    #79762
    Már lassan összejön itt 1 futamra való sg user.
  • SlickAdam
    #79761
    E! nincs jobb dolog a földön az aged pacsuli olajnal.
  • Moby
    #79760
    17%fa vs. 27%fa
  • SlickAdam
    #79759
    jol atkurjak az embert itt fritzeknel is.
    88K a PRÖ. biztos 2 het mulva amugy is price droppolni akart Sony
  • Tinman #79758
    "ez csak a usereknek jó most"

    Igen, kizárólag azoknak, egyértelmű. Se a kereskedőnek, se a Sony-nak ez nem jó. Bizony.
  • Tinman #79757
    Kint jól működik a BF, idehaza nagyrészt kész átverés só. Persze el lehet csípni nagy szerencsével 1-2 jó dealt, de egyelőre nem ez a jellemző.
  • Tinman #79756
    Attól még mást érdekelhet, mert ez egy téma, amiről szól az egész beszélgetés és nem árt tisztán látni, még akkor is ha te nem vagy rá kíváncsi.
  • Moby
    #79755
    Jó reggelt kívánok :)
  • GOTY
    #79754
    Na, élménybeszámoló.

    Összeraktam VR-t. Kezdem az elején, a doboz szokásos minőség, igényes, szépen csomagolva minden. Rengeteg kábel, ide dugd, oda dugd, nekem kb. fél óra volt, míg megcsináltam, át kellett tennem az X1X-et a tv másik oldalára, mert nem férek tőle. Jött a bekapcsolás. A headset felhelyezése nekem kicsit fura volt, nem igazán ment jól, sokáig homályosan láttam a betűket, de végül nagyjából sikerült élesítenem. Az összeszerelés tényleg könnyű, semmi gond vele. Kalibráció pipa, jött a GT Sports.

    De előtte: Azt hittem, hogy én itt nem egy kurva nagy tévét látok majd magam előtt, hanem belehelyeződök a térbe, és úgy látok mindent, de így olyan volt, mintha egy projektort néznék.

    Elindítottam a játékot. HÁT EZ VALAMI ESZMÉLETLEN KURVA NAGY ÉLMÉNY! Te jóóóóó ég! Életem első GT-versenyén minden kezdőre állítva harmadik lettem egy kör alakú pályán. Szerencsére hányinger egyáltalán nincs, szédülés, remegés semmi! 10 kört mentem, először nagyon óvatosan, a végére padlógázzal. Kicsit fura érzés ugyan, de nem rosszullét érzés!

    Ez valami elképesztő jó! :-D :-D Ahogy belementem az előző autó seggébe, olyan érzése volt, mintha lefejelném! :) Jéééézus ez mennyire királyság!

    Na megyek, tolom tovább.
  • darkSectorxxx #79753
    Engem meg átrángatsz a Switch-re :)