121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #79832
    Jaértem. Hát a hozzáadott füles egy rakás szar. Szal azt úgy vegyük, hogy az nincs :(
  • darkSectorxxx #79831
    Ja akkor nekem meg kell majd vennem. :D
  • Tinman #79830
    Ja, akkor elnézést... "Peeter" is pont ilyen user. Non-expandabros... vagy mi.
  • darkSectorxxx #79829
    Jó de én nem ezt mondtam.
    Én azt mondtam, hogy a fülessel nyer hangminőséget, hiszen a vr-ba dugható alap füles és a drágábbat ha vesz ugyanugy a vr-ba dugja, max gondolom a hangok minősége lesz jobb, ellenben a FAGYIKKAL....sok játék elérhető lesz, ami nem egy játékban lévő fícsör. :)
    Erre akartam utalni, azzal újabb játékokkal játszhatna.
  • Tinman #79828
    A VR Worlds része a London, azt zömmel a pakkhoz csomagolják.
  • Moby
    #79827
    De. Sima füles van. De csak akkor működik az egész, ha a vr-be dugod. Nem csak a kép követi a virtuális teret, hanem a hang is. Tehát csak kábeles jó.
  • darkSectorxxx #79826
    Mármint mire érted? VR-ban nem sima füles van? hanem térben változik a hang?
    Nem tudtam, hogy ehhez külön van füles, de még ha külön is lenne, max a hang misősége változik nem?
  • Moby
    #79825
    A vr-ben nagyon fontos a pontos hangpozíconálás. Ezért nem jók azok a fülesek, amiket nem tudsz a vr-be bedugni.
    Mámeginfingnélkülmész:)

    Lonfon Heistben amikor a fülemhez emelem a telefont....áztákkkkkuuuurva :D ránéztem a telóra a virtuális térben, mert már nem tudtam mi nem valóság abból ami történik :D
  • Moby
    #79824
    Batman? :) az is kegyetlen :)
  • darkSectorxxx #79823
    ikerfagyi, azzal többet érsz, minthogy 1 játék miatt picit jobb legyen a hangzás, mert max a resi7 miatt érné meg a hangzás ilyen vr játék nem lesz nagyon. :)

    Mennyiért vetted a London-t?

    Te.....london az szerintem fagyival megy nem? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.25. 14:19:43
  • GOTY
    #79822
    Ez a fagyi nekem dilemma továbbra is. Nem tudom, melyiket vegyem inkább: ikerfagyit, vagy egy normális fülest a VR-hoz. Kb egy árban lenne.

  • GOTY
    #79821
    Nos, a foscsíkot húztam végig a kanapétól a parkettán, ahogy csorgott ki a combomon végig a bokámon, hogy ideüljek a géphez, miután befejeztem a London Heist-et!

    TE JÓSÁGOS KURVA ÉG!

    Ha ez a VR 1.0, akkor a fél karomat adom tíz év múlva az ennél modernek változatért, amikor natív 4K-ban toljuk majd mindezt!
  • darkSectorxxx #79820
    Az én tv-men ha kopogtatok, csak egy kb 1 cm-es kör lesz, ahol megnyomja az ujjam. :D
  • TDC Geronimo
    #79819
    Naja, kivéve itt. Új tvn brutális :)

  • SlickAdam
    #79818
    ha jol tudom ket opcio van:
    1. "point&click": gombnyomasra odaugrassz, ahova a crosshair mutat (faszsag)
    2. fagyin gombot nyomvatartva mesz elöre "vonat-stylo". fejjel meg terelgetsz.
  • arty
    #79817
    amugy ha a skyrim vr-t fagyival kell játszani, hogyan mész A-ból B-be?

    az oké, hogy a fagyikkal megy a melee harc, varázslat, íjazás... de hogyan mozogsz előre, hátra, oldalra?
  • arty
    #79816
    ő védett személy, kvázi "bármit" megtehet (felkiáltójeles tapasztalat :D )
  • arty
    #79815
    én a nyári tévébizniszelés után plazmán kötöttem ki (ez a monitorom most), a legnagyobb upgrade volt amit idén sikerült abszolválni (ehez képest a pcupgradeből adódó lehetőségek, mint a 1080->4k, high->ultra egyszerűen eltörpülnak, kb akkora az ugrás, mint a prevgen720p->currgen1080p, de még talán annál is nagyobb, ezt tényleg FOLYAMATOSAN látom, érzékelem, élvezem... és hol vagyok még akár ezzel is egy oledtől?)

    ami egyedüli probléma, hogy kicsit odafigyelős a plazma az ir/beégés kockázata miatt. ezt a részét rühellem (értsd: játéknál átkapcsolni a kontrasztosabb, fényerősebb módra, utána vissza, ill. a desktopomon nagyrészt sötét színek dominálnak, taskbar rejtve, stb. viszont így minden "átkapcsolás" után szinte "ezt nem hiszem el h ennyire szép" érzés fog el :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.11.25. 12:05:48
  • arty
    #79814
    idióta vagyok, bocs, kicsit rutinszerűen adtam a vidit, mer' kollégáknak ez volt A teszt (kevésbé avatott a szemük, nem voltak annyira tisztában a panelekkel és h mit is kéne látni, hogy néz ki a az 1200:1 vs. 5000:1, stb)

    bár még nem láttam otthoni körülmények közt 61xx-et (talán jövőhéten eljutok kollégához), annyira szvsz nem lehet az rossz
  • Seth
    #79813
    Ezeken konkrétan van éppen egy kis utómunka
  • Tinman #79812
    Dehogy figyel... #79718
  • SlickAdam
    #79811
    nemtom miert, de a gif-ek sokszor jobban festenek, mint a valosag.:D nem azt mondom, hogy csunya a Horizon. altalaban ertem
  • SlickAdam
    #79810
    "akár meg konzolozni" - sztem ezt nem kell magyarazni / felreolvasni

    amugy vicc az egesz monitoron jatszas. VA-n jobb a fekete, mint IPS-en, de ... mi az hogy jobb? jo is? francokat. ez tovabbra is sötetkek, köze nincs a feketehez. kontrasztos kepen najsz, sötet jelenetben (horror film/jatek/...) kabare.
    mindegy milyen a szin, meg a reszponz: FEKETE nelkül nincs jo kep.
    es racsekkoltam egy ultradeluxe1000euros predator g-sync anyamkinjara: VA az is.
    megy a "kompetitiv" blabla, ja. mintha az összes kurva jatekos kompetitiv lenne. lof... . szal aki összerak egy 1500-2000 euros gepet es ilyen gémer hokin tolja, az ... (vigyazni kell basszus, figyel az officer :D)
  • Moby
    #79809
    40-ben szerintem nincs más. Azt nem gyárt senki. Ebben bízom.
    (Szemre is látom a VA-t, nem kell hozzá csekker, de köszi :) )
  • TDC Geronimo
    #79808
    Ma majd folytatom "4k" "HDR"be az állszaggató kieget :y




  • arty
    #79807
    az oled mellett/helyett a benkún?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megtudom a címed, lerúgom a falról az eldzsít, bakker :D szív mindenki a fosi elcédéjén, erre te megtehetnéd, hogy méltó módon ÜNNEPLED a játékokat a nappaliban, de neeeeeeeeem, benkú. eszemmegáll!!!!!!4
  • arty
    #79806
    ha VA, akkor legyetek boldogok :D (két kollégám is ezt vette, 50"-ben. a 64xx is lutripaneles, akkor minek ráfizetni...VA csekker -> villog mint állat -> va. majmesélj, belenyultál-e :D )
  • partizan182
    #79805
    Igen, erre figyelek, ácsorgós játékoknál sose tűnne fel, de pl egy DC-ben a hatodik versenynél már érzed hogy az előre kicsit balra/jobbra mászott. Mindegy igazából, ikea széken tolom, szal utánafordulni 2 fokot egy tizedmásodperc. Régebben durvább volt, májusban még konkrétan süllyedtél bele a DC autójának székébe, hosszabb verseny végére alig lehetett kilátni, mintha kisgeyerek vezetett volna ;)
  • Dagohun74
    #79804
    Pedig nem ezek miatt nem vettem meg. Nem baj kipróbáltam az eve demot. És megkönnyeztem mikor a gallente hajók között repkedtem. 2 év eve-zés után hatalmas élmény volt.
  • balee4
    #79803
    Thanks. Akkor vadászok egyet blackfriday-ben. :D
  • Moby
    #79802
    A köcsögök a BF2-ből már totál kihagyták, pedig be lett lengetve ez is. Meg is szopták rendesen. Nem emiatt, de szopjanak csak :D
  • Dagohun74
    #79801
    Még próbáld ki hátha segít, mikor tölt a játék és képen a fehér pöttyökből álló kör van akkor néz a kamera felé. Utána fejen is állhatsz.
  • Moby
    #79800
    Ha ez a képelfordulás, akkor ez van, de ez nekem csak az asztalt pakolgatja. Ahogy bejön a játék VR-ben, az mindig pontos. Akkor is, ha elpakolja valahova a bánatba a dash nullpozícióját.
  • partizan182
    #79799
    Pedig képelfordulás van, játéka válogatja hogy mennyire otromba. Nem véletlen hogy a re-center a starton van, használni kell gyakran, egy idő után second nature (mondjuk nem mindenhol segít).

    Plusz protipp: minél sötétebb szobában játszol annál pontosabb a tracking.
  • Dagohun74
    #79798
    A GTS-be napi szinten 5-10 futam VR-el majd utána a rendes játék, pedig agyon gáz a VR része (már ami a beállításokat illeti). Amit még kötelező kipróbálni a SW Battlefront-hoy csinált VR küldi az az igazi beszabehú, nem is értem miért nem csinálnak egy fullos játékot így.
  • Moby
    #79797
    Nem. Rohadtkényelmes. Mintha csak erre lenne kitalálva. Ki kell persze húzni teljesen, de patent. Csak a levételnél kell figyelni a sorrendre :D
  • balee4
    #79796
    Nem kényelmetlen VR-ban? A Gold wireless-sel próbáltam, és rohadt kényelmetlen, nem fér el a VR oldalpántjától.
  • TDC Geronimo
    #79795
    Star Wars Battlefront 2 Player Builds Droid To Earn Credits Without Playing



  • Moby
    #79794
    Valahol mélyen magamban még szurkolok nekik, hogy peccseljék bele később. Ha a driveclubban megy, itt is mehetne.
  • LBandi77
    #79793
    De jó volt,de most elkértem és kipróbáltam a gt-t és hát nekem ez kéne csak a full mezőnyben.Le is rugnám a cockpitról a monitort.Na majd talán ps5 gt 8 sport.