121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #79872
    A vive tud ilyet. Mert ők leképezik a valós teret a scenere. Emiatt kellenek a falra a kieg szenzorok.
  • yesname #79871
    Egyszerre írtuk. :D
    Na ez lényeg: nincs ilyen lehetőség. Kár érte.
  • Moby
    #79870
    Ez akkor működne, ha hangilag a vr scene lenne leképezve a scenebéli helyzetemtől függetlenül. Viszont ilyen kimenetünk nincs.
  • darkSectorxxx #79869
    De basszameg. :D
    Én azt hittem GOTY az alap HOZZÁADOTT fülest akarja lecserélni, azt nem mondta hogy egy másikat akar lecserélni.
    Ezért én az alap, vagyis az alap VR fülest értelmeztem az én válaszomban. :D
  • yesname #79868
    Hát de ezt mondom, ha rendesen számolja térben nincs ilyen gond. Hiszen tudja, hova nézek és annak megfelelően számolja a hang pozíciókat. Nincs probléma. Kivéve ha nem így csinálják meg, ha külső házimozi rendszerre vezeted ki. (Már ha van/lenne ilyen lehetőség.)
  • Moby
    #79867
    Ezt az egyszerű mondatot nemtudom mikébt lehet félreérteni. Ha be tudod dugni jó hozzá. Ha nem tudod bedugni nem jó hozzá. GOTY jelenlegi vezetéknélküli headsetjét nem tudja bedugni, ezért nem jó hozzá. Minden egyebet te álmondtál bele :D
  • Moby
    #79866
    Nemérted a problémát. Ha a vr-ben egy hangforrás előttem van, és a fejem balra fordítom, akkor a jobb fülesben hallom. A fix hangfalaknál ez a hátam mögött lesz ilyenkor.
  • yesname #79865
    Ha rendesen térben számolja a hangot (márpedig abban számolja) és kiküldi 7.1-et, akkor nincs gond és jóval jobb lesz az.

    Szerk.: Utánaolvastam egy-két percben. Azt mondják, azért jobb a füles, mert ott a fent és lent is kihallható. Megcsinálhatnák, hogy Atmos-ba kódoljon a VR. :D
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.25. 18:54:37
  • darkSectorxxx #79864
    "Ezért nem jók azok a fülesek, amiket nem tudsz a vr-be bedugni."

    Amikor itt írtad, vagy akkor én értettem félre ahogy megfogalmaztad. :D
  • Moby
    #79863
    Hanyas számú posztban írtam ilyet?
  • Moby
    #79862
    Nem. Mármint a hangfalak fix pozícióban vannak.
    Azt mondjuk még nem néztem, hogy a tévére megy-e ki hang, és az milyen. megfeleltetni a 3d nek valszeg nem lehet.
  • darkSectorxxx #79861
    Hát te irtad, hogy vr füles kell nem? mert csak az adja le a mozgáshoz a hangot. :D
  • yesname #79860
    71.-es házimozira át lehet kapcsolni a hangot? (Nem hétköznapi házimoziról beszélünk, szóval sokkal jobb lenne a hang, mint fülessel.)
  • Moby
    #79859
    Mégiscsak???Elhangzott itt ennek az ellenkezője??
  • Tikal #79858
    kivéve iphone
  • darkSectorxxx #79857
    Akkor mégiscsak bármilyen füles jó. :D
  • darkSectorxxx #79856
  • darkSectorxxx #79855
    Ja. :)
  • balee4
    #79854
    Na én meg is rendeltem. :) Az egyes mellett döntöttem, tök felesleges a 2, úgysem használnám ki, PC-n nem játszok. 21.900-ért találtam, mindenhol máshol 25 körül van.
  • Moby
    #79853
    Közönséges háromfeles dugója van. Mindenhez jó.
  • GOTY
    #79852
    S ez jo az Xbox One X-hez is?

    Szimplan bedugom a VR-ba, azt csokolom?
  • Moby
    #79851
    Az egyik legnépszerűbb gamerheadset, nagyon sokan használják. Sokszor leírtam már, maga a füles a Takstar Pro80 gameresített változata átmatricázva, ami stúdiókban eléggé kedvelt. Nyilván a komfort, a tartósság, illetve a driver innen jön.
  • szebag79
    #79850
    Most szereztem be a Horizont meg a Lost Legacyt, a kettő lett volna original új 15e, de vittem egy Wicher 3-at és egy DriveClubot. A kettőt beszámítva 9e fizettem. Biztos szar üzletet csináltam, de én most örülök, mert ezeket meg akartam már szerezni egy ideje:) Amúgy PsStoreból akartam leszedni még akcióba, ezért mentem be hogy vegyek feltöltőt és ott megláttam azon az áron mint a doboz nélküliek online. Már hoztam is őket elfele:D
  • GOTY
    #79849
    Szerintem en is elcsabulok az egyesre.

    Rosszul vagyok ettol a suta gyari vr fulestol. Ez leginkabb szemet, nem fules.

    Akkor ezt ajanljatok?
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.25. 16:45:26
  • Moby
    #79848
    A kettő meg az egy ugyanaz, csak a kettőhöz jár az usb-s hangkártya. Ha valaki azt tudja használni, akkor érdemes a kettőt venni (a 3D ps4-en nem megy, de ugyanolyan fos a 3d-je mint mindennek).
  • TDC Geronimo
    #79847
    Nekem 2 van, de ha jól tudom a 7.1es usb dongle kivételével szinte ugyanaz, mint az egy. Nagyon jól szól, igaz én PCn használom
  • balee4
    #79846
    Moby: HyperX Cloud-ből érdemes az újat venni? Mármint a II-est. Azt olvastam, az nem kifejezetten kompatibilis a PS4-el, működik vele, de a 7.1-es virtualizáció nem tökéletes. Bár ezt egy régebbi cikkben olvastam, lehet azóta már javították. Na meg az a kérdés, VR-ral hogy szuperál. Hangzásban van köztük különbség? Ha persze próbáltad mindkettőt.
  • GOTY
    #79845
    Nem mar, hanem regota! :)

    Megtalaltam benne a VR-reszt. Ujabb HUHA elmeny! :)

    Viszont e a koncepcio nagyon jo, hogy a ket jatek egyben van. Ha akarsz vrool vele, ha nem, vagy nyomod a konzolon szebb grafikaval, vagy csunyabban a nagy “falon”.
  • darkSectorxxx #79844
    Tuti kell lennie opciónak, mert másik is játszottak vele...:D majd nem tudom, hogy megveszem-e, autós játékok vr miatt nem biztos, hogy akkor majd hosszabb távon is ellennék velük. :)

    Csak nyugodtan, én meg ACO-t folytatom, tegnap 12 órát lehúztam benne!!! egyhuzamba, beteg vagyok már. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.25. 15:39:56
  • darkSectorxxx #79843
    Aha...ja értem.
  • GOTY
    #79842
    Persze hogy van, dobozos verza volt a csomagban, de az alapbol csak a “falon indul el”, nem olyan, hkgy 360 fokban latod. Majd mindjart megnezem, csak tolok kis wolfit x-en.
  • GOTY
    #79841
    Az a processzor egyseg, A VR agya. Abba dugdosol negy-ot dolgot.
  • darkSectorxxx #79840
    Ja vágesz...majd megnézem, persze gondoltam, hogy nem valami drága fülest adnak. :D

    Meg néztem mi az a geci fekete doboz a csomagban?
  • darkSectorxxx #79839
    Hát oké valszeg így igen, kiesik meg ilyenek, sajna ezeket nem lehet mérezte szabni. :D
  • Moby
    #79838
    Úgy, hogy az enyém konkrétan recseg is, mert kontaktos a dugója. Filléres bazári szar. Kb mint a géphez adott audiochat-izé.
  • darkSectorxxx #79837
    Igen. :)
    De reklámozták.

    GT VR szerintem van, akkor lehet külön valami opcio.

    Ez a kivetítős dolog, akkor jó, ha a tv-d foglalt, vagy mást zavar a játék este mondjuk, akkor full sötétben is tudsz játszani!!! :D
    Igazi kocka hardver. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.25. 14:43:51
  • darkSectorxxx #79836
    Hát de hogy szar?
    Hangzás minőségében, vagy hogy érted? mert oké van fülbedugós, meg a teljes nagy tányéros téma, azok közt ja van eltérés...de a hozzá adott is követi a játékban a hangot nem? :D
  • Moby
    #79835
    Neeeeem. A gts-ben az arcade menüben van egy vr menüpont. Abban vannak a vr része.
  • GOTY
    #79834
    Ezt meg tudom erősíteni. Kiesik a fülemből, az egyik zsinórja harmad olyan hosszú, mint a másik, borzalmas.

    Akkor csak egy olyan fejes kell, ami belefér a VR kis audio kimenetébe, és kész? NIncs más megkötés?
  • GOTY
    #79833
    Nahh, most vált világossá számomra a VR egy nagyon nem reklámozott tulajdonsága: hogy nem csak VR-játékokat lehet vele futtatni, hanem az összes játékot PS4-en, egy akkora kibaszott nagy "falon", mintha projektorral tolnád magad elé a képet.

    Kipróbáltam így kicsit a Das3-at, hát azért az is kurva nagy élmény! Oké, hogy a graf butítva van, de még az elfér kategória, és azért egész más szerintem.

    Nyilván, az az élmény, amikor bent vagy a játékban, na, az döbbenet, de szerintem ez is bőven király.

    Mondjuk akkor nem értem. Mi a különbsét a GT sima és a GT VR között? Mert ugyanúgy a "falon" látnám mindkettőt, a VR verzióban nem helyezkedsz bele a játékba.