121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #80394
    Persze legyne minden ingyen hogyne.
    Hidd el a cuccok 90%-a a játékban van ingyen, ez nagyon is jó, most decemberben is sok tartalom jön INGYEN, igen, nagylelkű az AC velünk. :D

    3. isten a másik 2-vel együtt, átformált új nehézségi szint, új missziok stb.

    Ennyi erővel mondhatnád, hogy minek fizetsz a játékokért.
    Te is fizetsz olyan játékokért ami nem éri meg, de te nem veszed észre mert neked az a játék elég és tetszik.
    Tuti vettél már ilyen játékot, semmi eltérés ezzel szemben. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.02. 12:23:03
  • Kandurex
    #80393
    balee4, n000bri, mucsácsó

    Kösziek!
  • Tikal #80392
    milyen nagylelkű :)
  • Tikal #80391
    GT Sport-ban a FIA címke tulajdonképpen mit takar, tudja valaki? Mert eddigi tapasztalatom szerint nem sok mindent, a FIA versenyeken ugyanolyan aljasságokat megenged a rendszer mint a normál versenyeken. Bármilyen pozícióbol simán kitolnak egy kanyarban, büntetés sehol. Az időbüntetés rendszer is ugyanaz, vagyis kapsz egy 10 másodperces büntetést, amit nem kell azonnal letöltened, hanem ha akarod akkor 10 kör alatt veszted el, így viszont már semmi értelme, mert a pozíciódból nem fogsz veszteni, viszont trollkodhatsz tovább és a másik játékos se kapta vissza a helyét. Ha valaki nyom egy satut egy egyenes közepén, és belerongyolok én kapok büntetést, pedig egy ilyet nagyon egyszerű lenne kiszűrnie az algoritmusnak.. Persze a rendszer még mindig jobb mint ha semmi nem lenne, de ez még félkész, és sokszor nem érzem átgondoltnak...
  • darkSectorxxx #80390
    Ja és ez már csak egy mellékes infó, napi 1 ládát ingyen ad a kissrác a játékban ha nincs pénzed éppen.
  • darkSectorxxx #80389
    Illetve azt is utólag hallottam, hogy alapon van 200 helix-ed....
    ÉS ha végigviszed a játékot, kapsz 700 helixet még!!!!
    Vagyis 900 helix-ed lesz, ami a fizetős tartalmakra elköltheted.
    Egy fegyver 250 helix
    Outfit vagy lo 500 helix
    Fegyver pack 550 (3 fegyver) helix kb.

    Na ennyi....szóval amúgyis ingyen lett volna a ló, ha ezt pl tudom. :D
    De az a 900 jó lesz majd a Nightmare ruhára. :D

    Már van pl olyan pajzsom, ami mérgezi az ellenséget! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.02. 11:56:56
  • mucsácsó
    #80388
    Boldog szülinapot! :)

    Amúgy egy BB2-re olyan instant preodert nyomnék látatlanban, hogy csak zuhogna... sőt, 2x is egymás után
    dejóvóna... picit reménykedem, hogy PSX-en ledobják megatonként, de kezdem elveszteni a reményt... :( :D
  • Tikal #80386
    de néha jó a shortcut, főleg ha csak 1300ft ;)
  • n000rbi
    #80385
    Isten éltessen, Kandurbá' ! :D
  • balee4
    #80383
    Isten éltessen! :)
  • darkSectorxxx #80382
    Nem vennék amúgyse olyat ami a játékban benne van, mert van egy kibaszott nagy hátránya ennek. Csak addig lesz érdekes egy cucc míg nem szerzem meg, csak addig a küzdés érte amit élvezek, ahogy minden más az életben amíg nem szerzel valamit meg, csak addig érdekes.

    Így voltam mobiltelón, az unokaöcsém játszott ilyen sárkányos játékkal, tudod, hogy idő mire dolgok végbemennek gyűjteni kristályokat, stb minden.
    Mondta mindig hogy de szar hogy várni kell. Idő.

    Mondom oké leszedem a tört változatát csalással. Végtelen kristállyal.
    Tippelj, hány perc után mondta hogy töröljem le inkább és elkezdi előről megint.
    Talán 20-30perc lehetett....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.02. 10:43:58
  • darkSectorxxx #80381
    Mármint mire gondolsz? Mert a helixes fegyverek közt amik vannak, pár darab, az egyrész van a játékban is, valamint ilyet nem lehet venni, ha a szépségre gondolsz. :)
  • Kandurex
    #80380
    köfi!
  • GOTY
    #80379
    Minek az neked? 1200 forintert barmikor veszel a kovaf melle!
  • SlickAdam
    #80378
    HBD Kandúr Ex!
  • SlickAdam
    #80377
    na a masik trotyi...
  • Kandurex
    #80376
    Csak beléptem hozzád a klubba

    Köszi Dark.
  • darkSectorxxx #80375
    Isten éltessen. :)
  • Moby
    #80374
    Az isten éltessen Kandúr!


    /mondjuk az a 40 ordas kamu, a posztok alapján egyértelmű a 70 :D
  • Kandurex
    #80373
    Hivatalosan is vén kecske lettem.
  • Seth
    #80372
    Boldog szülinapot Kandurex!

  • darkSectorxxx #80371
    Assassins Creed Origins:

    Na most kaptam az eddigi (szerintem) legszebb fegyvert.
    Valszeg lesz még jobb is majd.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.01. 23:05:01
  • darkSectorxxx #80370
    Ja elhiszem, akkor végülis ez a régi doomhoz hű, mert ugye ott sem volt asszem ugrás, ez akkor x tengelyen mozog a játék, mondjuk én hazudnék ha azt mondanám ezt sajnálom, mert sokszor forgolódni is elég, hát még a teleport is, stb. :D
    Majd megnézem mindenképpen.

    #egyel lejjebb:
    Nehezen, de értem. :D

    Nekem az ACO láda most adott egy fasza íjat....:D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.01. 22:44:37
  • Moby
    #80369
    Asszem eddig ez a legjobb vr játék amivel játszottam. Mármint gameplayben, hogy dark is értse :D
  • Moby
    #80368
    Inkább vegyed megfelel, beszarol olyan jó :D Én nem gondoltam, hogy fps-t ennyire faszára meg lehet csinálni vr-ben. Amiket eddig láttam bármikor is, azok ilyen túlóvatoskodott fostalicskák voltak. Ilyen tapogatózások. Na ezek kibaszottul beletaláltak, hogy kell ezt TÖKÉLETESRE csinálni.
    Egyetlen dologgal tudták volna fokozni: kicsit hiányolom az ugrást. Nem a helyváltoztatás miatt, arra tökéletes a teleporter. De a levegőből lasstottban széjjel aprtanék mindent :D Oké, vilinger, hogy ugrás+teleporter olyan killerkombó lenne, ami mellett tényleg túlzott darálda lenne az egész :)
  • darkSectorxxx #80367
    Elvis örökké él....:D

  • balee4
    #80366
    Na rájöttem, rég játszottam vele, elfelejtettem, hogyan kell irányítani. :D Nyomtam az R1-et mint a hülye.
  • Moby
    #80365
    Ez a DOOM VFR akkora rockandroll, hogy beszarok :D
  • balee4
    #80364
    Mondjátok már el, mi a trükkje ennek a tetves The Last Guardian-nak, minden egyes ugrás előtt 10 percet kell a döggel veszekednem. Simogatom össze-vissza, etetem folyamatosan hordókkal, erre egyfolytában csak óbégat és nem akar ugrani.
  • darkSectorxxx #80363
    Én meg egy remasterelt Martian Ghotic Unification-t, de nem lesz. :D
  • darkSectorxxx #80362
    Nem mondtál ilyen szavakat, pont ezaz, nem névlegesíted, persze jöhetne minden évben, csak minden évben unnám azt a 10 óra lövöldözést, és csak a kaland egyszer ami érdekelne.
    Das-ban meg maga a gameplay a fő része, leülök vele 10x-re is ugyanazon a kampányon játszani. :D

    De itt már bejön a szubjektivitás. :D
  • Moby
    #80361
    Oké, egy szépen remaszterelt DeS-t még befogadnék, ilyen múltidézésnek.
  • Moby
    #80360
    >nem tiszta, mi az ami miatt az Uncharted nem lesz monoton

    Minimum nyugtalantó, hogy nem tiszta, hiszen ezt te írtad. Én egyetlen mondatot írtam, abban a monoton szó nem szerepel. Sem gameplay. szavatosság. Sem festményl, sem csillogás.
    Esetleg még értekezhetnél arról, amit szerinted lertam abban az egy mondatban :D
    Ami nem bonyás, szerintem a nagyobbik fiam már értené.
    De mondom a te nyelveden azt érteni fogod: uncharted tőlem jöhet minden évben. A fromtól meg már nemigen kell semmi. A BB dlc még okés volt, de a das3 egy fos. És már a das2 is kicsit azvót. Én nem ösmerem hogy készülnek ott a dolgok, meg hány team van, de hogy kibaszottul lejtmenetben vannak, az tutter. Lehet, hogy az uncharted egy cső, de a das3-at 30 óra alatt pörgettem ki, és többet bottal nem piszkálnám meg. Szerintem ettől több időm van az uncharted4-ben is, hamár szavatosság...:D
  • darkSectorxxx #80359
    Jó azért ahogy ennek vége lesz ott mit csinálni, de ja amikor végeztem az erdővel, az összes titkos cuccal, hát nem mondom hogy nem nyögvenyelősen csináltam a nagy részét. :D
  • darkSectorxxx #80358
    Elolvastam, nem tiszta, mi az ami miatt az Uncharted nem lesz monoton, senkit nem fogalkoztat majd az eladás meg hogy mekkora aprolékos a játék.

    Ez tiszteletre méltó meló, igen elismeri mindenki, de a Das egy olyan játék, ami gameplayben veri a társait, és ez sokáig tart, az Uncharted meg a csillogás 3 napig. :)
    Nem egyre gondolunk szerintem, én a játék szavatosságáról beszélek, te meg mint egy festményt úgy tartod értékesnek, amit senki nem vitat. :D
  • GOTY
    #80357
    Nem a minoseget vitatom, de ez az elnyujtott dzsipes resz nekem nem jon be. Tiszta uc4. Mar vagy masfel oraja ezen a reszen vagyok, kvazi semmi nem tortenik, csimpi-shoreline-csimpi, shoreline.

    Ennel izgalmasabb dlct is csinalhattak volna.
  • Moby
    #80356
    Bazmeg te elolvasod a posztokat amire válaszolgatsz? OTT VAN LEÍRVA MIBEN

    "Még mindig az egyik legjobb minőségű narratíva a piacon." Ebből melyik szót nem sikerült értelmezni?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.01. 21:12:30
  • darkSectorxxx #80355
    Minőség igen, de miben? a gameplay-ben?
    Mert a minőség ha a grafika, vagy story vagy animációk akkor oké, de ha azt nézem mennyire picit kötött és monoton, az nem visz el mindent a hátán. :)
  • darkSectorxxx #80354
    Hát de szerintem a játék jó, a tv-d jó...nem hibás, akkor ez jó.
    Igen, furcsa jelenség, de szerintem nem egy hiba. :D
  • Moby
    #80353
    A minőség nem izlés kérdése. Az egy jósági fok.
    Van olyan egyetemleges ízlés, ami alapján az emberiség jobban élő része bizonyos dologkért rajong, vagy azok a legnagyobb számban kelnek el, miközben nem az ára adja el őket(tehát nem a paicon a legolcsóbbak). Millió ilyet lehet felsorolni, egy közűlük az uncharted4, ami messze a legjobb eladási adatokkal bíró exkluzív.