121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #80434
    Signed.
  • Moby
    #80433
    Kandúr, itt a lehetőség! Egyetlen klikkel elmondhatod mi a véleményed a visceral bezárásáról, a singlejáték bedarálásáról, a monetizált multiplayer erőltetéséről!
    Petíció az SW jogok elvételéről az EA-tól. 150K-nál megy a lucasfilmnek.
  • Tatyla
    #80432
    Igazából engem minden sport játék hidegen hagy, igazából maga a sport is, lehet ezért vagyok 100kg :D
  • darkSectorxxx #80431
    Ja értelek, én régen sógorral játszottam sokat, de mostanában már nem nagyon nézegettem az új részeket, még annó amikor a ps4 beindult a legelső nba-val játszottunk, nem tudom melyik volt 2013-as asszem.
  • Kandurex
    #80430
    Úgy, hogy Mo -n, nincs akkora érdeklődés a kosárlabda játékra. Közel érdektelen.
  • Kandurex
    #80429
    Gameplay videók elég lehangolóak róla.
  • darkSectorxxx #80428
    Ja úgy igen.
    Én is ezt néztem utána, hogy ez csak úgy hangzik jól ha valaki a 22490-et alapul veszi, de amúgy még így is nagyon olcsó, csakhát nagyobb spórolásnak látszik.
    De mindegy, akinek kell a játék, most vegye meg. :)

    Kandurex, ezt hogy érted?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 10:06:50
  • Kandurex
    #80427
    Meg amúgy is érdektelen itthon.
  • Tatyla
    #80426
    Ez a magyar teljes ár nba-nél vicc.
    Az amerikai 16200 forinthoz képest
  • darkSectorxxx #80425
    Szemezgetek ezzel a játékkal.
    Valaki aki jobban vágja, írna nekem pár sor véleményt, vagy ismertetőt, hogy ezt a játékot hogy kell elképzelni, mit vagy miket lehet benne csinálni, milyen játékokhoz hasonlít stb.
    Köszönöm.
    Egyik résszel sem játszottam amúgy.


  • darkSectorxxx #80424
    Winter Sale:

    December 1-2:
    Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy
    11990 helyett 7490 ft (megtakarítás 4500 ft)
    December 3-4:
    NBA 2K18
    22490 helyett 10490 ft (megtakarítás 12000 ft)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 01:21:46
  • darkSectorxxx #80423
    Igen a viztől és sem találom sokszor az eszem, döbbenet, a játék egy kimagasló eleme a víz minden téren.
  • Kandurex
    #80422
    Ezért írtam, hogy bizonyos részleteiben.

    Mondom, kicsináltam íjjal pár krokodilt a vízben, ahogy összekeveedett a vér és víz, na olyat még nem láttam videójátékban. Soha.
  • mucsácsó
    #80421
    Szerintem nagyjából egy szinten vannak, sőt, részletességet tekintve UC nyer szvsz - de persze mind2 übermegabrutál, nehéz lenne egyértelműen dönteni :) de tény mi tény, ez a 2 szvsz a két legjobban kinéző játék a piacon - AC: Origins-ről nem tudok nyilatkozni sajnos egyelőre, sajna lecsúsztam az 576-os akcióról :'(
  • darkSectorxxx #80420
    Assassins Creed Origins teljesítve (a fősztori):

    Agyaég, de durva volt a játék vége!!! :D
    119 küldetés megvan!
    Iszonyat fasza volt.

  • darkSectorxxx #80419
    ACO a tartalom+nagysághoz képest sokmindent ver. :)
    Ha ettől eltekintek, akkor szebb az Uncsi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.02. 21:02:48
  • Kandurex
    #80418
    Bizonyos aspektusaiban az Origins is méltó ellenfele.
  • GOTY
    #80417
    Az art csodalatos.
  • GOTY
    #80416
    A graftol anyira nem vagyok elajulva, a horizon lazan megeszi reggelire, es egy jot boffint is ra.
  • mucsácsó
    #80415
    Brutális abban minden, még a leghitványabb textúra is :D Nóti eléggé odatette magát, mint mindig... :D de tényleg, egy Last of Us 2 hogy fog kinézni majd, félelmetes belegondolni is... :| :D vagy akár hogy ezek kövi genre mit művelnek majd....
  • darkSectorxxx #80414
    Fasza nagyon a kép amit küldtél, nekem is ott esett az állam, de a játék legvége az lesz a legkeményebb, Uncharted 2 deja-vu. :D
  • GOTY
    #80413
    Az Elveszett Oroksegben nem a latvany a brutalis, hanem az art. Elkepeszto, komolyan.
  • darkSectorxxx #80412
    Ez a csaj elég nagy ribanc az ACO-ban.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.02. 19:17:25
  • GOTY
    #80411
    Na, én is kipróbáltam. Végre egy "igazi" VR-játék. :)

    Érdekes, hogy ez egyáltalán nem húzta a fejem. A normál irányítást használom, nem a teleportost, az nagyon szar. Lenyomtam az első chaptert szerintem, a végén, amikor az az intenzívebb lövöllde volt, éreztem, hogy ez azért fel tudja kavarni a gyomrom.

    Még szerencse, hogy vége lett a chapternek. :)

    Amúgy tényleg nagyon fasza, ahogy széttaccsan az orrod előt a sok féreg, király.
  • Kandurex
    #80410
    #80404
  • TDC Geronimo
    #80409
    Na hogy tetszik amúgy? :)
  • darkSectorxxx #80408
    Ja van, a teve lasabb, de a lovak közt is van eltérés, illetve milyen meredek úton mész. :D
    Teve talán nem fárad ki hamar. :)
  • Kandurex
    #80407
    Döbbenet, ahogy a véres vizet ábrázolja a játék. Ilyet még nem láttam, pofám leszakad! (pár krokit levadásztam)

    Apropó, a ló és teve közt van különbség? Már mint a nyilvánvaló kinézet mellett. A kezdő tevémet, bubu-t, kezdem megszokni
  • Kandurex
    #80406
    Köszi.
  • Tinman #80405
    Elhiszem, hogy jó lett, márciusban amikor fullos lesz, rá is emelém szememnek világát :-) De a pofámról leégne a bőr, ha erről wt-t készítenék (akár hardon) :-D

    Amúgy Boldog születésnapot kívánok én is!
  • Kandurex
    #80404
    Ölég fasza lett ez az új AC. Neked különösen ajánlott. Még végigjátszás videó is lenne belőle

    (persze hard-on,)
  • Tinman #80403
  • darkSectorxxx #80402
    :PPP
  • n000rbi
    #80401
    December 6-án Legacy theme:

  • Kandurex
    #80400
    Ezt a sunyi AC Origins -t! Megyek a harcos ágon, azt elfelejti megemlíteni a játék, hogy az Attack & Push ability csak bizonyos kardfajtával működik! Én meg ott szenvedek a görbe karddal...
  • Kandurex
    #80399
    kösziek
  • Tikal #80398
    boldogat

    te vagy? :)
  • TDC Geronimo
    #80397
    BSZN!
  • darkSectorxxx #80396
    Nem tudom. :D

    Amúgy ennyi cuccom van most.
  • Tikal #80395
    ennyi erővel miért mondanék olyat? :D