121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #80474
    Szerintem ne...:(
  • n000rbi
    #80473
    Az első kötelező volt tavaly, már túl kell rajta lenni :D
  • SlickAdam
    #80472
    elsöt kihagyhatom? jump to 2.?
  • darkSectorxxx #80471
  • darkSectorxxx #80470
    A torrent az egészen más tészta, ne keverd a 2 dolgot. :)
  • n000rbi
    #80469
    OFF

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hűű, a Stranger Things második évadát ki ne hagyjátok. Jóformán egy seggel néztük végig. Egy időutazás ez a sorozat, imádtam minden percét!

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.12.03. 14:39:59
  • Tikal #80468
    most már értem miért küldtél a múltkor torrent linket, mert te azt veszed alapul hogy nem kötelező vásárolni
    nem csodálom, hogy téged így semmi hátrány nem ér :D
  • darkSectorxxx #80467
    Ha az ACO-ban egy kisgyerek még 1x azt mondja hogy "ééé, opopoó" vagy mi. Én a falhoz maszom a kontrollert.
    Kifolyik már az agyam ettől.
  • darkSectorxxx #80466
    Ha nem ez lenne a cél nem pörögnél ezen a témán. a loot meg micro az mivel függ össze a csokival vagy a jégkrémmel?
  • darkSectorxxx #80465
    Lehet. Hogyne, persze. Pöröghet ezen youtube like-okért.
  • Tikal #80464
    "Az a baj, amit szeretnék mindig leírni, hogy te már a startnál elbuksz, te azt veszed alapul mintha kötelező lenne játszani, meg vásárolni.
    NEM....már itt a probléma.

    Hátrány ér téged?
    Ki akar vásárolni játékot és játszani?"


    nem tudok mit mondani, elértünk a gödör aljára...
  • Tikal #80463
    Tudod még fokozni :D

    Az hogy jön ide, hogy a srácnak sok a pénze a GTA-ban, az hogy jön ide darky? Ha sok a pénze akkor nem lehet véleménye a Rockstarról? komolyan ne értetlenkedj már ennyire, elképesztő, hogy még egy egyszerű párhuzamot se látsz meg. De ne haragudj nem akartalak összezavarni egy példával.

    Nem darky, képzeld, tudom én is, meg mindenki, hogy ez egy ipar, business.. és? Pont erről beszélek, hogy nem csak olyan emberek vannak mint te, akik ezt lenyelik és nem mindenkit csak a pénz motivál, mint téged.
    Remélem a következő AC-ban majd kapsz egy kecskét, minden mást meg majd csak pénzért vehetsz majd meg, de nem lehúzós áron, csak 1300ft-ét darabját!

    Képzeld, van a gaming-en kívül még hobbim, egészségesebb, lehet neked is kellene egy...
  • darkSectorxxx #80462
    Bill Gates meg az a szegények támája hogy jön egy pénz körül forgó iparhoz?
    Ja hogy te meg a te dobozodban azt hiszed ez egy a "játékokért mindent" ipar? Nem, ez lehet régen még szeretetből ment, itt meg ez egy ipar.
    Egy pénzes ipar, és nem így látom, hanem így van.
    és azért nyelem le, mert tudom ha én lennék helyükben én is minden bőrt lehúznék a játékosokról, nem erőszak fizetni meg játszani.

    menj élj egészségesebb hobby-t.
    Az a baj, amit szeretnék mindig leírni, hogy te már a startnál elbuksz, te azt veszed alapul mintha kötelező lenne játszani, meg vásárolni.
    NEM....már itt a probléma.

    Hátrány ér téged?
    Ki akar vásárolni játékot és játszani?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 13:32:50
  • Tikal #80461
    Szerintem az lenne a legjobb ha nem szólnál a témához, mert nyilvánvalóan most is sikerült a lényeget megragadnod mint mindig. Tudod ennyi erővel mondhattad volna azt is hogy Bill Gates mit foglalkozik a szegényekkel meg szociális problémákkal hiszen tele van lóvéval... komolyan nem értelek mikor ilyeneket válaszolsz, azt viszont látom, hogy nem bírsz kibújni a saját kis dobozodból és mindent csak onnan nézel...
  • darkSectorxxx #80460
    ACO vicces fegyver skin! :D

  • darkSectorxxx #80459
    Mit sír? mennyi pénze van a játékban?
  • Tikal #80458
    Nem bánnám ha a Rockstar ellen is elkezdenének mozgolódni a játékosok... attól tartok a RDR2 is egy nagy microtranzakciós mocsár lesz... a GTA online már jó ideje az.

  • darkSectorxxx #80457
    amikor 18 többször volt akkor is 16.500 volt egy us játék.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 11:51:16
  • CptFlint
    #80456
    Egyáltalán nem ritka a 21ezres ár. Most ránéztem pár mostani megjelenésre és CoDWW2 21e, NFS 21e, Fifa18 21e, ACO 22e, SWBF2 21e, és a sony kiadásában a GTS 18e.
  • darkSectorxxx #80455
    :)
    Ja Anti említette pár napja ezért akartam előre informálódni, addig még van ps plus-om is.
  • Seth
    #80454
    Lesz beta december 5-9 között, majd jól kipróbáljuk együtt is meg egyedül is. Én még annó a legelső résszel játszottam PS2-n, egyedül , de nem igazán jutottam benne messzire, nem kötött le.
  • darkSectorxxx #80453
    Elég ez. :)
  • darkSectorxxx #80452
    Until a mult haviban is volt, ez a mult havi. :D
  • SlickAdam
    #80451
    sztori nagyon minimalis. 4 Ultimate-ben volt valami, de a lenyegen nem valtoztatott. DE hogy a World-ben mi lesz... nemtudi.
    mivel ez nem egy droton huzos linearis kalandjatek... ja, "CSAK" a szörnygyilok a lenyege. rohadt nagy sikerelmeny FEJLÖDNI (te es a fegyver+pancel, NEM a virtualis karakter) es leölni egy nagy melakot. ha harcoltal Souls boss-okkal, tudod miröl beszelek. csak ez szinte 100%-ban ebböl az elmenyböl all.
    mondhatni ez 100% gameplay cucc a sok retek 10% gameplay + 90% cukormaz között.

    szerintem regen se volt több ebben, nem tudom mire gondolsz.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.03. 11:35:06
  • darkSectorxxx #80450
    Igen logikus lenne, de nem értek egyet most, US-ben a játékok mindig 16.5k körül mozogtak, a magyar most is 18, ritka azért a 20-21 tudtommal.
    És ha mégsem, amikor 18k árak voltak magyarban USa dollárban akkor is ennyi volt minden játék. :)
  • CptFlint
    #80449
    Én még a múlthavikat látom csak. Valószínűleg még nem váltották át. Majd kedden szerintem.
  • orichalcos
    #80448
    Nekem eddig a Monster Hunter játékok mind kimaradtak, de jól gondolom hogy ebben pl semmi sztori mód nincs? Csak háttértörténet a világhoz, de a játék lényege tényleg csak annyi, hogy vadászod a szörnyeket a minél jobb fegyverekkel? Vagy van benne valami külön cél is? (Mármint a régebbi részekben)
  • CptFlint
    #80447
    Van, hogy régióként más és más olcsóbb, mint amúgy lenne. Nincs ebben semmi. Általában a sony játékok szoktak 18-ak lenni. A többi mind 21 körül van.
  • GOTY
    #80446
    Skacok! Ti látjátok PS Plusban a Darksiders II-t? Nálam az nem jelenik meg, csak az Until Dawn VR, meg a többi, de ez pont nem.
  • GOTY
    #80445
    Nahh, végeztem Lost Legacyvel.

    Az első harmada nem jött be, de utána szerencsére elkaptam az ívet. Lehet ezt szidni, meg köpködni, de még mindig az egyik legjobb játékosélmény a piacon. A narrativa és az art pedig talán a legjobb, ami volt valaha.
  • darkSectorxxx #80444
    De ha valamikor 18k egy játék? :)
  • CptFlint
    #80443
    Pedig ez sajnos annyi. Az amcsi árak mindenhol nettó árak, nálunk meg bruttó árakat kell kiírni. 16200*1,27=20574 az árfolyam ingadozások miatt erre picit ráraknak és annyi az sajnos.
  • darkSectorxxx #80442
    :) lesem.

    jól hangzik, a boss-ok nagy szörnyek stb, csak a bonyolultságától félek kicsit.
    5:10-nél mi a faszom az! D:
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 10:49:11
  • SlickAdam
    #80441
    vagy forditva... ;) de ja.
    csak itt nincs szabadsag. marmint kolbaszolas a vilagban, hegymaszas, satöbbi. megkapod a missziot a bazison, elötte bekajalsz (tenyleg, ezt is kell :D kapsz boost-ot. te valogatod össze az összetevöket), aztan zzzzsa ki a terepre levadaszni a nagy genyot!

    de valszeg nagygepen valtozni fog picit, legalabbis a vilag felepitese biztosan.
    jo lenne, ha nem vennek ki belöle a hardcore reszt (nem neztem videokat az ujbol, nemtom)

    lessed E!

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.03. 10:44:16
  • darkSectorxxx #80440
    Atyaég, akkor egy amolyan Hardcore "Zelda"
  • SlickAdam
    #80439
    a harc resszel biztos ellennel, de sokkal bonyibb, mint egy Souls.

    mint irtam, gyüjtögetned kell, hogy csinalj pl potion-t. hust kell szerezned es sütnöd, hogy helyreallitsd a stamina-t, ami fogy mint a szar harc közben (es futassal is). fegyver kicsorbul harc közben, meg kell elezni... csapdakat kell kesziteni... "fagyallot" kell innod, ha a hegyekbe mesz...
    komplex

    jatszhato egyedül is (en ugy toltam), de online az igazi moka. ez tenyleg, mar-mar "kötelezö".
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.03. 10:38:25
  • Kandurex
    #80438
    Japók biztosan tömegesen verik rá, de nekem egy reggeli fossantásnak tűnik.
  • darkSectorxxx #80437
    Aha, értem a lényegét nagyjából.
    Hát nem tudom mennyire lennék el vele. :D

    Akkor egyedül nem igazán játszható nem?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 10:36:21
  • SlickAdam
    #80436
    szörnyekre vadaszol.
    a karaktered nem fejlödik, TE fejlödsz illetve a panceljaid & fegyvereid. epik, nehez, nagyon hosszu, sokszor tervezest igenylö harcok oriasi szörnyek ellen egyedül vagy baratokkal.
    gyakorlatilag mint egy "Souls" jatek. csak ebben minden nagy szörny egy boss. es van benne egy raklappal.
    persze vannak aprobb levagando szörnyecskek is gyüjtögetös missziokban (mert gyujtögetni kell am, hogy legyen item-ed es tudd pimpelni a cuccaidat), de a fö attrakciok a boss-ok.
    hogy ez az uj resz mennyivel lesz masabb (esetleg könnyebb a csirke-népnek...)... majd kiderül. viszont a graf borzadaly jol nez ki. eddig handheld-en ilyen volt (de ne azt nezd, hanem a gameplay-t):


    jofele. de nem setagalopp
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.03. 10:29:37
  • Kandurex
    #80435
    Signed.