121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #80675
    Hogy pörög a VR?
  • darkSectorxxx #80674
    Szerintem még most is ennyi. G2A. Menj fel a WW 2 kivételével mindet csekkold le.
    Nekem megvan steam-en, szóval na....
    Mondjuk én hónapokkal ezelőttt vettem dollárban cdkeys-en.... :D

    Adwanced hiányzik mert az akkor nem volt olcsó, de ez már nem igaz, Advanced is piti összeg.:)

    Steam-en is 3an összeáltunk, elég durva 10 euroig most rengeteg játék van, ami nekem 900-1000 ft lenne.
    Annyi hogy steam-en csak felváltva tudtok játszani, de az nálunk nem gond ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.06. 15:11:58
  • GOTY
    #80673
    Most olvasok róla pont egy könyvet, nem semmi faszi.

  • Tikal #80672
    mond vicceseket, meg ügyesen terel... :)
  • Tikal #80671
    Hol volt 8euró és mikor vetted? Mert ugye ez egy tavalyi játék...
  • Tikal #80670
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elon Musk-ról elhiszem, hogy ő nem elsősorban a profitért dolgozik... a Tesla befektetőiben már nem vagyok annyira biztos. Nyilván látják, hogy ez a jövő és nem a véhatos benzin, és azzal számolnak, hogy ez előbb utóbb pénzt fog hozni, nem is keveset.
  • GOTY
    #80669
    "A képzelt dolgokért nem rajongok" - azért recskázáskor gondolom igen

    Nem azt vitatom, hogy nem sikeresek. Azok. Kiváló az X is. Jól állnak Amerikában. Csak parfümillatal hintik meg azt, ami valójában - részleteiben és lényegi elemeiben - azért szaglik.
  • Moby
    #80668
    Nem tudom mi született volna. Nem történt meg. A képzelt dolgokért nem rajongok. Nincs semmi, amiért szégyenkezniük kellene. Pénzt csinálnak egy olyan piacon, ami bedarált már nem kevés nagyöreget is. A sonynak sem sok kellett. Övék a legerősebb konzol.
    A stratégialiag fontos piacokon nem állnak rosszul.
    Mit kéne mondaniuk? Hogy bocs azért, hogy mi nem úgy csináljuk mint a sony?
    Hálisten, hogy nem úgy csinálják. A hátam közepére nem kívánok egy szonikettőt.
  • GOTY
    #80667
    akkor kérdezem fordítva: szerinted mennyiben lett volna más ez az interjú most, ha globálban is az Xbox vezetne, annyival, mint a Sony, tucatnyi exkluzív címük lenne, mint ahogy most nincs, és a Sonynak meg nem lenne?

    Szerinted pont ugyanez az interjú született volna?

    Mert szerintem nagyon más. Mellveregetés lett volna a globál adatokkal is, meg hogy mennyire fontosak az exkluzívok, és ez mekkora előnyt jelent a cégnek, stb.

    Legyünk már magunkhoz is őszinték, na. Én nagyon csipázom az X1x-em, tényleg, tök örülök, hogy megvettem. Na, de akkor is, na.
  • Moby
    #80666
    Ennek a magyar mánágernek annyi köze van a globál helyzethez, mint nekem. Ő örül, ennek a 69%-al, ezzel balszeg a középeu régióban ő végzi a legjobb munkát. Én is örülnék. Aki arra próbálna meg rádumálni, hogy ne örüljek neki, azt komplett idiótának tartanám, :)
    És a helyzet az, hofy nem tudjuk máig mennyi az annyi. Én csak azt látom évek óta a jelentésekből, hogy az xbox divizió kibadzottjól teljesít. Pedig egy évtizede még be akarták zárni.
  • Myselor
    #80665
    szerintem ne csak írjatok neki keressétek ki a címét és menjetek el egy ásóval .aztán ássátok el a kertben
  • TBTPumpa
    #80664
  • arty
    #80663
    "Ja, mihez képest. Ha a 70 millió PS4-et állítjuk szembe a kb 30 millió One-nal, akkor fele annyira se. Illetve, mi a siker mércéje?"

    a konzolbiznisz nem ma kezdődött .... mérce lehet a sega saturn/dreamcast, a gamecube, a wiiU... (vagy a ps3 első 2 éve, mittomén)
    oké, mehetne jobban az xboxnak, de nem megy rosszul és asszem - számukra - ez a lényeg. hogy nem termel milliárdos mínuszt, álá előző gen eleje....
  • arty
    #80662
    a magyar manáger nem nyilatkozhat globál dolgokról szvsz... igazad van, NEKED szimpatikusabb lenne a "beismerés" - de az átlagnak?

    amugy a 69% brutális előny (itthon). ennyire kitartott az x360as beidegződés.... szomoru :( (mert h prevgenben 90+ %-on álltak, az tuti, de én azért nagyobb bukót vártam volna... node ez az egymillió otépés országa, nehezen megy a váltás, változtatás :) )
  • Moby
    #80661
    Szerintem írj neki!
    Ez egy hazug geci, aki nem a tényekről ír!
    :D
    Ez kész :D
  • GOTY
    #80660
    Nem, sajnos te olvastad felületesen. Legalább 5 kijelentés nem a magyar piacról szól, és még ha arról is, csúsztatások vannak benne

    "Ráadásul az X konzol megjelenése óta elcsendesültek azok a hangok, akik előtte a konzolexkluzív játékokat hiányolták." - Hát kurvára nem, akár magyar, akár külföldi fórumokra mész, látni fogod, nem csendesült kicsit sem.

    "összességében sikeres az Xbox One története is"

    Ja, mihez képest. Ha a 70 millió PS4-et állítjuk szembe a kb 30 millió One-nal, akkor fele annyira se. Illetve, mi a siker mércéje?

    "Pár hete van a boltokban a konzol, és inkább azért aggódunk, hogy nem lesz elég. Valószínűleg sokkal több kellene a vásárlói igények kielégítéséhez"

    Ez is csúsztatás, elfedi a valóságot. Ha hazánkba érkezett mondjuk 1000 darab gép, azért aggódhatnak, hogy nem lesz elég, úgy tűnik, mintha valami baszott nagy kereslet lenne rá, pedig 1000 darabról van szó, nem 100 000-ről.

    "Az exkluzív játékokat illetően pedig gyakran kritizálnak minket, de ezt sem látom problémának. A dömping lehet jó stratégia a versenytársaknak, de mi úgy vagyunk ezzel, hogy csináljunk kevesebbet, de azt nagyon jól"

    Ezért lapáttal verném pofán az embert. Dömping. LOL. Tehát azt a két exkluzívjukat, amit szerintük jól csináltak sikernek tartja, de a dömping Uncharted, TLOU, Bloodborne, Hellblade, Persona 5 stb. az mind szarul van összerakva, mert ők nem adnak a minőségre. Úristen. Egy csöppet sem elfogult, mi? Ez nettó hazugság!

    Kurvára tudják, hogy gáz, hogy nincs exklu, és azt is, hogy fele annyira sem sikeresek, mint a Sony, de hintik itt ezt a szart.



  • Moby
    #80659
    De. Az. Emberünk. Az. Itthoni. Helyzetről. Nyilatkozott.
    Ezek után szerintem ne nagyon írkáljatok leveleket. Egy cikket nem bírtok értelmezni a maga kontextusában :D
  • GOTY
    #80658
    Mert az, hogy itthon 69%, az globálban semmit sem jelent, mert a trend ott meg fordított. Mondja azt, hogy bár Magyarországon 69% a miénk, sok a teendőnk, mert fele annyit se adtunk el világviszonylatban, mint a sony, cudarul állunk exkluzívok terén, stb. Ne mondja már, hogy nem fontosak az exkluzívok. Dehogynem! Egyből az lenne nekik, és döngetné a mellét, ha fordítva lenne, mint ahogy most van.

    Amúgy meg, miután tegnap este első gondolatom az volt, hogy most ezek vagy totálisan hülyének nézik az embereket, vagy ők maguk a totálisan hülyék, mert nem látják, vagy akarják látni, ami van.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.06. 13:26:06
  • Moby
    #80657
    De miért mondaná ezt, ha övék a 69% :D Akkor itthon mit kúrtak el?
  • GOTY
    #80656
    Legyen mondjuk Knack = Cuphead, Forza=GTS. Oké. S mit állítanak párba a többi PS-exkluzívval?

    Továbbá, ha PS4-ből fogyott 70 millió, Xboxból kb. a fele (se), exkluzívokban is gyengébbek, multiplatform címekből mindig több megy el PS4-re (ld. UK Charts), akkor miben is jobb az Xbox?
  • Moby
    #80655
    Az, ha ilyen nem készül. Gyakorlatilag mindegyiknél ez derül ki.
  • Moby
    #80654
    Nem ismerem a cuphead eladási adatait, de szerintem simán elment belőle annyi, mint mondjuk a ratchet and clankből, vagy knack2-ből. Azt már pontosan tudjuk mit jelent az exkluzvoknál a siker: talán kigurul nullára.
  • GOTY
    #80653
    Ez akkor igaz a Microsoft 2 exkluzív címére is, azt is minden hetedik gépre veszik meg.

    Akkor most hogy is állunk? Melyik a jobb? A 10 exkluzív az egyik oldalon, vagy a 2 darab a másikon? Mindkettőt ugyanolyan arányban veszik.

    Hm?
  • Moby
    #80652
    >Plusz a hulladék/nemlétező exkluzív tartalmak, amiben PS4 megeszi reggelire.. :)

    Ugye nem kell citálnom semmilyet számot, hogy ezredszer is kiderüljön: minden hetedik ps4-hez vesznek meg egyetlen exklúzvot? :) Ott is az az állandó valóságtorztás megy, mint a hasból bemondott "nemlehethogyazvezetmernem!" kapcsán :D
  • GOTY
    #80651
    Én sokkal szimpatikusabbnak találnék egy olyan nyilatkozatot, amiben elismerik, hogy igen, elkúrtuk a 2013-as launchot, a Sonynak behozhatatlan az előnye, ettől függetlenül mindent megtezsünk a játékosokért. Le vagyunk maradva exkluzívokban, de változtatunk rajta, ez és ez a stratégián, itt az új konzolunk, stb.

    Nem pedig csokimázzal bevonni a szart, és hazudozni.

    Cuphead mint exkluzív siker? Na ne röhögtessetek!
  • Moby
    #80650
    Hát pedig a GfK szerint a piac 69%-a az xboxé. Tetszik vagy senem, evvan. Átfuttom a cikket, csúsztatást nem találtam benne. Mindenki hazabeszél, ez tök nyilvánvaló. Semmit nem lehet csinálni úgy, hogy közben nem huszel benne.
  • mucsácsó
    #80649
    Valami fizetett M$ hirdetés/kapálózás, ennyi... :D esélytelen, hogy több Xbox legyen itthon...

    PS4 most azon a szinten van (vagy afele tendál fixen), mint anno a PS2-es genben a PS2 - de szerintem ez még attól is durvább (lesz)... tényleg olyan embereknek van az ismertségi körömben már PS4-e, akik szinte életük során játékokhoz se szagoltak...de mégis.. :D

    Persze ez így nem mérvadó magában, viszont egyértelműen a PS4-et látom több helyen..

    De egyébként pont itt is fellelhető ez a piaci párhuzam; az MS kurvára elbaszta anno a jóhírét azzal a XONE announcementnél, hogy kötelező a folyamatos online jelenlét + account bound játékokat lehet csak venni... persze aztán nem így lett, de egy fail starthoz bőven elég volt. Plusz a hulladék/nemlétező exkluzív tartalmak, amiben PS4 megeszi reggelire.. :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.06. 13:09:14
  • mucsácsó
    #80648
    Hát az EA most szerintem nem kevés ember szemében elásta magát... hozzáteszem, kb. bűnbak szerepet töltenek be, mert náluk pukkant a DLC/P2W/lootbox-lufi, holott ez már régtesrégóta megy orrba-szájba kvávi az összes mai játékban - max nem ilyen szinteken. De nem kell őket sajnálni, meg is érdemlik.. :) Talán változtat ez pár dolgon náluk - bár ez az EA már régesrég nem az _AZ_ EA, de mindegy :D
    Talán kell nekik a pofon, mint az Ubinak is kellett az AC-vel..
  • GOTY
    #80647
    Én még azt elhiszem akár, de annyi csúsztatást, amit ez a faszi leírt, döbbenet.

    Eldöntöttem, hogy írok neki egy levelet.
  • SlickAdam
    #80646
    piacvezetö Mo-n? erösen ketlem.
  • GOTY
    #80645
    Ezt olvastátok?

    Mit gondoltok róla?
  • Rage47
    #80643
    jól hangzik
  • darkSectorxxx #80642
    Egyre jobban megéri


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.06. 11:46:48
  • darkSectorxxx #80641
    CoD Infinite-et pl 8 euroért vettem pc-re.
    Meg sok más részt is.

    Nézzük meg a ps leértékelt játékokat, azokat lehetett pl tavaly is megvenni 50%offal, amik szarul fogytak? ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.06. 11:22:29
  • Moby
    #80640
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez nem a jófejségről szól, és itt dőlnek meg az inygyenkulcsok. Ez a szereplvállalásról szól. Annak felismeréséről, hogy minden mikro és makroszervezet (gazdasági is) egyetlen valódi célja, a teljes szervezet (emberiség) továbblétezését és fejlődését biztosítani. Most nem akarok lózungokkal dobálózni, de ezt az emberiség már rendesen be is tudja árazni. A tesla piaci értéke évi 50000 eladott autóval magasabb, mint a general motorsé évi eladott 20m eladott autóval. Ez már itt rég nem a profitról szól. Még csak nem is a várható profitról. De ugyanennek hatása az is, ami most az EA-al történik. Százötben éve gázolnak a gazdasági szereplők a társadalom szájában. Lettek ellenpéldák, megszületett az igény a fenntarthatóságra.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.06. 11:08:36
  • arty
    #80639
    azért az ingyen-kulcsosztások már mutatnak némi változást, hogy fontos h jófejnek ítéljen a (játékos)társadalom.... csak hiába adsz akár ezer ingyenkulcsot, ha utána meg mondjuk egy béfront2vel lehuzod a teljes éved(éveid) a klotyón :))
  • arty
    #80638
    :DDD
  • Tikal #80637
  • Moby
    #80636
    Ez nem feltétlenül a játék hibája!

  • Kandurex
    #80635
    "legszemetebb része, hogy a játék közepéig nem tudsz gyorsutazni"

    Az egyik legjobb része, ott mutatkozik meg a zseniális pályatervezés, ami mára a From játékokba egy telibekúrt partvissá silányult!