121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #80835
    Ezt is megértük? Értelmes VGAs? Nem mindent az nyer aki épp hajlandó volt eljönni? Vannak még kellemes meglepetések.

    Best music: Nier - húdeigen, elején járok de minden dallam iszonyatosan betalált eddig
    Best story: Edith Finch - ezt gagyogom mióta, fogadjuk senkinek se kellett háromezeré' se
    Best RPG: Persona - úgyúgy, 10 óránál még mindig adagolja a tutorialokat, beszarás mit ki lehet hozni a JRPG műfajból
    Minden más: Zelda... hát igen, Bayo 3-ra úgyis less szviccs (dejó hogy a WiiU-ra nem csábultam be).
  • Moby
    #80834
    A nyelvtannáci ulthane usert vót, nemén.
    Nem emlékezhet mindenki mindenre :D
  • darkSectorxxx #80833
    ;)

    Tessék
  • j0nNyKa
    #80832
    ha már beszólogatásra használod a ps4 topicot _megint_, lehetne akár jól is csinálni
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.12.08. 10:14:43
  • Moby
    #80831
    >A Twice szó egyértelmű

    Azé remélem google translate-el megnézted a jelentését. Hamár ennyire egyértelmű :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.08. 10:07:01
  • darkSectorxxx #80830
    Fade to Silence

    Még 1 cím a listámon....

  • darkSectorxxx #80829
    A Twice szó egyértelmű, ez BB2 bárki bármit mondjon, mivel új rész, nem feltétlen lesz korszakban meg stílusban a régi BB, lehet akár egy full új dolog azon a néven...a teaser-ből nem a képi vlág a lényeg, hanem a szöveg!!! :)
  • GOTY
    #80828
    Mert érdekel, hogy mi lesz a következő játékuk, és amúgy igen, megtetszett az a csontizé.
  • Moby
    #80827
    Nekem mégegy das3 féle fos nemkő. BB2 jöhet, ha jó lesz. HA jó lesz.
  • mucsácsó
    #80826
    Amúgy jah. Énis pont ezek alapján gondolnám, hogy BB2... meg jóvóna, mert akkor bejöttek a jóslataim :D
    Gyanítom a hajnali PSX-en már nem fognak többet mutatni, az 1 nap tease az elég kevés lenne - vagy teaselnek tovább... de adja az ég, hogy bejelentik! :D csak ne kelljen má várni a kövi E3-ig ezzel... :(
  • mucsácsó
    #80825
    Olyan nincs, hogy nem lesz jó! :D
  • Seth
    #80824
    Kojima kezet foghatna Blomkamp-pel. Az Oats studio biztos szívesen fogadná, hasonlóan elborult cuccokat gyártanak ők is
  • SlickAdam
    #80823
    undorito csont izé
    BB-re hajazo betütipus
    TWICE
    ...

    vegülis igen, csak olyan laza 90% a valoszinüsege, hogy BB2.:D

    de mindegy, tenyleg jöhet BARMI. mert jo lesz... meglepne, ha hirtelen atmennenek retekbe. nem É?

    Sony-nak lesznek ceremoniai meg e honapban, nem? tuti kiderül a zigassag izibe.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.08. 09:42:02
  • Moby
    #80822
    Bármi?
    Mármint....tényleg _bármi_? Mindegy, hogy jó lesz-e vagy sem?
  • n000rbi
    #80821
    Bármi jöhet tőlük, kétpofára fogom tömni. Azért picit jobban örülnék egy új ip-nek.
  • Seth
    #80820
    Korábban írta Miyazaki, hogy visszatérnek a gyökerekhez. Volt ezeknek egy Shadow Tower című játékuk, talán abban a világban fog játszódni, es remelem ez is fps nézetben lesz :)
  • Kandurex
    #80819
    Egyébként mindenki BB vár, mindenki BB -re dobálja a pénzét. És jön a pofára esés.
  • mucsácsó
    #80818
    Adja az ég, hogy BB2 legyen... de elvileg új IP :\ bár ha olyan jó lesz, mint a BB, akkor elnézzük nekik. :D csak soulslike legyen :P
    De ha BB2, akkor az mégjobb :D

    De amúgy mégis mijapicsa lehet ez a videón?! :D az is érdekelne... :D tudnak ezek is tízelni...
  • Moby
    #80817
    Mer láttál egy csontot, és megtetszett? :D
  • GOTY
    #80816
    Én azt se bánom, ha nem az, kíváncsian várom.
  • Moby
    #80815
    Ez? Úgy hívják: betegség :D
    Majd 2020-ra kitalálja mi legyen naga a játék. Addig meg gyártja ezeket :)
  • Myselor
    #80814
    de én is úgy tudom.szóval várjuk:D beteg dolgot kapunk az biztos.de tuti nem bb2 :o
  • Moby
    #80813
    Ez nem BB2.
  • GOTY
    #80812
    Nem ma este lesz a PSX?

    Az se baj, ha új projekt, mert tuti vadállat lesz.
  • Myselor
    #80811
    a zene viszont másra utal.mondjuk a fromnál nemtudni.lehet bb2 lehet tényleg full új project.én a másodikra tippelek.remélem még a hétvégén bemutatják
  • GOTY
    #80810
    Ez mi akar lenni amúgy. Egy csontot látok, de mást nem nagyon rajta. Nem tudom kivenni, mi ez.

    Megnéztem.

    Ez kurva élet BB2.

    Shadows Die Twice

    Itt a kulcs. Kétszer. Második alkalommal. Második rész.

    Bloodborne 2!!!!!
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.08. 08:01:17
  • GOTY
    #80809
    A betűtípusból ítélve ez BB2 lenne?

    Holy shit.
  • Myselor
    #80808
    hát ez a kojima tipikus borult elméjű japán xd nem értettem semmit amúgy az egészből kb de jól nézett ki.a játékmenet milyen lesz azt mondják vagy mutassák már xd
  • Kandurex
    #80807
  • Kandurex
    #80806
    ...mi a f*szom lesz ez...? Nem jó értelembe.

  • Kandurex
    #80805
    Magadba nézted? úgy tűnik te voltál az egyetlen elvetemült aki fennmaradt...
  • TDC Geronimo
    #80804
    Hát ez a VGA bizony kikúrt jó volt. Évek óta a legjobb show
  • TDC Geronimo
    #80803
    Erről van szó. Ez 100% bb

  • TDC Geronimo
    #80802
    Én nem tudom ez az ember mit szed, de kérek belőle
  • TDC Geronimo
    #80801
    Kojima te beteg állat
  • TDC Geronimo
    #80800
    haha sonyt is leosztották azért amiért nem engedi crossplayt. Eddig nagyon jó a show, eddigi legjobb VGA.
  • TDC Geronimo
    #80799
    EAt folyamatosan osszák :D
  • TDC Geronimo
    #80798
    resetera le is halt :D

    Ez tuti az volt, holnap PSXen szerintem hivatalos bejelentés
  • TDC Geronimo
    #80797
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Ez 100% BB2 tease volt :D
  • n000rbi
    #80796
    Nekem meg aludni kéne, mert 6-kor kelnem kell :D