121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #80795
    negyed óra és preshow
  • n000rbi
    #80794
    Engem nagyon zavar a radar, meg hogy állandóan az objective-t tolja a képembe, hogy éppen hány méterre vagyok tőle. Zelda után minden openworld csak gyenge próbálkozás :(
  • TDC Geronimo
    #80793
    Nem gáz a hud egyáltalán maxon se. Nem kell erőltetni min hudot, mert nem lehet úgy játszani
  • n000rbi
    #80792
    Srácok, Isten látja lelkem, hogy próbálom megszeretni az AC-kat, de az Origins-sel eltöltött eddigi órácska sem múlt el felhőtlenül. Kezdődött azzal, hogy megelőzvén a zsúfoltságot, egyből hud minimal beállítással indítottam a játékot. Igen ám, de ahogy megkaptam volna az irányítást, mindenki állt, mint a cövek, mert a minimal hud kikapcsolja a felvillanó tutorial jelzéseket is és ennek eredményeképpen szart se tudtam csinálni a karakteremmel az első harcban :D
    Light hud-dal már el tudtam kezdeni. Hangulatos, szép is, a harc tűrhető, bár fényévekre van bármelyik soulstól, súlytalan. Megpróbálom majd megint átkapcsolni minimal hud-ra, de félő, hogy itt a dizájnbeli hiányosságok miatt nem lehet majd normálisan játszani az ikontenger nélkül...
  • darkSectorxxx #80791
    Winter Sale:

    December 1-2:
    Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy
    11990 helyett 7490 ft (megtakarítás 4500 ft)
    December 3-4:
    NBA 2K18
    22490 helyett 10490 ft (megtakarítás 12000 ft)
    December 5-6:
    Grand Theft Auto V
    19990 helyett 7490 ft (megtakarítás 12500 ft)
    December 7-8:
    Need for Speed Payback
    20990 helyett 10490 ft (megtakarítás 10500 ft)

  • darkSectorxxx #80790
    ACO fotózgatás...:D

  • Moby
    #80789
    Ph-n az ittenitől jóval rövidebb karriert futott be, azonos végereménnyel.
  • arty
    #80788
    de. de az Ulthane nicket kitiltották ... ;)
  • Moby
    #80787
    Ők nem érnek össze. Bekavarni az ultraolcsó one s-ek, meg slimek tudnak.
  • SlickAdam
    #80786
    angol nyelvü cikkek attach rate kifejezest hasznalnak :P de nem ez a lenyeg. több peldany, mint eladott gep.:D

    suhannak a gepek, mint a szel.

    XOX-ra leszek kivancsi, mennyire tud bekavarni
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.07. 21:34:56
  • Moby
    #80785
    Ja. nem is volt rá más :D

    /meg az amúgy is a tie rate :P :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.07. 21:31:28
  • SlickAdam
    #80784
    hja, ha a Switch vonat nem lassul be, szárazon...

    102%-os Zelda attach rate launch-kor az mekkora agyfasz :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.07. 21:26:01
  • TDC Geronimo
    #80783
    Na majd a switch! :P
  • Moby
    #80782
    Hólishhhhhhhh.....
    A sony ráült a pénzrakétára. Alig 1 év alatt az attach rate felment 7.5-ről 9 főlé úgy, hogy közben még eladtak 20m konzolt is.
    Így érthető a psn drágulása. Most kell 30 kézzel fejni a tehenet, amikor sprickol a tej a csecsekből, azzal van tele minden :D
    Már semmi nem álltja meg őket, hogy ez legyen minden idők legjövedelmezőbb konzolja. Megbaszva a wii-t, és mindenki mást. Jaj nekünk, fusson ki merre lát :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.07. 21:15:22
  • n000rbi
    #80781
    Erről van szó
  • Moby
    #80780
    Akartam hét elején írni, hogy aminél késést jelentenek be mostanában, azok mind a lútboxok miatt lesznek. Pessék! :D
  • SlickAdam
    #80779
    öszinten? KÖSZI EA! ;)
  • TDC Geronimo
    #80778
    Ubi halasztott 3 jövőre megjelenő játékot is . Egyes pletykák szerint a lootboxokat pakolják ki belőlük és dolgozzák át kicsit. Köszi EA
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.12.07. 20:58:17
  • TDC Geronimo
    #80777
    új death stranding trailer biztos lesz este. Valószínű semmitmondó elmebeteg cinematic trailer szokásos kojima mindfuck. Gameplay szerintem leghamarabb E3
  • Tikal #80776
    Nem rossz sorozat a 24, de szerintem ég és föld a kettő. Nagy baromságnak kimondani pedig oltári baromság :D
  • GOTY
    #80775
    En a breakinget csak atszenvedtem. Azt a vontatott marhasagot, jo eg. Voltak benne egesz jo reszek, de alapvetoen egy nagy baromsag, plane a vegere total szetcsuszott az egesz, nem tudtak mit kezdeni vele.

    Nalam a 24 maradt meg a legjobbnak, igaz soka sorozatot meg nem lattam annyira. Bar azert jocskan.
  • partizan182
    #80774
    Ipadet a kezükbe, hadd foglalja le őket a Finger family meg a Johny yes papa ;)
  • darkSectorxxx #80773
    Köszönöm az infót, akkor lehet benézek majd. :D
    És PSX lehet tudni mikor lesz?
  • Seth
    #80772
    Videójáték Oscar (azaz nem kell komolyan venni :D)
    Szoktak világpremierek lenni, szóval lehet bizakodni, hogy mutatnak valami frankót.
  • Moby
    #80771
    Há persze...faszt :D
    Ezt most különleges eset, mer itthon döglök betegen. Hétfőtől visszatér minden rutin, és pápá sorozatok. Örülök, hogy ennyi időtök van, majd ha pattog otthon 2-3 pulya, és még géming is lesz, maj dösszeülünk dumálni erről :D

    (bár tudom, hogy ott ahol vannak nagyszülők, ott azért más a helyzet. Nálunk sajna ilyen nincs.Pár órára brok intézni vigyázást, de ennyi).
  • SlickAdam
    #80770
    jaja.
    mindig belelkesedek amikor eszembe jut a BB basszus. "Ozymandias" a vilag legdurvabb sorozat epizodja,

    no de off vege
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.07. 17:57:38
  • darkSectorxxx #80769
    Még 1 buta kérdés, ezen a stream-en mi várható? Itt is bemutatnak játékokat? Nem vágom mi az a VGA, azért kérdezem.....
  • darkSectorxxx #80768
    Vártam a kommented.
  • TDC Geronimo
    #80767
    Utána meg jöhet a better cal saul :)
  • n000rbi
    #80766
    Ugye, hogy ugye? Zseniális.
  • SlickAdam
    #80765
    "Vagy 10 évvel ezelőtt nézem utoljára sorozatot,"

    "Ennyire jó sorozatot talán sosem láttam"

    hatöööö... Gyürük Ura opening: "mas lett a vilag" :D
    (akkor utana indithatod is a Breaking Bad-et. ami "DO believe the hype" kategoria es EN meg annal nem lattam jobbat, pedig en nezegetek dolgokat, Trón-lebenyt is. csak az elsö evadon kell atjutni, mert az so-so, aztan veged.)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.07. 17:53:31
  • TDC Geronimo
    #80764
    Hát netflixen van egy pár pedig. Én rengeteget nézek. Most fejeztem be punishert, kurva jó volt. Meg most került fel a DARK vagy mi. Német sorozat, felnőtt stranger things kb.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.12.07. 17:51:22
  • Moby
    #80763
    Ha kibírom ébren, rajta leszek :) Megcsináltátok az alvásomat evvel a stranger things felszopással :D Vagy 10 évvel ezelőtt nézem utoljára sorozatot, még a heroes-t (még nem lehetett kapni a ps3-at, de már rá voltunk gyógyulva, és az első valamelyik részben ps3-al játszott az egyik külyök. vagy 100x tekertük vissza :D ).
    Ennyire jó sorozatot talán sosem láttam. Majdnem együltő helyemben kűdtem be az első évadot...
  • n000rbi
    #80762
    Most 18:00-tól pedig BGE2 infók itt
  • TDC Geronimo
    #80761
    Hajnali fél 3kor VGA lesz ma
  • Moby
    #80760
    Köszi, elolvasom! Ha ez igaz, akkor jövőre már be kéne esnie valami értelmezhető ársávba. Ami azért is lenne jó, mert ezt a vergődést a tévékbe szánt ips-el el kéne nagyon felejtenie, vagyx oda száműzni, ahova való (a lowcost, hdr nélküli világba).
  • partizan182
    #80759
    Utolsó információ szerint 80% yield-et elérték valamikor idén tavasszal. Azé drága mert nincs igazi konkurencia LG meg egyeduralkodó mert nála van a patent.

    Szerk: sőt, már januárban megvolt a 80%:
    " In particular, LG Display said, “Our OLED panel achieved the industry’s golden yield of 80 percent. This year, we will expand our customer companies with our new product, crystal OLED, and solidify our leadership in the high-end OLED TV market.”"

    Forras

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.12.07. 16:27:27
  • Moby
    #80758
    Én má nem is tudom mit várjak :( Az oled kihozatala nem javul, a valódi qled meg nem készül...Értem én, hogy az lg tolja fel a gyártás volumenét az égbe, de amíg minden tévében kényszerűen bele van árazva 9 defektes panel legyártása, addig ez nem lesz se olcsó, se nem lesznek méretek. Szopó az egész tévé kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.07. 16:13:44
  • Moby
    #80757
    Ha még mindig ugyanazzal a fossal futsz, akkor azthiszem, ott nem a knai kacatod lenne a szűk keresztmetszete a VR-nek :DD
  • darkSectorxxx #80756
    Necces, ha oda nem tudom használni ezt a kínai kacatot. :D