169
South Park: The Stick of Truth
  • hugopareiros
    #129
    nem tudod szétfingani a patkányokat?
  • csoszi87
    #128
    Sírok!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/5yui18h876lxdhpgis89.jpg

    Van nálam 1 kis prücök szerintem.
    Nem tudok eljutni Kanadába.
    Tudom, hogy a farmról lehetne, meg van már az útlevélkép is, de a patkányok nem tűnnek el.
    Nincs már nyitott küldetésem, csak ez.
    Valaki tudja mit kellene csinálni?
  • Nirz
    #127
    jó de heavy rain arra épül egy interaktiv mozi game.
    De mikor akció játékokban erőltetik meg ilyenkebe a fejlesztők QTE borzalmas megoldás
  • wedge31
    #126
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor oda érsz, hogy választhatsz már egyesülni fog a két csapat egy harmadik ellen.
  • DarkHorSe
    #125
    Tenyleg ki kell valasztani hogy melyik oldalt akarunk harcolni? Nem akarom butterst elvesziteni :P
  • DarkHorSe
    #124
    Ja, hogy a kor alaku szarsag korul van valami kis palcika. Koszi, most mar megcsinaltam.
  • Shiwo
    #123
    D-vel A-val az ovális izé körül tudod mozgatni a kis nyilacskát (vagy mi a fszt) amíg el nem éred a megfelelő "hullámhosszot" (egyiket nyomva tartod, ha túl mennél rajta, akkor a másikkal visszamész).. ha megvan a megfelelő hullámhossz, akkor pár másodperc múlva elkezd vibrálni a levegő a hátsódnál és mehet a nagy pukk

    (amúgy hülye a játékbéli instrukció, nekem se volt belőle egyértelmű eleinte, hogy mit kell csinálni és szívtam egy sort, mire rájöttem)
  • DarkHorSe
    #122
    Amikor cartman fingani tanit minket, vmi wizzard traning akkor megis mit kell csinalni? A D-t nyomkodom ahogy mutatja azt nem tortenik semmi, mindig elrontom
  • Shiwo
    #121
    én nem az elfek csapatát választottam, de ezek a helyszínek nekem se ismerősek...
  • MerlinW
    #120
    Akkor azért:) Ha nem őket választod más történeti szál játszódik le.
  • Dzsí Pí
    #119
    de igen
  • MerlinW
    #118
    Nem az elfek csapatát választottad a játék során?
  • Dzsí Pí
    #117
    fullosan végigvittem a játékot, de a honlapon, ahonnan rendeltem, találtam pár ''ingame'' jelenetet, amivel én a játékba nem találkoztam. Lehetséges h ezeket kivették vagy nekem kerülte el vmi a figyelmem?

    http://s27.postimg.org/faa5tk8oj/south_park_stick_of_truth_pc_pc_31807.jpg

    http://s27.postimg.org/hnsk3y41f/south_park_stick_of_truth_pc_pc_31808.jpg

    http://s29.postimg.org/3z2b9lrhz/south_park_stick_of_truth_ps3_ps3_31064.jpg
  • pxxl
    #116
    Deutsche Schulen, Sieg Heil stb, Hitler beszédéből kivágott részletek.
  • Balci HB
    #115
    jobb, fel, jobb, le, jobb.
  • gagax
    #114
    És mik azok az irányok ? :DDD
  • Dzsí Pí
    #113
    azért a Lost Forest is tartogat meglepetéseket, feltéve ha jó irányokba megyünk :)
    [img=http://s18.postimg.org/iyxm3t1g5/South_Park_The_Stick_of_Truth_2014_03_12_22_46.jpg]
  • Különc
    #112
    Valaki letudná írni, hogy a náci zombik mit mondanak? Valami schule, meg heil Hitler, de a többit nem értem 8(

    tomsolo: próbáld ki a Heavy Rain nevű játékot, látom bejönnek a QTE-k ^^
  • ratgab
    #111
    Akkor meg játszol vele, ha megvetted....
  • WhiteStar
    #110
    iiiiiiiigen, és azon kívül?

    majd megveszem ha akciós lesz.
  • hugopareiros
    #109
    megvenni eredetiben
  • WhiteStar
    #108
    ha nekem villognak a texturák, harc közben beragadnak az ellenséges karakterek térdelő pózban mi a teendő?
  • Dzsí Pí
    #107
    valaki tudja, hogy a City Wok-ban ácsorgó elf kissrácot hogyan lehet harcra hívni vagy mi a funkciója?
  • tomsolo
    #106
    SP: Truth of Stick értékelés tőlem:

    Megéri-e megvenni? Igen, ha majd akciós lesz (ex. ha SP rajongó vagy mert akkor előbb is).

    Rpg játék-e? Nem, csak hasonlít rá(paródiája).

    Ha mint szimpla kalandjáték játsszuk teljesen élvezhető darab lett, - jó pár idióta casual gamer megoldással - de végeredményben olyan mint egy több részes SP epizód, jók a poénok, viccesen undorító a sztori, jó a voice over és még a minimál grafika is jó - párszor el is gondolkodtam kell-e ennél több egy JÓ játékhoz annyira bele lehet merülni(erre rá is tesznek egy majd lapáttal, aki játszik vele tudja miért).

    Viszont, SP elemek nélkül ez a játék 4 pontot se érne el. Imho az Obsidianban már akkor csalódtam mikor megjelent a Fallout Las Vegas, így a játék negatívumai mind hozzá köthetők. Hatalmas potenciál van a stuffban, amit nem használtak ki - ill elcsesztek, mondom ezt úgy hogy alig tudtam letenni de így csak egy jó játék lett nem pedig a JÁTÉK.

    Pedig lehetett volna.

    Btw: QTE az ördöngtől vanik, hogy rohadna el aki kitalálta.
  • argo001
    #105
    Nem azt írtam, hogy a szerepjátékok szerepjátéka, hanem azt, hogy van annyi RPG-elem benne, hogy ne építsen csak a South Park-hatásra.
  • Shiwo
    #104
    annó a Diablo II-t is kikiáltották az év szerepjátékának több helyen is, annyi RPG elem meg ebben is van

    más kérdés, hogy én sem értek egyet vele, szerintem is inkább egy RPG elemeket tartalmazó körökre osztott hack&slash (:

    attól függetlenül viszont tényleg elmebeteg a játék és egész jó lett
  • MerlinW
    #103
    Többnyire egyetértek veled, azonban mint szerepjáték pontosan utolsó:) Nincs ebben semmi szerepjáték. Ettől függetlenül szórakoztató.
  • argo001
    #102
    Sikerült nekem is végeznem a főküldetésekkel. A konklúzió az, hogy ebben a játékban több a poén és a lelkesedés, mint az elmúlt 2-3 South Park évadban összesen. Nagyon jó helyen bukkannak elő a karakterek, a sztori kellően jó és vicces, a játék csattanóján nagyon lehet röhögni... Remélem, hogy lesz még valamikor South Park-játék, csak rá ne álljanak a rókabőr-gyártásra, mert ez a darab bizony minőségi lett.
    Ja, és szerepjátéknak se utolsó...
  • Krusade
    #101
    huuh,gyerekek..ez a játék kegyetlenül jó volt.:))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végén a kenny-t nehéz , és unalmas volt megölni.:S mindig fel támadt. :@
  • argo001
    #100
    Kevés játék váltott ki nálam ekkora rajongást, mint most a The Stick of Truth...
    Én egyszerűen imádom, ha végigjátszottam a játékot 100%-ra (tolvajjal), biztos újrakezdem egy másik kaszttal.
  • akyyy
    #99
    jaja elküldte a faszi az xboxos forditót is facebookon, müködni müködik a forditó de játékba téve kész szenvedés sajnos.
    beleteszem a magyart ( itt-ott átírt, beleirt szavakra kell gondolni), bemásolom, indít. és vagy nem indul lel, vagy ha el indul maradt angol.

    aztán áttettem német nyelvre, siker. visszamegyek több mintent átírni, visszateszem, marad német, meg az az egy szó átírva.
    kitörlöm, proválom az eredeti állapotot visszaállítani, de az az 1 szó még mindig magyar :D röhej az egész.

    végére nagy nehezen belejöttem mikor marad valami ugyanugy, és mikor módosul, de sajnos, hiába irtam át a játékbeli szövegeket, azok mindvégig maradtak eredeti nyelvüek.
    csak a menüt sikerült átírni itt-ott...
  • tomsolo
    #98
    Ezzel simán lehet ki-be pakolni, fordítani...
  • tomsolo
    #97
    Ne azt nézd hogy kell nyomogatni a gombokat, hanem a frekvenciát - igazából A-val egy szer körbetekered majd vissza D-vel mig sűrű szinuszhullámot kapsz utána jöhet a jobb klikk.

    Btw az egész játékban ezek a QTE eventek irgalmatlan szarok...:C
  • buhajla
    #96
    Igen, olvastam más fórumokon, hogy egy kicsit furán lett megcsinálva de a gyorsaság még megy de ez a wc-s rész, ötletem sincs mit nyomok rosszul :D
  • Csokis
    #95
    Ha máshogy nem megy, akkor használj Super Simple Button Masher programot.
  • wulwerin
    #94
    Egy kicsit elnyalták azokat a részeket, ahol egy billentyűt kell gyorsan nyomogatni. Az análisnál nem bírom a feka brét megcsinálni, mert ha jobban nyomnám széttörne az S. :D
  • buhajla
    #93
    Hello!

    Valaki aki már megcsinálta az a részt amikor a wc-ben stan apjával kell gyakorolni a "szellentést" az segíthetne privátban leírni mert már 3 órája ezen szenvedek hiába nyomom az A-t meg a D-t nem akar sikerülni.

    Előre is köszi.
  • Csokis
    #92


  • kjhun
    #91
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Újabb relíz:
    [SPOILER]
    2014-03-07 21:21:54 UNKNOWN South.Park.The.Stick.Of.Truth.MULTI8-CPY 4608.0MB | 45F

    Ez, már az Update1-et és a 'Super Samurai Spaceman Pack' DLC-t is tartalmazza.
    [/SPOILER]
  • MerlinW
    #90
    Steam-ben aktiváld, mint egy játékot