169
South Park: The Stick of Truth
  • Dzsí Pí
    #89
    valaki nem tudja, hogy hol kell beírni a két dlc ruhaszett kódját, amit kaptam a game-hez?
  • zorrobomber
    #88
    nekem nem uncsi, tudom értékelni az apró hülyeségeket is az elején
  • pxxl
    #87
    én is mage-t kezdtem :)
    kicsit uncsi (még) a játék, ez a lootolás/lopás meg vicc. senkit nem zavar, ha elveszel előtte valamit pl a fiókból. jó kis hely ez :D
  • janihunk
    #86
    Magyarítás lesz?
  • semmikozod
    #85
    Aki végigvitte:

    A stáblista után lehet még csinálni valamit? Körbenéztem, de sehol semmi. :D Vagy lesz valami DLC folytatásnak?
  • tomsolo
    #84
    én tolvaj vagyok :)
  • zorrobomber
    #83
    Douchebag the Mage
  • JethroHUN
    #82
  • BoneDragon
    #81
  • akyyy
    #80
    South.Park.The.Stick.of.Truth.Update.2-TPTB erss
    9 4 ma 14:15
  • kjhun
    #79
    Pontosabban ez lenne az:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    06.03.14 17:13 Uhr South.Park.The.Stick.of.Truth.Update.2-TPTB 662 MB
  • kjhun
    #78
    Kint is van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2014-03-06 17:07:59 UNKNOWN South.Park.The.Stick.Of.Truth.UPDATE.1.Incl.DLC-CPY 630.0MB | 42F
  • Csokis
    #77
    Jött Patch a játékhoz.

    Patch 02 is available on Steam now. It should automatically update itself after you exit the game. The patch is in testing at Ubisoft and will become available on the consoles soon.

    Fixes:
    Fixed an issue where a buddy swap during an autosave could result in an infinite loading issue with affected save files.
    Fixed potential infinite loading issues during transitions if a buddy swap has not previously occurred.
    Fixed an issue where the camera could potentially lock to a zoomed view in cutscenes.
    Fixed an animation popping issue on Cartman if the player selects the Jew Class.
    Fixed an edge case issue where the player may not gain the "Unfriend Al Gore" quest when being spammed by Al Gore Facebook messages.
    Some minor performance improvements in Canada.
  • tomsolo
    #76
    Ez QTE eventek nagyon gázak semmi szükség nincs rájuk harc közben ugyis elég egy gombot nyomogatni, megtanulni meg ááááá...
  • JethroHUN
    #75
    Csak eladni. De fel se vedd, tengernyi van belőle és kínkeserves az eladása (értsd: rengeteg bal kattintás)

    Bankba ne fektessetek pénzt, aki nézte a SP-t az tudja miért ne, de aki nem annak egy tanács. Steam forumon meg hogy lehet vele valamit szerezni az trollkodás.
  • gagax
    #74
    Na a junkos cuccokat el lehet adni v majd fel lehet őket használni vmire ? :D
  • JaSoN HuNTeR #73
    Hány órás a játékidő?
  • ratgab
    #72
    Medvedisznóemberen felbátorodva megnéztem az Öngyulladás részt is :D. Lehet, hogy bejön...:D.
  • MerlinW
    #71
    Van benne sima mentés rendszer. A Skyrim hangeffektek pedig direkt vannak benne, szerintem viccesek:) A "lopás" pedig oldschool szerepjáték stílus, nekem szintén bejön.
  • wedge31
    #70
    Ha bejön neked a sorozat ez is tetszeni fog.
  • ratgab
    #69
    Hát ez nem túl biztató...
  • wedge31
    #68
    Ha nem tudnám, hogy obsidián játék nem is hinném el olyan karcsú a játék rpg része.
    Nincs párbeszéd az npc-kel csak végig hallgatjuk a monologjukat, nem lehet beszélgetni a party tagokkal, nincs semmi hatása a cselekedeteinknek, stb.
    A harcrendszer az első órában jó pofa de utána már egyhangú, hogy gyak másról se szól csak arról, hogy lesem mikor villan a fegyom támadásnál vagy alattam a kör blokkolásnál.
    Szerencsére mint SP fan jól szórakozok a játékkal mert abszolút hozza a sorozat hangulatát és a poénok is jók.
  • ratgab
    #67
    Az is régi.
  • tutituti
    #66
    jó a warrior csak rá kell érezni.
    de tény s való hogy az ability-ket én se gyakran használom.A tökön rúgás mondjuk egyre hasznosabb,de semmi extra
  • tomsolo
    #65
    Ja és checkpoint rendszer O.o
  • tomsolo
    #64
    Ami nagyon idegesít benne az a:
    - zene tele van Skyrim és Titanic(film) utánzatokkal marhára idegesít
    - állandó töltögetés(nem tart sokáig de "vicces")
    - loot sima lopás, lopsz Cartmantől, az anyjától, mindenkitől semmi bünti nincs sőt
    - mágiás QTE eventek irtó gázak(HOLD,HOLD HOLD,CLICK hát a seggemet)

    A sztori vicces, de sokkal jobb lett volna vmi "reális" South Park történet, mint ez a szerepjáték paródia(Obsidian sux).
  • Shiwo
    #63
    warcraft 3

    bár az nem tudom, hogy mennyire volt hobbicsapat vagy hivatalos szinkron
  • Shiwo
    #62
    én is (:
  • gagax
    #61
    Én Mage el tolom :D
  • JethroHUN
    #60
    Mindenki zsidóval játszik? A fighter nagyon vacak... alig lehet kivitelezni a skilljeit, semmi nem jelzi mikor is kellene BEG-et nyomni.
  • ratgab
    #59
    Mármint szövegmennyiség és szinkron szempontjából értem a különbséget a műfajok közt.

    Legfrissebb példád is 5 éve volt. Valószínű nagyon megérte azokat is szinkronizálni.
  • ratgab
    #58
    2008 (FPS-be nagyon nagy meló a szinkron...XD), Burnout (2008... Autós játékba is nagyon kell), NFS Shift (2009... autós játék), Worms, Silent hill 2(2001), Silent Hill 3 (2003).

    Zongorázni lehet a különbséget egy RPG (Witcher pl.) és egy FPS és autós játék közt. Mellesleg mikor adtak ki utólag szinkronizálást egy játékhoz? Mert én ilyenre nem is emlékszem.
  • ratgab
    #57
    Ennek örömére megnéztem a medvedisznóember részt... XD
  • MerlinW
    #56
    És a Crysis Warhead, Burnout, NFS Shift, Worms, Silent Hill 2,3 ?:)
  • gagax
    #55
    A sorozatban is így hívták asszem :D xD
  • MerlinW
    #54
    Haladj a főszállal és meglátod.
  • ratgab
    #53
    Medvedisznó ember kifejezésen ismét sikerült hangosan felröhögni...XD
  • gagax
    #52
    Mi a bánatot kell csinálni ezekkel a szürke kék izékkel amik a házak teteén meg pár rejtett helyen vannak ? ezekre kellene a deffibrilátor ? és ha igen azt h kell használni ? :D
  • tutituti
    #51
    Oké.A junkban szereplő itemeket érdemes tartogatni vagy tényleg junk és adjam el a francba?
  • ratgab
    #50
    Realizmusnak hívják. Kiadás után ez már veszett fejsze nyele. Amúgy én egy olyan játékot tudok felidézni a közelmúltból, amihez készült szinkron és az a witcher első része volt 2007-ben. És az is hulla bugos volt.

    Valószínűleg a kívánt hatást eladásban nem igazán érték elé és ezért sem készült azóta sem több játékszinkronizálás.