58
Mighty Quest For Epic Loot Alpha Magyar
  • Jeffjohnson
    #58
    Fel akartam rakni mert már rég játszottam vele, gondoltam megnézem mi változott... hát elég sokminden :D

    Nem ez az első játék, amit az Ubi tönkretett, gondolom nem is az utolsó. Kár érte mert az ötlet jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2016.10.24. 14:35:26
  • Bucser
    #57
    Amekkora Pay to win szar volt nem csoda hogy bedoglott...
  • MerlinW
    #56
    Pár ezren játszották, nincs értelme fenntartani a szervereket. Ha valami veszteséges, meg kell semmisíteni. Ilyen a biznisz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.23. 22:23:25
  • Jeffjohnson
    #55
    A játék bezárja kapuit 2016.10.25-én

    Ubusoft......
  • MerlinW
    #54
    Sajnos igen hamar unalomba fullad.
  • danone
    #53
    ESO megjelenéséig pont jól elleszek vele :)
    Amúgy a magyar laddert nézve elég sokan játszanak vele itthonról is.
  • Skill
    #52
    ja és rá tudod tenni a már meglévő accodra
  • Skill
    #51
    van egy eladó kulcsom.
    20 euroért adják most.
    15-ért oda adom ha valakit érdekel.
    2,500 Blings
    1 extra inventory page
    "Chunkier Chunk of Change" icon & flag
    Immediate entry to the closed beta
    5 Magic Find Boosts
    1 Gold Boost
    1 Lifeforce Boost
  • Jeffjohnson
    #50
    Nemrég olvastam, hogy elvileg a köv. patchben nem lesz korlátozás lehet a csapdákat egymás mellé tenni illetve a szörnyeknél sem lesz a 20 pontos korlátozás. Viszont neked előbb végig kell tolni, hogy "érvényes" legyen de lehet, hogy lesz rá opció, hogy a gép leteszteli helyetted. Elvileg a köv. patch elég terjedelmes lesz.
  • Jeffjohnson
    #49
    Nem tudom én még nem untam rá. Meglátjuk 1 hét múlva mi lesz. Unaloműzőnek tökéletes.
  • BoneDragon
    #48
    Jobban jártál volna ha azt a pénzt inkább nekem ajándékozod. Nem ér 1 centet se ez a játék ebben a formában sajnos.
  • Bucser
    #47
    Detto. gyorsan unalmassa valik es repetitivve. Az upgrade process meg rettenetes grindelos...
  • MerlinW
    #46
    Én is így voltam vele, aztán azon kaptam magam, hogy az első 2 nap óta el sem indítottam és nem is igen vágyom rá:)
  • Jeffjohnson
    #45
    Sikerült hétvégén megvenni a játékot bár még closed beta de nekem nagyon tetszik eddig.
  • Jeffjohnson
    #44
    Játszik még valaki? Tapasztalatok?
  • Opty85
    #43
    Üdv. mindenkinek, Mighty Quest For Epic Loot béta kulcs osztás van itt:
    http://tryout.hu/nyerj-beta-kulcsot-a-the-mighty-quest-for-epic-loot-hoz/

    Ha valakit érdekel, jöjjön...
  • Opty85
    #42
    Üdv. mindenkinek, Mighty Quest For Epic Loot béta kulcs osztás van itt:
    http://tryout.hu/nyerj-beta-kulcsot-a-the-mighty-quest-for-epic-loot-hoz/

    Ha valakit érdekel, jöjjön...
  • Munszu
    #41
    Még javíthatnak rajta, mivel még fejlesztési fázisban van. Ez korántsem a végleges verzió. :)
  • BoneDragon
    #40
    Nem rossz játék bár én nem értem miért nem lehetett megoldani, hogy böngészőből fusson. Tipikus böngészős játék, ráadásul az hogy fejlesztési idő elég hosszú állandóan ki kell lépnem meg várni mig letelik az idő és csak utána folytatni... Nem jósolok neki nagy jövőt. Ötlet jó de a kivitelezés fos.
  • BryceHUN
    #39
    Valakinek kell egy béta kulcs? (Természetesen ingyen.)
  • Belkar
    #38
    Nincs valakinek egy felesleges kulcsa? :D
  • Skill
    #37
    ha valaki tudna segíteni nekem az szóljon. kb lvl 15-19 körül.
  • Skill
    #36
    ma vagy holnap aki regel ki tudja próbálni. a szerencséseknek megmarad a hozzáférésük a játékhoz.
    részletek : itt
  • Skill
    #35
    lvl 14 vagyok elvileg. egyre jobban tetszik!
    kezdőknek ha kell segítség írjanak. amúgy nemsokára jön patch. elég sok dolgot javítani fognak.
  • Skill
    #34
    mást is kidobál folyamatosan ? esetleg az alt tab vagy az afk nem tetszik neki?
  • Skill
    #33
    igazából csak a mágus cast bassza csőröm és az is csak azért mert 20 euronál többet nem költenék erre.

    na most kicsi mosolyt csalt az arcomra a játék. jövök haza , mondom benézek kicsit. erre vagy 5 halottat lootolhattam . pár kicsi bejött aztán megfeküdt a váramban.

    jelenleg azt mondanám, hogy ha elkezdi valaki kb 1-2 hét után tud majd vele kicsit jobban játszani. legalább is ha a vára fejlesztésére megy és nem a karakterére. (lehet rossz 5let volt a várba ölni minden anyagot)
  • undY1ng #32
    Adom a véleményedet Skill.
    Szinte mindent leírtál amit én is akartam. Remélem nem Pay to win hanem tényleg F2P marad.
  • Skill
    #31
    elvittem lvl 9-ig a harcost. azt kell mondjam, hogy ingyenesen majdnem , hogy élvezhetetlen. a felszerelés árak nagyon durvák goldban. (1 nap alatt 1 tárgy árát termeli ki a vár) azok nélkül meg max a gépi városokat tudod farmolni ami nem nagy kaland. mondjuk lehet csak több kitartás kéne , mert már 2 lila cucc is esett, de persze csak az egyik jó a karakteremnek. a vár szerkesztés jó móka. így elsőre azt vettem észre, hogy érdemes arra menni, hogy meghaljanak a kezdők. a tápos karakterek úgy is időre teljesítik és 12 óránként csak 1x rabolhatnak ki. ha viszont meghal valaki a váradban lootolhatod. eddig csak goldot kaptam így de ki tudja.

    nálam az , hogy bétában pénzt kérnek a játékostól elégé visszatartó erő.
    ez egy online single player game. az meg , hogy a 40euros csomagban tudod csak megszerezni a mágust egy hatalmas nagy ******. 12000ft egy bétáért ? komolyan még hangerőt se lehet állítani!

    jó játék lesz egyszer. az 5let remek és a kivitelezés is rendben van.
    az a free to play meg nagyon nem tetszik ezzel az árazással. (tom tom csak én vagyok csóró)

    ja és nem tudom, hogy van e benne aukciós ház vagy csere funkció de jó eséllyel nincs. ez azt jelenti , hogy ha veszel felszerelést lvl 15-ön. akkor azt lvl 20-on már dobhatod a kukába = byby euro. (persze nem kötelező jobb cuccokat venni)
  • Skill
    #30
    ha törlök egy lényt nem kapom vissza érte a kék fizető eszközt?
  • undY1ng #29
    Architect's office-t nekem nem is enged építeni. Pedig a Castle heart is lvl 2.... És van még 1 free building slot. Nem vágom, hogy mivan. :/
  • oreal
    #28
    InfamouS neven vagyok,aki tud vegyen fel friendlistre.Tovabbi jo jatekot addig is mindenkinek.
  • Rip
    #27
    Közben sikerült is, köszi!
  • VikingPingvin
    #26
    Fejlsztened kell az architect officet és akkor kapsz plusz szobákat. Ehhez általában Castle heart-et is fejleszteni kell.
  • Rip
    #25
    Sziasztok,

    Új szobát hogy lehet építeni?
    Jelenleg 3/3 szoba lehet, pedig az architect's office-t 2-es szintűre fejlesztettem, az elvileg 4-et lehetővé tenne, de nem engedi letenni továbbra sem a többi szobát.

    Előre is köszi!
  • zsoltia
    #24
    Köszi meglett
  • ricsa008
    #23
    Ekkora egy szart egyszer beengedett azóta se remélem bétára kinővi a hibákat mer ez igy .........
  • Rip
    #22
    Képernyő bal felső sarkában SHOP, és ott a Heroes fül.
  • zsoltia
    #21
    És hol tudom megvenni?
  • VikingPingvin
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm....találtam egy Mage fegyvert. Szóval gondolom van egy Mage karakter is, valaki tudja hol/mikor lehet hozzájutni?
  • HolyZoly
    #19
    1000 goldért megveheted a másik karaktert, utána a képernyő tetején tudsz váltani.