58
Mighty Quest For Epic Loot Alpha Magyar
  • zsoltia
    #18
    Ha az ember indított egy karaktert, akkor hogy lehet mondjuk archer-ről lovag-ra váltani?
  • ricsa008
    #17
    Most végre az auto detect hiba megjavul (olvastam rá megoldást forumon) most jött egy másik a play gomb után... "Game Exception. We are sorry. The game exited unexpedtedly...

    mindenkinek megy csak egyszerű halandó(k)nak nem indul el ...
  • Skill
    #16
    szóval még van benne kihívás. majd nerfelki.
  • VikingPingvin
    #15
    Na tegnap én is kaptam kulcsot nagyon megörültem neki. Így 1 nap után meg már azt mondom, hogy nem olyan jó a játék mint azt hittem. Persze még alpha, ezzel minden rendben is van, de a játék inkább frusztráló, mint szórakozást nyújtó, legalábbis nekem. Pl. ezt a sárkányt egyszerűen nem tudom legyőzni archerrel, Knighttal meg az első bossnál szarakodok...
  • ricsa008
    #14
    E6400dual proc, 2.5GB ram, 9600 GT
  • zsoltia
    #13
    Aki akar engem is fel vehet friendnek vampire2nd a nevem
  • aknakukac96
    #12
    Milyen konfigod van?Egyébként akármi lehetséges, végtére is, ez egy zárt alpha.
  • ricsa008
    #11
    öhm.. szal nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Skill
    #10
    ha valaki nagyon megunta kölcsönadhatná az accot
  • Laza
    #9
    Tegnap kaptam kulcsot, lvl4-ig mentem el. Kicsit nekem uncsinak tűnik, de majd még nyomom egy kicsit.
  • ricsa008
    #8
    üdv
    én is kaptam kulcsot de hibár ir ahogy a playre nyomok... Auto detect failed
  • Skill
    #7
    linked rakhatnátok hol lehet jelentkezni.
  • aknakukac96
    #6
    Igen, én tegnap kaptam alpha kulcsot, aknakukac néven megtaláltok a játékban! :)
  • zsoltia
    #5
    Esetleg játszik is vele valaki?
  • LeWyTy
    #4
    Érdekes cucc
  • aknakukac96
    #3
    Nagyon várós játék!!
  • lordbalu
    #2
    Ha kijön tuti kipróbálom
  • zsoltia
    #1
    Sziasztok.
    Ha volt már hasonló téma pls szóljatok és ezt bezárom.
    Mivel nekem van alpha kulcsom gondoltam nyitok egy fórumot ahol össze lehet gyülni.
    Az én játékos nevem: vampire2nd