1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • DarkSector
    #299
    Nekem könnyebb dolgom van, ha Lesz God of War veszek PS4-et ha nem akkor nem. :D

    Quantum Break nekem elég.
  • Renjike
    #298
    Killzoneban mi fogott meg? Nekem olyan rémgagyinak tűnik :/ (multi videó , a szingli az más tészta)

    Infamous egész jó PS fronton őtt csak a főhős ami nem tetszett a játékban azon kívül ötletes.
  • Mr Manson
    #297
    Jó lenne látni valamit ami ONEon fut, estleg egy AC összehasonlítás képen.
  • Renjike
    #296
    Halo (5) Maybe új Gears of war !!!!!
  • Waczkor
    #295
    Értem.

    Nálam egyik gépnél sincs olyan húzócím ami miatt azt mondanám hogy na akkor biztos ez lesz.Eddig boxos voltam,most is az leszek,haverok is azt vesznek,forza sorozat ami érdekel,remélhetőleg mielőbb jön egy horizon 2 forza 5 alapjaira építve.Plusz kontroller jobban bejön mint a ps-é,gép is bár az a legkevésbé izgat hogy néz ki.Ráadásul fifat adnak a box mellé,így egy játék mínusz és mivel az fog a legtöbbet pörögni,még jobb is hogy letöltő kódot adnak,így nem kell cserélgetni se a lemezeket.

    Többnyire multiplatformokat tolok,most is nfs meg fifa jobban mozgat mint akár a ryse akár a dead rising,akár forza 5.

    Aztán lehet hogy Eurogamer expo után ha látom ezeket élőben remélhetőleg és ki is tudom próbálni akkor lesz egy jobb rálátásom.
  • Mr Manson
    #294
    Próbálom meggyőzni magam a ONE mellett (Killzone csak opció lenne).
    ONE mellett a Ryse szól(na).
  • Waczkor
    #293
    Jaja,xbox one-on tuti üresek lesznek a szerverek,meg majd jó órákat kell várni míg összehoz 2 csapatnyi embert:-)

    Amúgy meg ha a killzone a húzócímed,akkor miért is merült fel hogy boxot veszel?



  • Mr Manson
    #292
    Hát ha az USA-ban több a PS4 akkor gáz van :(
  • Renjike
    #291
    Ez csak az usa az minket kevesbe erint.
  • Mr Manson
    #290
    PlayStation 4 - Top 10 Pre-orders

    1. Battlefield 4 - 246,965
    2. Call of Duty: Ghosts - 240,090
    3. Killzone: Shadow Fall - 221,710
    4. Assassin's Creed IV: Black Flag - 160,637
    5. Watch Dogs - 118,315
    6. Madden NFL 25 - 65,123
    7. Destiny - 44,018
    8. NBA 2K14 - 43,430
    9. Knack - 40,982
    10. FIFA Soccer 14 - 35,095

    Xbox One - Top 10 Pre-orders

    1. Call of Duty: Ghosts - 229,628
    2. Battlefield 4 - 125,368
    3. Assassin's Creed IV: Black Flag - 104,980
    4. Watch Dogs - 69,152
    5. Dead Rising 3 - 61,254
    6. Ryse: Son of Rome - 57,962
    7. Forza Motorsport 5 - 56,201
    8. Madden NFL 25 - 43,167
    9. Destiny - 35,627
    10. Titanfall - 27,956

    Ha ez igaz, forrás akkor azt hiszem pápá MS mert BF4, AC4, Killzone a húzócímem és ott a tömeg!
  • Tyrant01
    #289
    Itt még nem 160k
  • bacaelit
    #288
    Nos érdekes, mer engem az ára az nem nagyon izgat. Annál jobban érdekel, hogy magyar üzletből mikor tudom beszerezni! Még idén vagy kitudja mikor...

    Ezért nem is merem előrendelni, mert ígéretet nem kapok! Az lenne a legbiztosabb, ha kimegyek osztákba és megveszem!
  • DarkSector
    #287
    Hát ezaz hogy a gondolat is a sátántól van. kihasználnak, mint a rongyot.
    Sajnos az emberi vágy meg megállíthatatlan, ezt használják ki az eladók, persze nem kell ecsetelnem, hogy ezek akik kitalálják a bizniszt/reklámokat keményen ezt tanulják, mire ugranak az emberek.

    Persze ugye ki vagyok én hogy pálcát törjek a 0day-esek felett? :)
  • Mr Manson
    #286
    ha 0day-t akarsz akkor hogy?
  • DarkSector
    #285
    Oks, de magyar árakat ismered nem?
    Nem szabad venni semmit bevezető árban.
    Butaság lenne.
  • Mr Manson
    #284
    150volt.
    PS4 meg maradt 125!
  • DarkSector
    #283
    Miért mire tippeltél?
  • Mr Manson
    #282
    közben szépen 160ezer lett a ONE itthon
  • DarkSector
    #281
    Nextgen-ben Unreal játékok mind 4.0-át használnak.

    Szerény magánvéleményem az hogy én a Fable-t pl akkor sem játszanám, ha csillivilli látvány lenne, vagyis nekem pl a játték nem lett érdekesebb, de tény hogy jó hír a rajongóknak!
  • grebber
    #280
    Lesz single a Fable Legends-be!!!!! És persze ami jobban üt hogy UE4!
  • Renjike
    #279
    azt nem tudom de egy rövidebb és egy három órás van "bejelentve" IGN.comon olvastam. egyikről sem lesz stream
  • Mr Manson
    #278
    Mikor a másik?
  • DarkSector
    #277
    Érdekes lenne mert 1-2 uj címről beszéltek......hogy GC-ra hozzák.
    Remélem Halo 4.5
  • Renjike
    #276
    kettő lesz.
  • Mr Manson
    #275
    ... semmi extra nem volt a konferencián. :(
  • Ulthane
    #274
    Ajándék FIFA 14 a konzolhoz
  • bacaelit
    #273
    Hát kár, hogy chatel-ni nem lehet majd! Valahol olyat olvastam, hogy Xbox 360 nem szünik meg, folyamatosan fejlesztik majd meg ilyenek, erre miért van szükség? Hallottatok ilyenről?
  • Waczkor
    #272
    Profilod tudod majd használni,360-as barátaidat látni fogod One on,ok is téged ,üzeneteket tudtok majd küldeni egymásnak,de mikrofonon nem tudtok majd chatelni jelen állás szerint.
  • bacaelit
    #271
    Tényleg nehéz a döntés, hardveresen nem nagy különbség van a két gép között. Igaz nem nagyon értek hozzá!

    Osztrákoknál megjelenik, ha jól olvastam, átfutok hozzájuk meg tudnám venni. Nem aggódom azon.

    Kérdésem lenn, ha valaki tudja kérem válaszoljon! Volt profilom xbox 360-on, azt majd használhatom az Xbox One on is vagy ujjat kell csinálni (angol profilom van)? Xbox 360 barátaimmal tudok beszélgetni majd chat-en vagy két különböző box miatt ez nem lehetséges?

    Elnézést a tudatlanságom miatt!
  • a.carkey
    #270
    Ami érdekel Titanfall, Quantum Break, Forza, Halo exkluzívként, meg a Ryse, ill. a kinect nekem jobban bejött, mint a PS3 moveja.

    PS4re ott van Infamous SS ami saját és érdekel, és egyelőre kész. Ha a ND játékai maradnak PS exkluzívok, akkor nálam elsőre nagy nagy piros pont lenne a PS4 mellett. És akkor még ott van a QD a Heavy Rain és a Beyond Two Souls miatt.

    Áhhh, nehéz! :(
  • Mr Manson
    #269
    PS4től tartok én is, nem ismerem.
    XBOX360 van szeretem, megszoktam, de most semmi nem szól a ONE mellett ami miatt maradnom kellene.
    Remélem mielött a PS4 megjelenik, látunk egy két igazai gameplay videot mind a 2 konzolon.
  • Waczkor
    #268
    Régiófüggetlen az Xbox One

    A Microsoft nemrégiben 13-ra csökkentette azon országok számát, ahol az idei évben a boltokba fog kerülni az Xbox One, most azonban jött néhány egészen remek hír is: a konzol teljesen régiófüggetlen lesz.

    Ez alatt két dolgot kell érteni: egyrészt azt, hogy magát a gépet azokból az országokból is használni lehet majd, ahol hivatalosan még nem kapható, másrészt pedig azt, hogy a játékok is régiófüggetlenek lesznek, ami nagy előrelépés az Xbox 360 után.

    Az egyetlen megkötés, hogy csak a meglévő 13 online piactér valamelyikét lehet majd használni az Xbox Live-on keresztül történő vásárlás esetén, a megfelelő fizetőeszközökkel.


    Én mindenképp One-t fogok venni 0day,aztán majd max később ps4et is.
    Remélem a szeptemberi eurogamer expon ki tudom majd próbálni mind2 konzolt,de nem hiszem hogy olyat látnék amitől átfordulnék a ps4re.
  • bacaelit
    #267
    Hát az az igazság, hogy már én is kezdek gondolkodni azon, hogy veszek egy ps4-et. Nem lenne gond azzal, hogy kiugorjak ide a szomszédos országba, és vegyek egy Xbox One-t de ... Játékkonzol az legyen már játékkonzol.
    Persze idegenkedek a Ps4-től. Nem kicsit érthető mondón(mivel nem ismerem). Egyszerűen bizonytalan vagyok mert én Xbox-oztam és meg kell vallanom az ember nagyon nehezen vált, ha már egyszer megszokott valamit!
  • Mr Manson
    #266
    Egy kis adalék hozzá....

    Már én is mint MS fan, egy PS4-et rendeltem elő ... kicsit szánalmas amit most művelnek a srácok.
  • bacaelit
    #265
    UPDATE: a hír részben igaz! Csak néhány országban (Ausztrália, Ausztria, Brazília, Kanada, Franciaország, Németország, Írország, Olaszország, Mexikó, Spanyolország, Egyesült Királyság, Egyesült Államok,Új-Zéland) lesz elérhető novemberben az új Xbox. Más országokban valamikor 2014-ben - a Microsoft ígérete szerint természetesen minél előbb - lesz elérhető.

    Meg nem erősített információk szerint a Microsoft elhalasztja az Xbox One megjelenését, ami eredetileg idén novemberben lenne esedékes. A Gamereactor úgy értesült, hogy a gép csak 2014-ben kerülhet a boltok polcaira, és figyelembe véve a piaci viszonyokat akkor ez annyit jelent, hogy leghamarabb márciusban.

    A hír abszolút pletyka jellegű, így természetesen azt sem tudhatjuk, hogy ha valóban igaz a hír akkor milyen okból halasztanak, valamint hogy ez minden régiót érint-e. Kíváncsian várjuk a Microsoft hivatalos közleményét.
  • Waczkor
    #264
    360-on sharkoon fülessel lehet úgy hogy azt használod gémre meg chatre is.Ha beszélnek hozzád olyankor automatikusan lehalkítja a játék hangját.
    Egy csatlakozó kell hogy rá lehessen dugni a kontrollerre.

    Gondolom majd itt is így lesz idővel.
  • bacaelit
    #263
    http://www.ign.com/articles/2013/05/22/xbox-one-incompatible-with-current-gaming-headsets

    Hát a mostani Gaming headset-ek nem lesznek chat kompatibilisek.
  • bacaelit
    #262
    Ez a Contoller nagyon jól néz ki! Ezt is jól átgondolták, ahogy látom :)
    Tehát, nekem van egy nem olcsó fülesem, ami nem 10 - 20 Ft-ba került, azt nem is tudom chat ra használni, mert nem tudom bedugni a controlerbe? :D
    Hacsak nem találnak ki majd valami átalakítót vagy ilyesmit :S
  • Waczkor
    #261
    Kinect No Longer Mandatory For Xbox One (But Will Still Come With It)

    Katt
  • Waczkor
    #260