1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • narumon
    #339
    Mi ebben a furcsa?
    1, Az XBO kicsit drágább de cserébe kapok Kinectet ami nekem kell (és nem mellesleg tudom, hogy jó játékok vannak/lesznek rá szemben a Pseye-al). Valamint kapok egy Fifa14-et amit valószínűleg szintén megvennék.
    2, Maga a készülék egyébként szerintem szintén jobban néz ki.
    3, Üzletpolitika: Nálam ebből a Sony a negatív etalon. Az a cég aki bármilyen termékére ráteszi a 1.3-1.5x szorzót csak azért mert rajta van a neve. (Hifinél, TV-nél mindenképpen - nem véletlenül most adtam el az utolsó Sony terméket itthonról). Amit a PS3 esetében csináltak az meg kimeríti nálam a főgusztustalanság fogalmát - igazából meglepő, hogy csak nálam, mindenki más tapsikol nekik: a, hardver PS2 kompatibilitást ígértek, de kiszedték, a linuxot lenullázták a martketing hazugságukból (A Ps3 szupererős, 2x gyorsabb mint az X360) semmi nem lett, ezek után én azt sem hiszem el ha valamit kérdeznek, és pont ezért kezelem iszonyatos nagy fenttartással, hogy a PS4 annyival erősebb lenne az XBO-nál. [Szerintem max a hangyafasznyi jelző illik ide].
    4, Ez szintén üzletpolitika, de amit most csinálnak marketing szintjén az szánalmas, mint az óvodások mutogatnak az XBO-ra és az MS-re, hogy bibibii nálunk ez nem így van, de egyetlen eredeti ötletet sem láttam tőlük, ez a fenti meg nem egy komoly cégre vall hanem egy szedett-vedett társaságra (mondjuk én annak is tartom a Sonyt, tehát nem hazudtolták meg magukat). Azt viszont csak kisbetűvel elvétve közölték, hogy mostantól fizetős náluk is a multi, de kétségtelenül jól adták elő mert a PS3 közösség aki eddig ezért röhögött a boxosokon, most nem szidja érte a Sonyt).
    5, Játékkínálat; már korábban is leírtam, az exkluzív játékok abszolút az XBO oldalán nyerők, a PS4 jelenlegi kínálatából egyet sem tudok kiemelni. Killzone-t PS3-on sem játszottam végig, gyanítom most sem lesz jobb, a driveclub a forzához képest egy gyerektaliga - más meg cimről sem jut eszembe. Viszont Halo, Forza, Fable nélkül nekem nem gép egy gép. A multicímeket meg gyak. szinte mindegy lesz min játszom.

    Remélem elég részletes és kimerítő volt a válaszom. Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan, de a lenti "tanács"-ra nekem abszolút nem volt nehéz a döntés, annyira egyértelmű mint az 1x1!
  • bacaelit
    #338
    +1
  • n000rbi
    #337
    :O
  • Renjike
    #336
    XBO.. kétségtelen
  • narumon
    #335
    Ezek alapján meg abaszolút XBO...
  • DarkSector
    #334
    Mondom nem tervezték olyanra de te magad felállíthatnád ha akarnád. :D
  • bacaelit
    #333
    De nem láttam a box One hogy lenne az oldalán is olyan szivacs vagy akármi mint az 360-on! Na mindegy. :(
  • DarkSector
    #332
    Dizájnt ugy értem hogy egy töklámpást nem tudsz oldalra forditani mert nem állna meg, vagy hülyén nézne ki, de müködni müködik úgy is.
  • DarkSector
    #331
    Oksa, mindent fektetve mutatnak, de elárulom, hogy a lemezt ha beveszi egy lejátszó, azt összefogja, vagyis nem csúszhat el, az más kérdés hogy a dizájn mit enged.
    Ha az oldalán stabilan megáll, felállíthatod, csak a lemeztálcának legyen pereme, merthát miért ne lenne, ha meg adagolós mint a cd-s rádió a kocsiba, akkor pláne.
  • bacaelit
    #330
    Mindenhol csak fektetve mutogatják.

  • Kandurex
    #329
    Tetszik az éra amiben játszódik, meg a hangulat és a stílus
  • TDC Geronimo
    #328
    Pont az? :D Legnagyobb hulladék volt szerintem bemutatott exek közül. Crytekék csak teknóhoz értenek máshoz nem.
  • Kandurex
    #327
    Nálam csak a Ryse szól a box mellett, minden más ellene :(
  • TDC Geronimo
    #326
    Én csak annyit mondok, hogy ne azért vegyél boxot, mert most is az van. Megnézed az árért mit kapsz az egyik, illetve a másik oldalon. Megnézed az üzletpolitikát, amit a 2 cég folytat és dönts az eszedre hallgatva. Szerintem már tudod is a választ.
  • DarkSector
    #325
    Miért ne lehetne?
  • bacaelit
    #324
    Engem csak az zavar kicsit, hogy nem lehet felállítani, mint a xbox360-at

    Vagy lehet tévedek?
  • DarkSector
    #323
    Oks másokkal foglalkozol a magánéletben is? Mert elég rossz dolog.
    Vagy sok vendég jár hozzád?

    Az én szobám pl nem E3 stand a kutyát nem érdekli mi merre hogy néz ki, nekem 1 fontos, a játék.
    Baszottjójátékot akarok, és kurvára mindegy hogy ami lejátsza hogy néz ki.
    Még a TV-m színe -formája is baszottul hidegen hagy ha megfelel a képminősége.
  • KaBuTo666
    #322
    VHS lejátszóknak a korszaka rég vége, én meg nem akarok az lcd tv mellé vhs lejátszót! KIRÖHÖGNÉNEK!
  • bacaelit
    #321
    Nézd mindent meg kell szokni. Nekem csak is a külsejével voltak problémáim, amit már kezdek megszokni! Igy érthető? Írtam én bár hol is valami olyasmit, hogy hardveresen gagyi vagy hasonló? Tehát én már a legutolsó részletével is kezdek kibékélni! Ne láss ebbe többet.

    :D
  • DarkSector
    #320
    "Már kezdem megszokni a kinézetét"

    Ez egy PC, mi érdekel jobban a külseje vagy hogy bellül mi van??? vagy hogy milyen játékok vannak rá és azok hogy futnak?

    Mert én a 3-mellett maradok.


  • bacaelit
    #319
    Én is maradok a Box-nál. Már kezdem megszokni a kinézetét, meg azt a sok marhaságot is eltörölték, amit a nagy bemutatkozáskor kijelentettek.
  • narumon
    #318
    Nálam eldőlt, hogy maradok a boxnál ezen címek miatt:
    Forza5
    Halo
    Quantum Break
    Fable Legends
    Ryse
    a többi ami érdekel az meg úgy nézem multi, Ps oldalon igazán semmi nem mozgat meg egyelőre - az én szempontomból az a kínálat nagyon gyenge :o
  • Mr Manson
    #317
    bokszos
  • bacaelit
    #316
    Meg kell rendelni azt annyi! Box-os vagy :D kell ennél több??? Nem szabad megkurvulni!! :DD
  • Renjike
    #315
    Az nem gond meg tobb exkluzivat nekunk :D barmi johet!!!
  • DarkSector
    #314
    jah neveket összekevertem, mindegy, példa volt, x one és x360 egy kutya.
    ahogy a ps-ek is, a lényeg hogy ha megjelenik pc-re is, az nem exclusive.
  • Renjike
    #313
    Hxbox one exkluzivnak mondjak nem 360 es nem az mert pcre es 360ra is megjelenik. Btw en 360ra veszem meg es jovo telen vagy talan nyar vegen ha megveszem a onet akkor beszerzem arra is.
  • DarkSector
    #312
    WTF, nem érted. :D

    Amire azt mondják hogy X360 Exclusive az nem jelenhet meg más platformra, most nem a Titanfall-ra írtam azt a hsz-t. :D
  • Renjike
    #311
    hogy a viharba ne jelenne meg : PC , Xbox 360 , Xbox One...
  • DarkSector
    #310
    Nem, az X360 exclusive, az nem jelenik meg más gépre.
  • r4pt0r
    #309
    PCn lesz, de PS4en nem. Gondolom ilyen exluzívra gondoltak. :D
  • DarkSector
    #308
    Titalfall sem Exclusive.
  • Renjike
    #307
    Crackdown 3 esélyes : !! eddig azt a pici logót észre sem vettem.
  • Renjike
    #306
    Fable Legends a játék címe elírta a hapsi :D
  • Renjike
    #305
    Egy oldalon találtam :

    Exclusive

    1. Forza Motorsport 5

    2. Quantum Break

    3. Halo

    4. Ryse: Son of Rome

    5. Titanfall

    6. Lococycle

    7. Dead Rising 3

    8. Sunset Overdrive

    9. Killer Instinct

    10. Project Spark

    11. Crimson Dragon

    12. Below - ez nem exkluzív

    13. Kinect Sports Rivals

    14. Max and the Curse of Brotherhood

    15. D4

    16. Zoo Tycoon

    17. Fantasia: Music Evolved

    18. Fable Legacy

    19. Fighter Within

    20. Cobalt -ez sem

    + az új Microsoft Game Studio : Black Tusk játéka amit még nem jelentettek be azthiszem 1-2 artwork van róla csak.
  • DarkSector
    #304
    Nézz utána, azok nem multiplatformok.
  • Renjike
    #303
    ugye tudod hogy azoknak a fele multiplatform volt? :D arcade játékok stb. illetve kiemelték hogy Xbox one exkluzív és nem microsoft.

    Ha kinectes játékok jönnek az nem baj pl 15/5 simán jöhetne legalább nem menne a sírás hogy megvetetik és aztán nem készítenek rá játékot.
  • DarkSector
    #302
    Volt írva már 1x itt a topikban is.
    Túl sok cím nincs rejtve ha nézted az E3-at...mert csak azok vannak, talán 1-2 még be nem jelentett.
  • Mr Manson
    #301
    Félek kinec-tes csodák lesznek. Mondom ugy hogy van kinectem használom is, de csak fun ... nekem hardcore kell :D
  • Renjike
    #300
    pláne az eszembe sem jutott , egyébként jól esne egy lista az xbox one exkluzív címekről ... arról az első évben mejelenő 15 darabról de senki sem tud semmit pontosan ://