1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • DarkSector
    #259
    Én azt mondom ez legyen a legnagyobb és egyetlen hibája a gépnek hogy hogyan néz ki.
    A PC-m egy műanyag tégla alakú házban van, csúnya, de játszani lehet rajta és jó, mert a monitoron jelenik meg a kép. :)
  • Waczkor
    #258
    Jaja sztem is.
  • DarkSector
    #257
    Nem hiperszuper futurisztikus a külseje, de nem gagyi, és bővel elmegy a tv alatt-mellett-felett a polcon.
  • Waczkor
    #256
    Nekem egyre jobban tetszik,mikor bemutatták se volt gondom vele,tény hogy lehetett volna más irányba is vinni a dizájnt,de sztem jól néz ki.

    Kontroller nagyon tetszik,remélem a szeptemberi eurogamer expon kint lesz ps4 is meg xbox one is és ki is lehet majd próbálni őket.
  • Jaka923
    #255
    Továbbra sem tetszik a külseje.
  • Waczkor
    #254
    Unboxing Xbox One


  • Waczkor
    #253
    Previously, it was thought the headset would not be inlcuded with the system, but then Microsoft hinted it was considering changing its mind and said it would look into the inclusion.

    Now it’s been confirmed: the headset is included in both the Day One and standard editions, per a Microsoft spokesperson speaking with Shacknews.

    The Xbox One Day One Edition, featured in the unboxing video below hosted by Major Nelson, will also come bundled with a 4K HDMI cable, along with all the other Day One goodies previously outlined.

    Here’s a few other details posted by Albert Penello, director of product planning for Xbox One: the 4K HDMI cable included is an “actual Category 2 HDMI cable, rated for 1080P, 3D and 4K, according to the HDMI 1.4 spec,”; the Xbox One wireless radio is A/B/G/N, but supports dual-band 2.4ghz and 5ghz frequencies; when you plug a micro-USB cable into the controller for wired gameplay, the internal radio is actually shut off, transmitting data through the wire. You can even use the controller without batteries in this mode.

    Microsoft released other videos today, of the headset, controller, and play and charge kit.

    The console is expected sometime in November.
  • Zsoltika 007
    #252
    Ok ok de egy valag játék használja majd a live-ot szervesen. Ergo ha nincs official live és nézik az ip címedet nem nagyon fogsz amcsi vagy angol accal trükközni mint anno 360-nál. De ne legyen igazam!
  • AnuluWork #251
    Nem akartam én első nap megvenni. :D
  • Renátó1985
    #250
    Ezen már túl vagyunk. Az ms törölte az online check-et és a használtjáték korlátozást a közfelháborodás hatására. Lesz offline játék!
  • AnuluWork #249
    Ryse. Na ez nem ugrott be. De eddig úgy néz ki, hogy jobb exkluzívjai vannak most a boxnak, mint a Sonynak. Bár ez számomra igazából akkor derül ki, amikor kijön az első Naughty Dog és Quantic Dream játék next genre. :(
  • Thaddeus
    #248
    Ezt a listát akartam én is linkelni, de ezek nem exkluzívak, úgyhogy inkább nem tettem.
    Amiről tudok erről a listáról, az a Forza5, Ryse, Kinect akármi, talán a fifa, Dead Rising 3, talán a CoD kutyás egy hétig...
  • Zsoltika 007
    #247
    EZEK

    De ne örülj! Itthon nem fog menni a live a launch idején ergo a konzol is használhatatlan lesz...
  • AnuluWork #246
    Mely játékok jönnek ki biztosan exkluzívként az XBOX ONE megjelenésekor?

    Forza 5 és még?
  • Ulthane
    #245
    Az Amazonon sincs már új box
  • #244
    Eza változás vajon milyen hatással lesz a GFWL-os játékainkra, és azok achievementjeire?
  • Moby
    #243
    Még szerencse. Máskülönben gyorsan kiderülne, hogy RSA titkosított kapcsolatnál mégsem egészen úgy megy, hogy bökök a végére egy pécét, és az meg majd szimulál :)
  • narumon
    #242
    Már azóta bejelentette az MS, hogy nem kell állandó netkapcsolat a boxnak.
  • priluki
    #241
    az állandó netkapcsolatot is simán ki lehet játtszani, mondjuk összekötöd egy pc-vel ami szimulálja a boxnak egy programmal a kapcsolatot.. nincs tuti védelem semmire, nem volt ,nem is lesz.. neheziteni lehet max a warezosok dolgát.
  • Shan
    #240
    Én egyetértek, de azé' kérek engedélyt inni...
  • pacclacc
    #239
    Befejeztem, mehetnek a gép előtt a -_-"" pofák :D Sajnálom akit megbántottam, és ezáltal csórónak érzi magát!
  • pacclacc
    #238
    Nem szűk látókörű vagyok, hanem máshogy látom. Ha én csinálnék boxot, azt atom biztosra, és feltörhetetlenné próbálnám tenni! Tudom ez azt jelentené, no warez. Szerintem ezek az állandó netkapcsolattal is biztosabbá akarták tenni!
  • pacclacc
    #237
    Nézd nem az volta a szándékom, hogy itt sértegessem az embereket!

    Olyan boxot akarok, ahol a játékosok semmilyen módon ne tudjanak csalni! Se így Se úgy! Mondom harckelnek boxon is Multiba is, és ezt mind a feltörések miatt kezdik!

    Más játékosok meg azért rágják a körmüket mert pc-t csinálnak a boxból aztán veretik a csalást! Ezért mondtam azt hogy semmilyen módon ne lehessen feltörni!

  • Renátó1985
    #236
    " Ha már ez a Geci MS ilyen gazdag akkor majd meglopom, nekik úgyse számít"

    Ilyet sem mondott senki. Az a baj, hogy egy szűk csövön keresztül látod a világot. Nem is próbálom meg értelmesen elmagyarázni az álláspontomat. Egyébként most vettem 6 darab használt játékot, ebből pontosan annyit pénzt láttak a készítők mint a warezos példányokból. Nem vagyok csóró, de vannak csóró emberek akik kétszer annyit dolgoznak mint a gazdagok. Itthon nem arról szól az élet, hogy keményen dolgozol és jutsz valamire. Örülj neki, hogy megveheted ne másokat szekálj.

  • pacclacc
    #235
    Nem személyeskedni akartam, látom magadra vetted, sajnálom!
    Kiemelt mondatom, nem kimondottan neked szolt. Minden olyan embernek szánom aki azt magában látja!

  • pacclacc
    #234
    Én meg azt a piszkos cigányt utálom aki kirabolja a szomszédját!
    Eldöntöttem, hogy én akár, hogy is tisztességes ember maradok. Az a fajta ember vagyok, aki próbál más hibáiból tanulni! Nem dohányzok, nem alkoholizálom, úgyhogy nekem ilyen dolgokra nem úszik el a pénzem, és marad Xbox játékokra! Nem kell háborogni, nektek most ezen.
    Akinek nem inge nem veszi magára! Én nem úgy gondolkodom mint egy két ember közületek. Ha már ez a Geci MS ilyen gazdag akkor majd meglopom, nekik úgyse számít! Ez a fajta piszkos cigány mentalitás! Ha így gondolkodsz csak gratulálni tudok, ez a te bizonyítványod!

    Biztos van egy két ember aki most nagyon mérges rám, mert ezt le mertem írni. Ott az xbox mellet a hamutartója, és az elnyomott cigicsikkeknek az árát nem látja!
  • Master91
    #233
    ÉS BÁRMIT warezolok :3
  • Master91
    #232
    "Csóró vagy, szar dolog, húzz el melózni"


    Talán te valami újgazdag pöts vagy?
  • Renátó1985
    #231
    Én a Politikusakat utálom akik kirabolják a Magyar népet. Jó neked, hogy ez a legnagyobb gondod, lennék a helyedben.
  • pacclacc
    #230
    Látod. Én miattam nyugodtan ellenőrizze, én nem fogok hozzányúlni, módosítgatni, meg warezolni! Multiba is volt hogy , sikeresen hackelni tudtak! Én ezért azt mondom ellenőrizzenek, ha nincs vaj a füled mögött, nem találnak semmit! Csóró vagy, szar dolog húzz el melózni! Utálom a warezosokat!

    Ez az én véleményem!
  • Master91
    #229
    Ha ki adok egy dobozé 100++ ezret nekem ne ellenőrizze senki...
  • pacclacc
    #228
    Vajon elgondolkozott valaki azon, hogy miért akartak az elején állandó netkapcsolatot? Van valakinek tippje? Én nem bánnám azt se, ha folyamatosan próbálják ellenőrizni a boxomat, hogy nincs e pl. módosítva!
  • pacclacc
    #227
    Én olyan konzolt akarok amit nem tudnak törni. Amin nem warezolnak! Tiszta konzolt akarok. Mindenki legyen egyenlő! Nem érdekel kinek van pénze vagy kinek nem.
  • jackoneill90
    #226
    a nevet is megváltoztathatnák logikusabbra.
  • Hoz_Hun
    #225
    Öregem... ha mindenki befogta volna a pofáját és csak csendben "kivár", akkor az MS azt hiszi jót csinál, és mindenki benyalja a baromságait. Nem tett volna ilyen drasztikus lépéseket a vásárlók érdekében.
    Ez nem a kivárásról, meg "én megmondtam"-ról szól. Valamit prezentáltak, ami szar volt. Ha úgy marad, meg sem fordul a fejemben, hogy megvegyem. Érted?!?
  • Ulthane
    #224
    Árcsökkentés 2014-ben?

    Kénytelenek lesznek...
  • kill3r21
    #223
    álszent gyökerek
  • DarkSector
    #222
    :)
  • grebber
    #221
    Nem veszem! Engem se érdekel.Ha konzolról van szó engem egy dolog izgat törik majd vagy sem! Ha igen lesz mindkettő ha nem akkor így jártam!
  • DarkSector
    #220
    Sok faszkalap, akik onnan esznek most ahová nemrég szartak, erre mit is mondjak? :)

    De a hardcore játékosokkal viszont KIBASZTAK a microsoft-ék, Cliff már el is magyarázta hogy miért, és igaza van.