1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • bacaelit
    #321
    Nézd mindent meg kell szokni. Nekem csak is a külsejével voltak problémáim, amit már kezdek megszokni! Igy érthető? Írtam én bár hol is valami olyasmit, hogy hardveresen gagyi vagy hasonló? Tehát én már a legutolsó részletével is kezdek kibékélni! Ne láss ebbe többet.

    :D
  • KaBuTo666
    #322
    VHS lejátszóknak a korszaka rég vége, én meg nem akarok az lcd tv mellé vhs lejátszót! KIRÖHÖGNÉNEK!
  • DarkSector
    #323
    Oks másokkal foglalkozol a magánéletben is? Mert elég rossz dolog.
    Vagy sok vendég jár hozzád?

    Az én szobám pl nem E3 stand a kutyát nem érdekli mi merre hogy néz ki, nekem 1 fontos, a játék.
    Baszottjójátékot akarok, és kurvára mindegy hogy ami lejátsza hogy néz ki.
    Még a TV-m színe -formája is baszottul hidegen hagy ha megfelel a képminősége.
  • bacaelit
    #324
    Engem csak az zavar kicsit, hogy nem lehet felállítani, mint a xbox360-at

    Vagy lehet tévedek?
  • DarkSector
    #325
    Miért ne lehetne?
  • TDC Geronimo
    #326
    Én csak annyit mondok, hogy ne azért vegyél boxot, mert most is az van. Megnézed az árért mit kapsz az egyik, illetve a másik oldalon. Megnézed az üzletpolitikát, amit a 2 cég folytat és dönts az eszedre hallgatva. Szerintem már tudod is a választ.
  • Kandurex
    #327
    Nálam csak a Ryse szól a box mellett, minden más ellene :(
  • TDC Geronimo
    #328
    Pont az? :D Legnagyobb hulladék volt szerintem bemutatott exek közül. Crytekék csak teknóhoz értenek máshoz nem.
  • Kandurex
    #329
    Tetszik az éra amiben játszódik, meg a hangulat és a stílus
  • bacaelit
    #330
    Mindenhol csak fektetve mutogatják.

  • DarkSector
    #331
    Oksa, mindent fektetve mutatnak, de elárulom, hogy a lemezt ha beveszi egy lejátszó, azt összefogja, vagyis nem csúszhat el, az más kérdés hogy a dizájn mit enged.
    Ha az oldalán stabilan megáll, felállíthatod, csak a lemeztálcának legyen pereme, merthát miért ne lenne, ha meg adagolós mint a cd-s rádió a kocsiba, akkor pláne.
  • DarkSector
    #332
    Dizájnt ugy értem hogy egy töklámpást nem tudsz oldalra forditani mert nem állna meg, vagy hülyén nézne ki, de müködni müködik úgy is.
  • bacaelit
    #333
    De nem láttam a box One hogy lenne az oldalán is olyan szivacs vagy akármi mint az 360-on! Na mindegy. :(
  • DarkSector
    #334
    Mondom nem tervezték olyanra de te magad felállíthatnád ha akarnád. :D
  • narumon
    #335
    Ezek alapján meg abaszolút XBO...
  • Renjike
    #336
    XBO.. kétségtelen
  • n000rbi
    #337
    :O
  • bacaelit
    #338
    +1
  • narumon
    #339
    Mi ebben a furcsa?
    1, Az XBO kicsit drágább de cserébe kapok Kinectet ami nekem kell (és nem mellesleg tudom, hogy jó játékok vannak/lesznek rá szemben a Pseye-al). Valamint kapok egy Fifa14-et amit valószínűleg szintén megvennék.
    2, Maga a készülék egyébként szerintem szintén jobban néz ki.
    3, Üzletpolitika: Nálam ebből a Sony a negatív etalon. Az a cég aki bármilyen termékére ráteszi a 1.3-1.5x szorzót csak azért mert rajta van a neve. (Hifinél, TV-nél mindenképpen - nem véletlenül most adtam el az utolsó Sony terméket itthonról). Amit a PS3 esetében csináltak az meg kimeríti nálam a főgusztustalanság fogalmát - igazából meglepő, hogy csak nálam, mindenki más tapsikol nekik: a, hardver PS2 kompatibilitást ígértek, de kiszedték, a linuxot lenullázták a martketing hazugságukból (A Ps3 szupererős, 2x gyorsabb mint az X360) semmi nem lett, ezek után én azt sem hiszem el ha valamit kérdeznek, és pont ezért kezelem iszonyatos nagy fenttartással, hogy a PS4 annyival erősebb lenne az XBO-nál. [Szerintem max a hangyafasznyi jelző illik ide].
    4, Ez szintén üzletpolitika, de amit most csinálnak marketing szintjén az szánalmas, mint az óvodások mutogatnak az XBO-ra és az MS-re, hogy bibibii nálunk ez nem így van, de egyetlen eredeti ötletet sem láttam tőlük, ez a fenti meg nem egy komoly cégre vall hanem egy szedett-vedett társaságra (mondjuk én annak is tartom a Sonyt, tehát nem hazudtolták meg magukat). Azt viszont csak kisbetűvel elvétve közölték, hogy mostantól fizetős náluk is a multi, de kétségtelenül jól adták elő mert a PS3 közösség aki eddig ezért röhögött a boxosokon, most nem szidja érte a Sonyt).
    5, Játékkínálat; már korábban is leírtam, az exkluzív játékok abszolút az XBO oldalán nyerők, a PS4 jelenlegi kínálatából egyet sem tudok kiemelni. Killzone-t PS3-on sem játszottam végig, gyanítom most sem lesz jobb, a driveclub a forzához képest egy gyerektaliga - más meg cimről sem jut eszembe. Viszont Halo, Forza, Fable nélkül nekem nem gép egy gép. A multicímeket meg gyak. szinte mindegy lesz min játszom.

    Remélem elég részletes és kimerítő volt a válaszom. Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan, de a lenti "tanács"-ra nekem abszolút nem volt nehéz a döntés, annyira egyértelmű mint az 1x1!
  • n000rbi
    #340
    Áh, ne fáradj, nincs kérdésem...
  • TDC Geronimo
    #341
    bwahahaa
  • Mr Manson
    #342
    PS4 lehet erősebb, de ONE oldalról több az innováció. Ez nem elhanyagolható dolog.
    PS4 számomra egy felturbózott PS3, viszont lehet mellette döntök mert több olyan játék van ami ott erősebb. De skype, appok és kinect számomra fájó pont lehet.
  • TDC Geronimo
    #343
    Innováció?? Mégis micsoda? A ugribugri kinect? PS4 felturbózott PS3? Tök más architektúra. Akkor az új box mi, ha nem egy erősebb 360? Nem értelek. Appok meg mindenhol lesznek, de nehogymár ez döntsön egy gémer konzol vásárlásnál, hogy van youtube meg ilyen baromságok... Ráadásul ami app neked lesz a One-on annak a 90%át itthon nem fogod használni soha, mert nem lesz az a szolgáltatás. Lásd 360 appjai.
  • Mr Manson
    #344
    Nem vagy kicsit elfogult?

    Számomra az uj Kinect , a HDMI IN (settopbox kezelés), Skype ... ezek újdonságok. Amik előre viszik vagy vihetik az ipart.

    Nekem fontos lehet az is hogy ne csak játék legyen, hanem szórakozás is. Videonézés, akár skype film kölcsönzés stb ... (csak példák)

    Egy szóval se mondtam hogy a PS4 rosszabb, vagy jobb. PS4-re húzok én is erősen. (AC4 BF4 Killzone stb)

    Hogy mi hol lesz elérhető az meg kiderül (de tuti semmi :D )

    Halkan jegyzem meg, számomra a ONE ellen legjobban a mostani vezetés baromkodása szól. Vicc. MS fan vagyok , cégnél is minden MS de kicsit mókás.
  • TDC Geronimo
    #345
    A skype? egy konzolon? Ami van PCn ezer éve. Na ne most komolyan. Mintha Pachtert hallgatnám :p

    Az a baj, hogy te hiába akarod szórakoztató központnak használni. Itthon nem fogod, mert USbe készül. Itthon kb ezekből a ficsőrökből te semmit nem fogsz látni. Mert ms telibeszar, úgy ahogy teszi EU 80%val most launchnál meg a föld többi részével, ahol nem rajtol a konzol el idén.

    Nem vagyok elfogult, de tény, hogy hiába van mindhárom konzolom és az első a 360 volt, mégis a Sonyt favorizálom, de nem véletlen. Játékosként ezerszer szimpatikusabbak, a 180-as fordulatokról meg az új box bejelentése óta eltelt dolgokról már nem is beszélve.
  • Renjike
    #346
    De elfogult .

    AC4 miért húz PS4 felé? :o az 1 órás PSVita karakteres cumó miatt?
  • Renjike
    #347
    a sok 180 azért volt mert a vásárlók rinyáltak = változások kelettek hogy jól menjen majd a biznisz .
  • Mr Manson
    #348
    Szerintem igen is jó ötlet. Hasznos lehet, akár videochat stb ...

    Tisztában vagyok, és egyetértek.

    PS4 felé húzok ezért én is - már mondtam - attól még 1-2-3 év múlva jön a ONE.
  • n000rbi
    #349
    ...és milyen rendes az MS-től, hogy hallgatott a vásárlókra, nem igaz? :D
  • TDC Geronimo
    #350
    Rinyáltak, vajon miért. Ilyenkor kell örülni a konkurenciának, meg a sok "rinyálónak" mert különben vehetnétek a DRM-es, always online, anti consumer konzolotokat.
  • Mr Manson
    #351
    Halk leszek: engem egyik se zavart.

    AC4hez lesz valami plusz tartalom nem?
  • Renjike
    #352
    Engem sem zavart egyáltalán , csak a rá érkező játékok érdekelnek szerencsés helyzetemre 150 mb internettel teljesen jól el lettem volna . A DRM játék eladós dolog annyira nem jött be főleg ha semmi leárazás és évekig tartották volna a játékok a megjelenési árat... (PCről váltanék Xboxonera bár 360 most is van de pc a főplatform és inkább új konzolt vennék ami 6-7-8 évig elég)


    AC4 : Playstation Vita epizódhoz kötődő 1 órás + anyagot kap . ENNYI nem nagy cucc ://
  • Renjike
    #353
    megyjegyzem az összes Ubisoft játék extra tartalommal jön mert jó a Sony-Ubi kapcsolat(azt hiszem a the division nem )
  • TDC Geronimo
    #354
    Ezek az extra tartalmak is ilyen parasztvakítások. Ráírják 1 órás tartalom és jó ha van 20 perc.
  • Renjike
    #355
    persze :) én csak azt említem ami papíron van , soha nem választok extra tartalom szerint mert úgy sincs köze a fő cselekményhez.
  • a.carkey
    #356
    Játékok kapcsán a részemről azt a konzolt veszem meg (lehet, hogy elsőnek), természetesen nem 0 day, hanem "majd", amelyikre exkluzív lesz a Quantic Dream ill. a Naughty Dog. Főleg az ND. (Megj. picsánszúrom magam, ha az egyik ide, a másik oda ...)
  • TDC Geronimo
    #357
    Most ez komoly hsz? :p

    QD nemhivatalos Sony fejlesztő, már készül a PS4es project is. ND meg a Sony tulajdona, így szerintem egyértelmű.
  • Renjike
    #358
    Remedy szerintem simán ellenfele a Naughty Dognak :) így játék élmény-minőség szinten(azért említem mert ők fejlesztenek one exkluzív címet ami bitang jól néz ki a pár videó alapján is)

    Quantic Dreamet meg nem ismerem
  • Renjike
    #359
    Warframe (ingyenes tps pc&ps4) jon xora is!! :)
  • a.carkey
    #360
    Akkor eldőlt. :D