241
1471833_369380846551878_9126668196289529
  • kissssss
    #81
    igen csak hangulatosra sikeredet.
  • PetruZ
    #80
    Az évad január 20-án tér vissza a folytatással. Beharangozó videó sok spoileres jelenettel.
  • mijki
    #79
    De ilyen jedi wannabe féle. :D
    Am pl.: szürke jedik is lehetnek még, ha a "hagyományos" értelembe vett jedik már nem annyira. Vagy nem?
  • kissssss
    #78
    ezra nem jedi, és kezd a drágalátos mestere is igen nehezen beleférni ebbe a kategóriába.(ami érthető is)
  • mijki
    #77
    Ezra a legutóbbi részben hasonlóan viselkedett mint Anakin, elragadták az érzései. Egy jedinél ez nem szerencsés.
  • PetruZ
    #76
    Na, a tegnapi rész a vége alapján elkezdte felvezetni Ezra háttérsztoriját. A 75-ben rosszul írtam, hogy egymás utáni napon lesz a maradék idei két rész, rendesen fognak jönni jövő hét csütörtökön és egy héttel utána.
    Amúgy jó rész volt ez is, főleg a badass Ahsoka miatt. :)
  • PetruZ
    #75
    A számozás összevissza van a nyári Siege of Lothal epizód miatt, amit az egyik oldal 2x00-nak, a másik meg 2x01-nek (és a dupla hossz miatt van, ami 2x00-01-nek) számol. A "hivatalos" release sorszám a 2x07-es, ami a Stealth Strike címre hallgat, és már nov. 25-én lement, én erről beszéltem. Egyébként sem igazán hétvégén megy, hanem péntekenként (ami nálunk általában csütörtök éjszaka, mivel a kábeles elősugárzás miatt gyakran hamarabb kijön), eddig nem volt kimaradás. Sőt, jövő hét péntek-szombaton két egymás utáni napon is lesz epizód, a félévad zárásaként.
    Egyébként jól megy a sorozat, nemrég bejelentették a harmadik évadot is.
  • WinStar
    #74
    Hol láttad te a 7. részét? :D
    Tudtommal szünet volt a hétvégén s nem jött ki új sorozat.Csak 6 rész van még.
  • Master91
    #73
    Jól elfelejtettem az egészet, már 7. rész van :O
  • kissssss
    #72
    én még nem láttam az e heti rész, na majd éjszaka.
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.12.01. 18:33:59
  • PetruZ
    #71
    Nem tudom, ki hogy van vele, de ez a 2x07 epizód k* jó volt (annak ellenére is, hogy kissé emlékeztetett az Ep4-re). Láttuk az első Interdictor teszt-hajót, Ezra is megmutatta magát, hogy nem csak ballaszt a hajón, hanem tényleg tanult már dolgokat. A végére odatették magukat a speciális effektusokat kezelők is, már-már filmszerű volt. Az egyik korábbi részben a B-Wing prototípus akciója is jól nézett ki. Egyedül azt a hadonászva méltatlankodó, önérzetes robotkukát nem csípem, valahogy nem illik az egészbe...
  • WinStar
    #70
    Szerintem is nagyon jó rész volt,egy kicsit jobban ráfeküdhetnének az animációkra mert Darth Vader szerintem szörnyen fest :D Meg úgy mindenki más,a klónok is továbbra is gagyik szerintem.Nem hiszem el hogy nem tudnak pár Clone Wars animációt felhasználni :S
  • PetruZ
    #69
    Jó rész volt. Már az előzetesek is érdekesebb évadot vetítettek előre, úgy tűnik, valamivel felnőttesebb is lesz. Érdekes volt a régi arcok felbukkanása, bár szintén felbukkantak korábban az előzetesben, így nem volt annyira poén. De jó arcok lesznek ők is - ismét. :)
  • BEAST #68
    Ha minden igaz akkor ma. :)
  • mate23
    #67
    mikor jön 2 season 2 része?
  • szomferi
    #66
    csak a videó borítóját meglátva: WTF :D
  • kissssss
    #65
  • PetruZ
    #64
    Megjött a dátum: október 14.
  • PetruZ
    #63
    Nincs még pontosabb infó, de valószínűleg igen, szeptemberben.
  • WinStar
    #62
    Szeptemberben jön a második évad?
  • PetruZ
    #61
    Igen. Tavaly is hasonló volt, csak akkor augusztusban volt a kezdő dupla és októberben a sorozat. Egyelőre pontos dátum nincs, csak annyi, hogy "this fall", azaz valamikor ősszel. A szeptember/október a legvalószínűbb.
  • kissssss
    #60
    ez most komoly?
  • mate23
    #59
    MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    de miért?
  • PetruZ
    #58
    Majd ősszel valamikor.
  • mate23
    #57
    mi van le ált 2.évad 1.résszénél vagy mi?
    mikor lesz kövi?
  • PetruZ
    #56
    Tegnapelőtt kezdődött.
  • Master91
    #55
    Lemaradtam. Megy a 2. évad ? Hol tartunk ?
  • PetruZ
    #54
    Nekem viszont jobban bejött, mint az 1x01. Végre elmozdultak arról a r*hadt bolygóról és most már kint lesznek, ami persze hozza majd az új problémákat. Viszont sejtésem szerint Vaderrel ellőtték a puskaport, túl hamar dobták be, és egy darabig most nem is lesz. Az viszont érdekes lesz, mit kezdenek majd most, hogy ennyire bevonták a dologba, vagy ejtik őt is.
  • szomferi
    #53
    itt tudod majd csekkolni az állapotát a feliratnak
  • pannika89
    #52
    Tudja valaki mikor lesz felirat a Siege of Lothal-hoz? Vagy ha már van hol találom meg.
  • Gudott
    #51
    Kint van a Siege of Lothal.
    Én valahogy nem erre számítottam, az évadzáró után bizakodtam, de valahogy ez nagyon nem jött be.
  • mate23
    #50
    tudja valaki melyik weboldalon látható már 2 seson
  • PiszkosFred
    #49
    Vader nem szarozik :)
  • Monoton
    #48
    Honnan tudod, hogy meghalt?
  • kissssss
    #47
    az nem sith volt hanem egy játékszer/eszköz az igazi sith lord(vader) kezében, lesz még belőlük több is.
  • GImre70
    #46
    Sziasztok.
    Néztétek az első évad 15.-részét?
    Milyen "csúnya halála" volt annak a Sith-nek. Öngyilkos lett. Szerintem ilyet egy Sith sosem tesz. És hol van Obi-van ő ki sem mozdul a Tatooine-ről? Elég zavaros.
  • PetruZ
    #45
    Friss bejelentés: a 2. évad június 20-án indul.
  • mate23
    #44
    valaki tudja hogy mikor lesz 2.évad a netten?
  • Axlkenobi
    #43
    Egy csomó TCW-s anyag volt a Celebrationon:
    - Bemutattak egy befejezetlen animációs jelenetet a Bad Batch sztoriszálból, ahol a klónok vukikkal együtt menekülnek a Kashyyyk bolygón, majd felbukkannak olyan hálót köpködő, rovarszerű lények is, amelyek a KotOR játékokból lettek átemelve.
    - Bemutatták azt a jelenetet, ahol Quinlan Vos és Asajj Ventress először találkoznak egy négykarú idegen üldözése közben (a Dark Disciple regény biztos leírja majd ezt a jelenetet is).
    - Visszatért volna Boba Fett is, akit Cad Bane képez ki. Egy jelenetben a Tatooine-on ülne, majd buckalakók ütnek rajtuk, Cad Bane kérésére Boba pedig szándékosan elfogatja magát.
    - Egy másik jelenetben a klasszikus páncélt viselő Boba Fett (rajta kívül még Bossk és Embo is) próbálja meg elfogni Dooku grófot, de az öreg lerendezi őket az Erő, no meg Sith-villámok segítségével.
    - Mutatták Ahsokát is, ahogy a Coruscanton akciózik a siklójával, majd a jelenet végén bámulja őt egy fiatal srác, aki nagy valószínűséggel Lux Bonteri.

    Emellett még azt is elmondták, hogy a sorozat úgy ért volna véget, hogy a befejezés párhuzamosan futott volna az EpIII-mal, és kicsit még túl is megy azon, valamint láthattuk volna Ahsoka sorsát is.
  • kissssss
    #42