241
1471833_369380846551878_9126668196289529
  • PetruZ
    #201
    Semmit nem tudni még erről. Valószínű, hogy lesz, a Disney elég tudatos világépítésbe kezdett az összekapcsolódó sztorikkal.
  • Master91
    #200
    Jaja, Birodalom maradékja még próbál valahol lecsapni, hogy alapítják meg az Új Köztársaságot, Luke hogy teljesít mint Jedi mester, vagy ami most a Battlefront 2nél van videóban, hogy a story valami olyasmi lesz hogy Birodalom szemszögéből megnézzük hogy mivolt Endor után. Az is tetszene azért egy 4-5 évados sorozatban, vannak lehetőségek bőven
  • Kissssss0 #199
    az nem lenne rossz, luke-al az élen.(ha lehet)
  • Master91
    #198
    Fogadni mernék egy episode 6 - 7 közti valamire
  • szomferi
    #197
    lesz valami helyette? ugye a Clone Wars is véget ért egyszer, utána jött a Rebels, a Rebels után várható valami új?
  • PetruZ
    #196
    Bár linkelve volt a Twitteres üzenetben is, itt van külön az utolsó évados beharangozó videó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pillanatokra felbukkannak karakterek a Rogue One-ból is, pl. Saw Gerrera. Az a szürke lény meg állítólag Rukh lesz. És többen is úgy tippelnek, hogy a főszereplők egy része meghal, legalábbis Kanan és Zeb szinte biztosan.
  • PetruZ
    #195
    A negyedik évad lesz egyben az utolsó is.
  • Kissssss0 #194
    jelenleg ennyit tudunk a negyedik évadról.
  • PetruZ
    #193
    Az a második évad előtt volt és önálló, duplahosszú film volt inkább. Most nincs hír ilyesmiről.
  • mate23
    #192
    igen de múltkor egy részt az új évadból ki adtak és aztán többi rész szeptemberben folytatak
  • PetruZ
    #191
    Gondolom, valamikor ősszel (eddig mindig szeptember/októberben kezdődött).
  • mate23
    #190
    mikor lesz 4 evad ?
  • Kissssss0 #189
    végre sikerült kallusnak a haját összekócolni.... kb ennyi jelentősebb esemény történt az utolsó két részben.
  • PetruZ
    #188
    Szerintem megfelelő volt ez, én nem is vártam többet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maul már rég nem az volt, mint azelőtt, a korábbi epizódokból is független manipulátornak tűnt, nem volt meg az a meggyőződése és fókusza, mint Sidious mellett. Inkább megszállott volt, egy választ keresett valami bizonytalan kérdésre és már csak befolyásolásban volt erős, semmint harcban. Az utolsó mondata ("He will avenge us.") szerintem egyfajta jóslatként utalt arra, hogy valamennyire megbánta a dolgot és majd a Chosen One (vagyis Anakin/Vader) megbosszulja mindazokat, akiket megrontott a Császár és helyreállítja az Erő egyensúlyát (ahogy az Ep6 végén történt is). Vagy ilyesmi, de lehet, hogy többet látok bele. :)
  • Kissssss0 #187
    megnéztem a legújabb rész... úgy érzem magam mint akit kiraboltak most, maul és obi wan beszélgetése és a befejezés is hozta a színvonalat de az hogy mindezt lerendezték 10 másodperc alatt az azért egy kicsit kicseszésnek éreztem... azért egy percet igazán rászánhattak volna, azért ez mégis csak egy hosszú történet lezárása lett (volna).
  • gunji
    #186
    Mire elér hozzánk, remélem tudja vállalni Anger Zsolt is. :)
  • Kissssss0 #185
    uhh...

  • PetruZ
    #184
    Elvileg még 4 rész van.
  • Master91
    #183
    Hány rész van még a mostani évadból?
    Hol van Maul vs Obi-Wan ?
  • PetruZ
    #182
    Úgy emlékszem, a könyvben is volt hasonló edzése.

    Amúgy igen, ez az évad elég hullámzó volt szerintem is, az első fele jobb volt, mint a második. A legutolsó rész azért elég jó volt. Nekem nem hiányzik mindig Thrawn, de a birodalmi részek sztem jobbak, mint azok, amikor valami übermisztikus dologba botlanak.
  • Master91
    #181
    nekem az eddigi évad kicsit csalódás

    Thrawnból még nem jön az át amire vártam, mintha még mindig tartogatná a Disney belőle a király dolgokat (vagy nem is akarják előhozni)
    De az előző részben amikor a 2 harci robottal gyakorlatozott, ott azért néztem egy csúnyát
  • PetruZ
    #180
    Ősszel jön a 4. évad.
  • Kisssssss
    #179
    na végre megtudtam nézni a 3. 17-es rész, hát ez rohad jó volt remélem lesznek még ilyen színvonalas részek.
  • GImre70
    #178
    Nagyon köszönöm a segítséget.
  • PetruZ
    #177
    3x14: Még tegnap láttam, csak most jutott eszembe megemlíteni. Továbbra is tartom, hogy ezt már nem kellene erőltetni, az ötfős csapatban már hárman lesznek ilyen-olyan kardozósok és pont Sabine nem ilyen alaknak tűnt.
  • Slee
    #176
    Azt nem tudom, tvm nincs és ha eredeti hanggal kezdtem el akkor azzal is nézem :)
  • gunji
    #175
    Szinkronosan is ment hétvégénként kora reggel, ha jól számoltam, valahol a 7-8. résznél járhatnak.
  • Slee
    #174
    A levél tartalma:
    Köszönjük, hogy tegnap kapcsolatba lépett velünk. Öröm hallani, hogy SW Lázadók rajongó vagy.
    Sajnos én nem vagyok képes megerősíteni, hogy a sorozat visszatér. Azt tanácsolom tartsd figyelemmel a honlapot(amit megadtak).
    Itt találod a híreket és az infókat a kedvenc sorozataidról.
    Ha lenne egyéb kérdésed ne félj kapcsolatba lépni velünk.
    A legjobbakat.


    Nem tökéletes fordítás viszont a lényeg benne van. Egyébként a harmadik évad tényleg fut már de még csak angolul magyar felirattal ha jól tudom. Sorozatgyűjtő oldalakon nyugodtan keress rá.
    Remélem segítettem :)
  • Kisssssss
    #173
    már rég van harmadik évad... túl vagyunk már a 13 részen.
  • GImre70
    #172
    Üdvözletem.
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Írtam a Disney-nek hogy mikor lesz a Lázadók 3.évad.
    Válaszoltak is de sajnos angolul. Itt a válaszuk kimásoltam. Letudná nekem valaki fordítani, hogy mit válaszoltak?
    Hi Imre

    Thanks for contacting us today, it is great to hear that you are a fan of Star Wars Rebels.

    I will be unable to confirm when this show will be returning and I would advise keeping an eye on the Disney Channel website http://disneycsatorna.disney.hu/

    Here you will find news and details about your favourite TV shows.

    If you have any other queries Disney related, please do not hesitate to contact us!

    Best wishes

    Köszönöm
  • GImre70
    #171
    Sziasztok.
    A Star Wars Lázadók című animációs sorozatot kerestem vasárnap a Disney-n de nem volt. Ezen a csatornán vajon mikor lesz látható? Leadtak először kb 3 részt 44,45,46. utána semmi.
  • PiszkosFred
    #170
    Hat ideje is lenne mar :)
  • Kisssssss
    #169
    úgy néz ki thrawn bekeményít.
  • PetruZ
    #168
    Vasárnap/hétfőn duplarésszel folytatódik az S3, a tavaszi részekhez jött most egy érdekes előzetes. Annak örülök, hogy Sabine több lehetőséget kap, de annak már kevésbé, ahogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem nem hiányzik még egy spéci vívó a csapatba.
  • PetruZ
    #167
    Miért nem használsz MyEps-t? Még mailcím se kell a regisztrációhoz, nagyon egyszerű használni és kezelni, és mindig képben leszel a sorozataidról.
  • kissssss
    #166
    most el lett halasztva? azt olvastam hogy csak nov19-én jön a 8 rész...
  • PetruZ
    #165
    Szünet volt, majd vasárnap jön a következő.
  • Master91
    #164
    én se találtam
  • mijki
    #163
    Ezen a héten szünet volt, vagy csak én nem találom az S03E06-ot? :D
  • kissssss
    #162
    " kinyílt a csipája is "

    lesznek itt még bonyodalmak :)