236
255326-g6.jpg
  • tutituti
    #76
    ep08
  • G_ArchAngel #75
    En kicsit elvesztem, hanyadik resz volt?
  • Narxis
    #74
    Na ez már tényleg jó rész volt, ugye?
  • tutituti
    #73
    Nem volt rossz ez a rész,de jövő héten érkezőt jobban várom.

    Vége eyecandy volt :D
  • Monoton
    #72
    Gyenge volt :/
  • Narxis
    #71
    Ezzel a 2 csajjal egyáltalán nem ártott egy ilyen rövid jelenet, meg legalább többet megtudtunk róla is. :D
  • Caliph
    #70
    mert egy scifiben az a fontos:D este megnézem én is.
  • Narxis
    #69
    Jó kis rész volt, főleg a leszbi jelenet. :D
  • cylonflatus
    #68
    Nem tudom milyen lehet az a hatlábú majom, de piszkosul kipróbálnám ;)
  • Andr0
    #67
    jaja ő az a jó Bringa :D

    #66: Igen énis azt figyeltem hogy végén Pro-k leszünk ebből :D
  • tutituti
    #66
    nekem ez most annyira nem jött be.
    viszont új "káromkodások" kerültek bele.Bővül a szókincsünk :D
  • ldavid
    #65
    mi a frászért van annyi bringa a need-want felett??

    #61 ő a mayor's sister? az bizony jóféle
  • tutituti
    #64
    na most nézem.Ezek szerint ez most fasza lett.
  • G_ArchAngel #63
    Barcsak az osszes resz hozta volna ezt a szintet, mint az utolso.
    Kivancsi leszek az oreglany - Nicky - reakciojara.
  • Narxis
    #62
    nekem Irisa, szexi
  • Andr0
    #61
    Nekem Kenya a kedvencem innen. Szeretem, a mosolyát.
  • Narxis
    #60
    jaja, én is :D
  • Andr0
    #59
    ez a rész tényleg jóra sikerült végig azt hittem hogy a Doki trükközött a "porral" :D
  • Narxis
    #58
    Jó rész volt skacok. Komolyodik a sorozat.
  • sata75
    #57
    egyetértek. még annyit tennék hozzá, hogy szerintem pont a sztorinak kellene vinni a hátán a sorozatot. ha lenne értelmes, ötletes, izgalmas stb sztori nem foglalkoznánk annyira azzal, hogy mennyire szar a CGI meg, hogy néznek ki az "idegenek".
    reménykedtem ebbe a sorozatba de egyre lehangolóbb:((
  • stargatelost
    #56
    Lejjebb már ecseteltem, mi a bajom ezzel. Nem kell atomdrága költségvetés, de ha legalább maszkokhoz folyamodnak, ne ilyen szart csináljanak. A szomszéd jelmezboltból előturkált gorillajelmez, meg fehérre vakolt arc kontaktlencsével, meg parókával. Ez a szánalmas. B5-ben is szánalmasnak tartottam, de ott a kor miatt elnéztem. Most már nem, mert kevesebb költségvetésből is lehet jó CGI dolgokat megalkotni, lásd sok youtubeos videóit, akik nulla pénzből összehoznak egy csomó fasza dolgot. A sztorik érdektelenségére és kliséire ki se térek inkább.
  • Caliph
    #55
    vagy hogy jelmezügyileg kicsit visszakanyarodjak pl a jurassic park felé,nesze egy jelmez,ami simán belefér egy mozifilmbe is akár

  • Caliph
    #54
    régen az alien idejében sem volt cgi,mégis sikerült olyan jelmezt gyártani hogy összefostad magad,nyilván erre gondolt.
  • JethroHUN
    #53
    Miért kibaszott szánalmas? Mert nincs költségvetés atom drága CGI-ra vagy mert a földön kívüli fajok humanoidok (ami mellesleg földi kifejezés, emberhez hasonlót jelent)
  • Caliph
    #52
    az a gáz hogy amig egy sorozat nem lesz hires,és jó,addig bizony nincs pénz és kénytelenek maszkokkal és szar cgivel dolgozni,és egyszerűbb csinálni egy trónok harcás lovagos valamit,mert a lovas npc(statiszta)akár ingyen is vállalja csak hogy azt mondja a haveroknak hogy látjátok azt a lovast ott a 500 másik között,az az elkent barna paca a távoli képen,na az én vagyok:DD

    Az meg hogy állandóan a sheriff,rendőr,nyomozó szerepet veszik fel annak köszönhető hogy igy lehet különböző bűnügyekkel sorozatot gyártani mert kevés ésszel is ki lehet találni egy feladványt ami köré csak fel kell építeni a részt.

    Szóval kell egy jó sztori meg hogy vki felkarolja anyagilag,na akkor lesz jó scifi sorozatunk.
  • stargatelost
    #51
    Én neteztem a rész alatt, annyira nem kötött le, pedig az elején érdekesnek indult, hogy végre eltakarodnak egy kicsit abból a szarkupac városból :D

    Ja és amikor megláttam a rövid hajú fehér alient, két dolog jutott eszembe: a szokásos 'hogy a faszba gondolták ezt komolyan, hogy kivakolnak valakit fehérre, kontaklencse, és kész is a földönkívüli?', kibaszott szánalmas.

    A másik, hogy ezt az egész humanoid, sminkelt idegen dolgot úgy tudnám elfogadni, ha például az lett volna az alapsztori, hogy EGY idegen faj érkezik, de ugyanúgy megtörténik a gikszer, bárkahullás, bolygó átalakulás, DE az embereket is átalakítja a cucc (nem mindet), és ők lesznek ezek a sminkelt, maszkos "idegenek". Így már hihető lenne, hogy minden egyes testrészük humanoid. És mondjuk a tényleges földönkívüli faj meg lehetne CGI. Persze ehhez más háttérsztorira lenne szükség, meg más helyzetekre a jelenben, de szerintem sokkalta jobb lenne így :) Na mindegy.
  • Kmarha
    #50
    Ez jó rész volt? Szerencséjük, hogy ez az 5. és nem az első két rész valamelyike volt, mert akkor biztos nem nézem tovább. Ennyire ötlettelen, klisé halmazt mint ez a rész, ritkán látni.
    Remélem ez volt a mélypontja az évadnak, bár a következő rész előzetesét látva, tartok tőle, hogy nem így lesz.
  • tutituti
    #49
    na ez fasza!
  • Andr0
    #48
    ezek nem néznek ki rosszul. Mindbe bele kell nézni :D
  • cylonflatus
    #47
    Én inkább ennek örülök! Van nem is egy ami nagyon érdekesen hangzik!
  • Caliph
    #46
    azért évad végéig megkapja az esélyt
  • Caliph
    #45
    sajnos nagyon egy kaptafa,kapásból az eureka meg az a visszamegyünk az időbe a dinókhoz sorozat jutott az eszembe,mindenhol megjön a főszereplő és el is foglalja a helyi seriff helyét,és elkezdi a fura bűnügyek megoldását...
  • Narxis
    #44
    Jó kis rész volt az 5. is. Durvulnak a dolgok.
  • sirpalee
    #43
    Megnéztem az első 3 részt, és ennyire kiszámítható, jellegtelen, kliséhalom és unalmas sorozatot még nem láttam. Reménykedtem, hogy jó lesz, merthát mégiscsak scifi, de nem lett jó...
  • tutituti
    #42
    The Serpent's Egg May 13, 2013
    Brothers In Arms May 20, 2013
    Good Bye Blue Sky June 3, 2013
    I Just Wasn't Made for These Times June 10, 2013
    If I Ever Leave This World Alive June 17, 2013
    The Bride Wore Black June 24, 2013

    A többinek nincs címe de itt látható:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Defiance_(TV_series)
  • Andr0
    #41
    nekem tetszik és mikor jön már a következő rész?:D
  • Micsu
    #40
    3 rész után azt kell mondanom hogy ez egy szar lett
  • Andr0
    #39


    hell yea!! :D
  • Narxis
    #38
    yeeeeeeeeeeeeee
  • Monoton
    #37
    örülünk