236
255326-g6.jpg
  • bosco05 #116
    Száz kilométerről lesüt róla, hogy King, van egy hangulata ami megmásíthatatlan. Olyan mint az öreg filmjei vagy könyvei, azokban sincs semmi extra, ha nem fog meg a történet, vagy a hangulat :) Na de off off :)
  • Caliph
    #115
    láttam a pilotot de semmi extra nincs benne(könyvet nem olvastam),első bekkre a szokásos falufilm a szokásos klisékkel,mint az az atomtámadásos sorozat volt. persze mint mindig,első évad végéig megkapja az esélyt:D
  • bosco05 #114
    np, kicsit megcsúsztam ezzel a résszel, mert nekiálltam az Under the dome című remekműnek és sajnos prioritást élvez :D . Ugyanakkor kerül adásba az USA-ban, így azt nézem előbb, most jön a Defiance :) Aki esetleg nem ismerné előbbit annak ajánlani tudom csak, Stephen King féle remekmű a tőle megszokott hangulattal. Akinek tetszettek a mester filmjei azoknak a sorozat is tuti bejön, engem nagyon megfogott, amúgy is nagy kedvenc az öreg könyv formájában is :)
  • Narxis
    #113
    Bocsesz
  • bosco05 #112
    neszpojlermá!
  • Monoton
    #111
    De abban a családban az asszony a legnagyobb senkiházi :D
  • Narxis
    #110
    Végre a 2 Tarr megkapta ami járt nekik. :D
  • Monoton
    #109
    Capiche? :DDDDDDDD
  • cylonflatus
    #108
    Nem, sajnos nem lesz :(
  • stargatelost
    #107
    lol
  • cylonflatus
    #106
    Fraking stakho!
  • Narxis
    #105
    Akkor ez is olyan jó sorozat lesz.
  • Caliph
    #104
    ez olyan mint a battlestar galactica fucking helyett frakkin,itt meg shit helyett shtako
  • Narxis
    #103
    Sztem kurva jó :D
  • stargatelost
    #102
    bullstakho, egyébként továbbra is szánalmas, ahogy ezt erőltetik.
  • Monoton
    #101
    Jaja, de nem emlekszem mar ra :D
  • Narxis
    #100
    Volt még valami bullshit - re hasonlító szó is. :D
  • Monoton
    #99
    Holy stakho :DDDDDDDDD
  • Caliph
    #98
    hú a lány a ketrecben:D
  • Caliph
    #97
    úgy legyen,mert akkor nem lesz klisés:D
  • cylonflatus
    #96
    Nem hiszem. Bármi is az, szerintem jóval ősibb, régibb dologhoz tartozik, amikor a terraformálók megérkeztek az már sokkal régebb óta ott rejtőzött. Én valami olyasmire tippelek, hogy az a dolog -bármihez is tartozzon- a fajok eredetére fog utalni. Nem lepődnék meg, ha egy új ellenség is feltűnne, egy ősi nagyhatalmú faj akiké az a valami, és kiderülne még, hogy tulajdonképp ők teremtették az összes fiatalabb fajt. De persze én is csak találgatok.
  • Narxis
    #95
    Na ez durva rész volt, fogadjunk, hogy erre nem számítottatok.
  • Caliph
    #94
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem egy még működőképes terraformáló egyik indítókulcsa. aztán majd kiderül:D
  • Monoton
    #93
    Jó lenne végre kilépni a városból, talán a 2. évadban ez is meg fog történni. Remélem nem Defiancban van az összes terraformáló biszbasz, mert akkor a hajam tépem :D
  • Narxis
    #92
    Mi? :D
  • Caliph
    #91
    hát...lenne egy tippem mi az az "arany csomós rejtély" :D
  • Narxis
    #90
    A Lost JJ Abrams? :O Nem tudatosult bennem pedig tuti olvastam már, hát akkor ő is sokat változott az elmúlt években. :D
  • stargatelost
    #89
    Jaa vágom, tényleg, bár van különbség, mert nem azt mondtam, hogy túl gyors, hanem azt, hogy lehetne lassabb. Lost szintű adagolást vártam volna a világtól, ahogy lassan felsejlik az egész a wtf-okkal karöltve :D De hát kurvára nem így lett :D És azért merem párba állítani őket, mert mindkettő JJ Abrams sorozat.

    Igazából amúgy arra kaptam fel a fejemet, hogy mindhárom helyre szinte szóról szóra ugyanazt írtad be
  • Narxis
    #88
    Na neeee, Revolution-nál emlékszem, hogy írtad, hogy túl gyorsan halad a sztori, ne tagadd! :P

    Jó majd pontosítva írok de a meglepettség hatása alatt voltam. :D
  • stargatelost
    #87
    De akkor ne a rész legyen brutáljó, hanem pl.: "Húú gyerekek, brutáljó húzás volt a részben" . Mellesleg a lövés engem is meglepett, de ettől még a többi 90% szar volt.

    FS-nél nem én írtam a tölteléket, csak annyit írtam, hogy kispórolták belőle a lényeket :D Revolution mint gyors? WTF? :D Egy bugyuta, szánalmas szar, soha nem volt gyors, inkább semerre se haladtak az elején ameddig néztem, csak kalandosdi megmentősdit játszottak.

    A Continuum a legjobb ezek közül, mert úgy veszi komolyan magát, hogy van mire is, de a mostani részben az elrablás erőltetett szál volt, írtam miért.
  • Narxis
    #86
    Azért elég durva, hogy az FS-nél a töltelék részre panaszkodsz a Revolution meg túl gyors neked, a Lost-tal meg kár hasonlítani, egészen más scifik ezek. A Continuum meg igenis jó volt, nekem tetszett a legutóbbi rész is, Alex beparáztatása vagy a végén a khm-khm halála. Szóval sajnálom de amit írok ezeknél a sorozatoknál azt tök komolyan gondolom és kész. :P
  • Narxis
    #85
    Ha már a végére bedobnak egy olyan dolgot amit abszolút nem vártam akkor bizony brutáljó volt mert sikerült meglepniük ami elég sok sorozatnak nem sikerül mostanság. Szóval vállalom amit írtam ha tetszik ha nem. :P
  • stargatelost
    #84
    Hát komolyan már bassszus, mindenhova odaspammeled ugyanazt a szöveget, hogy brutáljó volt a rész, mikor kurvára nem volt az egyik se :D Continuum erőltetett szállal jött a héten, FS spórolós résszel, ez meg hozta a szokásos alacsony szintet a bosszantó klisékkel. Egyikben sem volt semmi brutál. Azt hittem a Lost megmutatta, milyennek is kell kinéznie egy igazán brutáljó résznek :D :D
  • JethroHUN
    #83
    Csak remélni tudom, hogy nem kulcs karakter és kinyírják a közeljövőben. II. évadra remélem összejön a budge CGI-ra.
  • Narxis
    #82
    Ez brutáljó rész volt gyerekek, Datak Tarr nem gyengén pszichopata. :D
  • bosco05 #81
    Egyre jobb ez a sorozat. A legutolsó rész már elég izgalmas főleg, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kicsit belecsöppenünk a votan vs human szituba, ráadásul a köztársaság is elkezd nyomulni
    .
  • stargatelost
    #80
    SGU Scott!!! Átkerült ide Destiny hibernációjából.

    Érdekes rész volt, de a sorozat még mindig gyenge az alapsztori és a heti 'jön valaki a városba balhézni' koncepció miatt. Nálam az menti meg a kaszától, hogy azért következetesek a részek, nem random módon veszik elő a heti 'rosszfiút', hanem sokszor korábbi részből. És lol, cliffet raktak most a végére :D
  • Caliph
    #79
    már jön is lefelé,múlt heti előzetes óta várom ezt a részt
  • tutituti
    #78
    igen.

    Az újat mondjuk még nem láttam.majd holnap ránézek.
  • G_ArchAngel #77
    koszonom, a 7-es volt a leszbi jelentes, igaz? mert akkor az meg megvolt...