758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • DarkSector
    #558
    :P
  • aaasdd
    #557
    jajj bocsi eggyel feljebb akart menni :D
  • DarkSector
    #556
    Ne nekem mond. :D
  • aaasdd
    #555
    ha eljutsz a sárkányig már biztos a győzelem ha követed a taktikát, csak idők (és potionok) kérdése. pár lépéssel a sárkány előtt nyomj be egy invulnerablity potiont, a térkép alatt balra láthatod hogy mennyi ideig tart még. ha lejárt nyomj egy teleport scrollt, és egyből utána egy seedet, amivel egy fát állítasz magad elé. amíg a fát gyilkolod minden countdown nullázódik. ha eltüntetted a fát elindulsz újra a sárkány felé, pár lépéssel előtte nyomd be megint az invulnerablity potiont, és kezdd elölről az egész cselekvéssorozatot. sebzés és hp kérdése hogy mennyi seed, teleport scroll és invulnerablity potion kell hozzá, de nem árt jó sokat betárolni belőle, később is még felfogod használni úgyis.
  • DarkSector
    #554
    Nekem aszsem 533 volt.
  • The Protector
    #553
    Sajnos néha a végéig eljutással is gondok vannak.Sztem 570es élet még kevés ide sajnos.
  • DarkSector
    #552
    Odaérsz, nekimész Invureablity potion- Teleport scroll - I. potion - Teleport scroll....és így tovább.
  • The Protector
    #551
    Mik azok a bugok?Én még a kastélyban vagyok.A srákány az ellenfelem a végén,de pillanatok alatt megöl 550es élettel és 5.szintű sword of life-al.
    Vkinek vmi tipp?Most csak farmolok meg gyűjtögetek,a srákányhozz még sztem nagyon csíra vagyok.
  • DarkSector
    #550
    Belendültem?
    Hell-t nagy nehezen megcsináltam a többi VICCC kategória ahoz képest, utána (LV3 bug-nál) kb 1 óra és már végtelen cuccom volt. :)

    Már abbahagytam, innentől nincsen kihívás......Hell és Graden a legdurvább, amihez lehet annyit fejlődni hogy elinditod és végigmenj úgy hogy nem nyúlsz semmihez. :D
  • wantonly
    #549
    Látom belelendültél a dologba, mióta nem jártam erre.

    Én meguntam. :D
  • danyi2
    #548
    ok kösz akkor még próbálkozok
  • Metalmilitiakid
    #547
    Horn akkor kapsz a sárkánynál, ha odafelé menet van UNI vagyis unikornis, mert annak a szarvát szeded el, ha nincs horn se lesz
  • danyi2
    #546
    Mitől függ hogy mikor agya be a hornt a sárkánynál?
    mert már jó párszor megcsináltam de nem kapom meg.
  • tutituti
    #545
    mert neked már többet pörög a cukor mint amennyit átkonvertálna.Nálam így volt.hiába konvertált,felfelé ment a candy.
  • Metalmilitiakid
    #544
    Am nemtom ezzel a 20 perces dologgal mivan, nekem lassan 1.5 órája megy a konverter és még a negyedét se vitte át sztem.
  • Vincentcloud
    #543
    Nem, a legutolsó ahol elvileg szét kellene verni a billentyűzetet, arra gondoltam.
  • DarkSector
    #542
    Hell pálya? Ha dev-hez érsz egy GOD Potion.
  • Vincentcloud
    #541
    Nekem sehogy nem sikerül, jön a dev, valami eszement hp-val és meghalok
  • DarkSector
    #540
    A Computer a SWORD POWER randomize BUG-al győzhető csak le úgy hogy ne kelljen item. :D És ne kelljen csapkodni a billentyűzetet. :D
  • DarkSector
    #539
    Hová tovább? :)

    Nem beszélve ha beadja a Random BUG-okat, azok mintha csalások lennének, mert horribilis cukrot és lolit ad másodpercenként, de az nem kell, ráadásul jó hogy nem mentettem el, mert nem lehet VISSZAVONNI UTÓLAG.

    De annélkül is lehet farmolni amennyit el sem lehet költeni.

    Sárkányka, meg a Devil köcsög meg az összes geci aki megszopatott, most kapott a szájára, még csak meg sem ütöm őket a Summon neki ér és eltünnek. :D
  • DarkSector
    #538
  • DarkSector
    #537
    Ja...:D
  • tutituti
    #536
    csak kérdeztem amolyan kekeckedésből :D
  • DarkSector
    #535
    Nem, de minek az?
    A Summon ezerszer jobb. :D

    De megvehetném.
    Ha akarnám, de annak mi haszna?

    Summon kardom lv1000-es.
  • tutituti
    #534
    randomness kard megvan?
  • DarkSector
    #533
    A Computer-t legyőzve azonnal kifogyhatatlan cuccod lesz (mármint percek alatt lehet farmolni akár "végtelen" cukrot vagy nyalókát) , vagyis csak érdekességképpen lehet bibelődni a dolgokkal. :)
  • DarkSector
    #532
    HUH a Computer-t nem lehet legyőzni csak kardal sajnos, kizárólag azzal a billentyűvel amit éppen le kell nyomni. :)

    De HELL pályát a karakterem magától hogy nem nyúlok hozzá végigjárja...:D

    Na ennyi volt részemről szerintem a játék, már nincs mit elérni. :)
  • DarkSector
    #531
    Bazze annyira durván farmoltam-tunningoltam hogy a Garden-t már simán magától a karakterem végigjárja!!!!!

    OMG
    Remélem a Computer-t is sikerül majd.
  • DarkSector
    #530
    Valaki leírná az extra bugok mire szlgálnak?
    Mi a hatásuk?
    Jó kivéve a szinezőket!
  • DarkSector
    #529
    Lehet mindig 10 percel nő? de nem értem a legelső alkalommal is 30-60 perc volt, utána 20 perc, most 30 perc.
    Közbe kattintottam néha a mentés gombra is.!
  • DarkSector
    #528
    Most 30 perc volt! :)

    Figy de AKKOR pipáld be a kis négyzetet, onnan indul az a bizonyos idő, ha folyamat hagyod a pipát, lehet más lesz az idő, vagy lehet minden konvertáláskor nő? nem tudom. :D
    Logika nuku. :D

    KB tudod eddig hányszor használtad a konvertálást?
  • DarkSector
    #527
    na mindegy de 1 este tuti elég, mivel a kollegának irreális mennyiséget nyomott át az a pár óra alatt.
    És elméletileg lehetetlen hogy egy idő mulva ne dobja át, hiszen időre nézve a 100000-es konvertálással pár év lett volna...:D
  • DarkSector
    #526
    Huh akkor nem értem.
  • Zomil
    #525
    Nekem 2orája be van kapcsolva és nem rakta át az egészet :)
  • DarkSector
    #524
    Srácok, tudjátok mi lenne a játék LEGVÉGE!
    Érjük el azt hogy a Computer-t GOD nélkül leverjük!!! :)

    Elérhetetlen cél, de mást már nem tudok kitalálni annak aki unatkozik és olyan sok cukra van, hogy ráér tápolni a HP-t. :)

    Na ki vállalkozik rá? Én teszek egy próbát...sok idő, de már tök mindegy mert végigvittem az alapjátékot! :P

  • DarkSector
    #523
    mondanom sem kell hogy ez most igazán mit is jelent. :D
  • DarkSector
    #522
    ÖSSZES CUKOR ÁTKONVERTÁLÁSA:

    HAGYD BEKAPCSOLVA 20 PERCIG A CONVERTERT!!!!!


    Szívesen mindenkinek aki ez miatt hagyta a gépét hogy fogyassza az áramot. :)
  • DarkSector
    #521
    Hogy értél el ennyi cukrot-lollit? farmoltad azt a computer-t?
  • DarkSector
    #520
    AKKOR BIZONYÍTOTT A TÉNY, HOGY PÁR PERC UTÁN AZ EGÉSZET ÁTRAKJA, MEGLESEM MENNYI PERC KELL! :)
  • Csero90
    #519
    volt vagy 50 milla lollipop mielőtt ma reggel hagytam h konvertáljon....szal kb az összeset ami most van azt reggel 7től 2-3 ig csinálta.