758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • Metalmilitiakid
    #598
    elég érdekes, ebben is lehet menteni ? mert itt semmi rá utaló jelet nem látok, még linkben sem
  • tutituti
    #597
    itt egy másik.élesszük fel a topikot!

    http://adarkroom.doublespeakgames.com/
  • DarkSector
    #596
    Ja akkor lehet százalékol vagy nemtudom, nekem mindig 1 volt, kb 733 élettel vagy 1000 élettel már nem tudom.
  • mrzed001
    #595
    Developer's Computer
    Na ez megizzasztott egy kicsit.
    Elsőnek ugyebár túl kell élni addig, hogy eljuss az amúgy kb végtelen energiájú főellenfélig. IMP + GOD ebbe sokat segít.
    Főellenfélnél meg egy véletlenül kitalált gombot (a-z csak) kell megnyomni (azaz püfölni a billentyűt, amíg rá nem találsz ... na nincs is rá 1-2 mp-nél több időd)
    Úgy 10-15-ikre össze is jött
  • DarkHorSe
    #594
    100 a max
  • SzirmosSzisza
    #593
    Hardcoreon nem lehet életet növelni?:o
  • mrzed001
    #592
    nekem 2000 HP-m van, és abból fix 4 maradt mindig :)

    Developer's Moat: A kiálló sziklán egy Turtle-t kell inni, így az átvisz a túloldalra
  • DarkSector
    #591
    Fix 1hp, nem 4.
  • SzirmosSzisza
    #590
    Tűz kardhoz firescroll kell? Úgy néz ki végigvittem :D
  • mrzed001
    #589
    Developper's garden ... akármit csinálsz, a virágok az elején fix 4-re leszedik HP-t
    A megoldás, hogy nem kell a HP-vel törődni.
    Szépen átsétálni kórókon (marad 4 HP, na és), aztán GOD ... ütni egy kicsit utána ellenfeleket, mielőtt GOD elmúlna 1-2 teleport, majd ismét GOD módban ütni és már át is ért
  • The Protector
    #588
    Most farmolok egy kicsit.9es kardom van és 1milliárd kéne a kövi cukor fejlesztéshez.Mjad ha eléggé faszának érzem magam akkor másik böngészővel nekiugrok a hell pályának.
  • DarkSector
    #587
    Google Chrome. :D
  • The Protector
    #586
    Köszi.Megoldottam.MOst jön a hell fokozat.
    Egy olyan problémám van h ez a rohadt firefox azonnal keresést indít amint 2 betűnél többet leütök a böngészőben.Hol lehet ezt kikapcsolni?Gyorskeresés vagy mi a szösz a neve.A lényeg annyi h nem tudok fel le haladni mert egyfolytában beugrik ez a kereső cucc.
  • DarkSector
    #585
    Sárkány után a HELL a legdurvább küldi azután vicc az egész.

    Itemeket csak akkor tartod meg ha nem halsz meg, minden itemből csak 1 van. Kivéve a potionokat meg a többit.
  • The Protector
    #584
    Az jó.

    Sok küldi van még hátra?Kapok majd még cukrokat?
    Mikor megyek a srákány ellen akkor már szerzek néha amulettet meg páncélt,de ugye nem tarthatom meg mert megdöglök.
  • DarkSector
    #583
    Nekem is azzal lett végigvéve a játék.
  • The Protector
    #582
    félek leírni.7es sword of life
  • Metalmilitiakid
    #581
    milyen kardod van ? mert én 4 es sword of life al vertem 20 teleportal kb
  • The Protector
    #580
    Tudom.Így próbálom.Most küzdöttem megint vele.100élete volt és levert,elfogyott a teleport.120health és 26 teleport potim volt ellene.Elfogyott a teleportom.Én vagyok a hibás mert türelmetlen voltam sajnos.Több teleporttal sikerülni fog az biztos.Ma már nem lesz időm játszani,csak farmolni.de holnap szétütöm a kis fejét.Amúgy köszi a tippeket.
  • Metalmilitiakid
    #579
    nem ellen god poti, teleport, seed, god poti, teleport seed, az a lényeg, hogy nézni kell mikor jár le a god poti és ha látod már csak 2 sec van csapd a teleportot, rakj magad elé egy seed et és várd meg ott amíg lemegy a poti cd je és fuss neki megint
  • SzirmosSzisza
    #578
    Chuck Norris ellen is ezt kéne?
  • Metalmilitiakid
    #577
    vmit rosszul művelsz nagyon, amikor 120 felé közelít az életed, teleport, poti teleport poti.. amíg max közeli lesz a HP d és megint visszamész ütni, ha megint eléri az életed a 120 környéként, megint teleport poti, teleport poti.. nem kell hagyni neki, hogy véletlenül is le essen az életed 100 alá, a poti meg a teleport cd je lejár mindig mire visszaérsz a sárkány elé, itt fizikai képtelenség meghalni, ha időben kattintasz a teleportra :D
  • The Protector
    #576
    ok.de én vmiért balfasz vagyok.120health poti 800élet és lepicsázott,megint.Nem baj.menni fog azért.
  • SzirmosSzisza
    #575
    Kb 300 élet elég hozzá, csak kell ~30 tele tekercs meg ugyanennyi poti (inkább több :D)
  • Metalmilitiakid
    #574
    lol, 720 ?? én valahol 3-400 körül vertem :D
  • The Protector
    #573
    Ma ha törik,ha szakad kinyírom a sárkányt.720as életem van és most telepakolom magam minden jóval.Csináltam invu.....potit is!.
  • DarkSector
    #572
    Ha végigvitted annyi életet meg lv kardot tudsz tolni hogy a Random már ciki lesz mellette.
  • Metalmilitiakid
    #571
    abban jó, hogy a dev ig semmire nem kell figyelni, de ha pont low ra randomolt hp val vág a dev elé akkro baszhatom...
  • DarkSector
    #570
    Mondtam hogy szar az a kard. :D
  • Metalmilitiakid
    #569
    Olvasd el mit írtam mégegyszer :D
  • DarkSector
    #568
    Akkor nem értem mi a kérdés, az a kard a Computer-t nem öli meg ha arra gondolsz...
    Computer-t semmi nem tudja megölni, csak a "Sword of Power"
  • Metalmilitiakid
    #567
    Amúgy honnan lenne Sword of Randomnessem ?
  • DarkSector
    #566
    De már végigvitted nem?
  • Metalmilitiakid
    #565
    Normálban vagyok
  • DarkSector
    #564
    Miben Hardcore?
  • Metalmilitiakid
    #563
    Amióta megvan a sword of randomness alig bírom leölni a dev et, nehezebb mint nélküle, mindig kibaszik velem a kard és ilyen 500 hp val dob a dev elé és hamarabb halok mint, hogy god olnék...
  • DarkHorSe
    #562
    oktober korul jon az uj resz, addig turelem
  • DarkSector
    #561
    Főzni kell.
    Mindjárt írom hugyan.

    Rakj be 2000 candies-t, ha 4 item kell akkor 8000-et...stb.
    Majd nyomd a MIX-et, várd meg a 60 sec-et, kiír egy szöveget, majd STOP, és a legalsó gomb-al öntsd ki.
  • The Protector
    #560
    invulnerabl.... potim nincsen sajna és még nem is adott be olyat.

    Jaaaj.Csinálnom kéne mi?Vki elmagyarázza a főzés fortélyait?
  • Metalmilitiakid
    #559
    végre Sword of Randomness