758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • esgerus
    #197
    Kb 15 menetből 1-szer be lehet mákolni, épp úgy jön ki a lépés ,hogy nem talál el és át lehet futni.
  • DarkSector
    #196
    Ott egy idő után elfogynak a katonák?
  • DarkSector
    #195
    Tudjátok mire nem emlékszem, hogy a Castle's Entrance-nál hogy sikerült ezelőtt 1x megcsinálnom, itemek használata nélkül?
    Mert fent az az ijjász vagy mi mindig eltalál.

    És előről indulok, pedig valahogy úgy mentem át hogy csak hagytam a karaktert menni.
  • esgerus
    #194
    Érdekességre jöttem rá, de lehet ,hogy írta már vki, Castle entrancet fajinul lehet farmolni, 17k cukornál elfogynak a katonák, kb 20 nagyobb poti elég hozzá ,hogy végére érjünk.
  • DarkSector
    #193
    Bocs de nem értek hozzá, meg azért nem ártana ellenőrzés alatt tartani, a kellemetlenkedőktől.
    De ha tudsz csinálni 1-et kitehetjük, ahogy gondolod, én mindenképpen magamnak kiírom a dolgokat azért, mert amihez világtalanok is hozzá tudnak nyúlni, nem feltétlen mindig jószándékkal teszik.
    Steam csoportal ez már megtörtént egyszer. :)

    A leírásban egyenlőre a saját tapasztalataimat írtam le, nem biztos hogy tökéletes, mivel fejből emlékezetből kellett hogy kb mi merre meddig.
  • esgerus
    #192
    Valaki tudta 100 lollipop/sec fölé vinni a termelést vagy fake kép, ami fenn van?
  • Metalmilitiakid
    #191
    a horn és az amulet között minek kellene lennie mert ott üres helyet hagyott nekem az inventory ?
  • Petka
    #190
    Na ezzel el is vetted a kedvem az egésztől :D
  • Metalmilitiakid
    #189
    Népszerű témák
    1. Candy Box
    2. Need for Speed World (MMORG)

    :D
  • tugyiti
    #188
    És ha valaki türelmetlen ,ahogy Pio is javasoltva konzolba:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    // http://candies.aniwey.net/
    // enter in console
    candies.nbrOwned = Number.POSITIVE_INFINITY;
    lollipops.nbrOwned = Number.POSITIVE_INFINITY;
    quest.setMaxLandOrder( 20 );
    chocolateBars.nbrOwned = 10;

    sword.specialPower = 100;

    for ( var potionName in potions.list ) {
    var potion = potions.list[ potionName ];
    potion.nbrOwned = Number.POSITIVE_INFINITY;
    potion.shown = true;
    }
  • SzirmosSzisza
    #187
    Dehogy, sokkal mókásabb az egyetemi felhőben foglalni egy virtuális gépet, csak azért, hogy a játék fusson rajta :D
  • qetuol
    #186
    jéé már van magyar faq... és nicsak ki fordította :P
  • mrzed001
    #185
    Brrr, már az ötlet felvetéséért is járna a körmös
  • SzirmosSzisza
    #184
    DarkSector: csinálj egy Google doksit és azt bárki szerkesztheti, ha meg valaki beleturulkodik, akkor vissza lehet állítani az összes megelőző állapotra.
  • Pio
    #183
    Fogjátok fel az egészet úgy, mint egy programozóknak való játékot, keressétek ki forráskódból a különböző fizetőeszközök beállítására szolgáló függvényeket és konzolból használjátok őket.
    Ha túlzásba viszitek, elrontja a játékélményt, de mértékkel használva sokkal szórakoztatóbb módja a farmolásnak, mint újra és újra és újra megölni a sárkányt vagy bennhagyni éjszakákra a gépet, hogy termeljen. :)
  • SzirmosSzisza
    #182
    Ahh, vak vagyok köszi
  • Metalmilitiakid
    #181
    buy scroll 400 candie :D
  • SzirmosSzisza
    #180
    Őőő, teleport tekercset, hogy lehet gyártani? Potis könyvbe nem találom.
  • Metalmilitiakid
    #179
    jaja
  • mrzed001
    #178
    Érdemes sárkányt többször, nekem most adott egy A magical horn-t (nem ugyanaz, mint a horn of plenty) ... ettől folyamatosan regenerálja kari a HP-t csata közben. És már 70.000-et is nyertem el sárkánytól.
  • SzirmosSzisza
    #177
    Sebzéstől függ, hogy mennyit gyógyulsz. Nekem ott csak a bálna vesz le életet, többit a kard megoldja :D
  • Metalmilitiakid
    #176
    nézd meg underwater en, én ott kb 30 at sérülök és az 10-14 sec, de ugye van a gyűrűm amitől ez feleződik
  • tugyiti
    #175
    Erre én is kíváncsi lennék a gyűrűvel is 60sec
  • DarkSector
    #174
    Bazd nekem vagy 180 másodperc....
  • Metalmilitiakid
    #173
    ugye quest után várnod kell, hogy felgyógyulj az nekem kb 5 sec és mehetek megint
  • DarkSector
    #172
    Ja így értem, de milyen 5 sec? azt hogy? :D
  • Metalmilitiakid
    #171
    de ez nem az invuln ez a major health poti, az invuln nem igazán működik jól, mert hamar lejár és sokkal drágább mint az életpoti sztem
  • Metalmilitiakid
    #170
    folyamatosan tolom az underwater cavern-t , kb 5 sec et kell pihennem utána csak, meg jön magától valami 13/sec el.
  • DarkSector
    #169
    Ja értem thx.
    Nem is sok ahoz képest hogy halhatatlan cumo, a potion sokkal többe kerül, akkor nem egyszerűbb ezt nyomogatni rá?
  • Metalmilitiakid
    #168
    beledobsz 100 LP t elkezded mixelni, közben egyből bele is dobod a 100 candit és 20 secnél megállsz
  • DarkSector
    #167
    Miért mennyit kapsz? :D

    Nekem még csak 8-at ad másodpercenként, mert a boszorkánytól csak 4 fejlesztésem van 2x-es 3x-os-5x-ös-8x-os
  • tugyiti
    #166
    Az anyjába szakadjon bele a sárkány :D a major hp nem is tölt hiába lövöm el az invuln. potyót.
  • Metalmilitiakid
    #165
    ahogy kapom a candyt sztem gyorsabban megvan mint a folyamat save load olással :D
  • DarkSector
    #164
    Ezt a Potion-t nem értem pontosan hogy írja a keverést, a candie-t a mixelés közbe kell bedobni a lábosba? és 20 sec után kiönteni?

    Mert azt értem hogy a God simán 200 candie.
  • DarkSector
    #163
    Jó ha save-loadolsz akkor nem gáz.
  • Metalmilitiakid
    #162
    1 teleport kb 1200 candie átlagban :D mert mire teleportot kapsz kapsz előtte 3 másikat
  • DarkSector
    #161
    Nektek ez nyereséges szokott lenni? Ennyi teleport meg minden?
    1 teleport 400 candie. :D

    Potion-t meg God-otnem tudom. De nem kevés szerintem.
  • mrzed001
    #160
    sajna nem, ilyenkor mindent veszít
  • Metalmilitiakid
    #159
    nem, sztem ha escape ezel akkor bukod a cuccot
  • SzirmosSzisza
    #158
    Hm, elvileg esett 1 amulett, de féltem, hogy meghalok, szóval escape potiztam. Ilyenkor az amulettnek nem kéne jönnie?