758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • tutituti
    #278
    dev summon computer elvileg.


    más
    Na rájöttem arra is most hogy aki Castle Entrancenál elakad legyen pár superman potija meg 10 minor hp potija.amíg nem adja be a strong armort addig minor poti majd érjen el a nyílhegy vissza elejére superman poti amikor letelt megint minor HP.és mikor megvan vagy berserk vagy superman és benn is van az ember.


    Viszont valaki leírja nekem hogy a fenébe kell összehozni a G.M.O.O.H.-ot mert elolvastam és nekem nem jött össze,viszont mennék boci levelre mielőtt nekiugrok a hellnek.
  • Metalmilitiakid
    #277
    na azt hogy ?
  • tutituti
    #276
  • tutituti
    #275
    na van kendiboxwiki

    http://www.candyboxwiki.com/
  • Metalmilitiakid
    #274
    úgy be smash eltem a billt, hogy nyomtam egy ctrl+tab ot és lapot váltottam XD
  • tutituti
    #273
    Link itt sok segítség is van:
    http://jayisgames.com/archives/2013/05/candy_box.php
  • tutituti
    #272
    bazzeg most olvasgattam(még nem tudom megcsinálni a hell-t és a páncél sincs még meg)
    és írták hogy nem is kell minor hp potizni a sárkánynál,invu poti meg seed meg teleport és sokkal gyorsabban megvan.
    Azt is olvastam hogy a hellnél a summon kard sokat segít.

    hihetetlen amúgy hogy csak most dobott old amulettet és eddig semmi itemet(kivéve az elején kaptam 2 vagy 3 tárgyat a Süsünél de akkor elbuktamÖ.
  • Metalmilitiakid
    #271
    Nem vágom mi van, elsőre simán eljutottam a dev hez, csak ott meghaltam, erre most már a feléig se tudok eljutni goddal sem, ekkora mákom volt elsőre vagy vmit jól csináltam és nem vettem észre ?
  • Metalmilitiakid
    #270
    jézusom de hülye voltam XD
  • Metalmilitiakid
    #269
    a moath nál mi a megoldás ? azt hittem superman potival átrepülök, de nem :D
  • qetuol
    #268
    na végigvittem :D aki kíváncsi, hogy kell megölni a developpert:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    GOD módban kell lenni, és a billentyűzetet random nyomogatni
  • qetuol
    #267
    nem ölt meg. lejárt a god. de inkább

  • Metalmilitiakid
    #266
    na most ezt nem értettem, developer garden, első törpét leverem god módba, teleport vissza, kövi megint god és megöl god alatt, azt hogyis ?
  • qetuol
    #265
    pontosan. de a fa elég csak a végén, amikor már nem tudsz 2x portolni. gyógyulni meg felesleges, ha godban voltál, nem sebzett rajtad.
  • Metalmilitiakid
    #264
    tehát, god, ha elkezdesz sérülni teleport, fa, gyógyul, majd megint god és ismétel ?
  • qetuol
    #263
    Dveloppers computernél hogyan lehet a DEV-t legyűrni? elég sok életpontja van kb 999999999999999999999
  • qetuol
    #262
    seedel zárd el az utat, azalatt feltöltődik
  • Metalmilitiakid
    #261
    Chuck Norris nál valaki okosodott már valamit ? Mert nekem úgy tűnik, hogy a teleportos móka nem igazán működik, mivel minden egyes új harcnál 2 lépéssel közelebb jön és egy idő után nemtok már csak 1 et teleportálni, ami kevés feltöltődni.
  • tutituti
    #260
    lollipoppal kell majd venni mindent+az üstbe is az kell.
  • N o N a m e
    #259
    A lollipopnak mi értelme van, ha mindent candyvel lehet venni?
  • aknakukac96
    #258
    Kösz a segységet, akkor farmolok még egy kicsit :D
  • benőmenő
    #257
    Ja és lentebb írták, hogy javallott 500 hp-t összeszedni a sárkányra.
  • benőmenő
    #256
    400-ért vedd a tekercseket, azzal tudsz teleportálni.
  • aknakukac96
    #255
    bocsánat, 370 életem van.
  • aknakukac96
    #254
    Kéne a sárkányhoz a segítség!
    Tehát van 350hp-m, lvl 6-os kardom (életszívós), és az lenne a taktika, hogy amikor odaérek ütöm, majd teleport vissza és élettöltés, de nem tudom, hogy hol lehet szerezni teleport potit.Ha jól láttam, akkor főzni nem lehet....
  • DarkSector
    #253
    :D
    Grat THX a tippet.
  • benőmenő
    #252
    Á egész este ment ez a szar, lett vagy 300k+ candy-m, meg 2M+ lolli :D
    Castle entrance szét lett bombázva
  • Metalmilitiakid
    #251
    pont mielőtt eléred az ördögöt el kell nyomni a god potit és igen gyorsan lehal 250 hp csak :D kész a hell jeeej
  • Metalmilitiakid
    #250
    update a 3. kör inkább ügyessége, az ördög vert most agyon, oda kell a invurn poti, hogy gyorsan leverd
  • Metalmilitiakid
    #249
    Hell nél annyira jöttem rá, hogy ha eléred a 2. menetet, akkor keresd ki azt a sort ahol a ghs (ghost) ok vannak küldj magad elé egy impet és élvezd, a 3 kör már nem ilyen egyszerű...
  • DarkSector
    #248
    Nyomj rá ettől még a save gombra később előjön a kis ablak hogy mentettél.
    Csak nem azonnal, de refresh nem megy!
  • DarkSector
    #247
    Jah úgy tűnik éjelre meghal a szerver, szóval aki este hagyja a gépet 23:00-előtt tegye rendbe mert utána már csak valamennyivel később tud majd menteni. :D
  • SzirmosSzisza
    #246
    Nekem most épp nem ment :(
  • DarkSector
    #245
    Meglett még 1 fejlesztés, már 39-el jön. :)
  • DarkSector
    #244
    Most a Sárkány után (Old Amulet) már 24/s-el jön a candies.
    Ez már nem rossz, ha jól számoltam meg 3x-ozta az eddigi szorzómat!
  • wantonly
    #243
    A fejlesztő igazán csinálhatott volna gyorsgombokat a potikhoz/spellekhez. :p
  • DarkSector
    #242
    Nane...ez gondolom még senkinek nem megy. :D
  • Metalmilitiakid
    #241
    hívd be a haverod ő nyomogatja a potit, te meg mozogsz :D
  • DarkSector
    #240
    Ez brutális így
    :D

    Ennyi felé képtelenség figyelni. :D
  • mrzed001
    #239
    i és k gombokkal, fel-le kell menni (ha nem menne, bele kell klikkelni), hogy minél kevesebbet kelljen küzdeni ... aztán nemtom, max 2x mentem eddig végig az első részén :D