758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • wantonly
    #318
    Na, itt vagyok az utolsó pályán, Developer's Computer. Azt csináltam a mit írtál, de meghalok.
  • tutituti
    #317
    na tényleg 5 kör alatt meglett Norris is.
  • tutituti
    #316
    tudom de olyan türelmetlen vagyok.mindig mondom hogy oké csak még 50 hp-t lezúzok aztán tp,jó még egy picit és most már tényleg tp.
    Erre 0 HP mehetek elfekvőbe :D


    gyártok megint pár invut/god-ot és nekifutok.

    amúgy próbáltam azt is hogy tp előtt leraktam egy Jelly-t(ez ugye kb 500 dmg-et ütött volna rajta), de ilyenkor nem jött felém a szemétláda.
    így nekem kellett felrobbanni(god alatt voltam)
  • wantonly
    #315
    Nem szabad hagyni, hogy elmúljon a GOD poti hatása, még előtte el kell teleportálni. Ha lejár instant halál. :D
  • DarkSector
    #314
    Nekem is 533 van.
  • tutituti
    #313
    Hát én a második körben meghaltam mint a szar!
    bár 533 HP-m van de pikkpakk leüt egyszerre..

    Vele küzdök most.
  • DarkSector
    #312
    THX süti.
  • wantonly
    #311
    A Chuck Norris a többihez képest tök könnyű. 1db HP poti sem kellett. :D

    GOD - ütöd - teleport - SEED és így tovább.

    4-5 kör és halott.
  • Metalmilitiakid
    #310
    Na szóval.

    Első hullám: Reflex és átlátás játék, de nem túl bonyolult, próbálj meg eljutni a falig a lehető legkevesebb sérüléssel, major élet poti sztem simán elég. Ha falhoz értél menj fel a legtetejére vagy le a legaljára, és ott üsd ki a falat.

    Második hullám: A legfelső és a legalsó sor csak ghs vagyis ghost, állj bele abba ahol az előbb kiütötted a falat, nyomj egy imp scroll-t és szépen sétálj végig a falig, várd meg amíg az imp eltűnik előled üsd ki a falat.

    Harmadik hullám, ha valahol nagyon sok ghs-t látszt próbálja arra menni, de itt már nem fog teljesen működni az előző imp megoldás mivel itt tűzgolyók is vannak, imp el és kerülgetve juss el a kiütött falhoz.

    Utolsó lépés: Ha beértél a falhoz pont mielőtt odaérnél nyomj egy invurn potit (vagy god poti, ki hogy hívja) és annak a hatása alatt simán le kell verned.
  • wantonly
    #309
    Sikerült végre, én meg össze-vissza csináltam mindent, de most jól jött ki a lépés. Egy imp elég volt a DEV-ig, mire odaértem maradt 11Hp, gyorsan nyomtam egy GOD-ot, mondom kész vége meghalok... Nem is láttam már mi történik, de megöltem valahogy. :D
  • DarkSector
    #308
    Beleírnám a taktikákat a főellenségekhez, de nem látom összefüggően leírva eddig. :)
  • Metalmilitiakid
    #307
    az az első kettő keveréke volt nekem, kerülgetés meg impek :D
  • tutituti
    #306
    Én lenn maradtam és earthquake-eztem egyet úgy az impet előre küldtem és nagyjából mire odaértem egy két hp potival meg is úszva ellőttem egy invu-t és leöltem a DEVil-t bár ezt tegnap óta próbálom.

    Fan art
  • wantonly
    #305
    Hellen a 3. hullámnál mit a jó taktika?
  • tutituti
    #304
    köszi a gyors választ!
    gondoltam hogy a fizetés nem kötelező.

    Ahogy olvastam sokan inkább fizettek
  • Metalmilitiakid
    #303
    nem kell fizetni, figyelni kell, amint 25 hp alá ugrik az életed akkor egy fire scroll és epic win
  • tutituti
    #302
    kérdés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az önmagam megölésénél feltétlen fizetnem kell a varázslónak?Gondoltam leviszem a hp-mat (-nkat) alacsonyra és earthquake/fire/acid rain scroll-t lövök el de nem sikerült.
  • aknakukac96
    #301
    Én meg nem bírom legyűrni egyszerűen...LVL7-es életszívós karddal, 636hp-val, páncéllal, hornnal, amulettel sem...
  • tutituti
    #300
    mármár feladtam mikor újrapróbáltam a Hell mapot.Megöltem azt a tetű dev-et is...
    és igazából csak 3-5 minor hp kellett meg egy god.
    Egyszerűen kevesebb volt a mob meg minden,elég foghíjas is volt meg mondjuk a kard idézett előttem úgyhogy az addig megfogta az utamba kerülő enemyt.

    ez a játék remélem bővül még mert eddig többet ülök előtte és próbálkozok mint a mostani játékok előtt :D
  • aknakukac96
    #299
    Amugy 60sec-nél.
  • N o N a m e
    #298
    ó, szuper, azt hittem nekem kell kitalálni és nem akartam elgazolni 2000 cukorkát. :)
  • Metalmilitiakid
    #297
    amikor kiírja hogy fáj a kezed
  • N o N a m e
    #296
    Mikor kezd el fájni a kezem a invincible potion keverése közben? :D
  • Metalmilitiakid
    #295
    felidegel a dev, 2 opció van, vagy nem jutok el a dev hez, vagy eljutok, de pont CD n van a god poti és lever mire lejár róla...
  • Metalmilitiakid
    #294
    lényegtelen várhatsz millióig is, én 300k körül csináltam, de ha sok nyalókát akarsz, akkor érdemesebb még talán az elején elhasználni, hogy gyorsan tudd felhúzni 100 lp/sec re, de kinek hogy tetszik
  • tutituti
    #293
    itt tartok
    Candies, faster candies ! (1690 klp)

    more candy-re nem adtam (300 kéne rá de felesleges)
  • Zero 7th
    #292
    És hol van vége a varázsló boltjának? Mennyi nyalókát nyolcszorozzak meg, hogy biztos ne kelljen többet várni? :P
  • tutituti
    #291
    a-a

    A hp-s kard nem rossz.mindegyik más taktikát igényel.

    De részben a jó időzítésen múlik minden.
  • DarkHorSe
    #290
    Nekem hps kard van, tudok belole mas fajtat csinalni?
  • Zero 7th
    #289
    Sword of Flames vagy Sword of Life a hasznosabb hosszú távon?
  • tutituti
    #288
    három féle kard van amit a kovácsnál lehet készíteni.
    Van a HP-s ezzel lopni lehet a hp-t
    van a fire ez erősebbet sebez
    van a summon,ez eléd idéz egy szörnyet ami helyetted támad illetve kapja be a sebzést.



    előbb kihagytam a seed-et.kell hozzá az is úgy 10-15.

    már írtuk a trükköt. Attack-kevés az életerőd-teleport-seed-minor poti-attack-kevés az életerőd-teleport és így tovább.
    100hp alatt lődd el a teleportot

    van a másik.
    sárkány előtt kicsivel invulnerability poti-teleport-seed-lejár a poti time-invu ivás-süsü sárkány csapkodás és ismétled.
  • DarkHorSe
    #287
    Mi az a summon kard
  • tutituti
    #286
    lvl4-5 kard de attól függ.
    kábé 10 teleport scroll és úgy 30 minor poti vagy 15 invu poti

    én kb ennyivel nyomtam végig.maradt mindegyikből de biztos ami biztos legyen.

    (summon kardom van)
  • DarkHorSe
    #285
    castle keephez, mennyi hp, hanyas kard, meg mennyi poti kell nagyjabol?:D
  • tutituti
    #284
    én a hellt nem tudom megcsinálni...Már felőrölte az idegeimet.
  • Metalmilitiakid
    #283
    az a baj, hogy legtöbbször el se tudok a dev hez jutni, mert kapok egymás után 3 durván sebző bugot és nincs annyi god poti időm, hogy túléljem...
  • tutituti
    #282
    na megvan a horn is.4 gmooh-ot kellett csak ellőni :)
    Most már mehet az új szintű kard.És így candy monstert idézek.bár már a mostani is leveri a mobokat.
  • tutituti
    #281
    idióta vagyok...kihagytam a 10000 candy-t.átsiklottam felette.
  • Zero 7th
    #280
    Ja, kellett előtte a kovács. Tárgytalan...
  • Zero 7th
    #279
    Miért nem tudok sword, better swordöt venni a sorcerernél, ha megvan hozzá a nyalókám?