758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • esgerus
    #358
    igen, lvl bug az is
  • esgerus
    #357
    sikerült lvl 2 buggal a földön lévő cukrokat felszedni :D
  • DarkSector
    #356
    Bazd azt hogy lehet bővíteni? bugokkal?
    2500 az kurvasok
  • esgerus
    #355
    végeztem már, most a bugokat próbálgatom :) jó móka ez is, sikerült kibővíteni a farm termelését, most 2500-at termel mp-ként :D de lehet még húzni, csak nagyon kattingatós :D
  • DarkSector
    #354
    Entrance-ra mi a tipp?
    hogy lehet hamar bejutni?

    Mert a legjobb farm, a Bálnás pálya az egeremen benyomom a macro-t és amíg alszok nyomatná, és 1000 candies-t adna 30-40 másodperc alatt.
    Nem olyan druva de nem kell gép előtt ülni. :)
  • tutituti
    #353
    Dev moat jön.Lassan kivégzem már :)

    Turtle potit nem is használtam eddig.Viszont a Castle Entrance farmolással is jócskán jön a letta.az unikornis szarv úgyis visszagyógyít.


    Nem várom a végét.Sok idő mire elkészül a 2. rész
  • DarkSector
    #352
  • DarkSector
    #351
    THX valszeg csak 1 van zsír! :)

    Amúgy ha lellősz valamit és hibázol töltsd vissza az állást, ne pazarolj itemeket. :D
    Én legalábbis nem szoktam.

    Mikor kell scroll, nyomok a scroll-ra 400 -at levon, ha azt dob ami kell SAVE, ha nem F% és probálom tovább. :)
    Ugyanez a Quest-eknl. :)

    Így óránként lesz 1 millám, most azért boldogabb vagyok kár hogy nem előbb csináltam. :)
  • esgerus
    #350
    ja, óceán,sivatag,lvl 1 erdő, cowland, nekem eddig csak ezeket adta be, kb 30-at ellőttem, sztem nem nagyon van más és egyiken se találni semmit, csak a teheneknél.
  • DarkSector
    #349
    Bárhol ezt a potit alkalmazva elvisz a listán nem szereplő pályákra?
  • DarkSector
    #348
    Az durva, 25 milla candies az jó biznisz. :D
  • Zomil
    #347
    Köszi a tippet igy már 300-al termelek :)
  • wantonly
    #346
    Például a "level 1 bug" nekem adott 16 chocolate bars-t, máskor engedte, hogy felszedjem az összes földre dobott cuccost. A "level 2 bug" adott 25.millió candies-t például, de mindig valami mást csinál, ha rákattintok. Később majd lehet háttérszínt, szövegszínt változtatni, meg még sok dolgot amit én sem tudok. Érted mán? :)
  • DarkSector
    #345
    naneee. :D

    3 ilyen cuccot igyak meg és az a lényeg hogy bedobjon egy tehenes pályára? :D
  • esgerus
    #344
    dobj össze pár gmooh potit és keresd meg a hornt, megháromszorozza a lp bevételt, bármelyik küldetés alatt megiszod, akkor random átdob más pályákra, ha a tehenesre érkezel, akkor jó helyen vagy ;)
  • DarkSector
    #343
    De milyen bug?
    Pályák? :D
  • wantonly
    #342
    Miután végigjátszottad (ott a képen is amit belinkeltem) el lehet érni 10.000mlp felhasználásával a "level 5 bug" szintet és lehet kontárkodni. 1mlp = 1.000.000 lollipop. Tehát 10.000millió lollipop kell hozzá. xD Csak azért írtam, mert mondtad, hogy nem sok. :D
  • DarkSector
    #341
    Én utána a kardot tolom majd, a 63-ast még megcsinálom, az azért korrekt...:D

    Nekem még 100-asával megy a cumo, ami annyit tesz, hogy 1.080.000 lp-t gyüjtök 3 óra alatt.
    Vagyis az 34-35 óra gyüjtés. :D
  • esgerus
    #340
    63 az amulettel együtt és a következő szint 11560klp-nál van XD
  • DarkSector
    #339
    Megvan valakinek a "Candies, faster candies" 4410 klp-s fejlesztés?
    Mert most 39 candies-t kapok másodpercenként, kíváncsi lennék, akkor utána mennyit kapnék.
  • DarkSector
    #338
    Ez az a játék, ahol én is gutaütést kapnék ha a mentésem megsérülne, vagy termelek és jönne egy áramszünet mentés előtt. :D
  • DarkSector
    #337
    Bocs nem értem...mivan? :D
    Mihez mi kell? Milyen level 5?

    1000x1000000 nane, ott hagynám abba, ahoz 10millió másodperc kell, vagyis 115 nap folyamatos termelés!!!!!!!
  • wantonly
    #336
    10.000 X 1.000.000 kell a level 5-höz. :D
  • DarkSector
    #335
    Ez mi a faxom? :)
    1milla loli? az nemsok. :D
  • wantonly
    #334
    Nekem is, de ebből kettőbe gratuláló szöveget írt a játék, miután végigvittem. Így már csak 1 van üresen.
  • esgerus
    #333
    az egyik a Horn lesz (nem az unikornos, egy másik, ami megtriplázza a LP termelést) GMOOH potival tudsz eljutni Cow landre és ott a Cow king dobja, maradék kettőt nem tudom.
  • Zomil
    #332
    Nekem még 3tárgy hiányzik a 3. oszlopbol, csak az amulett van meg. A többi honnan esik?
  • wantonly
    #331
    Developer's computer legyőzése:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak a statisztikát kell figyelni, a képet nincs értelme nézni. Valahogy el kell vergődni a DEVELOPER-ig (főellenség) HP és Invulnerability potionok használatával, minél több HP-d van annál jobb, nekem 630 körül volt. Mivel teljesen random az egész van, hogy semmi sem segít és megölnek mielőtt eljutnál a főellenségig, ilyenkor újra kell kezdeni. Mielőtt elkezded a pályát ments, ha meghalsz nyomj F5-öt így nem kell várni semmit és kezdheted megint. Amint megjelenik a DEVELOPER 99999999999999999 HP-val, azonnal nyomj egy Invulnerability potiont (gyorsnak kell lenned, mert nagyon gyorsan megöl) és random kell nyomni a billentyűzetet, hogy megtaláld azt az egy billentyűt amivel megölöd. Ennyi. :)
  • Metalmilitiakid
    #330
    Kivan már a mindenem a dev el, egymás után 3x kaptam ki azt, hogy 3 bug volt egymás után amit csak god al lehet leverni, első lement, a 2. még nagy nehezen, de a 3. ra még nem járt le a CD és meghalok, sok esélyem van így
  • wantonly
    #329
    Még nem sokra jutottam mert továbbra is kell gyűjteni hozzá a lollipopot. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az üzenet van bent:

    You are inside the developper's computer !
    This computer is able to affect the game in the strangest ways...
    But, as usual, it's not free : you need lollipops to fully access the computer and execute bugs.
    (1 mlp means 1 000 000 lollipops)

    You currently have 1 mlp.

    Itt egy kép, hogy mi lesz majd (a neten találtam): http://i.stack.imgur.com/sG4nG.png

  • DarkSector
    #328
    Computer-ben mi van? Spoiler-be írd meg. :D
  • DarkSector
    #327
    Grat! :)
  • wantonly
    #326
    Omg, végigvittem. :D

    Nincs több pálya. Viszont kaptam egy rakás candyt. "You have 701008658 candies!" :D

    És megjelent egy "COMPUTER" menüpont.

  • DarkSector
    #325
    533 HP-ra most ha megenném a mostani 9650ezer cukromat, (cokros lennék) 733 életem lenne. :D
  • esgerus
    #324
    Devilnek kellett volna vmit dobnia? mert se cukorka se tárgy.. :C:C:C
  • DarkSector
    #323
    My God....:D
    Ennyire azért nem érdekel. :D
  • tutituti
    #322
    akkor neki kell ugrani a hardcore módnak :D
    100HP max úgyhogy nem lesz sétagalopp
  • DarkSector
    #321
    Köcce

    Ha végigjátsza az ember utána mit lehet még csinálni?
    Gondolom semmit. :D

    Vagy várjunk a Candy Box 2-re? :D
  • wantonly
    #320
    Hell
    Yourself
    Chuck Norris
    Developper's garden
    Developper's moat
    Developper's computer
  • DarkSector
    #319
    Valaki pls írja meg a Hell utáni pályák nevét thx. :)