758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • wantonly
    #398
    Első hullám: HP, semmi mást.
    Második hullám: IMP, semmi mást
    Harmadik: GOD, IMP, HP, GOD
  • tutituti
    #397
    hohohóóó megöltem a buzi devet!!!!

    3x tudtam odaérni hozzá de most sikerült időben ellőni a potit.e sec kellett hogy rácsapjak a billentyűzetre és pont eltaláltam valamelyik gombot úgyhogy melett:D

    You have 801005109 candies!
  • DarkSector
    #396
    THX ne bántódj meg de nem lettem okosabb, mivel nem látom mit nyomsz. :D
  • wantonly
    #395
    Simán meg lehet csinálni, összedobtam gyors egy videót, hogyan kell.

    Imp, god, hp potikat használok.

  • DarkSector
    #394
    Na ezért nehéz, nem azért mert maga a játék nehéz, hanem a kezelése mivel nem áll kézre átláthatatlan ez nehezíti meg a pályát. :S

    Sebaj látom megint lassul az oldal hagyom holnapra.
    Addigis minden help-et köszönök neked és másoknak is...majd talán egyszer, vagy felnyomom a hp-m 1 millióra. :D
  • DarkSector
    #393
    Üdv a klubban...hihetetlen, zavar nagyon hogy le-fel és jobb kézzel az egérrel kattintgatni a tárgyakra, azt hogy mikor megy le az életem stb 1 milisec időm nincs ránézni, még az egérrel is vakon kattintgatok sokszor, a legszebb hogy balra vannak a itemek, véletlen sem jobbra.

    Ez buzi egy pálya.
  • tutituti
    #392
    előbb a dev is majdnem megvolt elsőre.erre elnyomtam az egeret.hp-re kattintottam god helyett.
  • shaddam
    #391
    A pokollal de sokat szívok... no majd meglesz
  • tutituti
    #390
    egy idióta vagyok.Azt hittem elég very hotig melegíteni...
    pedig ott van hogy forrásig kell
    köszi!
  • esgerus
    #389
    akkor kell GODot benyomni, vagy portálozni elejére
  • wantonly
    #388
    1 Beledobsz 10.000 lollipopot.
    2 Melegíted amíg azt nem írja, hogy boiling. Utána STOP.
    3 Mixeled pár másodpercig, én 10mp-et szoktam.
    4. Megismétled az 1,2 fázist.
    5. Kitöltöd. Kész.

    Ha többet akarsz egyszerre, akkor annyiszor 10.000 lollipop. kell amennyit akarsz.
  • DarkSector
    #387
    thx de az első fal megöl.
    hiába érek el, nem üti ki, mivel annyira kevés a hp-m ha netán el is érek addig...:S
  • tutituti
    #386
    cseró is meg én is ezt mondjuk.A simára torlasznak kell az imp.ghost eleve leveszi a fél hp-t kb
  • esgerus
    #385
    ghostra mindenki impet küld, én jobb ötletnek látom a földrengést vagy savas esőt, mert az egyből kinyírja, én így csináltam meg.
  • tutituti
    #384
    pedig utána még jönnek a dev mapok.azokat taktikázni kellett megint.

    Viszont még mindig kérdés hogy ki hogy csinálta meg a turtle potit?
    mert elbasztam már százezer lp-t és tépem a hajam.
  • DarkSector
    #383
    Csak ha netán az elsőn tiovábbenged, a másikon tuti megszopat, a sok ghost, mert annyi jön mint a geci, hol tudom visszatölteni az életem, 100-at tölt ez a szar azt is félóránként...durva.

    Szerencse kérdése, ezt már annyira nem tartom jónak, itt kezd érdektelenné válni a játék.
  • DarkSector
    #382
    De ez nem taktika, az hogy valami vagy sikerül vagy nem, az nem taktika, hanem szerencse.

    A sárkánynál na az taktika, mert ha használod legyőzheted.
    Itt meg kb közöm nincs hozzá mikor mi történik, az első falig nem jutok el 1 imp és egy God-al sem. Hihetetlen.
  • tutituti
    #381
    késő van.Holnap nekiugrassz és pikkpakk menni fog.Írtuk azt is hogy valamikor tonnaszám jönnek valamikor meg simán elszlalomozol köztük én is két napig szoptam vele és ma beadott egy teljesen könnyűt.
  • wantonly
    #380
    Én is azt hittem, hogy nem fog menni aztán még is megcsináltam. Megvan a taktika mindenre. Hell amúgy a legnehezebb az egész játékban sztem.
  • DarkSector
    #379
    Nekem itt szerintem nincs tovább, ez nekem lehetetlenség lesz, nem tudok odafigyelni hogy mit csinálok meg mere, ha a falhoz elérek netán azt sem tudom mit nyomjak...ha nem 2 ms alatt venné le az életemet az ellenség talán lenne időm benyomni 1-2 gombot is esetleg, de ez az 533 élet kevés...nagyon kevés.
  • DarkSector
    #378
    bazd így könnyű. :)
  • tutituti
    #377
    amúgy szerintem a legnehezebb része eddig a hell volt.Bár ahogy olvasom Metalmilitia-t előre rettegek a dev-től!
  • Csero90
    #376
    Miután megettem "pár" candyt 7700 élettel picit könnyű volt újra legyőzni a DEVELOPERT most csak ennyi candyt dobott: You have 1301000273 candies!
  • DarkSector
    #375
    Hát nekem 2 nagy bajom van, nem tudok 2 felé figyelni, és nem tudok 2 felé figyelni...az egérrel kattintani kéne a itemekre mikozben figyelnem kéne mit csinálok...ez a nehéz nekem, nem az hogy béna vagyok, hanem 2 felé nem tudok figyelni, mire ráhuzom valamire az egeret meghalok.
  • tutituti
    #374
    szerk.: vagyis ráforralok egyet a végén.
  • tutituti
    #373
    én nem tudok teknős potit csinálni...
    bedobok 10k-t felmelegítem hot-ra,keverem 5 sec-et,beszórok még 10k-t és rákeverek megint és nem jön ki semmi..
  • tutituti
    #372
    hát én kattintottam a minor potira mint állat és vagy bejött vagy nem,bár 16"-os monitorom van úgyhogy simán láttam az egészet :D
  • Csero90
    #371
    Hell nél annyi tanácsot tudnék adni hogy amikor az utolsó hullámnál ( mind2 fal megvan bontva) akkor földrengést kell nyomatni a szellemek ellen hogy ne tartsanak fel a tűzlabdák érkezéséig és a devil előtt tudd elnyomni a GOD potiont!
  • DarkSector
    #370
    vagyis az első fal előtt ne használjak semmit?
  • tutituti
    #369
    fenéket,minorra viszed az egeret és ik-val meg mozogsz.Simán bele lehet szokni.Ja és ugye mindig összetorlódik ezért ugorj oda ahol kevesebb van,miné kevesebb érintéssel. :)

    A hp-t ne is nézd mert ha nem érsz oda a falhoz akkor már meghaltál,ott meg lesz időd visszalesni a hp-ra
  • DarkSector
    #368
    grat, Hell-re hogy sikerült megcsinálni?
  • Csero90
    #367
    épp a 800 millió candymet konvertálom át lillivá...biztos nem tart sokáig xD
    mi lenne ha megenném az összeset xD Hahaha
  • Csero90
    #366
    Kivégeztem a gémet(391 hp-val)...hittem eddig...de ezek a bug-ok is komolyak...még egy kicsit kontárkodnom kell vele úgy érzem xD
  • DarkSector
    #365
    Bazd, hogy csinálod? én nem tudok figyelni hogy fel-le és még nyomatni a porionokat meg figyelni az életemet is...vicces.
    533-az életem.
  • Metalmilitiakid
    #364
    de ugye mozogsz fel le mint az állat IK val ? én poti nélkül eltudtam a falig menni szinte mindig
  • DarkSector
    #363
    én az első falon sem jutok át a Hell-nél...milyen 1 Major elég, szart. :D
  • Metalmilitiakid
    #362
    végre megöltem a dev et az istenit :D
  • DarkSector
    #361
    ja bocs az nekem odébb van. :D

    Már megijjedtem hogy simán a gmoth-al. :D
    2500/s-el már lehet fejlődni. :D
  • esgerus
    #360
    nem, ha végzel az utolsó questtel is, akkor megjelenik egy új lapfül: computer, 1 millióért lvl 1 bugot ad, 10 milláért lvl 2 bug, 100 milla lvl 3 bug, most pl kaptam egy ilyen lvl 2-ből: You found a new sword : the Sword of Liflamesummoning ! :D:D:D
  • DarkSector
    #359
    Ezt mire érted, hogy lv2 bug? ez a gmot szart kell nyomatni és véletlenszerűen ad extrákat?