758
Candy Box - Egyszerű és nagyszerű


Candy Box - Segédlet -


Candy Box - Wiki (angol)
  • DarkSector
    #438
    :)
  • Metalmilitiakid
    #437
    az a gyengéknek való akik nembírják kinyírni yourself (saját magad) anélkül :D
  • DarkSector
    #436
    Ez mi?

    Surpass yourself 1000lp? erre mit adna be?
    Új fejlesztés
  • DarkSector
    #435
    NA VÉGRE sikerült 813 élettel, megettem a cukrokat mert mindig 0 élettel jutottam el a végéig, azt mondom leszarom vesszenek a cukrok.

    Megvan a HELL, remélem a többi könnyebb lesz.
  • DarkSector
    #434
    A kibaszott kurva életbe, nem öli meg 1 GOD...ez gáz.
  • DarkSector
    #433
    csak az a gáz ha nem én csnálom az nem az igazi. :D
  • DarkSector
    #432
    Most összevissza nyomtam és a DEV-hez értem, nyomtam a GOD-ot bazdmeg és 0 - 0 HP-nk lett mindkkettőnknek, vicces.......

    Anyám.
  • Csero90
    #431
    sWORD OF LIFE-TÓL BIZTOS JOBB...IGAZ H ELSŐ SZINTŰ DE NEM SOKAT ÉR FEJLESZTVE SE....MAJD A SWORD OF Liflamesummoning
  • wantonly
    #430
    Most nyomtam le Chuck Norrist poti nélkül. 13.000HP, maradt 7.500, ennyit tudott leütni. :D

    Jó ez a Sword of Flames ezek szerint.
  • Csero90
    #429
    You have eaten 10762752222 candies! Ez 21ezer valamennyi HP...ennyi elég "mára"....úgyhagyom konvertálni éjszakára xD "holnap" este 8szorozás és lvl 5 bug a cél xD
  • wantonly
    #428
    Én is úgy szoktam kattintgatni, mint a hülye. Többször egymás után, hogy tutira érzékelje. :)
  • tutituti
    #427
    elküldöd valakinek a linkedet.megcsinálja max.
    vagy próbáld más böngészőben
  • DarkSector
    #426
    Minden az első falon múlik a többi kutyafasza lenne.
  • DarkSector
    #425
    Van mikor beadja, de van mikor nem.
    IMP-et asszem 2-3x adta be, van hogy duplaklikkelek már hogy aktiválja azt a baszott itemet.
  • DarkSector
    #424
    Asszem nem idegesítem magam, hihetetlen még az első falig sem jutok el, de már tudom hogy azért mert az itemekre hiba klikkelek nem adja be.
  • wantonly
    #423
    Próbáld ki a The peaceful forestben vagy valami nyugis helyen. :D Ott se adja be?
  • Csero90
    #422
    Folyamatosan farmolom... egyedül a "devil" bugnál(amelyik a religion-t használja fegyverként) és a devnél érdemes GOD potit inni...
  • DarkSector
    #421
    Rányomok a scroll-ra és nem adja be...hihetetlen.
  • wantonly
    #420
    Tényleg, mekkora poén már ennyi HP-val a DEV-et farmolni. Így már nagyon könnyű, szinte potit sem kell elnyomnom.
  • DarkSector
    #419
    van mikor nyomok a itemre de nem érzékeli, ez is baj...vagyis ezért nem megy. hiába nyomom nem megy.
  • wantonly
    #418
    Az IMP az scroll ezért külön cooldownja van, úgyhogy a HP, GOD poti nem zavarhat be.
  • tutituti
    #417
    na meglett megint a dev.most többet adott. :D
    majd akkor írok ha Csero90 példáján leöltem poti nélkül Csáknoriszt
  • DarkSector
    #416
    Rájöttem mi a baj, nekem nem idéz meg IMP-et.
    Hiába nyomom be
  • DarkSector
    #415
    áh akkor nem lenne értelme, azt max kiváncsíságból nézném meg ha utána abbahagynám a játékot, de ha ez nem fog meni, akkor nem is leszek kíváncsi. :)
  • Csero90
    #414
    Chuck-nak maradt 6 hp-je amikor potionok nélkül próbáltam lenyomni
    hát nah, kevés az a 17000
  • tutituti
    #413
    mondanám hogy csalj de én nem tudnék úgy aludni :D
  • DarkSector
    #412
    Jó akkor azt kivéve. :D
  • Csero90
    #411
    Hellre hiába a sok HP ghostok leviszik 10-re másodpercek alatt...ott reflex szerencse meg gyakorlat kell ezután is!
  • DarkSector
    #410
    :)
  • tutituti
    #409
    hú tényleg!

    bár most megnéztem sárkányt poti nélkül öltem le.azért ennyi hp mókás.farmolom a dev-et aztán hátha lesz megint ennyi
  • Csero90
    #408
    Mikor kéne elnyomnom a 8xoros lolli kívánságot? lvl 5ös bug a max egyébként mert akkor várok vagy 1 milliárd lolli-ig hogy közelebb legyek a 10 milliárdos bughoz!
  • DarkSector
    #407
    "De visszatöltöm,valszeg felesleges ennyi hp.bár mondjuk mire másra költeném."

    átnyomod lp-be a converterrel, pár hét alatt. :D

    De nekem inkább candies kell, mert az lasabban termelődik, és az élet sokat számít!
    7000+ hp-val bármelyik pályát szerintem gond nélkül le lehet nyomni.
  • DarkSector
    #406
    Aha, félek a Life a szar.
    Mert én soha nem jutok el a falig simán HP-val.
  • tutituti
    #405
    663 volt és megettem mindet így lett 7754 :DD

    De visszatöltöm,valszeg felesleges ennyi hp.bár mondjuk mire másra költeném.
    lp jöhetett volna inkább
  • wantonly
    #404
    Lehet. A többi kard nem tudom milyen én csak ezt próbáltam.
  • DarkSector
    #403
    Hát, érdekes nekem valahogy a potikat ritkán tölti, a fal meg adja a kegyelemdöfést.
  • tutituti
    #402
    köszönöm szépen.
    lvl 8 kardom volt és ~650 hp
    1179965 cukrot ettem meg.

    Hát most mehet a lvl bugok kitrükközése.
    Elsőnél nem adott semmit.Bár nálam nem megy egész nap így majd holnap próbálom meg a többit:)
  • DarkSector
    #401
    Abból lehet életet nyomatni...:D
  • DarkSector
    #400
    Lehet az a baj hogy neked más kardod van.
  • wantonly
    #399
    Üdv a klubban! :D Grat!