882
The Evil Within
  • Shep
    #680
    Ahhha, kösz, szóval ilyen kósza fekvőkre nem érdemes pazarolni.
  • Myselor
    #679
    arra hogyha mondjuk lelösz egyet és mondjuk 2-3 lövésbe nem hal bele de elborul vagy sotival egyszer meglövöd és elesik felgyújtod a picsába és lőszert spórolsz ha nagyon közel van rajta több élő dög is és akkor gyújtod fel akkor sorban elégnek csomó lőszer sporolás :D
  • Shep
    #678
    Mire jó ha elégetem a hullákat?
  • mester1987
    #677
    Mit lehet csinálni? Nálam csak 2 sornyi parancssor van kiadva, de lehet még több is. A Wolfenstein reccenéstelenül ment már ezekkel.
  • Shep
    #676
    Egyébként ez is komolytalan ,hogy a játékosoknak kell buherálni, mert a készítők elfelejtettek rendesen optimalizálni.
  • Shep
    #675
    Na egy próbát megér.
  • Shep
    #674
    Hát, akkor lehet gépfüggő, mert nekem jobb lett tőle.
  • mester1987
    #673
    1 GB-os textúra cache létrehozása!
    A Wolfensteinnél működött a hosszabb útvonal, de itt rövidebb útvonalat kell megadni.
    Fontos, hogy hozzuk létre előre a mappát, amibe tárolja majd!

    +fs_cachepath "C:\cache"

    *Ezzel is gyorsítható amúgy valamennyire a teljesítmény.
  • DarkSector
    #672
    Tud ez még ne aggódj, szerintem nagyon pofás a játék.

    szerk:

    benyomtama kodokat tesztelésnek, semmi nem változott.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 16:58:39
  • DarkSector
    #671
    Meg a kód közepén az elérési út bezavar szerintem. :D
  • Shep
    #670
    Ez a látvány, már hova gyengüljön? :)
  • DarkSector
    #669
    Aztakurva!
    Új játékot kell írni kodokkal vagy mi? :D

    Látványban ez végett gyengül a cucc, vagy csak fps növekedés lesz?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 16:50:31
  • Myselor
    #668
    nekem se volt jobb nyugi,játszad inkább meglehetszokni de am tényleg vicces hogy a páncélszekrény fejű emberek gyorsabbak nálam :"D
  • Shep
    #667
    Persze, mert lehet fov-t meg kutyafülét is állítani de ez most lényegtelen, mert a konzolparancsos kiszedéssel is csökken az fps, legalábbis nálam.
  • wedge31
    #666
    A flawless widescreen nem csak a letterboxot szedi ki.
  • ffxi
    #665
    Köszönetem!

    Még valami. Mentéseket hol rejtegeti a játék?
    Utoljára szerkesztette: ffxi, 2014.10.18. 15:41:57
  • Shep
    #664
    EvilWithin.exe + r_swapinterval "-2" +r_forceaspectratio "0" +fc maxcachememoryMB "1024" +fs_cachepath "C:\Program Files (x86)\The Evil Within" +vt_maxPPF "8" +jobs_numthreads "3" +vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 "2048" +vt_pageimagesizeuniquediffuseonly "2048" +vt_pageimagesizeunique "2048" +vt_pageimagesizevmtr "2048" +vt_restart +vt_maxaniso "16" +image_anisotropy "16" +cvaradd g_fov "15" +vt_useCudaTranscode "2" +vt_cudaBudget "16" +r_useHBAO "1" +com_skipIntroVideo "1"

    Én amúgy a HBAO-t kiszedtem belőle meg a forceaspect ratiot és nyertem pár fps-t. Viszont ha csak a fekete csíkokat akarod kiszedni akkor flawlesswidescreen. http://www.flawlesswidescreen.org/
  • Shep
    #663
    Hát csak belenéztem, úgyhogy a legelején, sérült lábbal próbálok a dagadék elől elosonni a kórházi szobában. Egyébként maga a körítés tetszik, a hangulat is rendben, csak ez a mozgás készít ki, meg mikor én pl. futnék de ő csak cammog. Meg az se lenne ha rossz ha nem ugrálna folyamatosan az fps 18 és 30 között. Nem értem ,hogy tudták így elszarni az optimalizálást.
  • ffxi
    #662
    Megosztod velem is? :) Én nem találtam. Bár meg vagyok elégedve a látvánnyal, csak kiváncsi vagyok. Ezek a fránya feketecsíkok ne lennének.
    Utoljára szerkesztette: ffxi, 2014.10.18. 15:35:47
  • Myselor
    #661
    na és a játékról mi a véleményed?hogy tetszik és hol tartasz?
  • Shep
    #660
    Ja amúgy tudom miért rakták fekete csíkok közé a játékot, mert ha kikapcsolod megeszik vagy 4-5 fps-t. Na most képzeljük el boxon a 30 fps egyből 25, ha meg még droppol is akkor már csak 15-20. Izgalmas, nem? :) Mondjuk amit leginkább nem értek ,hogy szűk helyek, fos textúrák és szarul fut, a Wolf nagy terek tűrhető textúrák és jól fut akkor itt valamit nagyon benéztek a gyerekek.
  • Shep
    #659
    Beszarok ezen a játékon, egyrészt marhára csúnya, főleg a textúrák és még popupol is, és ehhez képest még szarul is fut, bár ahogy olvastam, ps4-en meg bone-on is vannak framedroppok dögivel. Na de ezen túlteszi magát az ember 1-2-re de ez a tank mozgás ez kikészíti az embert. Mintha valami lassított felvételt néznék egy robotról.
  • Myselor
    #658
    hát az okés de ott megvan az eszközöd nem random a szerencsén múlik milyen lőszert dob a játék érted :D én is játszom dark soulsot ott nem is volt bajom
  • wedge31
    #657
    Alapvetöen szeretem ha egy játék nehéz ezért jön be pl a DaS frencsájz is.
  • Shep
    #656
    Megtaláltam.
  • Myselor
    #655
    neked úgynézki akkor nem volt gondod a végével sem :D biztos én voltam ilyen szerencsétlen hogy szopattak a lőszerrel...^^
  • wedge31
    #654
    Én most tolom new-game-plust szerintem ezzel el is mondtam mindent mennyire bejön a játék.
  • Myselor
    #653
    srácok végére értem ennek a szarnak én is.soha többet xd komolyan nem cheat-el sem.survival modon toltam kb 18 óra lett a játékom.egész a nem azért mert nehéz volt annyira oké voltah húzós részek de nem volt gáz ,aztán jött az utolsó chapter ott elvették a kedvem teljesen ,ekkora szopatást mint ott volt szánalom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az aréna és a végén a láncfürészes meg a 2 széf fejű faszkalap egyszerre lőszer éppenhogy hát sírógörcs kerülgetett xd aztán a röhejes bossfight.szánalom az egész
    soha többet komolyan /10 amúgysem az énműfajom nem is tudom minek kezdtem bele xd várom a többiek élménybeszámolóját szerintem a végén nagyon eltúlozták a dolgokat
  • Shep
    #652
    Mik azok a parancsok amikkel 1 gigás videokártyán is élvezhetően fut a játék?
  • wedge31
    #651
    Ezt próbáljátok ki nem kell tökölni a konzol parancsokkal.

    Flawless Widescreen
  • Tatyla
    #650
    leírnád nekem hogy kell ezt a modot életre kelteni?

    Csokisnak ment az üzenet csak SG motor nem akarja
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2014.10.17. 15:06:23
  • CalebJoe
    #649
    Egyből levágtam én is a RE1 hátranézős zombi tojást mivel anno 1996-ban takony fejjel beszartam tőle mindig.
  • AntiHero
    #648
    Hát na :)

  • grebber
    #647
    Tiszta Resi ,állítom ha végigvisszük a new game plusszt itt is lesz végtelen lőszer.....
  • AntiHero
    #646
    Jogos. Nem ellened szólt, csak én is utálom mikor ennyire nem képesek az emberek, hogy visszaolvassanak. :)
  • CalebJoe
    #645
    Na végére értem ennek a szarnak elég is volt belőle egy életre, a hangulat megvolt csipázom az ilyen elborult világot meg amúgy is Mikami az isten, de valahogy ez nem fogott úgy meg hogy elővegyem majd újból mint a Resit.
    Főleg ez a kevés töltény sok ellenfél combo na meg a nehézkes mintha 40 kilós sújt cipelnék mozgás ezzel nehezítem a játékost valahogy nem adja nálam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végén megkapjuk a new game+ meg rakétavető+gépfegyvert


    A grafika na meg hát olyan amilyen, a japánok sose arról voltak híresek inkább a játékélményt tartják fő szempontnak és ez jó így.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2014.10.17. 12:44:55
  • PeeTeR
    #644
    egyertelmu, alairom, elfogadom, de nem oldalakat kell vissza keresni miatta.... O ezt nem tudja, rendben van, de mivel kapasbol kettovel az O kerdese alatt volt a valasz igy meg annyira sem vette a faradsagot, hogy az utolso tetves oldalt atfussa gyorsan, HATHA talal valamit. lofaxt nem segitseget...
  • AntiHero
    #643
    Bannerba, kell tenni a linket.
  • PeeTeR
    #642
    3 - harom - drei - three - tre - trois qqqqqqrva hozzaszolast nem igaz, hogy nem lehet vissza nezni
  • Prof William
    #641
    Meg lehet valahogy csinálni, hogy ne fusson a játék két nagy fekete csík között? Akárhogy állítgatom a felbontást max a csíkok vastagsága nő. :)

    Szóval hogyan lehet megcsinálni úgy, hogy teljesben fusson?