882
The Evil Within
  • Myselor
    #761
    de mostmár lehet farmolni a chaptereket ng+ban igazából annyira kilehet maxolni midnent aztán végigsétálsz kb a játékon survivalban is xd
  • Myselor
    #760
    én ott szívtam meg az arénában,valamiért rohadtul nem adott lőszert komolyan,így aztán szívtam rendesen a dobozfejűeknél én is robbanó cuccokkal nyomtam,az már nemvolt nehéz annyira .de tényleg fölösleges volt ez az aréna bele:)
  • Shep
    #759
    Nekem volt elég lőszerem, meg volt bőven alkatrész így tudtam adni nekik a robbanó nyilat, meg megspóroltam magnum lőszert is, az meg jól jött a dobozfejűeknél, de az a 2 rész egyébként tényleg nem hiányzott bele, de hát japó játék, nekik mindig kell berakni ilyen minden ellenfelet győzz le újra dolgot, még szerencse, hogy a kisebb bossokat nem kellett újraölni.
  • Myselor
    #758
    akkor gondolom az aréna nem volt para.meg a 2 buzifejű xd engem kicsit megszivattak.de nemvolt gond csak na a lőszer hiány .nem tom hogy hoztam össze.
  • Shep
    #757
    Na a végére értem, nem volt semmi gond, a főboss rohadt jó volt, bár kissé komolytalan is. Rohadt jó játék de nem tudom ,hogy valaha újra játszanám-e. A történet nekem nem teljesen tiszta egyébként.
  • DarkSector
    #756
    Xeah! :D
  • Myselor
    #755
    lesz víz mondom xd
  • Myselor
    #754
    előtte nem lesz könnyű xd
  • DarkSector
    #753
    Ne rontsátok el az örömömet. :D
  • wedge31
    #752
    Nem az lesz. A föboss nagyon könnyü lett, szvsz.
  • Myselor
    #751
    hát a legvége előtt lesz vizes rész aha egy egész szoba ,persze hogy szopás lesz.alig várom mit szól hozzá xd
  • DarkSector
    #750
    Vizes pálya, vizes pálya, istenem csak vizes pálya legyen. :D
  • Shep
    #749
    Holnap kiderül.
  • DarkSector
    #748
    Ha van isten megint vizes szakasz jön. :DDDDDDD
  • Myselor
    #747
    ja akkor jó.csak nem lehet őket fejleszteni
  • Myselor
    #746
    az utolsónál kiváncsi leszek mit fogsz mondani xd hehe
  • Shep
    #745
    Jó ez a játék, bár a japós idiótaságok azért itt sem maradhattak el. Még 2 fejezet van hátra de azok már csak holnap.
  • wedge31
    #744
    Kapsz bele, ugyanúgy mint a többibe.
  • Myselor
    #743
    csak még mindig indokolatlanul fosul fut xd amúgy kipróbáltam ng+-ban poén ez a gépfegyver a rakéta vetőt nem próbáltam ki mert egyhelyben állós nem is értem :D használhatatlan kb.gondolom ezekbe lőszert nem is kapunk tartson ki 1 végigjátszásra
  • wedge31
    #742
    Nekem elég látványra ez a graf ehhez a játékhoz, de az tény, hogy maga az engine már a megjelenéskor is elavult volt.
  • DarkSector
    #741
    "DS ne hazuggyá már több éve ezt mondom ,de most meg is fogom lépni.
    Égő hogy lassan mindent xbox 360-on kell tolnom hogy ne akadjon valami :D"

    Én is majdnem így vagyok ezzel.
    :D
  • grebber
    #740
    Ezért a látványért kár inkább ne is használj semmit így is úgy is fos.

    DS ne hazuggyá már több éve ezt mondom ,de most meg is fogom lépni.
    Égő hogy lassan mindent xbox 360-on kell tolnom hogy ne akadjon valami :D
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.24. 20:04:52
  • DarkSector
    #739
    Mondja ezt már 7 hónapja. :D
  • scomcomputers
    #738
    Nem rossz játék,csak számomra hihetetlen(de mégis ez van), hogy segédprogramot kell használni,hogy így nézzen ki:





  • Evoluti0N
    #737
    :)
  • grebber
    #736
    Végre veszek új gépet!
  • Evoluti0N
    #735
    Mi lesz egy év múlva?
  • DarkSector
    #734
    Nálam Ryse ment 20 fps-t.
    Ez meg 20-at max, és Ryse még így is csak akkor mosodik el/lassul be ha gyorsan futok.
    Ryse a látvány ellenére jobban fut.
  • grebber
    #733
    A közös bennük mindkettő játszhatatlan nálam (de már csak max 1 évig aztán végre kiélhetem magam annál a 30+ játéknál ami most akad). De a Ryse-ot legalább 20 fps alatt is végig írtam vinni. Ez meg valami fostenger módon szarul fut így szerencse hogy van xbox 360 amin végig toltam.
  • Myselor
    #732
    a mászással tényleg volt néha gond a többivel nem.de az se az irányítás inkább a játék hibája :) ez nem irányítás kérdése egyikse amit írtál
  • DarkSector
    #731
    Tudom, de Shep érteni fogja a célzást. :)
  • wedge31
    #730
    Van némi különbség a két játék közt minden téren...
  • DarkSector
    #729
    Ha a Ryse-ot végig tudtad vinni, ezt miért nem? :D
  • Shep
    #728
    És mindig van egy illető aki ezt folyamatosan fel is rója!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.10.24. 17:27:07
  • Shep
    #727
    Pl. az, hogy eldobsz valamit előre csúszik a karakter, nem mindenhol hajlandó felmászni ahova kell stb.
  • grebber
    #726
    PC-n mindig vannak akik sírnak az irányításért ha full jó akkor is kinevezi magát valaki "szar irányításos" csókának!
  • Myselor
    #725
    sokmindennel volt bajom a játékban,de az irányítással semmi.mi okoz neked nehézséget áruld már el:) wasd-al irányítod egérrel célzol lősz.tudsz sprintelni meg van use gomb.ebbe mi a rémes?nem kell 5millió gombot nyomkodni se.hogy már ez is nehézség legyen komolyan
  • Shep
    #724
    Gond az nincs, mert tudom mit kell csinálni, csak felidegesített a béna irányítás és otthagytam most.
  • wedge31
    #723
    Mi a gond ott?
  • Shep
    #722
    Hát ha ilyen hülye vagy.