882
The Evil Within
  • DarkSector
    #801
    :)
    Igen van előnye, ellenben kicsit gyengébb vagy nem megjelenő játékok lesznek rá.
    Akien Isolation ami nagyon korrekt a nextgenhez képest.
  • sparrow35
    #800
    Azért marad az xbox még egy ideig, azon legalább biztosan megy minden ami megjelenik rá.
  • DarkSector
    #799
    Hát igen a DX11 hiánya egy alapvető kiközösítés a mostani újabb gémekből. :(
    Lassan már a Proci sem lessz elég. Vagyis nem lassan hanem 2 játéknál már tuti.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.07. 00:39:06
  • sparrow35
    #798
    Csatlakozom, annyi a különbség hogynekem még dx11 sincs így nem tudom megnézni hogy szaggatna core2-vel az új játékok többsége.
  • grebber
    #797
    Végig nem játszom már többször untig elég volt.
  • mester1987
    #796
    Veteránon próbáld ki, de szerintem ott is annyi :D
  • grebber
    #795
    Resi 5-öt én is 6x vittem végig.Utolsó fullos fegyverekkel 2.5 óra ha volt :D
  • Shep
    #794
    Nézd már meg, hogy a legelején mikor megérkeztek az esőben hány fps-ed van most!
  • mester1987
    #793
    Jaja, szerintem még minden puskám sincsen meg, pedig minden pályát, jelvényt megtaláltam basszus...áááh, régi Xfire-n még fenn van hány órám van benne :D
  • Myselor
    #792
    hehe,emlékszem azt mennyire szét farmoltam.komoylan azt élveztem a legjobban az egészben,farmolgatni a sok szart és aztán kimaxolni mindent:)
  • mester1987
    #791
    Ja, hát toborozni kellene embereket...
    Érdekes az 5 mindenhol jó értékeléseket kapott. Én is kb. 3x végigvittem, még az aranytojásom is megvan GFWL-on xD
    Lehet le is porolom az emlékeket majd, ha még megy a Microfos Live kliense.
  • Myselor
    #790
    én nem úgy értettem :D hanem fórumot kicsit aktívabban :) egyébként mindegyikel játszottam,bár a 4et nem vittem végig az 5-t nagyon sokszor vagy 6x :D a 6részt pedig egy lány barátommal végivittem:) az egyik kampányt ami érdekelt minket
  • mester1987
    #789
    Resident Evil 4 vagy Resident Evil 5 esetleg Resident Evil 6, ha még kimaradt volna, de a 6 engem már annyira nem vonzott, csak mint történet.
  • Myselor
    #788
    hát ez is igaz :| bár azért jó lenne még látni ilyesmit .
  • mester1987
    #787
    Kiforrt már az internet :)

    szerk.:
    Szerintem a régi halott topikokat törölni kéne a francba. Pl. sok általam nyitottakat is.
    Ahol csak a dobálózás meg provokálások mentek vagy mennek = nincsen értelmük egyszerűen.
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.10.30. 22:36:35
  • grebber
    #786
    Azonkívül hogy végigvisszük mit kéne írogatni?
    Tonnaszám jönnek a játékok és az SG fórum gyakorlatilag halott már.
    Anno kijött egy game és szó szerint nem lehetett követni a kommenteket mert volt napi több száz db.
    Most meg évek alat nem jön össze sok játéknál az ezer komment sem.
  • mester1987
    #785
    Én felhergeltem magam mikor a csajjal találkozol és SHIFT + DEL lett a vége. Kb. a CH11 körül. majd folyt. youtube :D
  • Myselor
    #784
    egyébként a többiek? ők nem vitték még végig?kb 3an írtunk véleméynt eddig hogy végigvittük stb.fura
  • Myselor
    #783
    nálam sokkal jobb lett ja,bár én nem állítottam át 60-ra majd megnézem úgy is :O
  • mester1987
    #782
    Jobban is megy azért? Nem akad, ha 60 FPS-re állítod pl.?
  • Myselor
    #781
    amúgy nagyon sokat javított az update,folyamatosabb a játék jó hogy lelehetett venni a letterboxot és nem akad tőle a játék .és van benne pár új cucc is még.ja és nem akad be ilyen másodpercekre .előtte nálam sokszor csinálta.
  • Myselor
    #780
    fuu ez nagyon jó :)
  • mester1987
    #779
    Update Released

    With this update, players with high-end PCs will be able to go in to their settings and toggle between running the game with a 30 FPS cap or a 60 FPS cap. Additionally, players will be able to disable the letterbox "black bars" in the game settings -- allowing you to maximize your screen's real estate.

    Update Notes
    Frame lock settings added
    In settings, you can now toggle between a 30 FPS and 60 FPS cap.
    Letterbox setting
    UI toggle to disable the letterbox bars
    Fixes gameplay issues when running at >30 FPS
    Fixes for visual issues associated with removing letterbox framing
    Achievements now work when console is enabled
    Fix for game starting in windowed mode on first run
    Minor localization fixes
  • DarkSector
    #778
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "(a karján lévő jelvény szerint a S.T.A.R.S.-nak heheheh)"


    Resident Evil. :D
  • Shep
    #777
    Valami ilyesmit szűrtem le én is de azért vannak homályos részek.
  • Hoz_Hun
    #776
    Spoilerbe leírnám, hogy ÉN mit vettem ki a történetből. Azok akik végigvitték javítsanak ki/egészítsék ki.
    SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyszer volt hol nem volt, túl az Óperenciás tengeren ahol a láncfűrészes Keeper túr, élt egyszer a Victoriano család. Apuka, anyuka és a gyerekek (Ruben és a nővére Laura). Ez a tehetős család nemrég érkezett az újvilágba és felvásárolt nem kevés földet. Az apuka rendes hithű férfiú, aki templomnak nyújt adományokat sőt még a Beacon Mental Hospital-t is támogatja (Jimenez doki nagy megelégedésére). A kisfiú Ruben pedig különösképp okos és tehetséges fiatal legényke (bár mentálisan talán kicsikét instabil). A fiú kísérletezgetése nem kerüli el a jó doktor figyelmét és összehaverkodnak.
    Egy nap a két gyerkőc a pajtában játszadozik. A környék "Redneck"-jei meg úgy gondolják megleckéztetik a gazdag uraságot galád földvásárlásaiért és jól felgyújtják a pajtát (benne a gyerekekkel). Az imádott lánytesónak, Laurának sikerül kimentenie az öccsét, ám ő maga a lángok martalékává válik. Sajnos a kis Ruben is szörnyen megég. Olyannyira, hogy a faterja úgy látja jónak, hogyha jól elrejti a családi kúria alatti pincében a mentálisan is sérült gyerekét. Még az anyának sem árulja el, hogy a fiú életben maradt. Rubent annyira megviselte szépséges nővére elvesztése, hogy néha látni véli itt-ott. Az sírdogálását meg az anyja halja folyton a pincéből.
    Végül a pincében való elzárás, a megégés és mentális sérülés oda vezet, hogy Ruben kinyírja a szüleit aztán átveszi a családi kúria is egyéb ingóságok vezetését. A Beacon Mental Hospital juttatott adományokért cserébe tesztalanyokat kap a kísérleteihez, amit doktor Jimenezzel folytat. Tárgya az emberi elme megismerése. Közben valamikor a nevét is megváltoztatja Rubenről Ruvikra. Szép (és kétes) eredményeit a jó doki sajátjaként publikálja, ami kedvenc Ruvikunknak (aki amúgy egy briliáns elme) persze nem tetszik, de hát neki nincs orvosi végzetsége, rangja, neve szóval ezt a békát le kell nyelni. Ám kapcsolatuk innentől fogva megromlik. Együtt melóznak egy projekten – név szerint STEM – a korház alatt kialakított kísérleti laborban (mert a kuriáját is leégeti a srác), amikor vége előtt a doki elárulja Ruvikot. Az embereivel lefogatja és felhasználja végső tesztalanyként a projektben. A STEM valami olyasmit csinál (de javítsatok ki), hogy összekapcsolja az emberi elméket átvezetve érzelmeket, tudatot, stb.
    Ruvik elárvulva kiutat keres és talál is Jimenez doki betegének személyében, aki nem más mint Leslie.... ez a része nem teljesen világos. Azt hiszem vissza akar térni fizikai formában valahogy Leslie segítségével, mert hát jelenleg csak valahogy kivetíti magát amolyan szellem formába a való világba (mert hát csak az agya van meg bekötve a gépbe). A Leslis terveihez a STEM gépet akarja felhasználni. Na mindegy. A lényeg, hogy Ruvik szellemként megjelenik a korházban és jól kiírt mindenkit. Ehhez az esethez hívják ki főhősünket Sebastian. Őt jól nyakon szúrja egy injekcióstűvel és beköti a STEAM STEM-be, meg a haver rendőröket is. Kezdődhet is a BULI!
    Végig szórakozzuk a játékot, mígnem elérkezünk oda, hogy Ruvik manifesztálta világban is bejutunk a STEM labor megfelelőjébe. Itt van némi intermezzó a detektív csajjal, aki többet tud az esetről mint kéne, sőt valami ismeretlen cégnek (a karján lévő jelvény szerint a S.T.A.R.S.-nak heheheh) melózik igazándiból Jól ki akarja nyírni Lesliet, hogy megakadályozza Ruvik tervét, ám Sebastian megakadályozza. Ruvik folyosítja Lesliet és a főhősnek meg kell küzdeni Ruvik manifesztációjával. Jól kinyírja, magához tér, Ruvik agyát kikapja a gépből és nemes egyszerűséggel a "végére jár" a problémának. Játék vége. Vége? Nos látjuk még Sebastian szemszögéből elblatyogni Lesliet.

    Mellékvonla a detektívünk magánélete: dióhéjban, Sebastián összejön a kolléganőjével Myra-val. Összeházasodnak és lesz egy gyerekük Lisa. Amikor kb 5 éves a kislány a házuk kigyullad és a kislány bentég a dadájával együtt. Értehtően mindkét szülőt megviseli az eset. Myra nyomozni kezd és rájön, hogy a tűz nem volt véletlen. Nyomozásai során eljut a titokzatos eltünéses esetekhez (aminek valószínüleg a STEM-hez van köze) és kiderít valami gonoszságot, amit jól nem árul el nekünk, de ez miatt neki is nyoma veszik. A férj, azaz kedvenc detektívünk eközben vedel mint a kefekötő. Azonban ez felrázza némileg és maga is nyomozásba kezd, oly keményen, hogy ez már a felettesei figyelmét is felkeltik. (na kb ennyire jutottam az ő sztorijában).


    Basszus jó hosszú lett. Bocsi, lehet pár nevet elírtam, illetve javítsátok a sötét foltokat az irományomban, mert sok minden azért nem teljesen tiszta.
  • wedge31
    #775
    Nekem is 20 óra volt elsőre, ng+ már megvolt 14 óra alatt is.
  • Hoz_Hun
    #774
    Ja, ami kevésbé tetszett, hogy elég sok nappali, szabadtéri világos rész volt. A romvárosban császkálást kicsit túlzásba vitték. Lehetett volna inkább több korház/elme gyogyó, régi kúria meg "szűk-sötét-hely".
  • Hoz_Hun
    #773
    Tegnap én is végigtoltam. Nekem bejött, de nem csoda, mert én szeretem az ilyen beteg játékokat. Lehet röhögni, de 22 és fél óra volt. Jó kényelmesen sétáltam ebben a "magával ragadó" környezetben sok-sok marasztaló lakossal. De hát már én sem vagyok fiatal és nem üldözött a tatár (csak pár láncfűrészes, négykarú kiscsaj, világító szemű zombi, stb). Ja igen, a játék tájékoztatott a legvégén, hogy pontosan 64x adtam be a kulcsot, ebből elég sokszor a négykarú kiscsaj ujjazott meg, akivel sikeresen összezártam magam egyszer-kétszer.
    A csatákkal nem volt sok gondom és a lőszer is kitartott hála annak a felfedezésemnek, hogyha a sima nyílpuska lőszert maxra fejlesztem, akkor nem csak kurva nagyot sebez, hanem fel is gyújtja a célszemélyt (a fejlesztési költsége mondjuk csillagászati összeg, mert pl csak az 5ik fejlesztés 50.000 agyvízbe vagy mi a franc az zöld littyó, amibe kerül). ÓcsÓn előállítható a lőszere, ami FONTOS. Ez pl a végső aréna harcot felettébb lerövidítette (maxon voltam utána lőszerileg, hehe).
    Nem kétséges, hogy nekiugrom a NG+-nak.

    Na most kaptam egy mentés is a végén (hozzá géppuskát, rakétavetőt, agy lötyit). Azt kell elindítanom a NG+-al?
  • DarkSector
    #772
    Evil Within GOTY!!!!!!!!!!!!!!

  • Myselor
    #771
    hehe,az sem rossz :D
  • Seth
    #770
    Nekem beleragadt a torony előtti vizesárokba. Úgy nem volt gondom vele :D
  • Myselor
    #769
    én fentről szoktam lövöldözni kap összesen 3-4 robbanós lövedéket és fekszik.közelbe se tud jönni xd
  • Shep
    #768
    Az hangulatos pálya, bár a fűrészest utálom benne.
  • Myselor
    #767
    amikor a fészerből kijön a láncfűrészes :D acélvágó láncf
    űrész tudod xd
  • Shep
    #766
    Az melyik?
  • Myselor
    #765
    nekem sincs kedvem hozzá-csak a chapter 3-at csináltam meg vagy 3x tegnap meg ma :D az a kedvencem
  • wedge31
    #764
    Nekem itt ez NG+ végére majdnem sikerült.
  • grebber
    #763
    Resi 5-el csináltam azt hogy vagy 5x végigvittem és minden fegyvert kimaxoltam utána már csak 2 óra pár perc volt végigvinni :D
  • Shep
    #762
    Hát nekem nincs kedvem ng+ -hoz. Egyelőre nekem elég volt a játékból. Ja amúgy az nv driverrel jobban fut a játék, a végén gyakorlatilag majdnem stabil 30 fps-em volt, előtte meg folyton leesett akár 20 alá is egyes helyeken. Mondjuk a játék legelejét megnéztem ng+-ban és az esőben ugyanúgy kevés fps-em volt.