882
The Evil Within
  • grebber
    #841
    Újabb képeken a The Evil Within 2

    The Evil Within 2 – Alaposan megváltozik a fejlődési rendszer
  • wedge31
    #840
  • wedge31
    #839
    De jó kis beteg játék lesz ez megint...alig várom.


  • wedge31
    #838
  • NeoMaN
    #837
    Megvan, de 2 napig szoptam vele. :)
    Szóval eredeti steameshez:
    "Ha nem tölti be a profilt, akkor a Steam könyvtárban a játék tulajdonságainál található párbeszédpanel "nyelv" fülén is át kell állítani a nyelvet oroszra, ezek után már betölti a profilt, és a magyarítás is működni fog. "
  • Shep
    #836
    Hát akkor nem tudom, nekem működött hiba nélkül.
  • NeoMaN
    #835
    a fordítók oldalán nem találom, de sikerült leszednem 2 félét is
    most ott tartok, hogy amint magyarra állítom, eltűnik a menü... :/
  • Shep
    #834
    A fordítók oldaláról szedd le, mert annak idején én is így jártam és szóltam nekik javították de lehetséges, hogy magyarítások oldalon nem frissítették.
  • NeoMaN
    #833
    üdv
    van valahol olyan magyarítás, ami működik a steames verzióval? amit találtam és ha felteszem, nem indul a game...
  • krycsko
    #832
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék. A játék elején amikor a vérrel teli medencébe esek nem ment a játék, és az ajtó ahol tovább kellene mennem nem nyílik. Tudnátok javasolni erre a problémára valamit ?
  • Shep
    #831
    Végigjátszottam a 2 eddigi DLC-t és most már még kevésbé értem a történetet, bár pár dolog meg világossá vált. Mondjuk lehet az is közrejátszik, hogy azért már több, mint fél éve volt, hogy az alap játékkal nyomtam.
  • Shep
    #830
    Hát ez elég brutálnak tűnik.
  • grebber
    #829
    The Evil Within - belső nézetből gyilkolunk a The Executioner DLC-ben
  • Janes76
    #828
    A The.Evil.Within.The.Assignment.DLC-be hogy a búbánatos istennyilába kell a bárdot használni??? :)
  • Hoz_Hun
    #827
    Én próbáltam. Igen ez sunnyogós. Teljesen más élményt nyújt. Nincs benne fegyver, nincs benne fejlődés. Zseblámpával botorkálás, bujdosás, menekülés, üveg hajigálás elterelésnek, stb. Nem akcióorientált, mint az alapjáték. hangulatos. A fegyvertelenség miatt nő a kiszolgáltatottság érzése, kevesebb ellenfél mellet is nő a feszültség. Nem igazán alkalmas arra, hogy töltényhüvellyel a szájban végigtrappolunk egy szinten lőporfüstben és vérben gázolva. A csaj kb 3 másodperc futástól összeseik, úgyhogy elsprintelni sem lehet az ellenfél mellett. Jó esetben két ütéstől véged, de gyakoribb az instant kill. Legtöbbször lehet ügyeskedni, ha odafigyel az ember, például egyik szobából áttelefonálni a másikba és a hangra berohanó zombit bezárni a szobába, meg ilyenek. Szóval trükközni kell.
    Nekem tetszik, jó és szórakoztató. Kb 3 óra a játékideje. Később jön majd hozzá egy második felvonás is.
  • wedge31
    #826
    Probálta valaki a dlc-t? hozza a játék szintjét, vagy feljtös.
    Ahogy néztem csak sunnyogás megy benne ezerrel.
  • wedge31
    #825


    Megjelenés március 11.
  • sparrow35
    #824
    Mégis töröltem, majd leszedem újra. :D
  • sparrow35
    #823
    Jól hangzik, én várom. És akkor addig nem is törlöm le a játékot.
  • wedge31
    #822
    The Evil Within - a jövő év elején jön az első DLC
  • sparrow35
    #821
    inventory
  • arsmarci89
    #820
    Ès hol meg hogy?:)
  • Seth
    #819
    Az íjpuskához lehet különböző nyilakat csinálni
  • arsmarci89
    #818
    Sziasztok!A csapdákból felvett alkatrèszekkel mit lehet kezdeni?
  • sparrow35
    #817
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem röviden annyi lenne a lényege hogy Kidman a Mátrix lázadóihoz hasonlóan külső módon lép be a STEM-be, ezért is nincsenek fejfájásai, orr vérzései. És a feladata hogy megakadájozza Ruvik visszatérését a fizikai világba. Na ezt most Sebastian sikeresen elrontja, így végülis rászabadítja az őrült Ruvikot a világra.
  • sparrow35
    #816
    Konzolon...?
  • wedge31
    #815
    Milyen csik? az utolsó patch óta kikapcsolható és elötte is volt rá orvosság...
  • sparrow35
    #814
    A végére értem, elég jó játék, de a zavaró dolgok mint a kamera sebessége a leggyorsabb fokozatok is iszonyat lassú, és az alul felül fekete csíkok miatt biztos hogy még egyszer nem kezdem elölről, talán pár év múlva előveszem.

    A sztori volt ami komolyabban megfogott a játékban, pedig nem nagy eresztés, de jól van tálalva, apróságokkal és nincs agyon magyarázva.
    A másik ami nagyon jó volt a pályatervezés és a helyszínek.

  • sparrow35
    #813
    funny:
  • sparrow35
    #812
    Ja és lesz még ilyen chapter 10-hez hasonló szivatósan nehéz rész? Az utána következő parkolóházas boss kimondottan könnyű volt hozzá képest...
  • sparrow35
    #811
    Na tegnap kissé felbaszott a chapter 10-ben laura boss, próbáltam kinyírni, de esélytelen. Aztán végigjátszásban megnéztem és megtudtam hogy el is lehet menekülni, csak így kimaradok egy jó pár összegyűjthető cuccból.
    Most volt igazán idegesítő a két csík, és a lassú kamera forgatás. Kifejezetten hátráltató...
    De legalább beteljesült a kívánságom, még az elején mikor az összedőlő városban mentőztünk, akkor mondtam hogy jó lenne ha ezt is megcsinálnák játszható pályaként. :)
  • sparrow35
    #810
    Szerintem ez is és a Resident Evil is elég jó, mindegyiknek várom a folytatását.

    Tényleg az hiszitek hogy egy emberen múlik egy játék minősége?
    Utoljára szerkesztette: sparrow35, 2014.11.09. 23:53:25
  • DarkSector
    #809
    Ahoz sem értett az utóbbi időben.
  • Shep
    #808
    Utóbbi RE-ket ez körbeveri hatszor. Egyébként meg még egy hónapja sem jelent meg úgyhogy bőven nőhet még ez a szám PC-n is, főleg ha majd kap valami jó akciót :)
  • jarlaxxe
    #807
    Én várom a folytatást jó kis játék volt ez. A resi frencsájz már döglött bele rúgni se érdemes.
  • mester1987
    #806
    Inkább ebből a remekműből csak ne csináljon továbbra semmit. Térjen inkább vissza ahhoz amihez jobban ért (Resident Evil).
  • DarkSector
    #805
    Nem leesz 2. rész semmire, max X1 és PS4. :D
  • Shep
    #804
    Amilyen szar volt a port szerintem már most pluszban vannak vele. :)
  • grebber
    #803
    A Bethesda Softworks The Evil Within túlélő horror játéka október 14-én, több mint három hete jelent meg, és már az első héten megközelítette az egymilliós álomhatárt, ebből is a legtöbbet a Sony konzoljára adták el. Az eddig eladott 818 816 darab példány több mint 50%-át, azaz 426 388 darabot PlayStation 4-en értékesítették, ez azt is jelenti, hogy csak ezen a platformon több fogyott, mint az összes többin együttvéve.

    Másodikként az Xbox One 143 845 db-bal, utána a PlayStation 3 126 169-cel, majd az Xbox 360 77 840-nel, és mindössze 44 573 példány kelt el PC-re. Területi megoszlás szerint Európában és az USA-ban hasonló, nagyjából 300 000-et adtak el belőle.

    PC powaaaa lol. De valahogy mégis csak megéri nekik pcre is kiadni....
  • sparrow35
    #802
    Igen az Alient végigvittem én is, nagyon korrekt lett az x360-as verzió, leszámítva pár frame dropos részt azon a mapon ahol kigyulladt az úrhajó.
    A másik ami előny hogy a konzolportos irányítás miatt sok pc-s gamet is inkább kontrollerrel játszanék, mert a bill+egér szarul van megoldva.

    Remélem azért még jövőre is jön jópár cím 360-ra. Az új Tomb Raider biztosan. :)