11
  • ugh
    #11
    Es azt is elhiheted hogy kiegyensulyozottabbak es nyugodtab eletet elnek mint mi..
    Egyebbknet az idealis az valahol a ketto kozt lenne.
    Hasznalni a technologiat ott ahol kell de nem raaroltetni mindenkire.
    Valamifele ertelemes egyensuly kene.
    De az ember ilyen.
    A szelsosegek kozt mozgatjak, mert lehet, mivel nem gondolkozik...
  • ugh
    #10
    Nem latod a lenyeget.
    Az iylen mega vallalatok sose szulnek jot.
    Es aza vicc hogy mas iylen jellegu cegeket baszogatnak a googlet nem.
    Ez vajon hogy lehet.
    Nem az sikertortenet amit hiresztelnek magukrol, azert jutottak oda ahova mert allami szinten ,akar penzel (ado nem befizeteseknel es egyebeknel szemhunyas a politika reszerol) is segitettek a felemelkedeset.
    Total jol jon minden hatalmi csoportosulasnak a tenykedesuk.
    A sok idiota meg megy minta birkak nem latva a kovetkezmenyeket.
    Csak gondold vegig hova vezet.
    Az osszeeskuves elmeletekbol meg vannak amik kapargatjak az igazsag felszinet es vannak baromsagok.
    Es az utobbiak jaratjak le es teszik hiteltelenne az elobbieket.

  • Blacktom
    #9
    Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de ha választhatnék a mostani életem és pl egy afrikai törzs között, maradnék ahol vagyok. Sokkal érdekesebb ez a világ, bár érdekel a természet, szeretek utazni is, az internet, technológia inkább csak kiegészíti ezt a dolgot. Meg az űrkutatás, egyéb tudományok, nekem ez tetszik jobban. Ha meg vannak dolgok, amik visszaüthetnek, azokat pont eléggé világossá teszik az összeesküvés-elméletesek.
    Egyébként ajánlom, hogy inkább szidd mondjuk az Apple-t - a Google legalább letett valamit az asztalra (jó-jó, a saját asztalára) maps, earth, street view, docs, translate, gmail, hangout, x prize
  • ugh
    #8
    Ha kotelezo lesz akkor mar nem fogsz morogni mert sittrebasznak.
    Megakadajozni kell nem utolag pofadzani.
  • ugh
    #7
    Tudod a 6 millird emberbol csak kb 2-2,5 milliard idiota van akiknek ezek a szarok fontosak.
    A tobbi orul hogy ha van mit ennie, vagy jol elvan egy erdoben es koszoni szepen nem ker az internetbol, cerkof majom lefuvocsovezesehez nem kell internet es a landzsanak sincs szuksege gps-re.
  • ugh
    #6
    Aztan amikor ez meglessz akor utolag 10 ev visszamenolegesen fizetosse tenni.
    Egyebkent csak az en szemem szurja ez a kibaszott nagy megaloman adocsalok gyulekezete?
    Amikor a microsoft lett ilyen, elkezdtek picsanrugdosni.
    A google fejes melyik kormanyzati szervnel es kit szophatott le, hogy igy dagad es senkinek egy kurva szava nincs ellene.
  • Zoliz
    #5
    Én is. Nem vagyok a f@szbukon ezért pszihopatának titulál egy német kutató.
    Nyilván aki nem akar szabad lenni az csatlakozik minden trendi rendszerhez.
  • rolika
    #4
    Amíg nem kötelező, addig azt csinálnak, amit akarnak. Majd akkor morgok :-)
  • matrix222
    #3
    Mindenki kategorizalva van. Bizonyos kategoriakat, csoportokat naponta, orankent megfigyelnek. A lenyeg az, hogy mindenki nagyito ala van veve. Sokan ennek a jelentoseget fol sem fogjak, mert mar nincs erre erzekuk. Pl. nekem nagyon sokat jelen a magan eletem, mert ugy erzem, hogy tobb vagyok mint egy kiserleti allat.
    Azok akik erre a poziciokra bevannak osztva, irtojol megvannak fizetve, es majdnem semmit sem csinalnak mas allasokhoz viszonyitva.
    Most jelenleg epitenek egy oriasi bazist, amire egy egesszen kulon muholdas rendszerrel van ellatva, ez lesz a vilaghalozat veleje.
  • Blacktom
    #2
    Én nem tudom te mit csinálsz, de én rengeteg időt takarítok meg a mobilommal, vagy épp várakozást hasznosítok - legjobb progi erre a Pocket. Internet, email, hírek, időjárás a zsebedben - számomra ez magáért beszél. Egy cuccod van sok helyett: ébresztő, rádió, fényképező, gps, diktafon, jegyzet... (na jó, helyettesíteni még nem feltétlenül tudja mindet). De egész jó dolgokat is ki lehet hozni belőle: szótár, térkép, ip kamera, alváselemző.
    Szerintem nagyságrendekkel több hasznom van belőle, minthogy időpocsékolás lenne. Ja és még telefonálhat is vele a sok ázsiai;) Facebook nincs fent, játék se igazán - na ezek tényleg csak azért vannak amit írtál, plusz a pénz. (Amúgy alsó kategóriás androidom van, ajándékba, tökéletesen megvagyok vele)
  • Mekong Delta
    #1
    "Ázsiában pedig mintegy 3 milliárd ember nem tapasztalhatja meg ezt az élményt"

    miféle élményt?? az egész nem szól másról mint az idő elbaszásáról..