241
az ismert Marvel szuper hősök Diablo klónja
  • lajgut
    #161
    ezt má komolyan nem hiszem el faszom kivan, első quest után amikor portolna a HQ-ba kilép hibaüzenettel, utánna meg a loading screenen nem tölt be..... pusztulna meg....
  • Jaffa 2843
    #160
    Lényegében uj kliens jött ki. Megéri frissíteni, hihetetlen élvezetes lett a játék az uj patch-el. :O Drop rate valami elképesztő lett, és pár új funkció is bekerült (újabb hero és egyéb cucc szerzési lehetőség), valamint a skill-ek is elég nagy felvarráson estek át. Eddig csak Wolverine-nel játszottam az új kieggel, de hatalmas jó. :D
  • lajgut
    #159
    am emberek, leszedtem steammel a gamet, na szal az lenne a gondom hogy tegnap is és ma is le akar megint tölteni a steam 5 giga tartalmat Marvel Heroes frissités néven, nem engedi elinditani addig, most ez télltg patch vagy má 3x akar a játék letöltődni? Total Commanderben néztem 11 giga van a marvel heroes mappában :S
  • natalyel
    #158
    lol, kicsit sok lett a "játék" :)... de siettem, dolgozom. Sry.
  • natalyel
    #157
    Szóval a raktár, láda, STASH... Oké.
    Nem, nem lehet máshogy szerezni, csak pénzért (G-ért, amit csak valós pénzből lehet szerezni). Én jelenleg csak ennyit költöttem a játékra, kb. 2000.-ft-ot, amiből megvettem a plusz Stash-tab-okat, meg egy crafting-tab-ot.

    De David Brevik csapata és a játék azt hiszem nekem többet is megér :). Példátlan a közöséggel való kommunikációjuk (hivatalos fórumon a játékosokkal való párbeszédeik, kérdések, válaszok, magyarázatok, a community lekövetése és a lehető leginkább "fun" érzés megadása a játékban a játékosoknak...), és az irányvonal, az elv, amit követnek, a fejlesztésben, a patch-ekben, a játékhoz való hozzáállásukban... 20 éve, szinte a pc-s játékok születése óta játszom, de ilyen mértékű odafigyelést és kommunikációt még nem tapasztaltam egyetlen játékfejlesztőnél sem.

    Követendő példa lenne minden fejlesztőcsapatnak.
  • Braikingboss
    #156
    Bank mint ahova be lehet raktarozni a crafting alapanyagokat meg akar az armort. Most nem tudom megnezni pontosan mi a neve de egy nagy szekrenyszeru valami:)


  • natalyel
    #155
    Ezt kérlek újra, mert nem egészen értem :).
    Mit értesz a "bankom bővítése" alatt?
  • natalyel
    #154
    Új, elég nagy peccs van beüzemelés alatt, de gondok adódtak, ezért tegnap és még ma is lehetnek szerver- és belépési problémák. Ideiglenesen rerollolták a patchet is.

    Nyugi, állítólag holnapra már minden rendben lesz (de ha nem, hát hamarosan).
  • Braikingboss
    #153
    Hi

    Lehetséges a bankom bővítése credit vásárlása nélkül ?
  • lajgut
    #152
    ej mégiscsak van baj vele, belépek beirom az adataimat aztán nincs csak fekete képernyő az egérrel :S
  • lajgut
    #151
    kösz a tippet, steamen nekem is elindul.
  • Jaffa 2843
    #150
    +1 a Steam-es verzióra.
  • natalyel
    #149
    Steam-en keresztül, vagy csak simán szedted le és raktad fel? Én spec. Steam-ből használom, és semmi gondom vele.
  • lajgut
    #148
    üdv all, ma szedtem le a gamet, felraktam de mikor inditanám Appcrashel, utánna olvastam de semmi nem orvosolta pls help :S
  • natalyel
    #147
    Azóta megvan mind az öt kezdőkarakter, pár napja esett ki Daredevil.
    Tegnap meg az első nem starter: Punisher. Red T2 daily Magneto dobta. (rare find 15%, special find 41%).

    :)
  • natalyel
    #146
    fejlesztőség = fejlesztőcég :)
  • natalyel
    #145
    Igen, nekem mindenképp pozitív meglepetés ez a játék. Kevesebbre számítottam, talán mert ismeretlen fejlesztőség, mert free-to-play, mert némi előítéleteim voltak/vannak a free, de mégis bizonyos tartalmakért fizetős, mikropayment-es, stb. játékokkal szemben...

    Nagyon hosszú távra terveznek a fejlesztők a játékkal. Legalábbis most ezt mondják, és kérdés, van-e, lesz-e benne ennyi potenciál, egy hack-n-slash-ben.

    Mindenesetre az ígéretes, hogy a news-ok szerint sokmindenen dolgoznak: ez az új "hősmarketing", új endgame contentek, új hősök (célegyenesben van a Fáklya, az utolsó simítások vannak hátra), új "villain"-ok, balanszolják a hősöket, a nehézséget, új tárgyak készülnek, Prestige-rendszeren is agyalnak, és ami meglepett, hogy a PVP-szekcióban (ami alapból engem nem szokott megmozgatni egy ilyen játékban) dolgoznak egy csapat alapú, DOTA-(ők a LOL-ra hivatkoznak) stílusú pályán és játékmódon is :).
  • Fpocok
    #144
    Ez így nagyon jónak hangzik.
  • natalyel
    #143
    Fejlemények vannak :)

    Új peccs:
    https://marvelheroes.com/news/news-articles/patch-notes-game-update-1100609

    Előrehaladott nagy változások, legjelentősebb a hero-drop rendszer megváltozása (jó irányba):
    https://marvelheroes.com/news/news-articles/faq-eternity-splinters

    Ezt David Brevik (a cég feje, egyébként ő volt a Diablo 1 egyik fő fejlesztője) is kommentálja:
    https://marvelheroes.com/community/dev-blog/eternity-splinters-announcing-how-earn-playable-heroes

    Röviden: Hero Tokeneket hamarosan (talán 1-2 hónap) kiveszik a játékból. Lesz egy új item, Eternity Splinter, amely viszonylag gyakran fog esni (hőstokenhez képest mindenképp), és ezeket összegyújtve, mintegy fizetőeszközként lehet használni, ebből lehet majd megvenni bármelyik hőst ingame. Így továbbra is megmarad a free játszási lehetőség, és így nem kell éveket várni (vagy inkább megunni a játékot), míg kiesik a kedvenc hősöd, hanem E. Splinetrért megveheted amelyiket szeretnéd.
  • Maak
    #142
    A weblapra beenged de ingame nem eszi meg a jelszavam, ez mitol lehet?
  • natalyel
    #141
    Én spec nem tudok róla, hogy vannak megbeszélt időpontok. Van pár haver, akikkel együtt is szoktunk játszani, de időnként random összeverődnek jó kis 3-5 fős csapatok külföldiekkel is. :)

    #130: Azóta persze semmit nem dobott... :)
  • Lacc 88
    #140
    Szoktatok amúgy előre megbeszélt időben csapatban játszani? Ha igen néha beugranék, végre lesz egy kis időm játszogatni.

  • Lacc 88
    #139
    Szeva. Leírtam privátban pár napja azóta nem voltam gépnél, de most nézem semmit nem küldött el ez a retek. De beírom akkor ide, hátha kell még valakinek.
    Lényeg annyi, hogy a a játék beállít magának valami idétlen felbontást, amit nem tud kezelni. Na ezt kell beállítani. Keresd meg ahova telepítetted a játékot, azon belül ezt a mappát:\Marvel Heroes\UnrealEngine3\MarvelGame\Config
    Ezen belül van egy fájl a DefaultEngine. Ha nem nyitná meg társítani kell a jegyzettömbhöz. Ha megnyitottad meg kell keresni ezt a két sort és átírni az értékeket másik felbontásra: ResX= ResY=
    Nekem így néz ki beállítás után
    ResX=1440
    ResY=900
    Átírod, mented és játszol. Remélem nálad is menni fog így.
  • skizohungary
    #138
    sziasztok valaki nem tudna segíteni elindítom a játékot de csak egy fekete képernyőt kapok ami ugrál és semmit nem tudok csinálni csak a gépresi segít neki :/
  • natalyel
    #137
    Persze, pont azt írtam a #130-ban. Ha találsz egy olyan karakter-tokent, ami már megvan neked, akkor ha rámutatsz a tokenre ki is írja, hogy jobb kattintásra az ultimate skill rankját növeli.
  • Bullet
    #136
    Én is Scarlet Witch-el nyomom Bulletin néven. Unmake Reality-nek hívják.
    Csak az a baj vele, hogy 20 perc cooldown-ja van. :S
    Egyébként ezt lehet valahogy fejleszteni? Mert azt irja Rank 1, és gondolom van Rank 2 is.
  • natalyel
    #135
    ooo... :)
    Kemény :)

    Igen, a rare find-ről én is olvastam, de az egyelőre csak találgatás, mások máshogy érvelnek amellett, hogy nincs közük egymáshoz. Mindenesetre most 25% special és asszem 10% rare find-em van jelenleg a "főkarakteremmel" /Storm/.
  • Fekusz100
    #134
    Tudod hogy mi az ultimate-je Scarlet Witchnek?
    Én nemrég tudtam meg....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy random csoportba bevettek, Xavier's Red Terminal Doom-ot nyomtunk. Én lev42 Ms Marvel, volt egy lev39 Hawkeye, egy lev41 Thor, egy lev 43 Rocket Raccon meg a party leader egy level 42 Scarlet witch.

    Jön az első boss, Electro, Ignore defense meg Heals when deals damage
    És nem tudtunk az életéből 1cm-nél többet levenni, mert ahogy mindig kidobta az AOE támadását, hiába menekültünk belőle, mindenki 3/4 életet levett vagy azonnali halált okozott, cserébe Electro teljesen meggyógyult.
    2 perc kínlódás után annyit látok hogy Electro sehol, és írja a Party leader, hogy Scarlet Witch ultimate-tel eltűntette a bosst. Cserébe nincs loot.
  • Fekusz100
    #133
    Nekem a mostani speciál hétvégén esett egy saját hero token a Xavier's Mandarin Dailyből (Ms Marvellel vagyok, neki megéri az ultimatet javítani szerintem a healing aura miatt), illetve tegnap a második hősömet (Black Widow) fejlesztve esett egy Hawkeye valami random mob-ból Chapter 7-ben.

    Én még azt olvastam játék fórumán, hogy nemcsak a special find-ot kell növelni, hanem a rarity drop %-ot is, mert valahogy úgy néz ki formula, hogy a rarity drop miatt a ritkább kupacból esik a drop, és a ritkább kupacot dobja meg a special find, hogy ne cosmic key/unstable molecule/respec poti essen, hanem hős és kosztüm.
  • CalebJoe
    #132
    Azt irták a fórumon hogy ha be akarsz rakni egy másikat az előzőnek annyi, kicseréli az újra.
  • Jaffa 2843
    #131
    Az engem is érdekelne, hogy egy costume-be lehet-e több core-t pakolni vagy csak egyet. (ennyi kötőjelet...)
    Csak rohadt drága felpakolni őket. 200k és lvl10-es crafter kell hozzá.
  • natalyel
    #130
    Infók, érdekességek:

    Első karakterrel pár napja végigvittem a történetet, így 3 karakterem van (Storm, Witch Scarlet, Thing).
    Storm 32. szintű.

    Tegnap az Avenger Tower-es zöld Daily-k között bóklászva a belogolás után pár perccel esett egy Scarlet token (jó lesz az ultimate skill upgrade-eléséhez). Rá fél órával a Madripor Group Challenge 1-ben a bossfight után egy Hawkeye :).

    Ehhez tudni kell:
    - 2 napja nem léptem be, tehát a bónusz xp kék csík megvolt.
    - tegnap a grind előtt megvettem a 2 plusz STASH-helyet (nekem ennyit megér a játék, többet nem akarok rákölteni, ez kb. 2000.-ft-ba fájt, ez belefér, így már kényelmesen elférek a cuccokkal most és a jövőben is :) )
    - Storm-on jelenleg összesen 20-25% Special Item Find gear van.

    Mint tudjuk, amíg bónusz xp alatt vagy, nagyobb eséllyel eshetnek ritka ill. spec tárgyak, főleg bossokból. A külföldi ill. steam-es fórumokból az is kirajzolódni látszik, hogy bárminemű valós vásárlás után mintha "megjutalmazna" a progi egy karakterrel vagy egy costume-mel. A spec. find százalékok meg Diablo óta tudjuk, hogy csak homokszem a sivatagban, de mégis megadja az embernek az érzést, hogy talán tett valamit az esély érdekében :).

    Bár nem vagyok telhetetlen, de az egyik helyett dobhatott volna egy nem-starter karit is :). És bízom benne, hogy nem az van, hogy most fél évre letudott a randomgenerátor... :)

    A costume core-okkal ha nincs costume-öd, akkor mit lehet kezdeni, csak eladni lehet? Egyszerre többet is bele lehet kraftolni a kosztümbe, tehát érdemes gyűjtögetni őket, vagy kukázzam a vendornak?

    Köszi.
  • Lacc 88
    #129
    Pedig tegnap végeztem a vizsgákkal és az első nyári bebaszással, most akarok nekiesni :D

  • frango
    #128
    Most ez a játék megy még vagy mi van? Regisztrálni se tudok..
  • Fekusz100
    #127
    http://imgur.com/IbjzT2X

    Az első special dropom, ráadásul pont az új Ms Marvel kosztüm amit mostani patchel tettek bele. :)

    Xavier Green terminal, a Hood-ból esett, 45% special find.

    Úgyhogy nem szabad feladni, minden csak idő kérdése. :)
  • Munszu
    #126
    Amúgy ki milyen néven játszik, engem lehet érdekelne majd a klán. :)
    Együtt mégis csak jobb játszani,mint egymagamban.. :)
  • DylanTJ
    #125
    Tesóval összeraktunk egy rövid videót a játékbeli szerencsétlenkedésünkről. Nézzétek meg, ha van kedvetek: GameBunker - Marvel Heroes

    üdv! :)
  • natalyel
    #124
    Helyesbítek: nem azt mondom, hogy csak ez van, nyilván lehet bármennyit is csinálni. Ez már létezik :).
  • natalyel
    #123
    "Hungarian Heroes" a neve a magyar supergroup-nak.
  • Prince23
    #122
    Donate-olnod kell a craftolós emberkédet (hogy fejlődjön), és akkor elvileg tudsz kosztümot, egyedi lila ruhákat, stb megalkotni... de nem nagyon foglalkozom most vele.