241
az ismert Marvel szuper hősök Diablo klónja
  • Ravenc
    #201
    Nekem is Ő volt az első ember akit elvittem 60-ig, + meglett hozzá az összes unique item is. Mondjuk kissé könnyű meghalni vele, de am fun hős.

    ja és az Én ingame nevem Ravenc.
  • Sigmarion
    #200
    Vyergas néven vagyok fent.Mostanra sikerült eldönteni hogy Gambit lesz az elsö maxos kari :)
  • natalyel
    #199
    Én szintén napi szinten fenn vagyok. Juleshu néven.
  • Ravenc
    #198
    Hali. Én is játszom vele szinte mindennap.
  • Lord Rayden
    #197
    Hello.Én naponta játszom vele.
  • Sigmarion
    #196
    Sziasztok!Van aki aktivan játszik ezzel a játékkal?
  • Vorrhess
    #195
    Srácok honnan lehet ilyen 2600 Gs-t adó kódot szerezni ,ha nem kérdek hülyeséget.? Kéne nekem is aktiválni Wolverint, mert splinter farm az nagyon lassú :D
  • Jaffa 2843
    #194
    Küldtem privit.
  • Djuree
    #193
    2600 Gs kód eladó egy ezresért!
  • Kobemaister
    #192
    Pár napja/hete elkezdtem játszani a játékkal és eddig kifejezetten bejön. az egész harcrendszer meg úgy a világ tetszik, a szintezés is egész élvezetes benne, PVP is jó lesz majd ha rendesen kilesz adva, mivel nagy X-Men fan vagyok külön öröm, hogy már benne vannak olyan emberek, mint Scott vagy Gambit és, hogy jövőre jön Rogue. a fejlesztők is elég aktívak fórumokon és a havi 1 nagy patch is szimpatikus úgy, hogy nem bántam meg, hogy kipróáltam. az mmo-k legtöbbször 1-2 hét után nálam elfelejtődnek, de ebbe valahogy "belezúgtam" :D

    van esetleg aktívabb Magyar klán/supergroup ahol van tagfelvétel? jó lenne már összefutni pár magyarral is :)
  • Shep
    #191
    Durván fél éves kihagyás után újra előkapartam az accomat és folytattam a játékot. Meglepődve látom ,hogy már nincsenek akadások, szépen fut a játék. Viszont mintha kevesebb játékos őgyelegne a pályákon? Jól látom, vagy pont kifogtam egy ilyen időszakot?
  • natalyel
    #190
    Hál istennek sekem semmi bajom a játékba való belépéssel Steam-en keresztül...
    Karácsony előtt jön a következő havi nagy patch Ghost Rider, meg a nagy DPS rework :).
  • Jaffa 2843
    #189
    Ja, most nem enged be. Ugyanaz van mint tegnap. A status oldal online-t mutat, csak a bejelentkezés nem működik.
  • Prince23
    #188
    Nekem meg azt írja, hogy túlterhelt a játék, próbáljam később a bejelentkezést,,,?
  • Teroitin
    #187
    A kód elkelt.
  • Bákráu
    #186
    Nem indul, ha várok ha nem. Valami más probléma lehet. Már végigtúrtam a netet, vannak ilyen problémák, de nem értem sajnos mi a gond...........
  • Jaffa 2843
    #185
    Csekkoltasd a Steammel a játékfájlokat. Egyébként első indításnál sokat szarakodhat. Ha kiírja, hogy "nem válaszol", még akkor is tölt, csak várni kell.
  • Bákráu
    #184
    Sziasztok, Steam-en keresztül leszedtem a játékot, de nem indul. Bedobja a Marvel indítóképernyőt, utána rögtön hogy marvel... működése leállt. Windoes 8.1-em van, a gépem bőven megfelel hozzá. Valami segítséget kaphatok mi lehet a hiba? Előre is köszönöm...
  • Teroitin
    #183
    Sziasztok, nekem is van még 1 db. kódom: 2600 Gold.
    1 250 Ft-ért árulom, ha valakit érdekel dobjon mail-t.
    Köszi, Dani!
  • Jaffa 2843
    #182
    Több is van? :D
  • Bullet
    #181
    Engem érdekelne, ha megvan még.
  • Djuree
    #180
    Vkit érdekelne 2600 Gold-ot adó kód egy ezresért?
  • BoneDragon
    #179
    Link lemaradt.
  • BoneDragon
    #178
    "iPon Computer
    GEFORCE GTX650-es kártyákhoz most 16.500 forint értékű Marvel Heroes kupont kaptok!"

    Hátha valakit érdekel. :)
  • natalyel
    #177
    Kár, hogy nem lehet két supergroup-ba tartozni... :)
    Én már régóta benn vagyok egy group-ban, ahol van egy átlagos méretű kemény mag, akik között igen jó a kapcsolat, ahol kell segítünk egymásnak, van "szociális" élet :) (persze a többiek itt is, mint a legtöbb guildben inaktívak). Nem szívesen hagynám ott őket, és ők is számítanak rám.
    De ide is szívesen csatlakoznék...
    Na, majd meglátjuk :).
  • funzoy
    #176
    Sziasztok!
    Mai napon megalakult a Hungarian Superheroes nevű Supergroup ahova magyarok jelentkezését várjuk!
    jelenleg 3 fővel rendelkezünk, de szeretnénk egy jó kis magyar csapatot összehozni! :)

    In-game nevem: funzoy
    vegyél fel friendnek nyugodtan! :)
    Jó játékot nektek!
  • natalyel
    #175
    Sok red terminal clear, Most hétvégén próbálj sokat játszani, mert plusz XP és rare item find hétvége van, illetve az új játékmód sem rossz, az X-Defense, de az úgy, hogy wave 9-10-ig csak, utána kiléptek, resetelődik, és kezdeni elölről. Addig még menedzselhető, utána már fájdalmasan hosszú egy-egy hullám (még béta, biztos finomítanak rajta a közeljövőben).
    Holnap dolgozom :(, úghogy most nem aktuális, de amúgy ha fenn vagyok, valamelyik hősömmel szívesen segítek időnként egy-egy szintben.
    Megy privát.
  • Jaffa 2843
    #174
    Nincs kedve valakinek összeállni velem? Egy lv50-es Storm-ot szeretnék már maxra húzni :D
  • natalyel
    #173
    Bonedragon: én szinte már csak evvel játszom :). Elég sokat vagyok benn a játékban, néha akár össze is futhatnánk egy kis levelingre, vagy egy low lvl hero story-módra :).
    Mit szólsz a kb. két hét múlva jövő synergy-rendszerhez? Szerintem jó ötlet.
    Egyelőre kilenc karakterem van, gyűlik a Splinters egy tizedikre :).
  • BoneDragon
    #172
    Sajnos ezzel az információval nem lettem gazdagabb, hogy van e magyar közösség. :)
  • Bullet
    #171
    Eddig 279 órát öltem bele...
  • BoneDragon
    #170
    Valaki játszik még a játékkal vagy esetleg van magyar guild féle? Egész sokat fejlődött a játék kezdés óta, sőt le is tud kötni ami már nagy szó.
  • Jaffa 2843
    #169
    Talán ez segít, hogy hol adja a további questeket. katt
  • Braikingboss
    #168
    Hi

    Olyan problémám lenen hogy megakadtam chapter5-nél a xavier's schoolnál. Nem ad több questet nem folytatódik a story. Mindenkivel beszéltem a suliban azután semmi új quest. Pedig 18-as vagyok a chapter 5 meg 17-19ig van szal a szintem is megvan hozzá.
  • natalyel
    #167
    Igen, meg még Squirrel Girls ami tuti, de ezután sem állnak le, tervbe van véve sok egyéb szuperhős is :).

    Igen de a hivatalos fórumon több topik is van, ahol mind a fejlesztők, mind a játékosok sokszor tárgyalják, ötletelnek az Eternity Splinters-en. Nagy a nyomás aféle, hogy az ultimate skill upgrade sokkal olcsóbb legyen, mert elég "irracionális", hogy ugyanannyiba kerüljön egy meglévő hős egy olyan skilljének egy pontnyi növelése, amit csak 10-20 percenként egyszer tud használni (bár tényleg erős), mint egy új hős. Szóval ezen még fognak finomítani a jövőben.

    A Golden Crown-ból vásárolható artifact-okról még csak hiányosak az ismereteim, de ami biztos, az az, hogy ezek PVP-instance-okból lehet szerezni. A PVP rész amúgy még mindig fejlesztés alatt van, tehát még korántsem végleges. Van egy npc, ahol aktiválni lehet a pvp portált, és mivel én még ott nem jártam - nem vonzz különösebben (egyelőre), de előbb-utóbb úgyis lenézek majd - ezért csak annyit tudok, hogy a pvp-csaták után a győzelemért kaphatsz Golden Crown-t, amit beválthatsz ezekre az artifact-okra. De hogy azokat bárhol, vagy csak a pvp-arénában használhatod-e, azt nem tudom.
  • Bullet
    #166
    Na megnéztem ehhez az új patchhez készült fejlesztői naplót és azt látom, hogy a következő karakterek tuti lesznek még:
    Emma Frost
    Luke Cage
    Nova Centurio

    Más.
    Jól látom, hogy ebből az Eternity Splinterből 200 db kell, ha fejleszteni akarom az Ultimate Powert?
    Meg mi az a Golden Crown, amiből 50 kell, hogy vegyek vmi gyűrűt?
  • natalyel
    #165
    Szombat délelőtt óta hibátlanul mennie kell, ha fel van peccselve.
  • Jaffa 2843
    #164
    Eszi a gépet rendesen, ez tény. Esetleg próbálj meg frissíteni egy vga drivert, hátha... :S
  • lajgut
    #163
    nah beenged, csakhogy kiir megin hibaüzenetet...Run out from Videomemory.... full low beállitással 1024x768....GT440 1gb ez neki kevés? XD
  • lajgut
    #162
    most probálok kb 2 ora hosszája belépni :S