241
az ismert Marvel szuper hősök Diablo klónja
  • funzoy
    #241
    Sziasztok!
    A Hungarian Bastards nevű csapatunk tagfelvételt hirdet minden magyar játékos számára, tudtommal az egyetlen magyar csapat a szerveren a miénk.

    Ha esetleg szeretnél magyar társaságban játszani, függetlenül attól, hogy új vagy régebbi játékos vagy, jelentkezz bátran!
    Ingame nevem: funzoy
  • Jaffa 2843
    #240
    Elég sokat változott.
  • savior666
    #239
    jatszik meg valaki?
    valtozott valamit a jatek az elmult 1 evben?
  • Jaffa 2843
    #238
    Ilyenek nagyon nem érdekelnek, szóval nem tudok semmit róluk. :D
  • Prince23
    #237
    Egyébként most steam acsik is elérhetőek. Ezzel gondolom új lvel 1-es karival kéne elkezdjem a kampányt, hogy érvénybe legyenek?

    Nagyon sokszor végigtoltam a kampányt, de steam acsikat nem dobott be.

    Steam acsik gondolom így működnek? vagy netán egy vadonatúj, szűz email címmel fognak?
  • Jaffa 2843
    #236
    Legendary quest-eket kell csinálni, meg Midtown challange-et, Holo-sim, stb-t kell nyomatni. A Legendary a legjobb egyébként. (Story-s Legendary-t nyomd el, csak a terminal-t meg challenge-est csináld)
  • Prince23
    #235
    De mindig 1Xp-t kapok az ellenségek leölése után, és már azzal a karival 2x végigtoltam a full sztorit is. A legutolsó nehézséget szerettem volna kiválasztani, de ha nem hát nem...

    Miért vették ki ezt belőle?
    Level 47 vagyok és hogy érjem el a level 60-at, ellenségenként 1 Xp-vel?
  • Jaffa 2843
    #234
    Már nincs ilyen. Egy nehézségi szint van a sztoriban, ahol megkapjuk az összes jutalmat, amit eddig 3 végigjátszás alatt kaptunk meg.
    Sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a végjátékra, ami jó ötlet volt, tekintve, hogy a karakter felhúzása a legkevesebb idő.
  • Prince23
    #233
    Egyébként hol lehet nehézségi szintet váltani? Nem úgy volt régen, hogy a T-t lenyomva tudtuk kiválasztani a hősön a nehézséget?
  • Bullet
    #232
    Hungarian Bastards
  • Prince23
    #231
    Mi a neve a groupnak?
  • Bullet
    #230
    Eladásra vagy adományozásra, másra nem.
    A group aktív, általában vkik mindig vannak fent.
  • Prince23
    #229
    A shield matnle címerek jók valamire, vagy csak eladásra/donatera?
    Valamint mi ez a népszerű magyar csoport? Aktív a group és a tagok is azok?
  • Jaffa 2843
    #228
    Vagyunk egynéhányan. Katt
  • attiGT
    #227
    Valaki játszik ezzel a játékkal? Most merülök bele mélyebben, elkélne némi útmutatás itt-ott :)
  • Jaffa 2843
    #226
    Eternity Splinter. Ezeket véletlenszerűen dobálja a játék. Ha eleget játszasz, akkor valós pénz nélkül is fel tudod oldani a hősöket.
  • LazyB
    #225
    Üdv!
    Amatőr vagyok még a játékban ezért kérdeznék egy biztos hülye kérdést.
    Látom hogy G fizető eszköz van amit steam-en keresztül lehet beváltani ezt teljesen tiszta, de ami az a sárga fura formájú pénznem is ami még ott a Hős vásárlása esetén van?
    És hogyan lehet olyat szerezni?
  • Jaffa 2843
    #224
    Van nálam egy felesleges random hero box kód, akinek esetleg kell.
  • KiruHoshino
    #223
    2 barátommal alapítottunk magunknak egy csoportot. Ha gondolod csatlakozhatsz.

    Akiket kereshetsz:
    - ToTuAzToTu
    - KiruHoshino
    - DeantheLegend

    Nem régóta játszunk.
  • Jaffa 2843
    #222
    Ha a Fisk Tower-ben lezúztad Kingpin-t, begyűjtöd ott a Tablet-et akkor ugye előjön egy teleport, ami visszavisz Avengers Tower-be. Elviszed a Tabletet Maria Hill-nek, majd mehetsz tovább Xavier's School-ba. (Havok visz oda, aki a S.T.A.S.H.-től jobbra található, de mutatni fogja a térkép is)
  • csokipofa
    #221
    Sziasztok. Nemtudjátok esetleg hogy a kingpines pálya után hogy lehet továbbjutni? Mivel nekem nem jelenik meg a következő küldetés.
  • Jaffa 2843
    #220
    Tud valaki épkézláb magyar supergroup-ról?
  • Jaffa 2843
    #219
    Úristen, ez a Rogue nagyon kemény lesz. Lehet próbálgatni a buildeket rendesen. :D
  • TomStorm
    #218
  • Bullet
    #217
    Minden hero feloldható a játékban az ellenfelekből eső ún. Eternity Splinter-ekkel. Igaz, sokat kell gyűjteni, mert 200 400 vagy 600 db-ba kerül egy-egy.
    A G csak pénzért vehető.
  • TomStorm
    #216
    Nekem a Costume is jó lesz!
    Még 1 kérdés,ez a G csak igazi pénzért vehető vagy hozzá lehet jutni máshogy?
  • Jaffa 2843
    #215
    Kinézetet csak Costume változtatja meg. Vagy esik vagy veszel G-ért. Store-ban meg tudod nézni, hogy melyik hogy néz ki. ( X betű asszem)
  • TomStorm
    #214
    Értem köszi!
    A kinézet karakteren viszont akkor marad az alap?Cape-t vagy csak sisakot bármit nem lehet változtatni?
  • Jaffa 2843
    #213
    Ha jól emlékszem akkor az első story végigjátszás után választhatsz egy másik hero-t. A többi elég kis esélyben eshet játék közben, vagy veszed G-ért.
  • TomStorm
    #212
    Kipróbáltam megy szépen csak zavar,hogy nem látszik az új ruha amit megszerzek a Hero-nak.
    A többi Hero-t is megkapom a későbbiekben?Valódi pénz nélkül tudom feloldani őket vagy egy karakterrel leszek végig?
  • Jaffa 2843
    #211
    Mit jelent a te olvasatodban a középkategóriás? Egyébként eléggé megterhető tud lenni. De mivel ingyenes, egy próbát megér a dolog. :)
  • TomStorm
    #210
    Üdv.
    Mennyire gépigényes a játék?Középkategoriás Notebook-on játszanám.
  • ShifTime
    #209
    Üdv.
    Eladó egy 2600Gs kód,akit érdekel irjon.
  • Bullet
    #208
    Gyűjtesz 600 eternity splintert(ES) és megveszed vagy megveszed G-ért, ami pénzes vagy veszel 175 ES-ért egy random hero boxot és ha szerencséd van azt adja.
  • mcclanen
    #207
    Sziasztok hogy lehet unlokolni a vasembert ?

    A választ ellőre is köszönöm
  • Jaffa 2843
    #206
    Ó, igen.
  • XenHai
    #205
    Üdv !
    Tolja még valaki ezt a gamet?
  • Jaffa 2843
    #204
    Végy fel: jaffasz
  • Ravenc
    #203
    Hello

    Ha csak annyi a követelmény, hogy legyek aktív és Magyar akkor szívesen csatlakoznék. :D
  • funzoy
    #202
    Sziasztok!

    Aki úgy gondolja, hogy lenne kedve egy jó társaságban játszani akkor vegyetek fel!
    Ingame nevem: funzoy (aki klánba van az is nyugodtan vegyen fel)
    Hungarian Superheroes nevű klánba keresünk magyar játékosokat, már több mint 10 aktív taggal rendelkezünk! :D
    Gyertek minél többen hozzunk össze egy jó, segítőkész csapatot!