85
NFS film
  • akyyy
    #85
    nem álnak meg egyser tankolni mert sietnek, ahoz képest a végén nem csinálnak semit csak összetörik a kocsikt egy kamionnal.

    nincs egy éve hogy valami spanjuk meghalt, és azárt beválalnak egy tankolást menet közben, meg repülőhelikopterrőr logást. mert sietnek. mert aztán ha 10 percel később érnek oda nem mennek be abba a puccos hotelba... áhh :D

    meg a korházli laptop omg.
    amugy ezt a pilótát nem értem. mit repked cesnával meg mindenféle repülővel és csak nekik segít. ez csiterkedés, és az összes versenyről el kéen zavarni ezt a fasz főszereplőt.
  • Muttley
    #84
    Need for speed film kritika - by Muttley

    tökéletes játékadaptáció
    hozza a teljes need for speed feelinget
    óriási motorhang-orkán, 800 féle kameraállás, sebességfeeling ezerrel
    tetszett, h nem b.szták teli 500 féle autóval
    a csávó: picit hiteltelen a Vin Diesel macho stílust erőltetve - tejföl fejjel, 40 kg vasággyal :)
    a csaj: tökéletes karakter - lehet autós filmben csöcs-segg-p.na kirakás nélkül is aranyosan vonzónak és sexy-nek lenni
    helyszínek: nagyon sok NFS rész visszaköszön
    történet: ahhoz képest, h játékadaptáció, egészen rendben van
    tetszett, h nem emelték menny-magasságba a végén a csávót
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    odaért, elindult, nyert és önmagát is legyőző hős lett, mégis becsukják garázdaságért, gyorshajtásért

    külön dicséret az utcsóverseny autó-összeválogatásáért

    Autós jelenetek: hatalmasat ütnek
    így kell játékadaptációt csinálni
    8/10

  • Muttley
    #83
    :)
    a csávó erősen frusztrált
  • Szabi #82
  • dienesoft
    #81
    Itt leírtam kissé bővebben a filmről a véleményem.
  • zoliii
    #80
    Már fent van olasz hanggal :D De rossz a minősége.
  • Csaba007
    #79
    Annyira nem volt rossz,mint amit a rottenes 24% sugall. Voltak benne egészen jó pillanatok,leginkább az autós részek.A színészi játék gyenge,ahogy a forgatókönyv is,mert a történet rettentő egyszerű,de még ostoba is.Egy mozijegy árat simán megér,de szerintem a 3D elég gyengus volt.Sokan hasonlítgatják a Halálos Iramban részekhez,de hogy is mondjam,teljesen más,a halálos iram 3.részéhez van közel minőségben,egyszerűen olyan semmilyen,a többi rész meg simán veri minden tekintetben. Én egy 6/10-et megadnék neki,mert úgy a felétől hozott egy teljesen szórakoztató közép színvonalat.
  • ForzaInter
    #78
    Rotten nagyon sok jó filmet lehúz. A nézői vélemények sokkal pozitívabbak.
  • Tyler1
    #77
    Rotten 24% Nem ért váratlanul.
  • zoliii
    #76
    Akkor érdemes moziban megnézni? Kíváncsi leszek mikor lesz fent egy camos verzió :D
  • csicskakapitany
    #75
    huuu basszus, ez kajak jó volt!
    talán 1-2 jelenetet ki lehetett volna csapni belőle, és jobb női főszereplőket keresni...
    de más hibája nincs a filmnek. az autós üldözések hatalmasak!!! hangzás csillagos ötös, és a finálé....
    az egy az egyben nagybetűs NEED FOR SPEED!
  • dienesoft
    #74
    Egy kis előzetes a filmhez. Első körben nem tűnik rossznka az IMDB alapján.

    NFS előzetes

    Holnap lesz a premier, meglátjuk, mi lesz belőle. :)
  • zoliii
    #73
    NFS játék után, megcsinálhatnák a Grand Theft Auto játékot is filmben :D
    Kíváncsi leszek erre a filmre. De szerintem nem tudják a játék hangulatát átadni a filmen keresztül.
  • pxxl
    #72
    majd még gyorsan ráengednek egy cgi-t aztán jó lesz az :D
  • Szabi #71
    attól még lehetett volna legalább hasonlóra csinálni mint az eredeti.. :D

    bíztam benne, hogy legalább utómunkával segítenek rajtuk.. de ugyanolyan gagyik maradtak, de azért még csinálnak róluk szuperközelit is :DD
  • pxxl
    #70
    mer' majd eredeti verdákat zúznak be mi? :D
  • Szabi #69
    hihetetlen, hogy mennyire gagyik ezek a replikák :DDDD
  • stargatelost
    #68
    A Runból tényleg fasza film lehetne. Az utolsó jó NFS volt :D

    Drive meg, uhh, de fájó kasza volt :(
  • ldavid
    #67
    de amúgy mennyivel jobb lett volna egy Run-szerű, parttól partig verseny vagy valami hasonló, nem ilyen hálivúdi műmaszlag

    ott volt a Drive című sorozat, azt is lemásolhatták volna (főhős feleségét elrabolják, ezért kell megnyernie a versenyeket)
  • pxxl
    #66
    a sztori is az utóbbi évek legjobbja :D
  • Szabi #65
    a zene és az autólista úgy tűnik itt se lesz rossz, a grafika is egész jó, de a fizika kicsit furcsa néhány jelenetben :D
  • akyyy
    #64
    Valahogy engem jobban lekötne egy hogyankészültüldözéses videó jól összevágva, mint ez az egész... bár azért biztos megnézem :)
  • Szabi #63
  • Tyler1
    #62
    Nem tudom, én láttam már C kategóriás filmeknek is megtévesztően jól megtervezett posztert, mert ha szart csinálnak, legalább szépen csomagolják, hogy eladható legyen. Ez viszont nem is szimplán minimalista látvány, mert az is tud szépen mutatni, ez egyszerűen egy 25 dolláros munka.
  • Szabi #61
    a történet se túl eredeti, de legalább értelmetlen :D


    [url=http://sg.hu/cikkek/102143/plakatot-kapott-a-need-for-speed-mozifilm]"A film egy országot átszelő autóverseny krónikája lesz. A főszereplő Tobey felelőtlensége és elkeseredettsége miatt börtönbe kerül, s két évre rá, amikor szabadul, úgy dönt, hogy bosszút áll azon az illetőn, akinek köszönhette hűvösre kerülését. "[/url]
  • bertino
    #60
    olyan nagyot eleve nem lehet varni a filmtol, erre a szintre lottek be ezt a posztert is, szerintem
  • Tyler1
    #59
    Ez komoly? 2013-ban egy ilyen poszterrel promotálni egy filmet, siralmas...
  • Szabi #58
  • DasIsFuck
    #57
    kár h az a ronda mustang lesz a főverda:S
  • Szabi #56
  • Bullitt
    #55
    Cooper: "Láttad az NFS trailert?"
    Paul: "Már kijött??? :O :O"


  • Szabi #54
  • Szabi #53
  • Csaba007
    #52
    Az egész arról fog szólni,hogy csili-vili autókkal fognak repeszteni,és pár rendőrt leamortizálnak.Szerintem ez kevés lesz egy jó filmhez,szórakoztató lesz,de ennyi.Aaron Paul meg alig lát ki a kocsiból :)
  • ForzaInter
    #51
    hát azért a főszereplő miatt bizakodik. aaron paul nagyon jó színész.
  • Tyler1
    #50
    Miért érzem azt, hogy ez valami végtelenül gagyi szar lesz? Most megnéztem a castot is, hát a helyzet csak reménytelenebbé vált :D
  • Szabi #49
  • Szabi #48
    úgy tűnik, hogy lesz valami régi időkre visszaemlékezős rész is :D

  • Ryder159
    #47
  • Szabi #46