850
Cities in Motion 2
  • Z33noo
    #530
    ÚÚÚ
    Az új patch mi durva :D
    Imádom
  • bPatrik0521
    #529
    Úgy tudom nincs köztük különbség, csak a jegyek/bérletek zónákra szólnak. Zóna váltásnál pedig plusz pénz jelent. Tehát célszerű úgy csinálni a zónákat hogy a különböző társadalmi rétegek kezdő és célpontja ne ugyan abban a zónában legyen. Váltaniuk kelljen.

    Amúgy vhol ebben benne van, sok más info-val együtt: https://dl.dropboxusercontent.com/u/70431747/CiM%202%20Interactive%20Guide/story.html
  • Z33noo
    #528
    A zónákkal kapcsolatban tud valaki valami okosat?
    4 féle van, de mi a külömbség köztük? vagy mindegy? csak azért van 4 hogy ne érjenek össze azonos szinüek?
    Ti hogy szoktátok használni?
  • Ben92
    #527
    Igaz, ugy tetszolegesen huzgaltam csak az utakat :-) Ahogy jolesett.
  • Szthomas
    #526
    ja oké. Jó játékot! Ha van valami érdekesség hozzatok majd képeket!
  • Z33noo
    #525
    psszt, játszunk
  • Szthomas
    #524
    Mi ez a nagy csendélet?
  • Szthomas
    #523
    Érdekes kialakítás. Azokat a rövid kanyar szakaszokat nem szoktad törölni? Mármint ha azt kitörlöd akkor egyesíti a két hosszabb szakaszt. Ugyanúgy fog kinézni, csak a rövid, oda nem illő betonszakaszok nélkül. A tó felőli úton miért nincs járda? Ha nem akarsz végig húzni olyat megcsinálhatod úgy, hogy ott a gyalogos átkelő felé kihúzol egy rövid járdás szakaszt, a többit pedig hagyod járda nélkül. Tudom hogy tudnak járda nélkül is közlekedni az utasok, de a buszmegálló járdával az igazi :D
  • Ben92
    #522
    Szóval sugárút belső részén haladjanak a tömegközlekédési járművek. De olyan út nincs amin belül van buszsáv.

    Itt vannak a képek a tervezett troli a túloldalon híddal összekötve buszpályaudvar. Jelenleg csak 3 busz vonal és 1 troli vonal van a térképen.







  • Szthomas
    #521
    Jól hangzik. A játék is a trolit preferálja a belvárosi közlekedésre, na meg persze a villamost. Tényleg kipróbálnál majd valamit a kedvemért? Mi van akkor ha egy sugárút belső, autóktól elzárt részére olyan megállót raksz, ami villamoshoz és buszhoz is jó. Majd csinálsz egy busz vagy troli vonalat ami érint egy ilyen megállót. Képes értelmezni a játék? Csak mert a valóságban számos példa van ilyen megoldásra.
  • Ben92
    #520
    Elkezdem előlről, az East City-t akarok a tóhoz legalábbis valahova a környékre egy nagyobb trolipályaudvart úgyis a belvárosba troli kell. Meg vmi kisebb buszpályaudvart.
  • Ben92
    #519
    Miyen 90 fok ott minden 90 fokos :D Képet mutass vizuális típus vagyok.

    Egyébként nem ilyen volt teljesen, át lett alakítva, mert az egyik lámpa miatt feltorlódtak a járművek így a 82,10 vonal lett másik írányba visszavezetve hogy ne a megállóknál álljon ha piros a lámpa.
  • Szthomas
    #518
    Köszi a videókat. Az új busz is tetszetős. Ha a végállomásnál azt a 90 fokos szakaszt kitörölnéd bekavarna a felső vezeték ívének?
  • Ben92
    #517
    2.rész



    Elnézést a sok hsz-ért. :-)
  • Ben92
    #516
    Itt a buszpályaudvarom egy napjának első része.

  • Ben92
    #515
    Igen buszokat szeretek használni nem kell se felsővezeték, se sínpálya megálló kell azt kész.
    Villamos vonalom még csak kettő van. Még nem próbáltam ki az újat. :-)

    OK. Akkor veszek fel egész napot a legnagyobb csomópontomról.
  • Szthomas
    #514
    Neked címeztem volna az üzenetet Ben, bocs :D
  • Szthomas
    #513
    Jó ötlet ez a videó készítés. Látom szereted a buszokat. Én személy szerint a csuklóst jobban szeretem. A troli nagyon király, köszi hogy rajta van a videón. Jövő héttől már én is kezelésbe veszem. Az új villamost nem szoktad használni? Következő alkalommal valamelyik csomópontod egy napjáról csinálj videót. Az még nagyobbat ütne...
  • Marki
    #512
    A patch feltelepítése után vannak "kék jegyárak" is. Az mit jelent? Túl alacsony? Csak mert nekem minden jegyár sötétkék, és így is nyereséges :D
  • Ben92
    #511
  • Ben92
    #510
    Kicsit leesett az FPS a Frapstól, de rajta a DLC-ként megvehető troli. :D
    Ha kell csinálok még videót, a városkámról. Bár azt hiszem kezdek majd egy újat mert eléggé kusza lett a térkép.

  • Ben92
    #509
    Lassan töltök fel videókat.
  • precise
    #508
    Érdekes, hogy a játék Lead Designer-e csaj :)
  • Szthomas
    #507
    Járműveket egy jó darabig biztosan nem, főleg mivel az ilyen jellegű kiegészítőket maga a stúdió akarja kidobni, persze valamennyi ellenszolgáltatás fejében. Módokból én csak egy grafikait és egy dupla kapacitásost láttam a neten. Biztosan jó pár lesz majd a későbbiekben. Amúgy cdgalaxis-ban 3490-ért meg tudod venni, sokkal jobban megéri mint steam-ről...
  • Ben92
    #506
    Keves modok vannak meg hozza tudomasom szerint meg csak terkepek vannak.


    Itt keresgelhetsz : Cimexchange

    Cim 2 Pcgamemods
  • bata78
    #505
    Értem,és akkor lehetséges valahonnan letölteni hozzá járműveket,mert térképet, azt lehet letölteni.
  • Ben92
    #504
    19.99EUR a jatek a Steamen.
  • Ben92
    #503
    A store nem fog mukodni tortel, meg ha bejonni akkor is fizetni kene a cuccokert.
  • bata78
    #502
    Fel tettem mind a három patchet és igy sem megy a store,de az editorok be jönnek,most mennyibe kerül Kb.az eredeti játék?
    A segítségeteket nagyon köszönöm!
  • Szthomas
    #501
    Én már nem bütykölök vele. Nem csak a store tartalma miatt érdemes beszerezni, hanem a multi lehetősége miatt is...
  • Szthomas
    #500
    Simán települ bármilyen verzióra (legalább is az esetek többségében). Csak add meg neki azt, ahova már telepítve van a korábbi verzió, engedd telepíteni és kész...
  • Szthomas
    #499
    Önmagában nem tudok 1.1.5-ös patch-ről letölthető formában, csak mint repack: 1.1.5 repack verzió
  • bata78
    #498
    köszi az 1.1.5 ösnek nem tudod a linkjét avval lehetelméletileg a storet müködtetni
  • Szthomas
    #497
    Ez önmagában is elég. Kicsomagolás a játék főkönyvtárba, ha kérdezi fájlok felülírása és kész
  • Szthomas
    #496
    1.2.1-es javítás link
  • bata78
    #495
    Csak amit írtál linkeket nem müködnek.
  • bata78
    #494
    Találtam a patch ekröl leirásoka hogy melyik mit javit.
    http://citiesinmotion2.wikispaces.com/Patch
  • Szthomas
    #493
    A store törttel nem elérhető és piszok jól megcsinálhatták, ha még mindig nem tudták feltörni a store tartalmakat. Mondjuk én amúgy is terveztem a vételt, így meg aztán tuti. Akarom használni a plusz járműveket, arról nem is beszélve ha esetleg később kidobnak majd még pár hasznosat...
  • Szthomas
    #492
    Simán felmegy az 1.2.1-es javítás az 1.1.6-os nélkül is...
  • Szthomas
    #491
    Nem eredetiség kérdése, hanem a verzió számé. Az új editor opciók az 1.2.1-es javítással érkeztek.