850
Cities in Motion 2
  • Szthomas
    #730
    Na rákérdeztem. Majd figyelem a kommenteket.
  • Tuvok #729
    Köszi !
  • Szthomas
    #728
    rákérdezek. Pont most válaszoltak amúgy a trolis kérdésemre, igaz csak úgy nagy általánosságban, de tisztelem őket hogy ilyen szinten figyelnek minden topikot.
  • Tuvok #727
    Co-op-ban viszont nem két külön céget üzemeltetünk egymás ellen .
    Bár konkurens cégek vagyunk, nem az a célunk, hogy kirobbantsuk a sugárutat a másik segge alól, és még le is nyelném a dolgot, ha legalább egy kereszteződés építése, majd elbontása után a fennmaradó útmegszakadást ki lehetne törölni .
  • Szthomas
    #726
    Ez már inkább logikus. Megnézem mit tehetek. Az észrevételek közé beírom...
  • Szthomas
    #725
    Az miért olyan nagy dolog? Mármint csak competitive módban van tiltva az utak módosítása és törlése, mégpedig azért hogy a konkurens társaságnak ne tudjál bekavarni esetleges útvonaltörlésekkel (mármint az útvonal által érintett utak törlésével). Co-op módban minden ugyanúgy működik, mint egyjátékos módban. Oké, bizonyos szempontból tényleg idegesítő, de szerintem lenyelhető, ha pedig mindenáron módosítani akar az ember ott a co-op.
  • Tuvok #724
    Vagy legalább egy lehetőséget a kikapcsolására a Hostolásnál .
  • Z33noo
    #723
    Kérdezz rá arra is, hogy nem-e kivennék azt a xarságot, hogy multiban tiltva van az utak módosítása ...
  • Szthomas
    #722
    Na most már hivatalosan is fent vagyok a Paradox fórumán, szóval ha van valami sürgős dolog rá tudok kérdezni. Én első körben a trolikra kérdeztem rá, mármint hogy mi a helyzet az érkező járművekkel.
  • Szthomas
    #721
    Vicces, bár én a troli csomag véletlen bekavarásának jobban örültem volna.
  • Szthomas
    #720
    Ez így elég vad, kicsit megkavarták a dolgot. Kicsit más. Számomra az a baj ezzel a csomagos megoldással, hogy nem olcsóbb mint ha egyesével vennéd, mellesleg így nem tudod kihagyni amit úgy se használnál soha. Ha ez így marad, akkor szerintem nekem csak a troli csomag lesz tuti vétel. Onnan mindegyik bevállalható számomra.
  • Tuvok #719
    A fórumon azt írják, hogy a játékon belüli Store-ba valami hiba folytán a Tram Tremors került, Steamen viszont helyesen a Bus Mania van . Viszont egyiket innen, másikat onnan meg lehet venni :D
  • Tuvok #718
    Steamen a Bus Mania van .
  • Szthomas
    #717
    Jaj ne! Úgy látom csak csomagban lehet majd csak megvenni a járműveket. A vicces az, hogy a bus mania dlc volt bejelentve mára, ehhez képest villamosok érkeztek. A villamosok között szerintem van vagy kettő, amik teljesen használhatatlanok a méretük miatt, szóval nekem ez így egyelőre kimaradós...
  • Tuvok #716
    Felraktam magamhoz ftp-re, a data.hu idővel töröl azt hiszem, meg lassú is :)

    Cim City
  • Z33noo
    #715
    Készítettem egy pályát, 2 fő részére ideális multizni.
    Könnyű, nem tartalmaz "szopatós" részeket.
    Töltsétek, vigyétek, teszteljétek, ha tetszik írjátok meg, ha nem akkor is írjátok meg, legföljebb azt nem olvasom el :)


    Cim City
  • Szthomas
    #714
    Sziasztok. Új infók vannak az érkező járműcsomagokról. Az első csomag a bus mania névre hallgat, a már látott 5 új buszt fogja tartalmazni 4,99 euróért és 20.-án fog megjelenni. Elővásárolható gamersgate-en. a német hivatalos oldalról van az infó. Elvileg egyenként is megvehetőek lesznek.
  • Tuvok #713
    CIM Wikin az utolsó három patch 20013-ban jelenik meg, ámbár ha nem is 12-én, de 13-án megjelent az utolsó is :D
  • Z33noo
    #712
    és csak cirka 18000 évet kell rá várni :D
  • Tuvok #711
    1.3.2 (Release 12 June 20013)

    Fixed bug: Cannot bulldoze broken roads
    Fixed bug: Last patch is missing translations of new text items
  • Szthomas
    #710
    Ez igaz, de az külön a pre-order kapcsán összekészített csomag volt. A későbbiekben szerintem ilyeneket már nem látunk...
  • Ben92
    #709
    Az uj patchel jott. Egyebkent ez nekem tetszik hiszen nem kell a folfelszinrol inditani oket. Bar en meg szeretem ha latom oket igy en ha epitek metrot mindig felul viszem a sint.
  • Ben92
    #708
    Na de gondolj bele eddig minden csomagnal csak egy jarmu volt. Kiveve a villamost ott ketto volt es azt is egyben vetted meg egyszer.
  • Szthomas
    #707
    Szerintem úgy adják majd ki őket, mint eddig. Darabonként 1 euróért.
  • TNH
    #706
    Nektek feltünt a metrónál a föld alatti garázs? Nekem úgy jött, mint derült égből villámcsapás.
  • Ben92
    #705
    Vegre valami hir az uj jarmuvekrol, szerintem a trolik a legpofasabbak most mar sima szolo troli. A buszok kozott is van ketto ami tetszik. De ott csinalhatnanak mar egy normalis csuklos buszt. Most is ami a kepen olyan mint egy villamos. Eleg vicces. De osszesegeben jo ez a sok jarmu.

    Arrol lehet tudni valamit hogy a jarmuveket kulon lehet megvasarolni vagy egyben vannak a buszok, trolik, vilik stb. Mert nem kellene mind csak nehany innen onnan.
  • Tuvok #704
    1.3.1

    -Fixed bug: Sometimes parked cars blocks busses to enter a stop
    -Fixed bug: Rulesets are saved only to local file even if cloud is selected
    -Improvement: Ruleset editor has tooltips in English (other languages coming soon)

    1.3.0

    -Updated to Unity 4
    -New content: Underground metro depots
    -Fixed bug: Using inspectors causes incorrect cashflow
    -Fixed bug: Campaign progress lost if user pressed OK too fast on scenario end screen or the game is not properly shut down
  • Szthomas
    #703
    Szerintem a trolik sikerültek a legjobban (mármint a képek alapján). Onnan bármelyik bevállalható...
  • Szthomas
    #702
    Lehet hogy ti már tudtátok, de nekem újdonság hogy képek is vannak az érkező járművekről.
    buszok
    trolibuszok
    villamosok
    metrók
    hajók

    Én találtam pár kedvemre valót...
  • Szthomas
    #701
    Megjelent az új javítás! Rögtön kettő egymás után (1.3.0-1.3.1). Földalatti metró depó, valamint apróbb javítások. Továbbá fény derült pár érkező járműre (5 darab). Az új járművekkel kapcsolatban még mindig nincs pontos megjelenési időpont, de legalább már reagált a CO a dologra.
  • Szthomas
    #700
    Tanúsíthatom, tényleg marhára jól fut multi közben is. Az élmény pedig hatványozott az egyedüli játszáshoz képest, főleg ha jó a társaság. A tegnapi közös multi nagyon király volt. Van egy olyan érzésem, hogy nem ez volt az utolsó :D
  • Ben92
    #699
    Tegap Szthomas-al játszottunk egy multiplayert. Hoztam róla néhány képet.
    És semmi gond nem volt a játékkal, nem is lehetett érezni hogy multiról lenne szó, semmmi laggolás szétkapcsolódás stb. Remek volt :D

  • precise
    #698
    Mod pálya.
  • Z33noo
    #697
    Honnan tudod? már végig játszottad? :P
  • precise
    #696
    DE ez a pálya nincs a kampányban.
  • Z33noo
    #695
    Toljuk csak szépen a mostanit amig van szabad út :)
  • Tuvok #694
    Hónap' kezdhetünk rajta egyet, ámbár a mostanin is vannak még terveim :D
  • Z33noo
    #693
    Én a kampányt játszom perpill és ott nem szabad ezeket kikapcsolni, hiszen az egyik feladat pont az, hogy el kell érni bizonyos %-nyi város növekedést.
    A verseny szempontjából viszont jogos a dolog.
    Én ezt a pályát homokozó módban szeretném majd játszani, esetleg multiban és ott erősen növeli (számomra legalábbis) a játékélményt ha a város nö és változik
  • precise
    #692
    Disable City Growth és Random Objects. Így nem tűnnek el, de amúgy ezek kikapcsolása a szabályban is benne van, pont azért, hogy mindenkinek ugyanolyan pályán kelljen dolgoznia.

    Nekem legalábbis nem volt ilyen gondom mikor teszteltem.
  • Z33noo
    #691
    Próbáltam ezt apályát, elég jól meg van csinálva, de sajnos pályaindítás után 5 percen belül egy csomó fontos épület (pl stadion) eltűnnek :(