Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#66
A hagyma drágább ám.
#65
Krumpli jobb lenne.
jazzy
#64
Adok érte 23 forintot meg egy zsák hagymát és utána körbeadom a topiclakóknak, deal?
#63
Én most este kaptam kulcsot, ha valaki megvenné PM.
attiGT
#62
Úgy tûnik egyes országok kimaradnak a beta inviteból, legalább is ez idáig. Például németországból jó páran kaptak már, kisebb országokból pedig senki sem...

#61
Win 7 64bit van nekem is. Igen tudsz vele babrálni, de elég zavaró.
Jól van. Legalább nem csak nekem van ilyen. Akkor nem barmolom szét a rendszert. Remélem megoldja a Blizz. Amúgy arra tippeltem, hogy szerintem az új rendszer kavar be neki.
#60
Nálam is csinálja. Win7 64bit chrome böngészõvel. Sõt még frissen telepített rendszer alatt is csinálja, laptopon is meg asztalin is. Szóval vaalami bibi a battlenet-nél lehet. Igazából nem foglalkoztam vele mert anélkül is tudok lépkedni a menüpontok között és az accountot állítgatni.
#59
Firefox-t használok és alapból törli a cookie-at mikor bezárom. Meg minden mást töröl. Ezelõtt nem volt vele ilyen gondom.

Most néztem, hogy beloggolok és ahogy rányomok az Acc. gombra utána kéri megint, hogy logg-jak be. -.-"

Más böngészõt nem használok. Ezt az 1-t használom sok éve már. Idáig nem volt vele ilyen gond. És szerintem most sem a Firefox a gond.
Amúgy kb 2 hete használtam vele a battlenet-t és akkor semmi baja nem volt.
Fehercsoki
#58
Próbáld másik böngészõvel vagy töröld az összes cookiet.

#57
Hali.

Nálam meg van gajdúlva a Battlenet. Beloggolok és akár mit csinálok mindig kéri, hogy loggoljak be. Viszont már be vagyok. És ha kinyomom akkor nincsen semmi baj, mert eltûnik az ablak és minden oke. Viszont, ha megint kattintok valahova akkor ismét kéri, hogy loggoljak be. Valakinek van még ilyen gondja? Mi lehet a baj? Eddig nem volt ilyen és igazából semmi nem változott a gépen.
Fehercsoki
#56
Hát én biztos nem kaptam kulcsot=/

#55
O hat az jo lenne, de sajnos nagyon ritkak a kulcsok (500-1000 osztanak ki) es 150-200 dollarert adajak oket az emeberek.

Kicsi az esely. :/
attiGT
#54
Elkezdõdött az EU closed beta. Itt meg is oszthatnánk egymással kulcsokat, ha esetleg lesz valakinek felesleges!

#53
Van 2-3 játék, szimulátor, amit komolyan veszek, azok után egy ilyen könnyed kis kártya játék estére jól fog esni. Pont jó ez így, ahogy van 😊

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#52
jó mondjuk ez igaz és "ti" ugye sokkal többen is vagytok..😊

#51
Lehet, de nem is a hardcore réteg a célközönsége hanem az olyan casualé akik pl még sose játszottak ilyen típusú játékkal min pl én. Ezzel simán leül és játszik akárki és 10 perc alatt felfogta a játék mûködését és kész. Valamint tényleg 10 percnél nem tart tovább egy kör, szóval pörög a játék.

#50
Ez a lényeg. Sokan játszák, bármikor találsz ellenfelet, és egy meccs 10 perc. Szerintem arra kell használni amire szánták.
#49
Hát nem tom 15 fõtõl elég szép alkotás, szerintem. Meg a költségvetés se volt nagy, és ahhoz képest nagyon felkapott már most Twitch-en is. Szerintem nagyszerû lett,szórakoztató.

#48
nézegettem,de aki valaha játszott már Vampire,MAgic,HKK, stb kártyajátékot az tudja,hogy ez egy bugyuta játék bár kétséget kizáróan gyönyörûen van megalkotva!
ami pedig külön negatívum,hogy kõ/papír/olló itt is megvan!! ez elég hülye ötlet volt a blizztõl....

#47
Hát igen. 😊 Már nagyon várom hogy paladinozhassak, nekem az a kedvencem. 😄 😄

MrStokes
#46
Blizz ugy latszik ezzel most jol belenyult a lecsoba, elegge nepszeru es kelloen addiktiv is.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#45
Ahh mikor jön már az EU béta ... :6 már mindenki ezzel gamel, nagy LoL os meg WoW os streamerek is ... 😛 Már jó lenne ha jönne.

#44
#43
Talán az elsõ Hearthstone verseny.
Persze nem kell semmi komolyra gondolni, a 16 legnépszerûbb Heartshtone streamer fog egymással versenyezni egyenes kieséses módon. Hamarosan indul.
MrStokes
#42
En Crota videoit szoktam nezni. A Twitch-en mennek 1-1,5-2 oras stream-jei, amit aztan kitesz a tube-ra, es en ott nezegetem oket.

A streameket itteni ido szerint hajnali 1-2 korul szokta tolni, szoval azok felejetosek nekem.

TB legtobb dolgat alapbol megnezem, mert szeretem es tisztelem az urget.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Fpocok
#41
TB-set én nem nézem már, mert olyan nagypapisan játszik... lassan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#40
Ha még sokáig nézem TB meg Jesse videóit, és nem kapok beta meghívást, ideges leszek. 😄

Fehercsoki
#39
Na ez a hamarosan pár hetet jelent... Kár volt kirakni most ezt a hírt...

Fehercsoki
#38
Na most volt kint a hír, hogy elkezdik beinvelgetni az EUs játékosokat is hamarosan.

Fehercsoki
#37
EU béta valószínûleg heteken belül.

#36
Van sejtés, hogy mikor érkezhet?

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Fehercsoki
#35
Jó ebben meg MINDEN kártyát tudsz craftolni, szóval fizetni itt sem kell, sõt még megvenni sem.

MrStokes
#34
OFF:
A jatekot tenyleg meg kell venni egyszer(mondjuk nem veszes, 15 dolcsi), de elvileg utana tobbet nem kell ra kolteni.

Tekintve, hogy a The Scrolls egy Trading Card Game es nem egy Collectible Card Game, mint a Hearthstone, kartyakat nem kell venned, az ingame chat es a forum segitsegevel tudsz adni es venni, ill. cserelni kartyakat.

Van mar egy-ket mod is a jatekhoz, ami a kartyak cserejevel/kereskedelmevel kapcsolatosan probalja meg jobban megkonnyiteni az ember dolgat.

A shop-bol barmilyen, neked tetszo kartyat amugy sem tudsz venni, a shop kinalataban aktualisan megtalalhato 5-6 kartyat a jatek szemelyre szoloan ajanlja fel mindenkinek megvetelre es ez a kinalat hetente valtozik.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Fehercsoki
#33
Ja de ez ingyenes, az meg nem😛 Kártyás játékért én nem szívesen fizetnék, maximum néha pár pakli kártyát vennék, de scrollst alapból meg kell venni és aztán még kártyákat is=/

MrStokes
#32
Estenkent tovabbra is megnezek par meccset, csak mar nagyon csorog utana a nyalam X_x.

Kis OFF:
Egyebkent nekem meg a Scrolls az, ami tetszett. Amiota megismertem, azota agyalok azon, hogy megvegyem. O is az egyszeru kategoriaba tartozik azzal a kiegeszitessel, hogy ott megis csak van resource management, illetve mindegyik fajta paklihoz van sajat resource es ezeket lehet vegyesen is hasznalni.

Valamint otvoztek a hagyomanyos TCG-t a Heroes of Migh and Magic csataterevel kicsit, tudni illik van mindket jatekos terfelen egy-egy 5x3-as tabla, es oda kerulnek ki a kartyaval idezett lenyek, ahol is lehet veluk mozogni valamint egyeb taktikai dolgokra ad lehetoseget. A tablas harcteret egyebkent ki is hasznaljak a kartyak, szoval jol osszerakott rendszernek tunik nekem.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#31
Én is elég sok meccset végignéztem twitch-en. Kifejezetten tetszik, hogy ilyen egyszerû a szabályrendszer, így gyors, látványos, intenzív meccseket lehet majd tolni. Elég sok online kártyával játszottam már, a többségük bonyolult, 1-1 lap leírását elolvasni akár fél-egy percbe is beletelik, nem még megérteni, mellé pedig rengeteg/bonyolult alapszabály is van, úgy érzem ilyen téren eléggé hiánypótló lesz a Heartshstone.
Bennem a régi HKK-s idõket idézi fel a 90-es évek közepérõl, amikor még csak alappakli/hõskorszak/chara-din visszatér voltak. Az is egyszerû volt, mint a faék, mégis akkor játszottam a legélvezetesebb CCG meccseimet.
Persze lehet, hogy csak túl nagy a nosztalgiafaktor, ha jön az EU béta/megjelenés majd meglátom.
Fehercsoki
#30
Tudom, néztem párat, nekem is tetszik. Túl bonyolultnak nem is kell lennie, hiszen azért érzõdik, hogy annyira nem komoly játék, csak legalább balanceolt legyen.

MrStokes
#29
Azota csomoan streamelik (Twitch-en is pl), jo sok meccset megneztem a hosszu hetvegen.

Resource-management eleg egyszeru lett, de amugy nekem elegge tetszik a kicsike.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#28
Fehercsoki
#27
Elindult az amerikai béta...

#26
Ezt a gamet is jó lenne minél elõbb tesztelni 😄
Fehercsoki
#25
Amúgy csak találtad valahol a klienst nem? Béta még csak USA-ban van ha jól tudom.

Fehercsoki
#24
Hát lehet hogy az "open" bétában lesz erre lehetõség, WoWos mountot is adnak érte ha veszel valamit.

j0nNyKa
#23
ha elmondanám, meg kéne hogy öljelek

de egyébként a #16 -ra: bétában nincs nyitva a store, nem tudsz venni pénzért kártyát

update: hm, mégis, van egy ilyen string:
GLUE_STORE_DISCLAIMER_DETAILS_2 After the account wipe, you will receive at least one new pack for every pack purchased during the Beta.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Fehercsoki
#22
Te kaptál meghívót?😮

j0nNyKa
#21
felpakoltam a klienst, innen tölthetõ, nyilván acc nékül max a login screening / options screenig tudtok jutni

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Fehercsoki
#20
Hát alapból elég fair a játék, mindent megszerezhetsz anélkül hogy bármit is vennél, de mindenképp elõnyt jelent ha vásárolgatsz.

#19
Hhehee... nem kaptam, de jó lenne. Csak a statisztika miatt kérdeztem. Akkor jó, ha reset-ve lesz. Ez így fair. 😊

Amúgy adhatnák már a meghívókat. Mert idáig nem sok minden történt. Pedig még ebben az évben ki akarják adni, ha jól olvastam.

Viszont, ha kapok meghívót akkor közlöm veletek. 😊
Fehercsoki
#18
Kaptál béta meghívót vagy mi?

jazzy
#17
Akkor rossz volt az infom 😞