Hearthstone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hát, 10 kulcsot osztanak ki, olyan nagy esélyed nincs😛 (amúgy warezold le a gamestart, sok helyen fent van, de többet nem segítek, csak az én esélyeimet rontod😄)
#103
ÁÁÁÁ Én megkaptam a BÉTÁM !!!! 😄 😄 [#banplz
#99
Üdvözöllek a Blizzard-béták világában 😄
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Meg hát ez a játék aztán minden gépen elfut, szóval biztos, hogy nem érdekli õket, hogy kinek milyen gépe van.
A kulcsokat nem folyamatosan, hanem hullámokban küldik, szóval valószínû, hogy egy hullám elõtt regelt be a haverod és akkor ugyanannyi esélye volt mint bárki másnak.
#94
tegnap szemem elött rakott össze egy kollegám legujabb core i 7 gépet . Beregelt bétára 5 perc mulva ott volt a béta kulcs.
nem kamuzok , tényleg igy volt.
nem kamuzok , tényleg igy volt.
Hihetetlen, hogy három emaillel vagyok beregelve bétára... és egyre se jött semmi😄 remélem egyre sûrûbben lesznek a wavek ahogy mondjátok és kapunk kulcsot :// már félre is raktam zsét a kártyákra😄
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Ma is volt wave, nekem nem jutott 😞
De biztatóan hangzik ez a napi kulcs áradat, holnap már 10% esélyem lesz bekerülni, egyesek számolgattak redditen és van benne ráció!
De biztatóan hangzik ez a napi kulcs áradat, holnap már 10% esélyem lesz bekerülni, egyesek számolgattak redditen és van benne ráció!
#90
Még nekem sem jött. :S Kb 1 hét körül megyek ki Németbe és ki akarom próbálni, de érzem, hogy amilyen az Én szerencsém. Akkor kapok kulcsot mikor kiértem. :S
Pedig tényleg nagyon várom már! ( bár szerintem sokan vagyunk így ezzel )
Pedig tényleg nagyon várom már! ( bár szerintem sokan vagyunk így ezzel )
#89
kódot kaptam
#87
Én se kaptam, nem is fogok már. 😄
#84
Én kaptam a napokban, meg a fél wowos guildem is.
Mindenesetre van 3 mailem 😄 szal egyikre csak jön D:
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Az lehet, hogy az open bétával várnak addig, de szerintem addig is nagyon sokan kaphatnak kulcsot.
Hát igen, de sokan meg azt mondják, hogy a BlizzConig várnak az Open Bétával ami közel 1 hónap :/ bár nem gondolom, hogy addig húznák...
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Amúgy szerintem folyamatosan fogják mostantól küldeni a kulcsokat, hiszen a szerverpark is már közel végleges, a játékosok által szidott dolgokat már nagyrészt megcsinálták. Szóval lehet reménykedni.
Én arra lennék kíváncsi, hogy a Hearthsteedet WoWban hogy lehet majd megszerezni... Mert az már kiderült hogy nem a bétások kapják ha vesznek kártyát.
Vágom, csak maga az elv egy elég szemét húzás szerintem 😄 mindenesetre fontolgatom, hogy veszek majd egy vagy két nagyobb pakk kártya csomagot. Sajna az ilyen játékok a gyengéim + Warcraft bb social life 😄
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Az a legundorítóbb az egészben, hogy nem lett Open Beta és Wipeoltak, tehát aki most Closed Bétában van az már rég 60-as lesz rohadt jó kártyákkal amíg mi basic cardokkal fogunk harcolgatni😄 hát ez aztán rohadt igazságos, ugyanis nem lesz több wipe.... nyomorult szar Blizzard
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Én is kimaradtam, pedig több accal is jelentkeztem, mindegyiken különbözõ konfigokkal jeletnkeztem. Most még Warcraft 3 + TFT-t is raktam az accomra, hogy hátha akkor majd nagyobb az esélyem de nem=/
#74
Nah úgy néz ki küldtek most EU keyeket, de persze kimaradok mint általában. 😄
#72
Szerintem még nem küldik egybõl patch után, hanem kicsit késõbb. Elsõnek megnézik megy e rendesen. 😄
Ha valakit érdekel szép grafikától mentes Hearthstone akkor googlebe írja be, hogy Hearthstone Deck Tester.
#69
Tuti nem kapott õ se ... -.-
Ez sajnos ilyen, aki el akarja adni kap, aki kipróbálná és körbeadná a többi játékos között az nem kap.
#67
Nem akarok teleírni a fórumot ezzel, de megjavult a Battlenet. Most már nem csinálja a jelszókunyizást. 😄
Amúgy Én sem kaptam még kulcsot. 😞 2 acc is van, de még egyik sem kapott. Pedig nagyon szívesen kipróbáznám. Ilyen az Én formám mondjuk. 😊
Amúgy Én sem kaptam még kulcsot. 😞 2 acc is van, de még egyik sem kapott. Pedig nagyon szívesen kipróbáznám. Ilyen az Én formám mondjuk. 😊