Hearthstone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mágust a healerek szétszivatják, meg a rugó is ha jól jönnek a lapjai de a többiek verhetõnek tûnnek. Nem mintha PVPben sokat nyertem volna ott a többség lenyomott mint a bélyeget.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Jazzy: a legendary kártyák többsége nagyon magas manaértékkel rendelkezik vagy ha nem, akkor a hatása nem olyan erõs. Én inkább rakok be két epicet a pakliba mint egy legendaryt. De kék kártyákkal is ugyanolyan jól lehet nyerni, sõt. Fontos a kezdõkéz meg hogy az elsõ két körben milyen lapjain jönnek, utána lehet taktikázni. Persze kis szerencse is kell, de sztem az másodlagos. Bocsi a wall of textért.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Blizzard nulla befektetessel megint tomegeket fogott meg ezzel a kartyas jatekkal, messze jobb le mint barki gondolta volna.
Amúgy a mostaniba sem kaptam kulcsot. Ez van. Idén már biztos nem játszom vele. 😞 Max kint veszek valami laptopot. Vagy megoldom valahogy.
Jazzy: Én a WoW-t is úgy játszom. Szarok arra, hogy ki hogyan reforgol, meg mit csinál. Nem fogok majmolni senkit. Mióta játszom a WoW-al soha nem lestem le senkit. Itt sem fogok. A magam szórakoztatása a cél. Nem pedig azzal vagánykodni, hogy " lemajmoltam valkit és nyerek éljeeeenn!!! "
Egyébként úgy vettem észre jelenleg még nincsenek nagyon tápos deckek, vagy faszán balanceolva van a játék, én vertem már meg legendary és epic kártyákat elém rakó játékost.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Nézz rá ebay-en, simán tudsz venni keyt, napi szinten minimum 10-12 aukció van, igaz, elég borsos ár a vége, az elején, amikor még nem volt kulcsom, majdnem vettem egyet, átlagban 70 euro-ért mennek a német ebayen a kulcsok, de láttam már 100 euros aukcióleütést is.
Ja, van valaki, akinek már van kulcsa, játszik is és sámán deckkel tolja? Szívesen kitárgyalnék egy-két dolgot sámánnal kapcsolatban. Jelenleg egy elég erös deckkel tolom, nagyrészt disenchantoltam a többi class kártyáit, hogy készíthessek ehhez a deckhez kártyákat, de sztem megérte.
Eddig 6 játékom volt a deckkel, 4-et nyertem belöle, a hunter megszívatott az elején, majdnem nyert, neki 5 élet, nekem 5 élet, majd jött egy Bloodlust tölem. Aki ellen vesztettem, az egy Priest volt, folyton felhealelte a Tauntos minionjait, a másik vesztett meccs pedig egy sámán ellen, aki nagyon hasonló deckkel jött ellenem. Szóval lehetne még mit javítani a decket, bár sztem 100%-os deck nincs.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
If you make any purchase with real money during the beta you will receive a gift for helping us our store!
Eszerint csak ha pénzt költesz, akkor kapsz, ha goldért veszel pakkot, akkor nem.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
1 Pack 100 ingame gold
2 Pack 2.69€
7 Pack 7.99€
15 Pack 17.99€
40 Pack 44.99€
A béta során vásárolt kártyák a béta végén mind elvesznek, átszámítódnak goldra a megvett paklik (tehát ha minden igaz, ha vettél 15 paklit, akkor kapsz 15x100 goldot, de ebben nem vagyok biztos) és kapsz a béta végén egy Golden Legendary kártyát, ha legalább 1 packot vettél a béta során.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Én amúgy megint nem kaptam😛
Lol, épp írom ezt az üzenetet, mondom mielõtt elküldöm megnézem az E-mailemet és kaptam bétát! 😊
Háborogni lehet, csak felesleges. Befejeztem, mert én is azt teszem, csak nem a Blizzardot szidom, de ez mindegy, ugyanolyan ostobaság.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.