Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#266
A mage OP, hát az igen érdekes. 😄

Fehercsoki
#265
Én ma rájöttem, hogy a Starfire-t minden további nélkül magamra is tudom lõni=/ (pedig csak úgy döntöttem, hogy mégse használom, el akartam rakni de magamra lõttem, és persze buktam is a meccset, mage ellen voltam ami szokás szerint elég OP)

#264
Bizony és meg is ért volna annyit, de szerencsére türelmetlem voltam és beaktiváltam magamnak és hajnali fél2ig jászottam vele olyan jó.

Mágust a healerek szétszivatják, meg a rugó is ha jól jönnek a lapjai de a többiek verhetõnek tûnnek. Nem mintha PVPben sokat nyertem volna ott a többség lenyomott mint a bélyeget.
Daell Drow
#263
Persze nem szo szerint ertettem, hanem mint amekkora a ceg es amekora toke van mogotte stb ahhoz kepest. A 15 fos csapat es a nagyreszt mar a wow-bol es a rendes wow kartyajatekbol mar sok minden adott volt, es igy minimalis kockazattal es befektetesel kezdtek meg ezt a jatekot, ami nagyon bejott nekik ugy latszik.
#262
*deckem *minionokon

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#261
Nagyon tápos deckek nincsenek, mindnek megvan a maga ellenfele, csak rá kell jönni mi az. 😊 Az én deckek alapja egy az amerikai fórumról ellesestt pakli, amiben a minik ikon kicsit változtattam, a többi maradt a régi. Viszont meg mindig nem tökéletes. Az én célom az, hogy a samant fel húzom hatvanra, a következõ hónapban veszek vagy 15 vagy 40 paklit, attól függ, mennyit arénázom. 😊 Eddig csak egyszer voltam arénában, 5 meccs, sajna csak 2 gyõzelem.
Jazzy: a legendary kártyák többsége nagyon magas manaértékkel rendelkezik vagy ha nem, akkor a hatása nem olyan erõs. Én inkább rakok be két epicet a pakliba mint egy legendaryt. De kék kártyákkal is ugyanolyan jól lehet nyerni, sõt. Fontos a kezdõkéz meg hogy az elsõ két körben milyen lapjain jönnek, utána lehet taktikázni. Persze kis szerencse is kell, de sztem az másodlagos. Bocsi a wall of textért.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

jazzy
#260
Szerintem közel sem egyszerû kibalanceolni, azért picit a nullánál többet tettek bele. Már csak maga az ötlet is, ha nullát tettek volna bele, már rég megcsinálta volna más.
#259
Ha valaki akar, vegyen fel friendsbe, játszhatnánk pár gyakorló meccset egymás ellen. Nick: Doki#2342

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Daell Drow
#258
Tegnap en is kaptam betat a blizztol, nagyon jo jatek. Alig birom letenni, nekem a mage kaszt jott be, bar meg nem arenazok csak sima pvp-t tolok.
Blizzard nulla befektetessel megint tomegeket fogott meg ezzel a kartyas jatekkal, messze jobb le mint barki gondolta volna.
#257
Nem haragszok rád! 😄 A lényeg az volt, hogy a barátodat nem is igazán érdekelte és még is kapott. Viszont sokan vagyunk akiket tényleg érdekel a játék és nem csak kipróbálás szinten. Én konkrétan nagy Blizz fan vagyok. Mindegy.

Amúgy a mostaniba sem kaptam kulcsot. Ez van. Idén már biztos nem játszom vele. 😞 Max kint veszek valami laptopot. Vagy megoldom valahogy.


Jazzy: Én a WoW-t is úgy játszom. Szarok arra, hogy ki hogyan reforgol, meg mit csinál. Nem fogok majmolni senkit. Mióta játszom a WoW-al soha nem lestem le senkit. Itt sem fogok. A magam szórakoztatása a cél. Nem pedig azzal vagánykodni, hogy " lemajmoltam valkit és nyerek éljeeeenn!!! "
#256
Ezért akartál 20 ezret kérni? <#conf>
oneal1
#255
sziasztok! hogy tudok béta kulcshoz jutni?

köszi!

!Forza Ferrari!

bowden
#254
2,8 GB

attiGT
#253
Valaki megmondaná mennyi helyet foglal a játék?

jazzy
#252
Na én megfogadtam, hogy a Hearthstone nekem nem lesz olyan játék mint a Diablo, Wow, akármi, hogy mások pro deckjét lemásolom és majd nyerek a taktikájukkal, majd én kitalálok sajátot, nem fogok deckeket nézni.

Egyébként úgy vettem észre jelenleg még nincsenek nagyon tápos deckek, vagy faszán balanceolva van a játék, én vertem már meg legendary és epic kártyákat elém rakó játékost.
attiGT
#251
Amúgy ha ajánlhatok új játékosoknak valamit, tuti az lenne, hogy vegyék fel egymást friendsnek és játsszatok egymás ellen, nagyon az elején úgy sem lehet sokat tanulni tápos deckek elleni szívásból.

attiGT
#250
Hearthpwn-on vannak deckek, érdemes átnézni 😊

jazzy
#249
Priest tauntos buffos deck elég erõs én is azt csináltam, early game deckel lehet viszont nagyon durván megverni, fõleg rogueval, meg warriorral, mert túl gyorsan lepucolja a minionjaimat, meg visszarakja a kártyát a kezembe meg ilyenek, nem tudnak a buffos kártyáim kiteljesedni. Ki kell találnom ezek ellen majd valamit, a Holy Nova nem elég.
Fehercsoki
#248
Hát ez a játék tényleg nagyon jól sikerült, alig bírom otthagyni, pedig még nagyon az elején vagyok, 1 pvpt toltam eddig.(persze azt megnyertem)

#247
ééés már megint nem megy csak áll a fõképernyõn...
#246
na rájöttem adminként kell futtani battlenet klienst és elindul rendesen.
attiGT
#245
Akkor mára is lõttek az esélyemnek. Valahogy azt érzem én leszek az utolsó ember a Földön, aki bekerül :-D

#244
Mondjuk a 70 euroval nem vagy nagyon messze a 20K forinttól. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#243
Jaja, szerverproblémák a mai maintenance óta elég gyakoriak, elindítod a keresést, majd leáll hibával, kezdheted újra a keresést. Általában negyed-ötödjére adja be az ellenfelet.
Nézz rá ebay-en, simán tudsz venni keyt, napi szinten minimum 10-12 aukció van, igaz, elég borsos ár a vége, az elején, amikor még nem volt kulcsom, majdnem vettem egyet, átlagban 70 euro-ért mennek a német ebayen a kulcsok, de láttam már 100 euros aukcióleütést is.

Ja, van valaki, akinek már van kulcsa, játszik is és sámán deckkel tolja? Szívesen kitárgyalnék egy-két dolgot sámánnal kapcsolatban. Jelenleg egy elég erös deckkel tolom, nagyrészt disenchantoltam a többi class kártyáit, hogy készíthessek ehhez a deckhez kártyákat, de sztem megérte.
Eddig 6 játékom volt a deckkel, 4-et nyertem belöle, a hunter megszívatott az elején, majdnem nyert, neki 5 élet, nekem 5 élet, majd jött egy Bloodlust tölem. Aki ellen vesztettem, az egy Priest volt, folyton felhealelte a Tauntos minionjait, a másik vesztett meccs pedig egy sámán ellen, aki nagyon hasonló deckkel jött ellenem. Szóval lehetne még mit javítani a decket, bár sztem 100%-os deck nincs.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#242
ti be tudtok most lépni?
#241
Én adok érte 22-t, de ez az utolsó ajánlatom!
Fehercsoki
#240
Viszont szerverproblémák tényleg vannak=/

jazzy
#239
Addiktív a játék, az biztos, alig várom, hogy hazaérjek melóból és toljam. Itt is decketet készítek fejben, aztán alig van még kártyám 😊
attiGT
#238
Gratu! jó játékot

Vándorr
#237
én megköszönném, ha odaadod. Szeretném kipróbálni a játékot

http://youtube.com/indieGoTV

Fehercsoki
#236
Amúgy PCGamesN-tõl kaptam kulcsot az elõbb, szóval ha opt-innel is kapok akkor azt itt ebben a topicban teljesen ingyen odaadom valakinek.

Fehercsoki
#235
Szerintem nyugodtan aktiváld be, PH-n 10k-ért sem tudják eladni...

#234
Ha érdekel valakit Hearthstone EU beta kód 20ezerért írjon PMet. Csak ma, ha nem ir senki akkor beaktiválom.
attiGT
#233
Akkor gondold csak át!

jazzy
#232
Elég nehezen boldogulok egyelõre a Priesttel, át kell gondoljam a Deckem.
Fehercsoki
#231
Nem baj, úgyis akartam pár packot venni kezdésnek.

#230
A Shopban a következö kiírás van:
If you make any purchase with real money during the beta you will receive a gift for helping us our store!

Eszerint csak ha pénzt költesz, akkor kapsz, ha goldért veszel pakkot, akkor nem.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fehercsoki
#229
Ha goldért veszek 1 packot akkor is kapok golden legendary káryát?(vagy csak ha pénzt is költök?)

#228
A következö opciók vannak jelenleg a Shopban:
1 Pack 100 ingame gold
2 Pack 2.69€
7 Pack 7.99€
15 Pack 17.99€
40 Pack 44.99€

A béta során vásárolt kártyák a béta végén mind elvesznek, átszámítódnak goldra a megvett paklik (tehát ha minden igaz, ha vettél 15 paklit, akkor kapsz 15x100 goldot, de ebben nem vagyok biztos) és kapsz a béta végén egy Golden Legendary kártyát, ha legalább 1 packot vettél a béta során.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fehercsoki
#227
LOL valaki ugyanarra a battle.net accra 2x is kapott béta kulcsot... Legalább ilyet nem kéne azért csinálni=/

Fehercsoki
#226
Amúgy mennyibe kerül egy csomag kártya? Eddig azt hittem, hogy 1 dollár, de most meg azt láttam streamen hogy 2 euró.

Fehercsoki
#225
Szerintem amíg nem tud mindenki játszani, addig a játékról úgy sem születik sok hsz, szóval senkit sem zavar, ha itt mi arról beszélünk, hogy ki kapott/ki nem kapott eddig bétakulcsot.

Én amúgy megint nem kaptam😛

jazzy
#224
Ezzel egyet is tudok érteni, meg azt is értem amit ProGabe ír, de nem abban a kontextusban ahogyan azt leírta, mert úgy nem igaz.

Lol, épp írom ezt az üzenetet, mondom mielõtt elküldöm megnézem az E-mailemet és kaptam bétát! 😊
RedDevilsza
#223
De az hogy valaki csalódott, az nem azt jelenti hogy be kell írnia 3 óránként ide hogy még mindig nincs kulcsa.

attiGT
#222
google chrome "Kandalló Márványlapja"-nak fordítja a Hearthstone-t 😄

attiGT
#221
Na béke!

Fehercsoki
#220
Mindenki szeretne játszani, és nyilván aki nem kap kulcsot az csalódott, de ez közel sem jelenti azt, hogy nem érti meg, hogy azért nem kap mert egyszerûen túl sokan várnak még rajta kívül kulcsra...

ProGabe
#219
Minden egyes Blizzard bétánál ez megy, mindig csodálkoznak, hogy márpedig õ miért nem kap kulcsot, hiszen megvan neki az összes játék, meg nagyon várja(!!). Tudom-tuom, én vagyok hülye, mert vágom, hogy több millió jelentkezõbõl nem kap mindenki kulcsot^^

Háborogni lehet, csak felesleges. Befejeztem, mert én is azt teszem, csak nem a Blizzardot szidom, de ez mindegy, ugyanolyan ostobaság.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

jazzy
#218
Sajnos tényleg butaságot beszélsz, inkább vállald be és ne írj többet, fölösleges szítani tovább a tüzet.
ProGabe
#217
Ne személyeskedj, hanem kicsit gondolkozz! Tudom hogy fáj ,de azért próbáld meg!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.