Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#569
Ha belegondolunk nagyon rizikós kijátszani is meg nem is. valami biztosabb lett volna persze ha lehívja, de a warri pakli tele volt nagyobb fegyverekkel, szóval egy részrõl érthetõ.
#568
Én is azt néztem, hogy nem nyomta le a weaponra, valószínû akkor is csak egy körrel tovább bírja.
#567
Pl. Blessing of might, Ysera... 😊

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

#566
Kripp nagyot throwolt azzal, hogy nem játszotta ki az ooz-t Artosis gnomja meg ááá izgalmas volt 😄
#565
Artosis nyert 😄 SC2-t néztem fel se merült bennem h nézzem
bánom a vége brutál volt

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

jazzy
#564
leper gnome op
Anthrax
#563
Sajnos nem emlékszek rá ki volt az, hearthheaden kiírja ki rajzolta és ott láttam magyar nevet

#562
Csak nem Boros&Szikszai? Õk elég ismert grafikusok, pl. MTG lapokat is szoktak rajzolni.

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

mukika
#561
"Will there be any wipes in the future? - We don’t anticipate any further wipes. This goes for both the Hearthstone beta and after the game’s official release. Any progress made during the beta after the wipe will be retained through the release of Hearthstone, such as new cards you obtain, levels that you gain and ranks you achieve. Basically, you’ll now be able to keep your stuff."

Anthrax
#560
Néztétek,hogy van olyan lap amit magyar emberke rajzolt ? Lesz wipe megjelenésnél ?

mukika
#559
nem lesz több wipe, megjelenéskor sem. hivatalos megerõsítés is van, bár blizzard, szóval...

#558
Agyvérzést fogok kapni mikor megjelenéskor törlik a legend lapokat mint ysera :o Lehet hónapokig nem adja be újra õket az aréna rewardként.
Anthrax
#557
de kicsit elszomoritó, hogy pala+priest mindenhol :S

mukika
#556
helyette Coldlight Oracle... 😄 kommentátorok meg helyeseltek, hogy ez volt a legjobb döntés.

Anthrax
#555
viszont mage deckje tetszik, túlélésre megy és 3-4 dmg lappal befejezi gamet

Anthrax
#554
Pyro+frostbolt :S

#553
Yaya igazat szólsz, ezzel mindenkinek tisztában kellene lenni, aki bneten játszott abban az idõben vagy ennyire torzítja az agyakat az eltelt idõ? Gyakorlatilag a wc3 normál játékmódja anno kihalt a dota "custom map" miatt.
mukika
#552
Artosis vs Krip döntõ lesz.

Reckful elég nagyot hibázott g1-ben, kezében volt a meccs...

Unknow
#551
+ mielõtt okoskodsz legyél azzal tisztában, hogy mirõl beszélsz. A DOTA-nak kb annyi köze volt a blizzardhoz,hogy tényleg arra készült a custom map. (Ami egyébként egy AOS klón, örülök,hogy segíthettem.) A LoL pedig jobban hasonlít a Warcraft 3 -ban pedig volt egy kb a dotával együtt megjelenõ map is a Land Of Legends ami szintén olyan volt mint a Dota, csak egy egyszerûsített rendszerrel.

A Blizzardnak pedig semmi köze nem volt a Dotához, az csak késõbb került be a szerzõdésbe,hogy amit abban csinálsz, az az õ szellemi tulajdonuk.

Viszont nagyon vicces látni mikor valaki jön azzal,hogy Dota klón ez, Dota klón az, közben még kis izé volt mikor az emberek már AOS-t játszottak 😄
#550
Kezdem értékelni ezt a játékot. Hihetetlen variációs mélységei vannak magas szintû endgame lapoknak/játékoknak is. Gyakorlatilag egy "gagyi indy game", 15 ember dolgozik az egészen. Lehet azért nem k*rták el úgy eddig, mint pl. a dio3-at.
mukika
#549
twitch-en nekem lagol, viszont bnet oldalán tükörsimán megy hd-ben.

#548
HS a twitchen!
#547
Thy
ProGabe
#546

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

mukika
#545
itt minden info fent van, elvileg 7-tõl lesznek streamek. tegnapi meccsekrõl én sem találtam videókat.

ProGabe
#544
The quarterfinals were not streamed. I am not sure if a recording will be posted but I will update this post if one is.
The semifinals and finals will be streamed for free tomorrow (Saturday) starting at 10:00 AM PST / 1:00 PM EST.

Ez nagyon csecse 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

jazzy
#543
Épp ezt szerettem volna kérdezni, nem találom feltöltve a videókat, pedig kell lennie 😞
#542
Ezt vetítik majd valahol?
ProGabe
#541

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#540
Trump nyert a Blizzconon?
#539
a Gamestarnak van még 😄

viccet félretéve nekem is jó lenne egy 😊
#538
Ha valakinek van béta kulcsa elfogadnám !

Get a life!

ProGabe
#537
Adventures - Focused Single-player experience while you fight bosses. You'll earn 20-30 cards.
Crazy new mechanics will be introduced with expansions.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#536
Mind Control - Cost increase to 10
Starving Buzzard - 2/2 to 2/1
Unleash the Hounds - will be changed Not sure yet -
Ranked Play Revised - Golden Heroes - 25 new ranks - Every game you win, you get a star. You can go up and down ranks. One month seasons.
Legend Rank doesn't go up and down.
Ranked Play Card Backs - Season card rewards - back of the cards look different
Golden Heroes - Win 500 games in ranked to get it.
Arena three new keys - 12 wins now.
Reconnect if you get disconnected
Making a big entrance animations on legendaries

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#535
I Love Diablo 3
LIVE FROM BLIZZCON - Hearthstone - There will be PVE. Its called adventures.

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#534
nekem ma sikerült egy olyan W-t összehozni mage-el hogy a fireball már 10et fájt 😄
2xogre magi + 2x kobol geo 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

MEdievil
#533
Pedig igaza van részben, Warcraft eredetileg warhammernek indult csak aztán gondok voltak a jogok megszerzésével. Ezért is a sok hasonlóság de szerintem jobb is így. Végül két komoly univerzum lett mindkettõnek megvan a maga varázsa.

Más:
Milyen megalázó már amikor a hunter King Crusher dinóját egy equality + Késdobás (Knife Juggler) teríti le? 😊 Szegény RageQuit-elt.

F

#532
milyen maszatolás? 😄 meg milyen évek óta várt bejelentés? 😄
amit eddig nem tudtunk az az új WoW neve

az hogy Heroes of the Storm lesz kb 2 hete lett bejelentve, nem volt róla még gameplay videó meg nem indult el az open béta

nem követem a bejelentéseit nagyon a blizzconnak, az SC2 versenyt nézem (ahogy abban a topikban írkálok is) az új MMO-t talán bejelentik idén, de kétlem

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#531
Vagy hõsei vagy mifene...😊
#530
Oké, de ez az eget rengetõ évek óta várt bejelentés? Röhelyes maszlatolás. 😊

Nem érzem a már régi Blizzard-os feelinget. A WoW elsõ részével lezárult még ha már az sem tiszta saját kútfõbõl jött nekik. Kihalt valami, ami egyedivé unikummá tette a termékeiket. Hanyatlás és hígulás-t érzek. Semmi innováció bah "A vihar harcosai". Még a neve is szegényes 😊

Na jó, abbahagyom nem húzom tovább az idegeket. A beta keyt ha kapok, ingyen oda adom valakinek. 😊
#529
bocs 😄

amúgy a gamestar is oszt kulcsokat

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#528
egyébként nálam a HS se lopás, hanem egy leegyszerûsített jó rendszerû kártyajáték ami engem leginkább az IDÉZÕK-re emlékeztet

de kártyajátékokból is annyi van mint a szemét
magus,wow,hkk, magic ... csak amik itthon is kaphatók valós lapokban

böngészõsben is van egy sárgatállal, többet is próbáltam

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#527
igaza van Negritis nek .

ProGabe
#526
'szom már az OFFba 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#525
istenem 😄 a MOBA kialakult mint egy stílus, és még csak nem is az alap dota volt az elsõ fecske, hanem az is egy tovább fejlesztés (pcguruban vagy gamestarban van is moba history cikk)

A lényeg hogy a moba egy játékstílus!! ezt el kell sajnos fogadni, és elég sok game van már kisebb-nagyobb különbségekkel
Demigod volt az elsõ teljes értékû nem mod játék, aztán Hon majd LOL nemsokkal, azóta meg kb minden kiadó csinált egyet
épp most megy a dawngate,infinite crisis beta ... gondolom ezek is mind lopások elvégre a sok lolfanboy szerint az õ játékuk az egyedi

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#524
Mi közr a warhammernek a Warcraft hoz xDDD a warcraft 1 hez v 2 höz xDDD öreg te nagyon meg vagy tévedve xD

#523
Ok tény hogy fasza lett meg minden, csak egy olyan embernek akinek nincs csapata és soloq-znia kell... ezt hozta ki belõlem mert szerintem a soloq nagyon nagyon rossz hogy annyi unskilled buta ember gamel vele .. hogy alig lehet feljebb jutni ... :/

#522
Pl. a lost vikings az nem lopás, diablo sem, warcraft már határeset, mert a warhammer-bõl merítettek.

HS = MTG koppincs.
jazzy
#521
iq0 blizzardhater ismét elõtört belõled, grat, nem vagyunk rá kíváncsiak

#519 ehhez meg megint gratulálok akkora 1 szar ultrafosnak titulálni az év játékát és a világ legjátszottabb játékát, grat 2.0
#520
Na neee, azon túl, hogy WC3 platformon készítette egy ügyes modder anno a dota-t, attól még lopás.