Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#619
noob Q #1 : mc = mind control?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

ProGabe
#618
Nem azt mondom, hogy olyan, akinek nincs Blizz-játéka, az ne bétázhasson! Viszont azok, akik költöttek már nem keveset a játékaikra, élvezzenek elõnyt.

Inkább te fejtsd már ki, hogy ki és hogyan tud úgy tenni egy játékfejlesztõ cégért, hogy nem is veszi meg a játékait? Illetve ha eleget teszel értük (tudom is én, reklámozod õket), akkor meg úgyis elég közel kerülsz hozzájuk, hogy kapjál egy kulcsot. Ez utóbbit már végre alkalmazza a Blizzard a HS esetében, sok streamer kapott tõlük bétát, hiszen így promótálják a játékot. Persze ezek olyan emberek voltak, akik valamilyen Blizzard játékot játszottak és osztották meg a videókat.

Amúgy:

"To be eligible to participate in the Diablo III beta test, you need an active Battle.net account with any Blizzard game title attached to it."

WoW trial ha jól emlékszem az elején még belefért a fentibe, késõbb ezt megváltoztatták. HS meg ugye F2P lesz, ezért is a nyílt béta, ill. ezért nincs ilyen feltétel.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#617
Ezt kifejtenéd bõvebben ,hogy miért is? Személy szerint egy blizzard játékom sincs, de bétáztam mind a dio3-al most pedig hs-el (starcraft sose vonzott), de azért mert nem veszem meg a játékaikat ne is bétázhassak? lehet én többet teszek értük (jó én pont nem), mint azok a tízezrek akik fel se telepítették az Sc2 bétát.
#616
Akkor valami szuper szerencsés lehetek, hogy annyi kulcsot küldtek mindig HS-ból se egyet kaptam már 😄
ProGabe
#615
Semmit nem néznek. Azt hiszem Sc2 bétánál volt olyan statisztika, hogy több tízezer ember fel sem telepítette a bétát. Ezért is írtam korábban, hogy ideje lenne a Blizzardnak változtatnia ezen a politikáján, nem 98-at írunk.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#614
Szerintem nézik súlyozzák azt is sorsoláskor, hogy valaki mennyire volt HC a játékaikkal teljesítmény vagy idõarányosan. Minden bétájukra nekem eddig több, mint 1 kulcsot küldtek ugyanarra az accra.
#613
Murlock tényleg jó a WL-nél, fõleg, ha már megvannak a rare-k. Ütõs tud lenni az újrahúzás miatt, + draw lapok, stat növelõ lapok, olcsó manás spellbreaker. Taunt se nagyon kell a pakliba, mert ha nem zúzza be gyorsan az ellenfelet pár aoe végzetesen fordít.
mukika
#612
regisztrálj be több account-al. én összesen már 3 kulcsot kaptam (5-el vagyok regisztrálva), kettõt olyan accra amin csak starter játékok voltak, a main accon meg nekem is megvan az összes játék kb (erre kaptam legelõször).

gerey
#611
én meg az összes blizz játékkal az accomon várom az open bétát, hogy végre játszhassak. 😄

mukika
#610
én a palát érzem erõsnek. 4-12-re állok ellenük, master2 kezdés óta vezetem a statisztikát itt. a többiek ellen 50-60% közt nyerek, kivétel druid ellen 90% (9 meccs), illetve mage ellen 70% (23 meccs). hiányzik még egy pár lapom, most lett meg a snake trap végre (starving buzzard + snake trap=3db free kártya, ha nincs silence, OP) és 0db legendary-m van.

jazzy
#609
Kicsi balanceolás majd ráfér a Hunterre, Priestre is, meg a murloc Warlockra is 😊
mukika
#608
nekem sokadik nekifutásra a sok 4-5 win-es aréna után (eddig 7 volt a legjobb), tegnap végre sikerült egy 9-1-est menni Priest-el. sikerült 3 MC-t draftolnom, az az 1 vereség is azért lett meg, mert shaman ellen a végén csak azért sem húztam ki topdeck 1-et sem. maradt a végén 9 kártyám bent amibõl 3 MC volt... bár a legtöbbször még MC-re sem volt szükségem ,hogy nyerjek. mióta esténként Trump streamet nézek, kezdek ráérezni az ízére.

#600: blizzcon-on mondták, hogy a master3-at elérõ játékosok 44%!-a nem költött egy fillért sem a játékra... én sem költöttem egy forintot és jelenleg master2-ben vagyok 60+%-os gyõzelmi mutatóval Hunter-ként, lassan meg kell lennie a master3-nak is.

Aradebil2
#607
Hunter 2 csapdája, az explosive trap, meg ami 4et lõ egy monstába amit idézel annyira OP arénában 😞

ProGabe
#606
Kapja be a játék, hogy arénánál ez volt a második, hogy igenis használhatatlan lapok tömkelegét adta. Második 0-3, csak most bontott legendary nélkül. 😞((((

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Aradebil2
#605
+ amit most kifarmolsz azt átviszed a release-re is, tehát elég most grindelni 😄 egyébként csak Gabe-hez tudok csatlakozni, másfél hét alatt most kezdem 5. arénámat és még van 600+ goldom, play modeban pedig sztem bõven 505 felett vagyok basic+ egy két bontott lappal

#604
A belinkelt blizzconos videot nézd meg, abban jobban elmondják, mint én.
ProGabe
#603
"A véglegesbe nem ilyen lesz a gold és a card grindelés"

Errõl mit lehet, mire gondolsz? Genyóbb lesz? 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#602
Én eldöntöttem, hogy soha, egyetlen fillért sem fogok erre költeni. Kb. 1,5 hete játszok intenzíven és most tartk ott, hogy nem kenik el a számat pillanatok alatt arénában, ill. van 2 elég jónak (paladin, druid) és 2 'nem rossz' paklim (warlock, warrior).

Fontos megcsinálni a plusz dolgokat, amik pénzt adnak:

Teljesíts egy meccset Play módban - 1 csomag pakli
Oldj ki minden hõst - 100 arany
Érd el bármelyik hõssel a 10-es szintet - 100 arany
Nyerj 100 meccset bármelyik módban - 300 arany
Nyerj 1000 meccset bármelyik módban - 300 arany
Verd meg az összes expert AI-t - 100 arany
Törj szét egy kártyát - 95 arcane dust
Lépj be az arénába - az elsõ alkalom ingyen
Birtokold minden kalóz kártyát - Captain's Parrot
Birtokold minden arany kalóz kártyát - Golden Captain's Parrot
Birtokold minden murloc kártyát - Old Murk-Eye
Birtokold minden arany murloc kártyát - Golden Old Murk-Eye
Vásárolj valódi pénzen a játékban - Golden Gelbin Mekkatorque (csak a bétában)
Birtokold az összes basic set kártyát (érd el minden hõssel a 10-es szintet) - 100 arany
Birtokold az összes expert set kártyát - 100 arany

Én pl. most nyomtam le az összes expert AI-t, összesen 3x, vagy 4x kaptam ki, pedig csalnak rendesen.
A 100 meccses nyerés tegnap volt meg, abból vettem két szettet és indultam az arénában. Visszagondolva nem kellett volna szettet venni, csak tartalékolni arénára. Azt már nem említem, hogy a napi questeket mindig meg kell csinálni!

Amúgy tényleg nagyon kegyetlen tud lenni a random dolog, én a 2. arénámhoz teljesen használhatatlan lapokat kaptam, 0-3 lett, de nyitottam egy legendaryt (Illidant).

Szóval arénára érdemes gyûjteni, ha minden fenti pluszt megcsinált, úgy összejöhet egy csomó pénz, és ha eleget gyakorolsz play-ben, ill. expert AI ellen, akkor haladhatsz az arénában és jöhet a többi lóvé. Ha meg a fentiek elfogynak, meg a pénzed is, akkor meg a napik miatt úgyis csak 3-4 naponta jön össze a 150 pénz. A '3 win - 10 gold' elég genyóság, azzal csak kiegészít az ember.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#601
A véglegesbe nem ilyen lesz a gold és a card grindelés. Beta teszten meg kibírja az ember. Elég a napit lenyomni különben megcsömörlik az ember, esetleg lehet tesztelgetni saját ötleteket. Az arénából napival együtt sokszor összejön a következõ arénára való még egy rossz kör után is.
#600
Nagyon nagyon bejon meg marha jo jatek, csak neha eselytelen leosztasok jonnek, es mire jo kartyakat szerez az ember belegyepesedik. Nyilvan lehet venni is, de inkabb a szamlakat fizetnem.
#599
Nagyon felemas nekem ez a jatek. Palat kezdtem most mert a maget nem ereztem annyira. Neha olyan leosztas jon, hiaba telepakoltam 1,2 manas pala cuccokkal meg minionokkal, hogy nem birok mit lerakni. Kezben jonnek 5-7 kristalyos kartyak, kerek helyette masikat erre lejonnek megint azok. Korokig nem birok mit rakni, mert akkor meg csak spelleket kapok. Neha viszont bejon akkor marha jo. Nem tudom nagyon felemas ez nekem. Egyebkent napi mennyi pakkot tudtok kivenni? Mert azert aki megveszi a pakkokat marha nagy elonyben van. Egy 40 pakkot mire kifarmolsz egy orokkevalosag.
Aradebil2
#598
fun ez az arena, csak rohadt idegesítõ,hogy túl random a kártyakínálat.. most sikerült egy 5 spelles priest decket draftolnom, amibõl volt 1 MC meg 1-1 shadow word... és minden priest spell kiszedtem

#597
Ez fain! 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#596
ma sikerült 1-0ra nyernem Warlockkal 😄 a Quest megvolt, de még nem érzem 😄

asszem az elején maradok a mage-nél

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#595

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#594
Palával arénában:
Kiraktam Core Houndot rá divine shieldet, következõ körben kapott egy blessing of kings-t erre meg egy blessed championt....Ennek ellenére nem ragequitelt az ellenfél. respect neki.
MEdievil
#593
Buborékot mindenre! 😄
Csak Blood Knight ne legyen az ellenfélnél.

F

Aradebil2
#592
bár a 4db argent protector néha picit sok volt amikor 3 is volt belõle a kezemben 😄

MEdievil
#591
Én csak arra utaltam, hogy ha cons mûködik akkor pláne járható út arénában, sõt.
Csak sokan elcsábulnak és pakolják befele a 10. 6+ manás lényt hogy az jó erõs biztos kelleni fog 😊

F

#590
Constructednél az ok, ott sok kombináció mûködhet, ha egymásra tud épülni valamilyen stratégiával. Debil az arénában tolta palával.
MEdievil
#589
A paladinom ami a (legjobb szvsz) tartalmaz egy darab 5 manás tigrist és utána már csak 4 vagy kisebb lények vannak.
Priest és Mage jó lenne pár erõsebb vacakkal is, csak jelenleg hiányos a készletem.

F

#588
Jó a guide.

"Sok kicsi olcsó hordás lény."

Trump is azzal csinál 9-es streakeket. Ha összejön neki a random draftból, mindig a legerõsebb/legtrükkösebb 2-3 manás lapokból van neki a legtöbb.
Aradebil2
#587
Mulligan guide, ajánlom minden kezdõnek. Azt nem tudom,h ennek köszönhetõen-e, de ma már 6-3-as arena runt toltam palával, sztem egy közepes drafttal (1 conc jött csak fel, 0 truesilver, helyette sok kicsi olcsó hordás lény)

#586
hello kellene egy kis segítség.
Nem bírok belépni a játékba. Muteréknál voltunk a hétvégén és gondoltam játszok egy kicsit. A hegyekben laknak így nagyon gyér a net. Valami fél mb-os. Elõször nem sikerült játszanom mert hibát írt ki. Töröltem a b.net mappát úgy jó lett. Azóta ez sem segít, egyfolytában hibaüzit dobál.
Failed to connect to battle.net patch service
Please check your internet connection and try again.

Valakinek valami ötlet mi lehet a baj? Próbáltam mindent, ahova blizz link küld, ott sem segitett semmi. (driverek, virusirto, stb...)
Egyszerûen nem tudom mi lehet a baja. A rossz internet lenne ?
MEdievil
#585
Paladin vs Hunter:
Volt nálam 2 secret amit fel akartam rakni de úgy voltam vele hogy inkább még egy minion legyen kint és következõ körben. Hunter erre ellõtte mind a 2 flare-t csak a card draw miatt! 😄 Valamit nagyon kereshetett mert kártyája így is volt bõven (gondolom UH hiányzott)

F

MEdievil
#584
Szerintem is már korábban megkaptad 😊 Lehet már el is költötted.

F

mukika
#583
ahhoz összesen 100 gyõzelem kell bármilyen játékmódban(arena+play+practice), ezért meg már biztosan megkaptad a 300 aranyat.

#582
Megszereztem ma playmod ban a 100. gyõzelmemet és nem kaptam meg a 300goldot. valaki ötlet?
jazzy
#581
Toughtsteal a deckedbõl lop, nem a kezedbõl.
#580
Topdeckre várva nem nehéz az épp beesõ jó lapot ellopni 😄
MEdievil
#579
Végjátékban Mage Vs Priest:
Mind ketten kb 10 hp környékén de patt helyzet topdeck megy. Várom, hogy végre egy Fireball vagy Pyro beessen végre erre a rohadék Thoughtstealel pont a Pyrot szerzi meg 😛

F

#578
Az is jó akkor ha van fölé valami írva különben elveszik a lényeg a hearthstone felirat.
#577
ez

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#576
#573 második
Anthrax
#575
3

mukika
#574

mukika
#573
1:

2:

3:

4:

TBTPumpa
#572
Banner anyag:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#571
Erre rég rájöttem, legalábbis a pap paklimnál ,hogy az elején nyugodtan fel lehet áldozni pár kört/hp-t aztán mikor megvannak a lapok lejönni belõle. csak kicsit fáj és félõ feláldozni akár 10-15 hp-t i mire játékba jössz.
#570
Még gyerekcipõben van az egész meta, mindenesetre az nagyon jól lejött, hogy érdemes kuporgatni a lapokat, csak annyira hogy épp meglegyen a board control. Szép komótosan lejátszani a stratégiát akár health beáldozással az elején. Mondjuk ez evidens, csak high end constructed paklik esetén én spec nem láttam eddig hogyan megy ez arénán kívül. Basictól-expertig szinte körönként fordul a kocka, ha behúz egy passzoló lapot.